Dnešní přestřelka je u konce, ve druhé půli jsme viděli hned pět branek, Řecko muselo dvakrát dotahovat, ale nakonec se dostalo do vedení, které už udrželo. Zapsalo si tak do tabulky první vítězství. Já se s Vámi pro dnešek loučím, děkuji za pozornost, na přečtenou.
90+5
90+4
K zakončení sice došlo, ale brankář Karnezis dobře zasáhl. Více se toho zřejmě nestane.
90+3
Nyní si však Leandro vybojoval na sebe faul, zajímavá standardní situace pro Maďarsko.
90+3
Maďarsku už moc času nezbývá, přesto hosté kombinují pouze na vlastní polovině.
90+2
Maďaři se v samém závěru nastěhovali na útočnou polovinu, ale zatím to ke střelbě nevede.
90
Nastavovat se budou 4 minuty.
89
Fiola se provinil nedovoleným zákrokem, žlutá karta je zde na místě.
88
Řekové i po této vstřelené brance forčekují, co jim síly stačí. Domácí jsou momentálně jediným týmem, který je v útočných fázích vidět.
86
Řecko právě vstřelilo branku!
PANAGIOTIS KONE si naskočil na přesný centr a hlavičkou propálil brankáře Királyho. Ve druhém poločase se tak s brankami mírně roztrhl pytel.
84
Nepřesnost připravila maďarský celek o míč, Řekové budou začínat z vlastní poloviny.
83
Řekové se chtějí rozloučit s kvalifikací vítězstvím, čímž by si alespoň trochu udobřili fanoušky. Jejich tlak roste, ale Maďaři brání zatím dobře.
81
Řekové zahrávali hned dva rohové kopy, ale ani jeden neskončil brankou.
79
KONSTANTINOS MITROGLU prostřelil brankáře a vyrovnává na 3:3!
78
Žlutou kartu dostává Dániel Böde.
76
Maďarsko právě vstřelilo branku!
Obrana Řecka zcela přestala hrát, čehož využil Kálmar, který pronikl do vápna a přesně přihrál KRIZSTIÁNU NÉMETHOVI, který uklidil míč do odkryté branky.
75
Nyní se k útoku prokousali Řekové, ale ani oni nevystřelili.
73
Maďaři sice drží míč, ale nemohou se dostat do pozice, odkud by mohli skórovat.
71
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Zoltán Gera, přichází Gábor Nagy.
70
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Balázs Dzsudzsák, přichází Zsolt Kalmár.
68
Elek si ve vápně naskočil na centrovaný míč, ale svoji hlavičku poslal pouze do náruče brankáře.
67
Útočný faul jednoho z řeckých hráčů, Király bude odkopávat.
66
Leandro dobře zasáhl v defenzívě, roh pro Řecko.
64
Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Sokratis Papastathopoulos, přichází Adam Tzanetopoulos.
64
Mitroglou pronikl po levé straně, načež vystřelil, ale Király jeho pokus vyrazil!
63
Maďaři se dostali na útočnou polovinu, tam však neudrželi míč příliš dlouho.
62
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Gergő Lovrencsics, přichází Nemanja Nikolić.
57
PANAGIOTIS TACHTSIDIS dostal na hranici velkého vápna přihrávku, na nic nečekal a tvrdě vystřelil. Dělovou ranou tak vyrovnal.
54
Hosté se ujímají vedení! Rohový kop prodloužil jeden z hostujících hráčů na zadní tyčku, kde byl volný KRIZSTIÁN NÉMETH. Ten z bezprostřední blízkosti s pohodlím zakončil.
54
Rohový kop pro Maďarsko.
53
Maďaři se pomalu, ale jistě, posouvají blíže k brance soupeře, dojde k zakončení?
51
Z něj se Řecku nepodařilo udeřit, nyní už kombinují s míčem hosté.
51
Následovat bude rohový kop.
50
Fortizbus dostal precizní pas za obranu, běžel téměř sám na brankáře, ale nedokázal ho prostřelit.
48
Elek by si měl dávat větší pozor. Nyní fauloval zezadu Samarase, ale sudí mu druhou kartu neukázal.
46
První poločas nám nabídl poměrně nudný fotbal, Maďarsko v něm bylo poměrně lepším týmem. Uvidíme, co nám nabídne druhá půle, neboť hosté musí bezpodmínečně vyhrát.
45+2
45+2
Németh v samém závěru srazil soupeře k zemi a vidí žlutou kartu.
45+1
Z rohového kopu se Maďarsku nepodařilo nic vytěžit.
45
Nastavovat se budou 2 minuty.
45
Maďarsko bude zahrávat roh.
45
První poločas se chýlí ke svému konci, uvidíme, kolik sudí nastaví.
44
Následný centr nepřinesl nebezpečí pro hostujícího brankáře.
43
Žlutou kartu dostává Vangelis Moras.
43
Holebas posunul míč při standardní situaci dál, následně umazal sprej, a tak sudí vytahuje kartu.
42
Elek podrazil soupeře, trestem je žlutá karta.
41
Domácím fanouškům se to sice nelíbí, ale rozhodčí odpískal faul domácímu Fortounisovi.
39
Útočným faulem se provinil Németh, Řecko tak bude rozehrávat u středové čáry.
38
Hraje se opět pouze kolem středového kruhu, žádný z celků se nemůže dostat do pozic, odkud by se dala ohrozit branka soupeře.
37
Žlutou kartu dostává Roland Juhász.
35
Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Konstantinos Stafylidis, přichází José Holebas.
33
Böde se ve vápně dostal k zakončení, ale jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.
31
Dzsudzsak se pokusil překvapit brankáře střelou z poměrně velké vzdálenosti, ta však nemířila mezi tři tyče. Karnezis však přesto míč vyrazil na roh.
29
Maďarsko nadále tlačí na branku soupeře, po vstřelené brance rozhodně nepovolilo.
26
GERGO LOVRENCSICS si naběhl do vápna, kam přilétl precizní centr. Jmenovaný hostující hráč se do něj položil a přesou hlavičkou vyrovnal.
26
Pelkas se uvolnil u vápna, ale nedokázal trefit branku.
24
Střela Dzsudzsáka byla sražena, následně se k míči dostal Bode, který před sebou měl pouze brankáře, ale prostřelit ho nedokázal. Netrefil totiž branku.
22
Domácí brankář vyběhl a zachytil centrovaný míč.
21
Maďaři znovu okupují soupeřovo vápno, podaří se jim vyrovnat?
19
Maďarsko se opět nastěhovalo k vápnu Řecka, ale ani tentokrát to nevedlo k brance, neboť se jednalo o ofsajd.
17
Maďaři se sice dostali do vápna soupeře, ale praporek rozhodčího vylétl nahoru.
16
Hra je pro nezaujaté diváky poměrně nudná. Neděje se téměř nic, co by stálo za zmínku.
14
Maďarsko nasměrovalo zajímavý centr do vápna Maďarska, ale brankář Kiraly výborně vyběhl a míč zachytil.
9
Faulem se nyní provinil jeden z domácích, Maďarsko bude rozehrávat na středu hřiště.
8
Domácí pronikli k vápnu soupeře, tam ale jejich akce skončila.
6
Řecko zahrávalo rohový kop, ale nedokázalo z něj nic vytěžit.
4
Domácí se dostávají do vedení! Ke KONSTANTINU STAFYLIDISOVI se odrazil ve vápně míč, krajní obránce Řecka na nic nečekal a přesnou střelou propálil brankáře hostí.
2
Kádar se musel rychle vracet, aby stihl odehrát nebezpečný centr za obranu. Míč nakonec odklidil do bezpečné vzdálenosti od branky Maďarska.
1
Maďarsko bude rozehrávat na útočné polovině po faulu jednoho z domácích.
1
Dobrý podvečer, vítám Vás u online přenosu z kvalifikačního zápasu na Mistrovství Evropy. V tomto přenosu se zaměříme na duel ve skupině F. Řecko na svém stadionu přivítá Maďarsko. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 18:00, Vás provede Radim Sochor.

Řecko je na tom v této kvalifikaci velmi zle. Z dosavadních devíti zápasů dokázalo vytěžit pouhé 3 body za tři remízy. Navíc má trestuhodné skóre 3:11. V posledním hraném utkání podlehli Řekové Severnímu Irsku 3:1, jedinou branku vstřelil Aravidis v osmasedmdesáté minutě.

Maďarsko bojuje o postupové pozice. Momentálně je na třetí příčce se ziskem šestnácti bodů a kladným skóre 8:5. Na druhé Rumunsko ztrácí pouhý bod, na první Severní Irsko hned čtyři. V minulém zápase si Maďarsko, byť s mírnými problémy, poradilo s Faerskými ostrovy. Maďaři prohrávali 0:1, ale ve třiašedesáté a jednasedmdesáté minutě skóroval Bode, a tak nakonec vyhráli 2:1.

Poslední vzájemné utkání nebylo příliš atraktivní. Zápas nabídl pouze šest střel na branku a skončil výsledkem 0:0.