To je pro tuto chvíli ode mě vše, přeji hezké ráno a u dalších online přenosů se těším na shledanou.
Střely na branku: 26:22
Zblokované střely: 7:20
Hity: 25:21
Trestné minuty: 8:14
Je dobojováno. Jednobrankový náskok si už Tučňáci pohlídali a vítězstvím 4:3 tak srovnávají stav série na 1:1.
60:00
59:56
Rangers právě vstřelili branku!
Jezdci se pár vteřin před koncem třetí periody prosazují v powerplay a snižují zásluhou RICKA NASHE na rozdíl jediné branky. Asistence: Derek Stepan, Dan Boyle.
58:00
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:37
Kreider dostává dvě minuty za podražení.
57:24
Další střele čelil Lundqvist. Ten si připisuje další důležitý zákrok.
56:46
Sutter se dostal do další střelecké příležitosti, ale Lundqvist se zaskočit nenechal. Svým zákrokem tým podržel.
55:10
Rangers se snaží o snížení na rozdíl jediného gólu, ale zatím se jim to nedaří.
54:39
Proti střele St. Louise dobře zasáhl Fleury a podržel tak svůj tým.
53:20
Hosté už hrají uvolněně a zatím své dvoubrankové vedení dobře brání.
52:04
Yandle je na ledě a domácí tým je tak v plném počtu.
51:10
Tučňáci znovu tlačí před domácí brankou. Nyní nebezpečí musela hasit obrana Rangers.
50:31
Hosté v další šanci, ale Lundqvist tentokráte neinkasoval.
50:04
Yandle dostává dvě minuty za krosček.
49:41
Pittsburgh právě vstřelil branku!
Sutter objel domácí branku, ale překvapit Lundqvista se mu nepodařilo. Vše ale napravil CHRIS KUNITZ, jenž volný puk dorazil za jeho záda. Tučňáci jdou znovu do dvoubrankového náskoku. Asistence: Brandon Sutter, David Perron.
49:34
Tučňáci zamkli domácí tým v jejich pásmu a roztáčí kolotoč.
47:54
Hayes dvě minuty za hákování. Přesilová hra pro hosty.
47:46
Hosté jsou kompletní.
47:33
Penguins se osvobozují a šetří tak drahocenné vteřinky svého oslabení.
46:43
Rangers mají velký tlak před brankou Pittsburghu, ale ten se záhy osvobozuje.
45:46
Sutter inkasuje dvě minuty za vysokou hůl a nabízí tak Rangers šanci na vyrovnání.
45:21
Další velký tlak před brankou Pittsburghu. Fleury má nyní plné ruce práce u své svatyně.
43:16
Jezdci snižují na rozdíl jediné branky. DERICK BRASSARD si našel odražený puk a v těsné blízkosti Fleuryho poslal kotouč takřka do odkryté klece. Asistence: Mats Zuccarello, Keith Yandle.
42:33
Po tlaku před brankou hostí se nakonec Pittsburgh osvobozuje.
41:44
Comeau dostává dvě minuty za sekání. Přesilovka pro domácí celek.
41:26
Stejného prohřešku se dopustili také hosté a jsou vykázání do středu hřiště.
40:37
Rangers se dostali do ofsajdu a znovu se bude vhazovat ve středním pásmu.
40:01
Statistiky po druhé třetině:
Střely na branku: 13:16
Zblokované střely: 4:8
Hity: 21:15
Trestné minuty: 2:10
I druhá třetina je už minulostí. Hosté v ní dokázali nejprve vyrovnat zásluhou Suttera. Poté strhl vedení na stranu hostí Crosby, jenž přidal další branku ještě v samotném závěru druhého dějství. Tučňáci tak podruhé do kabin jdou s o mnoho lepší náladou. Třetí třetina začne přibližně ve 4:20.
40:00
39:25
Domácí hokejisté zahráli icing a hra se tak stěhuje před jejich brankáře.
39:00
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:46
Kunitz dobře viděl najíždějícího SIDNEYHO CROSBYHO, který se po puku natáhl a lehkou tečí ho poslal za bezmocného Lundqvista. Pro kapitána Tučňáků je to tak už druhá přesná trefa v dnešním utkání. Asistence: Chris Kunitz, Paul Martin.
38:04
38:00
Slibně se rozvíjející akci Rangers zastavilo postavení mimo hru. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
36:59
Stejně jako v předchozích dvou oslabeních se znovu Pittsburgh dostal do šance. Lundqvist byl ale opět pozorný.
36:34
Hosté se zatím dobře brání a nyní vyhazují kotouč až před Lundqvista.
36:04
Nyní budou mít domácí hokejisté dobrou příležitost k vyrovnání. Cole putuje na trestnou lavici za hákování.
34:07
Bekhendovou střelu Hornqvista dorazil taktéž bekhendem takřka do odkryté klece kapitán Tučňáků SIDNEY CROSBY. Hosté se tak v dnešním utkání poprvé ujímají vedení a strhávají nepříznivý stav na svou vlastní stranu. Asistence: Patric Hornqvist, Ian Cole.
33:41
Perron vyslal lehčí střelu na Lundqvista, ten příložníkem jeho projektil likviduje.
33:07
Spalling byl po návratu z trestné lavice aktivní před domácí brankou. Lundqvist tak musel vytasit další pohotový zákrok, aby svůj tým podržel.
32:48
A následně jsou už v plném počtu.
32:17
Tučňáci se osvobozují.
32:02
Z pravého kruhu střílel ve vlastním oslabení Lapierre, ale Lundqvist byl pozorný. Hosté ale znovu dokázali ohrozit domácí branku v početní nevýhodě.
31:12
McDonagh pálil od modré čáry, ale Fleury jeho projektil pokryl.
30:47
Spalling dostává dvě minuty za vražení na hrazení a je tu přesilovka pro domácí tým.
30:01
Hosté svou přesilovou hru využívají. K odraženému puku se dostal v prostoru mezi kruhy BRANDON SUTTER a pohotovou střelou poslal puk za záda Lundqvista. Penguins se tak dočkali vyrovnání a hra bude začínat znovu od začátku. Asistence: Steve Downie, Chris Kunitz.
29:22
Do ofsajdové pasti se nyní dostal Crosby a hra je vykázána zpět do středního pásma.
29:01
Perron střílel z úhlu, přesto musel Lundqvist zasahovat.
28:30
Rangers se osvobozují a vyhazují kotouč až před Fleuryho.
28:12
První přesilovka pro Pittsburgh. Za podražení dostává dvě minuty Hagelin.
27:29
Pittsburgh je kompletní.
27:23
Tučňáci se následně osvobozují.
26:54
Sutter ujel ve vlastním oslabení a po jeho střele z pravé strany zazvonila tyč domácí branky!
26:13
Po střele Stepana se k puku dostali hosté a okamžitě ho vyhazují až před Hornqvista.
25:29
Hornqvist seknul protihráče a dostává dvě minuty. Tučňáci jsou znovu jako v prvním utkání nedisciplinovaní.
24:57
Střela Lovejoye od modré čáry příliš Lundqvista nezaměstnala. Tomu totiž pomohla obrana Rangers.
24:23
Jenže do protiútoku se dostala newyorská první formace, která opět zatápěla Fleurymu. Ten si připisuje další veledůležitý zákrok.
23:28
Lundqvist musel znovu ve svém brankovišti zasahovat proti střele Kunitze.
23:03
Na druhé straně svou střelou ohrozil Fleuryho Hayes, ale jeho střela nakonec do branky neprošla.
22:16
Nyní se pohlednou akcí zaskvěl Crosby, ale Lundqvist ve svém brankovišti čaroval. Drží tak stále čisté konto.
21:47
Kreider pálil z levé stany, ale Fleury jeho střelu pokryl. Následně si poradil i se střelou Stepana.
21:22
Hosté z Pittsburghu jsou už v plném počtu.
20:20
Kreider se dokázal prosadit před brankou Fleuryho, ale jeho bekhendová střela prošla do branky, která byla posunutá.
20:01
Statistiky po první třetině:
Střely na branku: 3:5
Zblokované střely: 1:5
Hity: 14:12
Trestné minuty: 0:4
Je to tak, první třetina je minulostí. Viděli jsme v ní jedinou branku, o kterou se postaral Derek Stepan a poslal Rangers do vedení. Hosté se snažili o vyrovnání, ale místo toho se dopustili v závěru periody faulu a na začátku druhé třetiny tak budou hrát oslabení. Ta začne přibližně ve 3:20.
20:00
19:40
První dějství se už pouze a jen dohrává.
19:21
Hosté se znovu dopustili faulu. Kunitz dostává dvě minuty za vysokou hůl a znovu tak budou hrát Tučňáci v oslabení.
19:00
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:46
Penguins se snaží o vyrovnání ještě v této třetině, ale Lundqvist je proti.
18:27
Fleury musel ve svém brankovišti vyhlásit další stav nebezpečí, tentokráte ale proti ráně Zuccarella uspěl a podržel svůj tým.
17:05
Nyní se už ale domácí hokejisté prosazují. DEREK STEPAN dostal přesnou přihrávku na pravý kruh, odkud okamžitě vystřelil. Fleury se tak po jeho projektilu musel ohlédnout za sebe a lovit tak poprvé puk ze své sítě. Asistence: J.T. Miller, Ryan McDonagh.
16:34
Po Kreiderově střele se musel zaskvět Fleury.
15:30
Domácí se stále drží v okolí Fleuryho, ale opět jejich akce ke gólovému efektu nevedly.
15:00
Fast to zkoušel chytře z úhlu na Fleuryho, ale ten se zaskočit nenechal a puk ukrývá ve své náruči.
14:24
Jezdci už při hře v pěti hráčích na obou stranách zahrozili před Fleurym, ten si však připisuje další úspěšný zákrok.
13:52
Cole skáče na led a Tučňáci jsou tak v plném počtu hráčů na ledě.
13:09
Pittsburgh se znovu osvobozuje. Své oslabení zatím zvládá dobře.
12:22
Rangers se drželi delší dobu v pásmu Penguins, ale hosté se nakonec dokázali dostat k puku a vyhodit ho daleko od své branky.
11:52
Máme tu první vyloučení v zápase. Na trestnou lavici putuje hostujíí Cole za vysokou hůl.
11:15
Lundqvist po závaru před svou vlastní brankou chvíli nevěděl, kde má puk, nakonec ho našel těsně před brankovou čárou a okamžitě ho ukryl pod svoji lapačku.
10:45
Stejná situace se nyní bude znovu opakovat.
10:21
Hra se přestěhuje do pásma Rangers. Ti se totiž dopustili zakázaného uvolnění.
09:50
Lovejoy střílel od modré čáry na Lundqvista, ten kotouč vyráží do bezpečí.
09:01
Rangers mají obrovský tlak, zatím z toho první branka tohoto duelu nepřichází.
08:11
Zuccarello najížděl z pravé strany mantinelu a vyzkoušel pozornost Fleuryho. Ten opět uspěl. Poté musel čelit několika dalším střelám, al znovu neinkasuje.
07:21
Crosby ujížděl sám na Lundqvista, ale ten si proti jeho střele zápěstím připisuje veledůležitý zákrok!
07:01
Brassard byl aktivní před Fleurym. S jeho následnou střelou si však brankář hostí poradil.
06:45
Následuje komerční přestávka.
06:28
Na druhé straně se neujala prudká střela Nashe. A gólem neskončila ani dorážka jeho spoluhráče.
05:28
Malkin číhal před brankou Rangers, kam poté dostal přihrávku od Perrona. Pohotová střela zblízka však končí jen v náruči Lundqvista.
04:43
I na domácí straně se zaskvěl obránce. Hunwick pokryl najíždějícího Kunitze a obral ho o puk.
03:35
Kreider vyslal na Fleuryho pěknou střelu, tu však zblokovala pozorná obrana Tučňáků.
03:08
Hosté bojovali o puk za domácí brankou, ale nakonec si kotouč převzal Boyle a poslal ho do středního pásma.
02:35
Další domácí akce mohla ohrozit hosty, ale celou situaci zastavilo postavení mimo hru.
01:58
Lovejoy si nyní připsal úspěšný obranný zákrok proti nebezpečné akci newyorské první formace.
01:17
Utkání začalo z obou stran útočně, nyní v protiútoku zahrozili hosté, ale znovu to ke gólovému efektu nevedlo.
00:41
Na druhé straně ujel Brassard s Nashem, ale druhý jmenovaný Fleuryho nepřekonal.
00:11
Crosby s Kunitzem založili první akci tohoto utkání, ale Jezdci je ve svém pásmu o puk připravili.
00:01
V Madison Square Garden právě zní americká hymna.

New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – Girardi, McDonagh, Boyle, Staal, Hunwick, Yandle – Zuccarello, Brassard, Nash – Miller, Stepan, Kreider – St. Louis, Hayes, Hagelin – Fast, Moore, Glass

Pittsburgh Penguins: Fleury (Greiss) – Lovejoy, Martin, Cole, Scuderi, Chorney, Dumoulin – Hornqvist, Crosby, Winnik – Perron, Malkin, Kunitz – Downie, Sutter, Bennett – Comeau, Lapierre, Spaling

Rozhodčí: Chris Rooney, Frederick L’Ecuyer – Brian Murphy, Mark Shewchyk.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás budu provázet. Přeji všem příjemnou počtenou.
Československá stopa v utkání

Do tohoto utkání nezasáhne ani jeden český nebo slovenský hokejista.
Dneska tak mají hosté možnost pro ně nepříznivý stav srovnat, ale opět to na ledě New Yorku nebudou mít vůbec jednoduché. Naopak domácí celek se bude chtít před přestěhováním série do Pensylvánie ujmout vedení 2:0 na zápasy a mít tak na hokejkách větší klid. Komu se dnes podaří zvítězit? To se dozvíme až v pozdějších ranních hodinách.
New York Rangers – Pittsburgh Penguins

První duel této série dopadl lépe pro Jezdce z New Yorku, jenž na svém ledě porazili Tučňáky z Pittsburghu těsně 2:1. První branka padla už po necelé půlminutě hry, když se přesně trefil Brassard. V šestnácté minutě ho pak napodobil McDonagh a Rangers vedli po prvním dějství rozdílem dvou branek – 2:0. Tučňáci tak měli co dohánět. V šestadvacáté minutě druhé třetiny vykřesal jiskřičku naděje Comeau, jenž dostal svůj tým New Yorku na dostřel jediného gólu. Jenomže do konce utkání už žádná branka nepadla, a tak se favorizovaní Rangers dostali do vedení v sérii 1:0.
Hezké velmi brzké ráno přeji všem příznivcům ledního hokeje. NHL už postoupila do vyřazovacích bojů a my budeme sledovat druhé čtvrtfinálové utkání série mezi týmy New York Rangers a Pittsburgh Penguins.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.