Z mé strany to bude všechno.S přáním dobrého rána a úspěšného týdne se s vámi loučím a děkuji za pozornost, někdy příště na počtenou!
Jiří Hudler (CGY) 1+1, 2 střely, čas na ledě 14:22
Tomáš Fleischmann (ANA) 0+0, 1 střela, čas na ledě 8:52
Tři hvězdy utkání:
1. Corey Perry (ANA) 1+0
2. Ryan Kesler (ANA) 1+0
3. Karri Rämö (CGY) 44 zák., 3 góly, 93,6%
Do zápasu lépe vstoupil hostující celek. V 11. minutě totiž přesilovou hru dokázal využít Jiří Hudler, který tak tímto gólem zaznamenal první bod v sérii.

Vyrovnat se Kačerům podařilo až ve druhé třetině, a to ve 25. minutě, kdy skóroval Ryan Kesler. V následující minutě si ovšem Calgary své ztracené vedení vzalo zpět, když se po přihrávce od Hudlera prosadil parádní střelou z mezikruží Johnny Gaudreau.

Na začátku třetí třetiny dokázali Ducks srovnat na 2:2. Beaucheminovu střelu tečoval Matt Beleskey, který dal zatím gól v každém zápase této série! Základní hrací doba rozhodnutí nepřinesla a zápas tak došel do prodloužení.

V něm přišlo poměrně brzké rozhodnutí. V čase 62:26 se po Fowlerově střele v předbrankovém prostoru dokázal prosadit Corey Perry, který tak poslal Anaheim do finále Západní konference.

Střely: 47:19 (12:9, 14:5, 14:5 – 7:0)
Dnešní utkání sledovalo 17284 diváků.
Pochopitelně následují klasické "handshakes". Oba celky se mezi sebou zdraví a přejí si hodně štěstí do dalších bojů. Calgary je ovšem bude mít až v další sezoně, neboť po dnešní prohře končí.
62:26
Anaheim právě vstřelil branku!
A je hotovo, Ducks postupují do finále Západní konference, kde se utkají s Chicagem!!! K puku se v útočném pásmu dostal obránce Cam Fowler, jenž vystřelil. Karri Rämö kotouč dokázal jen vyrazit, po několika dorážkách ho do branky soupeře dopravil COREY PERRY! Asistence: Patrick Maroon a Cam Fowler.
61:51
A další obrovská šance domácího celku! Matt Beleskey z levé strany pádil sám na brankáře, kterého ale bekhendovou kličkou nedokázal překonat!
61:34
Po zakázaném uvolnění si Calgary vzalo timeout.
61:27
Po akci Silfverberga měl rozhodnutí na holi Ryan Kesler, na kterého zívala poloodkrytá branka. Jenže útočník Anaheimu trefil tyčku!
61:06
Kotouč na střídačce, hra je přerušena.
60:55
K volnému puku se dostal Kyle Palmieri, který ho napálil na soupeřovu branku a trefil přímo Rämöho vyrážečku.
60:47
A pozorný Karri Rämö pokryl kotouč.
60:25
Anaheim se pouští do útočné akce.
60:01
Základní hrací doba nám rozhodnutí nepřinesla, utkání tak bude muset rozhodnout prodloužení. Padne gól již v tom prvním?

Střely: 40:19
Prodloužení začne přibližně v 7:02.
60:00
59:59
Oba celky mohly rozhodnout v základní hrací době! Před brankou nejprve Beleskey promáchl puk v dobré šanci, posléze do protiútoku mířili hosté a přečíslení 2 na 1 Jones zakončil střelou do Andersenova betonu!
59:27
Kesler svou individuální akci po levé straně do úspěšného konce nedovedl.
59:00
Začala poslední minuta třetí třetiny.
58:46
Cogliano se natahoval po odraženém puku, ovšem nedostal se k němu.
58:13
Beleskeyho bekhendový pas na Keslera byl zastaven, nicméně Ducks stále útočí.
57:26
Ryan Getzlaf vystřelil z levé strany těsně vedle branky.
57:07
Nate Thompson bojoval u branky, jenže Karri Rämö podržel kotouč a přerušil hru.
56:54
Cogliano založil akci pro Palmieriho, který jí zakončil střelou mimo branku.
56:20
Na Calgary je znát, že zřejmě budou spoléhat na prodloužení. Jejich přechod dopředu je velmi rozvážný a pomalý, zatímco Anaheim do útoku vždy žene v plné síle.
55:49
Domácí celek si vzal oddechový čas na regeneraci po tomto icingu.
55:49
Zakázané uvolnění v podání Anaheimu.
55:16
Maroon dostal přihrávku před branku a okamžitě vystřelil, jenže Russell jeho pokus zblokoval.
55:10
Dennis Wideman se snažil rozehrát rychlý kontr Calgary, místo toho ale puk dopravil na icing.
Střely: 39:18
54:17
Komerční přestávka.
54:17
Karri Rämö je dnes velice soustředěný, a tak ho Palmieriho pokus ze strany nemohl nachytat.
53:52
Engelland se dostal k odraženému puku a napálil ho směrem na Andersena, jenže prostor mezi třemi tyčemi zcela minul!
53:20
Russellovo prudké nahození nikdo netečoval, a jelikož byl puk za půlkou, je z toho zakázané uvolnění.
52:54
Dánský gólman Anaheimu nyní podržel puk před napadajícími forvardy.
52:24
Jones hodil puk před branku, Andersen ho ovšem holí dokázal odpálit do bezpečí.
51:47
Ofsajd Flames. Hra měla nyní velice rychlý spád, tak doufejme, že tomu bude stejně i po komerční přestávce, která nyní následuje.
51:20
Fowlerova zajímavá střela byla několikrát tečovaná, nakonec jí Rämö vyrazil do rohu.
50:55
Perry zpoza branky nabil Perrymu, který okamžitě střílel. Hvězdný útočník ale bránu netrefil.
Střely: 37:15 (11:1 v této třetině)
50:18
A máme tu další zakázané uvolnění Ducks, Calgary v posledních momentech solidně zatlačilo svého soupeře.
50:01
Gaudreau, ten umí. Nyní kroužil v útočném pásmu a vystřelil švihem těsně nad branku.
49:42
Bennett se odhodlal ke střele, kterou ovšem domácí obránce Stoner zblokoval.
48:54
Anaheim chtěl dopředu projít dlouhou přihrávkou, ovšem tu nikdo nezachytil a je z toho icing.
48:00
Perry zavezl puk do útočného pásma a nahrál na Beauchemina, jehož pokus šel vedle.
47:15
Backlund chyboval ve vlastní třetině a trestat mohl Cogliano, ale o puk po pár vteřinách přišel.
46:41
Maroon vybojoval puk pro Jakoba Silfverberga, jehož pokus ovšem podržel Rämö. Následuje komerční přestávka.
Střely v této třetině: 9:1
46:14
Zakázané uvolnění Calgary, které v této třetině zatím nic nepředvedlo. Domácí jsou na koni.
45:52
Coglianova akce skončila ve výstroji hostujícího brankáře, jenž dnes odvádí dobrou práci.
45:36
Perryho tvrdá střela vyprášila Rämöho betony!
45:03
Flames dopravili puk pouze na icing.
44:55
Kyle Palmieri opět operoval před brankovištěm, ale v rozhodující chvíli podklouzl.
44:27
Po střele Silfverberga se na brankovišti k dorážce dostal střelec Beleskey, nicméně Karri Rämö dokázal kotouč udržet v bezpečí!
44:21
Thompson se obtočil okolo branky a posílal puk před ní, kde čekali jeho parťáci Jackman a Palmieri. Místo nich se kotouče ovšem zmocnil gólman Rämö.
43:40
Zakázané uvolnění Calgary Flames.
42:48
Teď to ale dovedlo a střelu Colbornea musel vyrážet Frederik Andersen svým betonem do bezpečí.
42:28
Nyní je Anaheim jednoznačně lepší, Calgary se vůbec nemůže dostat do útoku.
41:37
Kačeři jsou při chuti a vhrli se znovu do útoku, jenže Calgary ho odvrátilo a vyhodilo puk na zakázané uvolnění.
40:59
A máme vyrovnáno, početní výhoda je využita! Na modré čáře obdržel puk Francois Beauchemin, jehož střelu "golfákem" tečoval za záda hostujícího brankáře MATT BELESKEY! Asistence: Francois Beauchemin a Jakob Silfverberg.
40:20
Zatím se mu ale nedaří usadit v útočném pásmu.
40:05
Znovu tedy připomínám, že Anaheim hraje přesilovou hru kvůli vyloučení Backlunda v čase 40:00.
40:01
Tak pojďme na to. Třetí třetina začne za několik sekund!
Máme za sebou 40 minut dnešního zápasu. Calgary stále vede na ledě Anaheimu o jednu branku, když dokázalo získat zpět ztracené vedení. Třetí perioda přinese napínavou podívanou již od samého začátku, protože Anaheim jí začne přesilovou hrou!
Další třetina začne přibližně v 6:10.
40:00
40:00
Mikael Backlund (CGY) je v samotném závěru druhé periody vyloučen na dvě minuty za sekání.
39:22
Vraťme se ovšem k dění na ledě! Ryan Kesler předvedl parádní akci, kterou ovšem nedovedl do zdárného konce, když nedokázal překonat ležícího brankáře Calgary!
39:00
Zaplněný stadion právě volá hlasité "Perry, Perry", čímž oceňuje hlavní hvězdu Ducks za návrat do hry.
39:00
Despresovu střelu tečoval Corey Perry (ano, je na ledě a v pořádku) do výstroje Karriho Rämöa.
37:47
Oba týmy již hrají v plném počtu.
37:39
Getzlaf se snažil přihrávkou vybídnout Fleischmanna ke skórování, ale český forvard neměl šanci na puk dosáhnout.
37:14
Tvrdá Getzlafova střela zleva byla zastavena Rämöm! Ten dnes zatím chytá velice sebejistě.
36:12
Brodie si v útočném pásmu najel na přihrávku, ale z první dopravil puk pouze vedle pravé tyče ze svého pohledu.
35:47
Clayton Stoner (ANA) a Micheal Ferland (CGY) jsou jedinými potrestanými hráči, oba dvě minuty za hrubost.
35:47
Sudí se ještě poradí o případných trestech i za následnou potyčku, mají na to k dispozici komerční přestávku.
35:47
Vše zavinil Matt Stajan, který kolenem na koleno srazil právě Perryho. K překvapení všech ale vyloučen nebude. Diváci bučí a tohoto útočníka si zapisují na černou listinu.
35:47
Velmi nepříjemný zákrok na Coreyho Perryho! Ten byl ve středu hřiště tvrdě sražena s velkými bolestmi odkulhal do kabiny! To by byla pro Anaheim obrovská ztráta.
35:18
35:09
Lindholm se ihned zapojil do hry a snažil se založit protiútok, ovšem nedokázal to.
34:57
34:32
Calgary se konečně na delší dobu usadilo v útočném pásmu, ke střele se ovšem stále neuchýlilo.
34:03
Getzlafova přihrávka byla ztečována mezi diváky.
33:47
Přesilová hra se hostům ale zatím vůbec nedaří, Anaheim totiž brání velice dobře.
32:57
Anaheim si situaci komplikuje vyloučení. Hampus Lindholm (ANA) se provinil krosčekem a dostává dvě trestné minuty.
32:14
Patrick Maroon se dostal do ofsajdu a akce domácího celku tak byla zastavena.
31:55
Perry nahrával před branku na najíždějícího Vatanena, ale puk díky teči bránících hráčů neprošel přímo na jeho hokejku.
31:32
Karri Rämö po útočné akci Ducks pokryl puk a hra je opět přerušena. Následuje komerční pauza.
31:24
Stoner dostal přihrávku na modrou a střílel, jenže Bollig jeho pokus zblokoval.
31:00
Getzlaf to zkusil střelou ze strany, kterou si Rämö ovšem pohlídal.
30:22
Cogliano vnikl do útoku a předal puk Palmierimu, který ovšem nemířil přesně.
29:54
Colborne v útočném pásmu kličkoval a posléze chtěl nahrát na Monahana, ten byl ale hlídaný obránci.
29:36
Zakázané uvolnění, opět. Nyní ale v podání Calgary.
Střely: 20:12
29:11
Stajanovu střelu bez potíží lapil Andersen, následuje komerční přestávka.
28:47
Rakell obkroužil branku soupeře, jenže k zakončení se neodhodlal.
28:12
Po Fleischmannově střele z pravé strany se o dorážku pokoušel Jackman, nicméně kotouč promáchl!
27:35
A znovu i icing Ducks vrací hru před Frederika Andersena.
26:49
Zakázané uvolnění Anaheimu. Ducks jsou z druhé inkasované branky evidentně opaření.
25:55
Calgary právě vstřelilo branku!
Z vyrovnání se ale Kačeři moc dlouho neradovali! Po vhazování v útočném pásmu obdržel přihrávku mezi kruhy JOHNNY GAUDREAU a skvělou střelou švihem nedal Andersenovi šanci! Flames opět vedou. Asistence: Jiří Hudler a Dennis Wideman.
25:48
Jonesova střela z pravé strany útočného pásma byla zblokována do ochranné sítě.
25:17
Na druhé straně nebezpečně střílel Monahan, ale prostor mezi třemi tyčemi netrefil.
24:59
A máme vyrovnáno, Ducks dokázali využít přesilovou hru! RYAN KESLER obdržel lahůdkovou přihrávku před branku od Silfverberga a prostřelil brankáře Karriho Rämöa, 1:1! Asistence: Jakob Silfverberg a Cam Fowler.
24:51
Ryan Kesler střelou zprava netrefil bránu.
24:27
Domácí se nyní sami vyhnali z útočného pásma nepřesnými přihrávkami.
24:10
Silfverbergovu střelu mohl dorážet Kesler, ten ale nedokázal nalézt puk mezi svými bruslemi.
23:42
Ducks se vystavili ofsajdu při dalším pokusu o útočnou akci.
23:30
Lindholm nabil Beaucheminovi, jehož nebezpečnou přízemní střelu Rämö nejenže chytil, ale také udržel ve své výstroji.
23:26
Dvě minuty za držení dostává Joe Colborne (CGY) po velice dobré práci Lindholma. Vyrovná Anaheim v přesilové hře?
23:06
Maroon nahrál na modrou na Vatanena, jehož pokus neprošel ani dva metry od místa střely.
22:21
Fowler se uvolnil k bekhendové střele. Tu chtěl ještě tečovat Maroon, místo toho ale pokus vlastního spoluhráče zastavil.
22:05
V útočném pásmu opět byli nastěhováni domácí, jenže kombinační hra jim nyní ovoce nepřinesla. Calgary vyhodilo alespoň na další zakázané uvolnění.
21:10
Icingu se nyní dopustil tým Anaheimu, hra se stěhuje před Andersena.
20:43
Hned po buly střílel Beleskey, ale mířidla neměl dobře seřízená.
20:40
20:29
20:18
Cam Fowler v pokračující přesilovce hodil puk před branku, kde byl aktivní Maroon. Nic z toho, Rämö byl totiž pozorný.
20:01
Dobré ráno všem, kteří právě dorazili, resp. vstali. Venku se nám rozednívá, zde ovšem máme před sebou druhou třetinu utkání, kde Calgary vede na ledě Anaheimu 1:0.
Po první třetině vede celek z Calgary, a to díky přesilovkové trefě Hudlera z 11. minuty. Druhé dějství zcela jistě nabídne zajímavý souboj, tak si ho nenechte ujít!

Střely: 9:12
Další třetina začne přibližně v 5:11.
20:00
19:59
Silfverberg nahrál na Hampuse Lindholma, jehož pokus Rämö vyrazil do rohu!
19:47
Russell posílá puk přes všechny čáry.
19:32
A opět dokázali výhozem ušetřit několik vteřin v početní nevýhodě.
19:15
Maroonova přihrávka na Perryho byla zblokována a hosté se osvobodili.
19:00
Dělovou ránu od modré vyslal Fowler, ale i s tím si Karri Rämö poradil!
18:45
Nebezpečný pokus Perryho dokázal Rämö vyrazit do rohu kluziště.
18:29
A máme tu další trest, nyní ovšem na straně Calgary. Johnny Gaudreau (CGY) totiž inkasuje dvouminutový trest za hákování.
18:22
18:03
Wideman nahrál na Russella, jenž si vybruslil do lepší střelecké pozice, odkud ovšem minul.
17:55
K zakončení se nyní dostal obránce Schlemko, jenže Andersen byl pozorný a i přes teč Colbornea pokryl puk.
17:46
Russell tečoval střílenou přihrávku Backlunda vedle brány.
17:29
A znovu, úvod přesilovky Calgary opět nevychází.
17:07
Anaheim se opět dokázal osvobodit.
16:43
Do šance v oslabení se navíc nyní dostal Cogliano, a to po skvělém pasu od kapitána Getzlafa, nicméně brankář Karri Rämö se dobře přesunul a kotouč vyrazil!
16:40
Stoner dokázal vyhodit a společně s Getzlafem i vyvézt puk.
16:22
Calgary si zahraje dnešní druhou přesilovou hru. Dvě minuty za držení totiž obdržel Simon Despres (ANA).
15:40
Lindholm se nadvakrát dostal k puku ve střelecké pozici, ani jednou ovšem nezaměstnal Rämöa.
15:19
Nyní jeho střelu tečoval Ryan Kesler, ovšem mimo branku.
14:38
Beauchemin dostal po zblokovaném pokusu možnost reparátu, tím ale branku přestřelil.
14:34
Třetí formace domácího týmu teď obléhala Rämöho branku, nicméně Rickard Rakell nedokázal puk dopravit za jeho záda.
Střely: 5:6
14:07
A navíc i komerční přestávku.
14:07
Raymond byl v útočném pásmu před pukem, což nemůže znamenat nic jiného než ofsajd.
13:37
13:20
Do stejných míst ho nyní poslal i Monahan. Zatím je to bez střely, bez akce ...
13:00
Přihrávka na Keslera rovněž neprošla dobře a Calgary opět může střídat, jelikož puk je až u Andersena.
12:41
Matt Stajan zachytil přihrávku na Lindholma a vyhodil.
12:31
Ducks se zatím nedaří usadit v útočném pásmu.
11:49
Vatanenův pokus ze strany Rämö bez problémů vyrazil a jeho spoluhráči vyhodili puk.
11:37
Na druhé straně byla posunuta branka Lindholmem, jenž byl ovšem sražen Joem Colbornem (CGY), který tak inkasuje dvě trestné minuty. První přesilovku si tedy zahraje i Anaheim.
11:20
Palmieri dobře vybojoval puk za soupeřovo brankou a dostal ho před ní, kde proti němu ovšem byla přesila protihráčů.
11:02
Po vhazování došlo ke střele a Rämö zákrokem přerušil hru. Následuje komerční přestávka.
10:55
Zakázané uvolnění Flames.
10:47
Ale pozor, Flames přeci jen početní výhodu využívají a jdou do vedení! Český útočník JIŘÍ HUDLER získal puk na levém křídle v útočném pásmu a nekompromisní střelou propálil Frederika Andersena! Hudler tak zaznamenal první bod v této sérii. Asistence: Dennis Wideman a Kris Russell.
10:12
Další kombinace Flames nic zajímavého nepřinesla a obrana Anaheimu opět svůj tým osvobodila.
09:39
Nyní se Gaudreau dokonce dostal do ofsajdu, Calgary se zatím moc nedaří.
09:32
A další výhoz domácích hráčů.
09:10
Schlemko zavezl puk do útočného pásma a v mezikruží našel dobře postaveného Backlunda, jehož pokus byl ale Beaucheminem přizvednut nad bránu.
08:36
Zatím se ovšem Ducks brání velmi dobře a po několikáté vyhodili puk.
08:18
Ryan Kesler (ANA) je vyloučen za hru vysokou holí, první přesilovku si tak vyzkouší Calgary. Kesler navíc inkasuje čtyřminutový trest, jelikož z Monahanova obličeje tekla krev.
08:12
Gaudreau se snažil zakončit zpoza branky, Andersen byl připraven.
07:46
Silfverberg se snažil prokličkovat ke střele, ale nedovedl to, obránci Flames odvedli dobrou práci.
07:22
Dlouhé usazení se v útočném pásmu ovšem k ničemu nevedlo.
06:40
První formace domácího týmu už opět motá hlavy obráncům Calgary.
06:11
Gaudreauova střela byla ztečována do ochranné sítě a následuje první reklamní blok, jinak zvaný komerční přestávka.
05:48
Oba týmy už hrají v plném počtu.
05:33
Ke střele se nyní dostal i Joe Colborne, ale branku Andersena trefit nedokázal a hra tak plyne dále.
05:14
Cogliano nahrál na Natea Thompsona, jenž se parádně natlačil do zakončení, které si ale Rämö pohlídal.
04:34
Cam Fowler nyní objel branku Calgary a zakončoval do ní ze strany, kde Karri Rämö nebyl připraven! Jenže síť trefil pouze z boku, velká škoda pro Kačery.
04:13
Getzlaf odvedl dobrou práci a dostal se ke střele, s níž ovšem neuspěl. Ducks pokračují v aktivním vstupu.
03:48
Došlo k menší strkanici a Patrick Maroon (ANA) s Derykem Engellandem (CGY) jsou za to potrestáni dvouminutovými tresty.
03:48
Corey Perry vystřelil z pravé strany a Rämö puk jen vyrazil, tudíž k dorážce se mohl dostat Maroon, který ale kotouč promáchl.
03:26
Oba celky se nyní dokázaly dostat do šancí, zajímavější byla ta Kačerů. V ní došlo totiž i ke střele z hole Beleskeyho, jenže ta byla ztečována do ochranné sítě.
03:05
Lance Bouma nahodil kotouč do útočného pásma. Tam ho pro jistotu pokryl brankář Andersen.
02:54
Backlund nyní svůj celek vystavil ofsajdu.
02:12
Oba celky hrají zatím aktivně a snaží se útočit, více ze hry má ale domácí Anaheim.
01:21
Ryan Kesler vyslal střelu na Rämöa, ten byl ovšem připraven a puk vyrazil betonem do bezpečí.
00:49
Kotouč skončil na střídačce Calgary, kde nemá co dělat. Hra byla tedy opět přerušena.
00:35
Tvrdá Brodieho střela byla zblokována.
00:11
Po nahození si ale puk do své lapačky sebral Rämö, bude se vhazovat po jeho levé straně.
00:02
Anaheim byl na úvodní vhazování úspěšnější.
00:01
Hymny dozněly a začátek zápasu se nekompromisně blíží.
V Honda Center si nejprve fanoušci a hráči pochopitelně vyslechnou kanadskou a americkou hymnu.
Momentálně se dohrálo šesté utkání série mezi Capitals a Rangers. Jezdci z New Yorku ho dokázali vyhrát 4:3 a vybojovali si tak sedmý zápas, když odvrátili už druhý mečbol!

Anaheim Ducks: Andersen (Gibson) – Lindholm, Beauchemin (A), Fowler, Despres, Vatanen, Stoner – Maroon, Getzlaf (C), Perry (A) – Beleskey, Kesler, Silfverberg – Fleischmann, Rakell, Cogliano – Palmieri, Thompson, Jackman

Calgary Flames: Rämö (Hiller) – Russell (A), Wideman (A), Brodie, Engelland, Schlemko, Diaz – Gaudreau, Monahan, Hudler (A) – Bennett, Backlund, Colborne – Ferland, Stajan, Jones – Bollig, Bouma, Raymond

Rozhodčí: Watson, Lee – Pancich, Kovachik.
Čtvrtý zápas
Domácí do něj vstoupili s odhodláním vyrovnat sérii, ale nepodařilo se jim to. Do vedení šli jako první hosté, protože se prosadil Silfverberg. O minutu později ale Calgary zahájilo menší obrat. Nejprve totiž skóroval Monahan a další minutu nato se prosadil Ferland.

Vyrovnání zařídili Kačeři až ve 37. minutě, branku vstřelil Cogliano a bylo to 2:2.

Na začátku třetí třetiny se Anaheim opět dostal do vedení, protože se prosadil Beleskey. Výhru Ducks potvrdil v poslední minutě brankou na konečných 4:2 Maroon.

Flames 2:4 Ducks
5. Monahan (Gaudreau, Russell), 6. Ferland – 4. Silfverberg (Kesler, Beauchemin), 37. Cogliano (Palmieri), 42. Beleskey (Silfverberg, Beauchemin), 60. Maroon
Třetí zápas
Calgary porazilo Anaheim 4:3 v prodloužení a snížilo stav série.

Do vedení se také dostalo jako první, když se ve třetí minutě po pasu od Raymonda prosadil Brandon Bollig. O vyrovnání se Ducks postarali na konci sedmé minuty, konkrétně to byl Patrick Maroon, jenž skóroval. V 15. minutě se Kačeři prosadili podruhé a díky trefě Coreyho Perryho vedli 2:1.

Vyrovnání se Flames dočkali ve 25. minutě při vlastním oslabení, kdy obraně unikl Joe Colborne, který si parádně vymíchal Andersena a dopravil puk do branky. Posléze si ale Anaheim své vedení zásluhou trefy Matta Beleskeyho vzal zpátky.

Ve třetí třetině bylo Calgary jasně lepší a šlo za vyrovnáním. Nejprve nebyl sporně uznán gól Bennetta, poté se ale přecijen domácí dočkali vyrovnání. 19,6 sekund před koncem překonal hostujícího gólmana Johnny Gaudreau.

Rozhodnutí přišlo v čase 64:24, kdy se při ponechané výhodě střelou z mezikruží prosadil Mikael Backlund!

Flames 4:3pp Ducks
3. Bollig (Raymond, Granlund), 25. Colborne, 60. Gaudreau (Russell), 65. Backlund (Wideman, Brodie) – 7. Maroon (Getzlaf, Vatanen), 15. Perry (Despres, Getzlaf), 29. Beleskey (Kesler, Despres)
Druhý zápas
I v něm uspěl Anaheim, nicméně už to tak jednoduché nebylo. Skvělý výkon podal především brankář Andersen, který neinkasoval ani jednou.

Do vedení se dostali Ducks v 8. minutě po gólu Beleskeyho.

Na další branku čekali diváci velice dlouho. Dočkali se jí až v 52. minutě, kdy skóroval obránce Lindholm. Rozhodnutí o výhře 3:0 a vedení 2:0 v sérii dodal v 58. minutě Thompson.

Ducks 3:0 Flames
8. Beleskey (Kesler, Lindholm), 52. Lindholm (Perry, Getzlaf), 58. Thompson (Perry, Getzlaf)
První zápas
Z něj se urodila poměrně jednoduchá záležitost pro Kačery z Anaheimu. V první třetině si vytvořili dvoubrankové vedení, když nejprve se v 11. minutě prosadil Matt Beleskey a o tři minuty později Maroon.

Ve druhém dějství hry přidal Anaheim stejný počet branek. Ve 23. minutě se prosadil Corey Perry a ve 31. minutě Emerson Etem. Vedení 4:0 se pro Ducks ukázalo býti pohodlné, ale nestačilo jim to.

Na začátku třetí třetiny totiž přidali ještě dvě branky. Podruhé v utkání se trefil Perry a později na něj navázal Ryan Getzlaf. Vedení 6:0 dokázali hosté snížit alespoň čestnou brankou, kterou vsítil mladíček Bennett.

Ducks 6:1 Flames
11. Beleskey (Palmieri, Lindholm), 14. Maroon (Getzlaf, Perry), 23. Perry (Despres, Getzlaf), 31. Etem (Beauchemin, Lindholm), 41. Perry (Getzlaf, Fowler), 43. Getzlaf (Vatanen, Perry) – 50. Bennett (Engelland)
Zdravím všechny hokejové fanoušky a fanynky u sledování nejlepší hokejové soutěže na světě! Na programu dnes máme pátý souboj série mezi Anaheim Ducks a Calgary Flames!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.