Je za námi konec zápasu kvalifikační skupiny G, ve kterém vítězí silné Švédsko!!

Od samého začátku zápasu jasně dominovali hosté, kteří naplnili papírové předpoklady a vítězí v dnešním vítězství zásluhou Berga a Zlatana Ibrahimoviće, který navíc ve 40. neproměnil nařízený pokutový kop.

Rusko vyhrálo proti Moldavsku 2:1 a uhájilo druhou pozici. Pro Švédy vzniká úkol v posledním zápase vyhrát a věřit, že sborná ztratí body.

To je ode mne pro dnešek vše! Já vám děkuji za pozornost a někdy příště na počtenou!
90+4
90+4
Hosté se dostali do zakončení, které míří vysoko nad branku Jehleho.
90+3
Rohový kop pro Švédsko.
90+3
Hosté dohrávají zápas v blízkosti pokutového území Jehleho.
90+2
Míč si na střelu postavil Zlatan Ibrahimović, který trefuje dobře postavenou zeď Lichtenštejnska.
90+1
Olsson byl faulován v blízkosti pokutového území.
90
Rechsteiner vidí v závěru žlutou kartu za držení dresu Olssona.
Rozhodčí nastavuje 4 minuty!
89
Zengin si nabíhal do pokutového území, kam Ibrahimović směřoval svou přihrávku. Zengin na míč jen těsně nedosáhl.
89
Je zde poslední minuta řádné hrací doby. Uvidíme, kolik hlavní rozhodčí nastaví nad rámec řádné hrací doby.
89
Ofsajd Yildize zastavuje útok domácích.
87
Domácí hráči ještě zkouší pozlobit švédskou obranu a zkouší se dostat k zakončení.
86
Ibrahimović zkoušel v pokutovém území projít přes tři obránce, kteří mu vystavili stopku a jednoduše ho odzbrojili od míče.
85
Zápas Švédové dohrávají s míčem na svých kopačkách a vyčkávají na závěrečný hvizd rozhodčího.
85
Z rohového kopu nebude nic, jelikož Guidetti fauloval domácího brankáře.
84
Další rohový kop pro Švédsko. Wieser zablokoval střelu alespoň na roh.
83
Pro centrovaný balon si došel brankář Jehle.
83
Zraněného Christena nahrazuje Kieber. Opravdu ošklivý závěr klidného zápasu.
81
Tak to je nepříjemné pro domácího hráče. Christen bude muset opustit hřiště na nosítkách.
80
Christen byl na středu hřiště faulován a k domácímu hráči přibíhají doktoři.
79
Po opravdu dlouhé době jsou u míče i domácí hráči, kteří se snaží ohrozit Isakssona.
78
Zlatan Ibrahimović nedokázal ideálně zakončit hlavou a poslat tak míč za záda Jehleho.
77
Hosté přenášejí hru ze strany na stranu a vyčkávají na konec zápasu.
76
Informace pro příznivce Švédska. Rusko vede v Moldavsku 1:0 a díky tomuto by Rusové uhájili zatím druhé místo skupiny G.
75
Hosté ve druhém poločase kontrolují vývoj zápasu a domácí Lichtenštejnce k ničemu nepouští.
74
Granqvist fauloval domácího brankáře a rozhodčí okamžitě ukončuje útok hostí.
74
Ibrahimović vybojoval pro svůj tým rohový kop.
73
Jehle si došel pro centrovaný balon, který letěl pokutovým územím.
72
Druhé střídání na straně Lichtenštejnska. Ze hřiště odchází Kühne a jeho místo zaujme Yildiz.
71
Guidetti se dostal do zakončení. Nový muž na trávníku se nacházel v ofsajdu a jeho branka by nemohla platit.
70
Rohový kop domácí obrana ubránila a míč na pár vteřin posílá pryč z blízkosti Jehleho branky.
70
Další rohový kop pro Švédy.
69
Durmaz si vyžádal střídání a opouští hřiště. Jeho místo na zbylých dvacet minut zaujme Seb Larosson.
69
Durzmaz má zřejmě svalové problémy. Po běžeckém souboji padá na zem a natahuje těžce nohy.
68
Z prvního rohového kopu není nic. Následovat po zblokované střele Švédů bude další rohový kop.
67
Ibrahimović v pokutovém území si nahazoval míč na střelu patičkou. Domácí obránce včas zareagoval a míč odkopává na rohový kop.
66
Švédové hrají v posledních minutách s Lichtenštejnci „bago“.
65
Druhé střídání Švédské reprezentace. Ekdal opouští hřiště za potlesku z tribun a přenechává místo Lewickemu.
64
Ibrahimović přihrávkou nenašel žádného spoluhráče v pokutovém území a domácí míč odkopávají do bezpečí.
63
Švédové drží míč v bezprostřední blízkosti pokutového území Jehleho.
63
Lustig vybojoval autové vhazování poblíž pokutového území Lichtenštejnska.
61
Střídání i na straně Švédska. Ze hřiště odstupuje první střelec dnešního zápasu Berg a jeho místo zaujme další střelec Guidetti.
60
Wieser z následného přímého kopu míří vysoko nad branku Isakssona.
60
Lustig dostává celkem přísnou žlutou kartu za faul na středu hřiště.
58
První střídání domácího týmu. Polverino opouští hřiště a na jeho místo se postaví Gubser.
57
Hosté jdou za vstřelením další branky.
55
Švédsko právě vstřelilo branku!
Källström skvělým pasem našel naběhnutého ZLATANA IBRAHIMOVIĆE, který propálil domácího brankáře!
54
Z rohového kopu se dostal ke střele Källström, jehož střela vyprášila rukavice domácího brankáře.
53
Skvělý Jehle! Berg si naběhl do pokutového území a sám před brankářem namířil do míst, kam stačil nastavit nohu domácí brankář! Rohový kop pro Švédsko.
52
Domácí okamžitě po přechodu na polovinu Švédska míč ztrácí a do útoku jdou opět hráči ve žlutých dresech.
51
Domácí se nakonec osvobozují a vyváží míč na polovinu hřiště.
50
Švédové zavřeli soupeře v pokutovém území a čekají na chybu v rozhozené obraně.
49
Ofsajd Kühneho, který si už nabíhal na letící centr.
49
Nepřesné zakončení z hlavy Kühneho neohrozilo brankáře Isakssona.
48
Källström za faul u postranní čáry vidí žlutou kartu.
47
Ekdal ztratil míč a následně fauloval.
47
Hosté začínají, tak jak skončili. Švédi drží míč na polovině soupeře a vyčkávají na případnou chybu domácí obrany.
46
Oba trenéři o poločase nevolili střídání a na hřišti jsou totožné sestavy z prvního poločasu.
46
Je za námi první půle, která přinesla předpokládanou dominanci Švédska. Vše vyústilo v 18. minutě, kdy Berg vstřelil úvodní branku zápasu. Zlatan Ibrahimović mohl před konce poločasu skóre navýšit z pokutového kopu. Domácí brankář Jehle dokázal vystavit stopku tak zvučnému jménu jako je Ibrahimović a pokutový kop zneškodnit!

Druhý poločas začne zhruba ve 21:47
45+1
45+1
Lustig svým centrem nenalezl žádného spoluhráče a míč tak končí v zázemí. Navíc je Ibrahimovićovi odpískán ofsajd.
44
Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámce řádné hrací doby jednu minutu.
44
Blíží se nám konec prvního poločasu. Uvidíme, zda se hostům podaří vstřelit uklidňující druhou branku do konce první půle.
43
Domácí vytěžili alespoň rohový kop, po nepřesvědčivém obranném zákroku Lustiga.
42
Olsson tvrdě fauloval Christena a domácí budou zahrávat další volný kop.
41
Hosté následující rohový kop nevyužili a domácí se ubránili i rohovému kopu.
40
Tak to je neuvěřitelné! Sám velký Zlatan Ibrahimović neproměňuje pokutový kop, který vychytal skvělý Jehle!
40
Zlatan Ibrahimović byl faulován v pokutovém území a rozhodčí ani vteřinu neváhá a nařizuje pokutový kop pro Švédsko!
39
Byla nařízena penalta pro Švédsko!
38
Lustig si udělal útočný výlet, kdy si zaběhl do pokutového území a zkoušel centrem najít spoluhráče. Míč však končí v náručí brankáře Jehleho.
37
Hosté se ubránili další domácí standardní situaci.
36
Källström šel do souboje šlapákem a zasáhl při tom Polverina. Hostující záložník vyvázl bez žlutého kartónku.
36
Nakonec domácí špatně kombinovali a hosté šli najednou do přečíslení. K zakončení se dostal Zengin, který trefuje Wiesera.
35
Ekdal fauloval přesně na polovině hřiště a domácí mají další možnost založení útoku.
34
Centrovaný míč chytá bez značných problémů brankář Isaksson.
33
Lustig fauloval u postranní čáry a domácí budou zahrávat volný přímý kop.
32
Domácím se zatím daří odrážet útoky Švédské reprezentace na výbornou. Ani Zlatan Ibrahimović se nedostal do přímého ohrožení brankáře Jehleho.
31
Olsson svým centrem v pokutovém území Jehleho nenašel žádného spoluhráče a míč tak končí na hlavách domácích.
29
Durmaz pokoušel najít Berga, který jeho přihrávku neočekával a mířil do jiných míst. Domácí odkopávají míč do bezpečí.
28
Hosté drží míč na svých kopačkách a pomalu se přesouvají na polovinu Lichtenštejnska.
28
Olsson je už na trávníku a Švédi hrají v plném počtu.
27
Důležitá zpráva pro fanoušky Švédské reprezentace! Moldavsko prozatím drží s Rusy bezbrankovou remízu.
26
Olsson je odváděn za postranní čáru a hra bude pokračovat.
25
Olsson byl ve výskoku zasažen do hlavy a hostující obránce si vyžádal ošetření.
24
Pro centrovaný balon si došel Jehle a míč chytá do svého náručí.
24
23
Zlatan Ibrahimović z přímého kopu vůbec netrefuje branku! Míč letí mimo tři tyče.
22
Ibrahimović byl faulován v těsné blízkosti pokutového území a domácí si zkusí ubránit přímý kop velkého Zlatana.
21
Berg mohl přidat druhou branku! Zengin si skvěle naběhl do kraje, odkud vyslal přízemní centr na dobře postaveného Berga. Střelec prvního gólu nedokázal ve skluzu trefit prostor mezi třemi tyčemi.
20
Hosté drží míč a vymýšlejí, kudy se dostat ke druhému gólu.
18
Durmaz skvěle našel MARCUSE BERGA, který dokázal projít okolo dvou obránců a prostřelit následně domácího brankáře!
17
I přes ztrátu se dostali hosté rychle k zakončení, které míří vysoko nad branku Jehleho.
16
Akce hostí skončila na velkém Ibrahimovićovi, který si nedokázal zpracovat míč.
15
Po delší době jsou u míče hosté, kteří drží míč na polovině Lichtenštejnska.
14
Burgmeier vybojoval autové vhazování u rohového praporku Švédska.
13
Lichtenštejnci nedokázali ohrozit hostující bránu a Švédi se v pohodě brání.
12
Následovat bude rohový kop Lichtenštejnska.
12
Marcel Büchel vybojoval autové vhazování poblíž pokutového území hostí.
11
Ekdal fauloval a domácí získávají zajímavou standardní situaci.
11
Centrovaný míč z nohy Källströma končí v náručí Jehleho.
10
9
Domácí jsou v úvodních minutách velmi pasivní a spíše vyčkávají na příležitost brejků.
9
Jehle nyní vychytal unikajícího Ibrahimoviće a domácí brankář sklízí potlesk!
8
Ibrahimović našel dobře postaveného Berga, který posílá míč těsně vedle levé tyče!
7
Domácí Oehri vyvezl míč na polovinu Švédska, kde ihned kulatý nesmysl ztrácí.
6
Domácí obrana v pohodě odvrací centrovaný míč do bezpečí.
6
Rohový kop pro tým Švédska.
6
Hosté nadále u míče a kombinují na polovině Lichtenštejnska.
5
Ibrahimović se dostal do pokutového území a po kontaktu s Wieserem padá k zemi. Nutno dodat, že pádu kapitán hostů značně pomohl.
4
Granqvist se po souboji s Büchelem ocitl na zemi. Hostující obránce se drží za nohu a zkouší zranění rozhýbat.
3
Rechsteiner se pokoušel najít vysokým balonem spoluhráče, míč ale končí v autu a vhazovat tak budou hosté.
3
Polverino fauloval na polovině hřiště Berga a hosté mohou založit další útok.
2
Berg ve snaze získat míč v pokutovém území fauloval a domácí se osvobozují z narůstajícího tlaku Švédska.
1
Zlatan Ibrahimoć si dokázal poradit se dvěma obránci a následně přihrát uvolněnému Bergovi, který míč okamžitě ztrácí.
1
Hosté začali zápas dlouhým nákopem na polovinu Lichtenštejnska. Domácí obrana odvrací míč ihned do bezpečí.
1
O rozehrání dnešního zápasu se postarali hostující útočníci Ibrahimoć s Bergem.
1
Domácí hráči nastupují v modročervené kombinaci dresů a hosté ze Švédska v žluto modré.
Dnešní aktéři jsou již nastoupeni na hrací ploše při úvodním ceremoniálu.

Lichtenštejnsko: Jehle – Rechsteiner, Frick (C), Wieser, Oehri – M. Christen, Martin Büchel, Polverino, Marcel Büchel, Burgmeier – Kühne.
Náhradníci: Biçer, B. Büchel – Brändle, Malin, Yildiz, Sele, Gubser, Kieber.

Švédsko: Isaksson – Lustig, Antonsson, Granqvist, M. Olsson – Ekdal, Källström, Durmaz – Zengin, Ibrahimović (C), Berg.
Náhradníci: Nordfeldt, Olsen – Helander, Tinnerholm, Bengtsson, Lewicki, Seb Larsson, Wernbloom, Khalili, Kiese Thelin, Guidetti, Toivonen.

Rozhodčí: Liany – Biton, Davidy (Izrael).
Krásný páteční večer v kvalifikačním zápase skupiny G!
Dnes změří své síly Lichtenštejnsko s týmem Švédska!

Lichtenštejnsko : se nachází na pátém místě skupiny G a šance se dostat na EURO vyhasla. Hráči Lichtenštejnska dokázali vstřelit pouhé dva góly, zato inkasovaných je zde hodně. 22 obdržených gólů, dělá domácí tým nejhorším týmem v defenzivní činnosti skupiny G.

Švédsko: severský tým se nachází na třetím místě skupiny G, které zaručuje baražové utkání. Švédi ztrácí na druhé Rusko pouhé dva body. Důležitou zprávou pro reprezentaci Švédska je návrat zraněného Zlatana Ibrahimoviče, který je při chuti!

Zda sám velký Zlatan dokáže pomoci Švédské reprezentaci na EURO 2016, na to si budete muset počkat do 20:45!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.