S konstatováním, že dnešní utkání v Amalie Areně sledovalo 19 204 diváků se s vámi loučím a budu se na vás těšit u dalších strhujících bitev v Playoff NHL. Příjemně strávený čtvrtek přeje Lukáš Podleśny.
3. Jesper Fast (NYR) 2+0
Dnešní parádní utkání je tedy u konce a Tampa si po výhře 6:5 připisuje druhou výhru a v sérii jde do vedení 2:1.

Zápas sice o moc lépe začali hosté, kteří již v desáté minutě vedli zásluhou Dericka Brassarda a Jespera Fasta 0:2, ale velmi záhy po druhé brance Rangers dokázal snížit domácí kapitán Steven Stamkos a do kabin se tak po první třetiny odcházelo za stavu 1:2.

V třetině druhé se deset minut týmy ne a ne dostat do vyložené gólové šance, ale poté přišla doslova blesková bouře! Domácím se po poměrně slepených gólech Ondřeje Paláta a Tylera Johnsona podařilo dostat do vedení a ve 38. minutě se navíc prosadil i Alex Killorn. Zničehonic to bylo 4:2, avšak hosté se nenechali zahanbit a 29 sekund po Killornově gólu korigovalo druhou brankou Jespera Fasta.

Poslední třetinu základní hrací doby začali, stejně jako tu první, lépe Jezdci z New Yorku, kteří vyrovnali zásluhou Ryana McDonagha. Na další gól se za vyrovnaného stavu čekalo až do 55. minuty, kdy se dnes podruhé trefil i Ondřej Palát, ale ani tento gól nebyl vítězný. Minutu a 56 sekund před koncem třetí třetiny totiž dokázal srovnat Dan Boyle a zápas šel do prodloužení.

V nastaveném čase měl nejprve dobrou šanci hostující Moore, který však na Bishopa nevyzrál, a na druhé straně tak kapituloval Henrik Lundqvist, který sice zlikvidoval Brownův nájezd, avšak na fantastickou střelu Nikity Kučerova už nestačil.
63:33
Tampa právě vstřelila branku!
A to se také nakonec povedlo! Z hodně nenápadné akce se prosazuje dnes hodně nenápadný hráč. NIKITA KUČEROV nabral rychlost ve středním pásmu, vlétl do pásma útočného a potom fantastickou a hlavně bleskovou střelou přes dva obránce zmrazil Lundqvista v bráně jezdců! Asistence: Nikita Nestěrov
63:12
Nebezpečná mladá trojka Kučerov-Johnson-Palát už je na ledě a snaží se vymyslet cosi kloudného.
62:25
Jenže nyní už se Brown dostal do samostatného úniku, který veledůležitým zákrokem zneškodnil Henrik Lundqvist!
62:05
J.T.Brown se už už natahoval po volném kotouči, avšak nakonec měl k puku blíže Yandle a ten si připsal dobrý obraný zákrok.
61:23
Killorn se nahozením před bránu pokusil najít Stevena Stamkose, ale puk byl sražen ještě předtím než ke kapitánovi Tampy dorazil.
61:14
Dominic Moore se od mantinelu natlačil až k Bishopovi a ten měl, co dělat aby se nenechal překonat. následně došlo k tvrdé srážce dvou hráčů Tampy, ale oba hráči zřejmě budou v pořádku.
60:58
Ben Bishop má první úspěšný zákrok prodloužení, když zlikvidoval tvrdou, avšak dobře viditelnou střelu od modré čáry.
60:48
Nashovi se nepodařilo najít potřebný prostor na zakončení, ale hosté zůstávají v útočném pásmu.
60:28
První pokusy o útok byly bez problémů ubráněny. Puk přebírají obránci domácího celku.
60:01
Tampa hrála v letošním playoff prodloužení dvakrát a dvakrát vyhrála. Rangers prodlužovali ve čtyřech případech a čtyřikrát vyhráli. Kdo si připíše první prohru v prodloužení v letošním playoff?
První prodloužení začne přibližně v 5:00.
Základní hrací doba třetího utkání finále Východní konference je fuč a týmy půjdou do prodloužení. Hned na začátku třetí třetiny se sice podařilo srovnat McDonaghovi, ale v 55. minutě se podruhé v dnešním utkání trefil Ondřej Palát a vše nasvědčovalo výhře Tampy. Vše však změnil Dan Boyle, který se v 59. minutě dokázal prosadit díky důrazu na brankovišti a my tak můžeme být svědky podobně dlouhého zápasu jako byl ten včerejší mezi Anaheimem a Chicagem. Připomínám, že utkání skončilo ve třetím prodloužení.
60:00
59:58
Nash se až k zakončení neproháčkoval, ale domácí vyhodili na zakázané uvolnění a následovat bude ještě jedno vhazování u Bishopovy brány.
59:30
Callahan se snaží napadat rozehrávku New Yorku, ale obrana hostů si zatím ví rady.
59:08
Bolts opravdu nechtějí prodloužení a snaží se vstřelit branku. Slabou střelu od mantinelu však bez problémů lapil Henrik Lundqvist.
58:55
Blíží se poslední minuta třetí třetiny, puk na hokejkách mají domácí hráči.
58:04
Rangers právě vstřelili branku!
Je znovu vyrovnáno! Po vyhraném buly se střeleckou smůlu pokusil prolomit Nash, bez úspěchu, ale poté se dostal puk opět až na brankoviště Bena Bishopa a zde ho do brány doklepl obránce DAN BOYLE. Asistence: J.T.Miller, Keith Yandle
57:50
Tampa vyhazuje jen na zakázané uvolnění.
57:21
Steven Stamkos si teď proti Brassardovi u mantinelu počínal na haně faulu, avšak vylučovat se nakonec nebude.
56:59
Do rychlého protiútoku se dostal Alex Killorn, který dokázal přebruslit jednoho z hostujících hráčů, ale následně čelil dalšímu obránci Rangers a ten jeho ránu dokázal srazit.
56:21
Tentokrát byli úspěšnější hosté, ale ti se zatím do útočného pásma prosadit nedokázali.
56:00
Vhazování po pravici hostujícího gólmana se bude po deseti sekundách opět opakovat.
55:50
Šustrovo skákavé nahození u zadního mantinelu dojel Kučerov, ale jeho střelu z velkého úhlu si Lundqvist pohlídal. Steven Stamkos je po bleskovém ošetření zpět na střídačce Tampy.
55:39
Ricku Nashovi, který opravdu není ve své kůži, odpískán ofsajd. Důležitější je však fakt, že domácí kapitán Steven Stamkos mizí po zásahu McDonaghovou holí do tváře v kabině domácího celku.
55:09
Na druhé straně si však musel dávat pozor opět brankář Rangers. Henrika Lundqvista nejprve hodně protáhla rána od modré čáry a následně Lundqvist musel reagovat na nebezpečnou dorážku z blízkosti brány.
54:47
Jezdci se snaží o okamžité vyrovnání a kombinují v útočném pásmu.
54:05
Nikita Kučerov se však musí rychle vzpamatovat, protože může slavit! Český útočník ONDŘEJ PALÁT dostal v útočném pásmu obrovské kvantum prostoru, které využil k parádnímu sólu zakončenému gólovou střelou. Pro Paláta je to druhá branka v dnešním utkání. Asistence: Nikita Nestěrov, Nikita Kučerov
53:58
Kučerov na útočné modré inkasoval tvrdý hit a těžce se sbírá z ledu.
53:05
A teď už domácím střídání bude umožněno, neboť New Yorku je odpískán ofsajd.
52:45
Hosté jsou stále u Bishopovy svatyně, domácí by již potřebovali vystřídat.
52:19
Jezdci se usazují v útočném pásmu.St.Louis nejprve minul zcela prázdnou bránu a Carl Hagelin následně nechal vyniknout Bena Bishopa.
50:45
Domácím se podařilo ubránit útok Jezdců a následně se sami natlačili až před hostujícího brankáře. Akce však skončila posunutou bránou a komerční přestávkou.
49:35
Dva těžké zákroky teď musel předvést opět Henrik Lundqvist. Gólman Jezdců si poradil s ranou Paláta i dorážkou Tylera Johnsona. Tato dvojice však hostům způsobuje nemalé potíže.
49:19
Obránce Jezdců, Keith Yandle nenašel St.Louise a New Yorku je pískáno zakázané uvolnění.
48:37
Kreider pálil po otočce z mezikruží jen do chráničů jednoho z domácích hráčů.
48:06
Domácí se teď výborně točili v útočném pásmu a několikrát ohrozili Lundqvista. Poslední střelu, kterou vyslal Andrej Šustr si již hostující brankář chytil do lapačky a přerušil hru.
47:10
Po obtočení kolem brány se Lundqvista pokusil překvapit Stralman. Ani obránce domácího celku úspěch neslavil.
46:36
Rick Nash se po Garrisonově chybě ze strany řítil na Bena Bishopa, ale nakonec musel zvolit střelu a tou brankáře Tampy nepřekonal.
46:19
Dnes trochu neviditelný Kučerov teď vedl útok, který skončil pukem v hledišti.
46:01
Po vhazování ve vlastním pásmu se domácí dostali do bleskového protiútoku. Aktivní dvojička Palát-Johnson si vyměnila puk a druhý zmiňovaný bekhendem prověřil Lundqvistovy reakce. Brankář hostujícího New Yorku se včas přesunul a zákrokem zařídil komerční přestávku.
45:50
Před Bishopem bylo opět velmi husto, ale ani jednomu z hostujících hráčů se nepodařilo domácího gólmana překonat. Nejblíže tomu byl zřejmě Yandle, avšak jeho rána z mezikruží skončila jen na hrudi Bena Bishopa.
44:48
Steven Stamkos se ocitl sám, ale jeho ránu z levého kruhu zlikvidoval Henrik Lundqvist!
44:23
Po Šustrově nepřesnosti mohli zahrozit zase hosté, avšak ani jejich akce nebyla dovedena až k zakončení.
43:53
Na druhé straně se do přečíslení řítili Johnson s Palátem, ale českému útočníkovi puk přeskočil hůl a šance byla u konce.
43:20
Nenápadná Yandleova střela od modré čáry zazvonila na tyč brány domácího celku!
42:28
To už ale neplatí! Kevin Hayes našel fantastickou přihrávkou od modré čáry RYANA MCDONAGHA a ten po zpracování puku rychlým zakončením překonal Bena Bishopa v bráně Tampy. Třiačtyřicátá minuta a je znovu vyrovnáno! Asistence: Kevin Hayes, Keith Yandle
42:18
Stále jsou Rangers nastěhováni v útočném pásmu, ale zatím je to však bez střelby.
41:51
Tampě se podruhé nepodařilo vyhodit puk z vlastního pásma a hosté se usazují v blízkosti Bishopovy svatyně.
41:32
Velmi nešťastným zákrokem se teď prezentoval Andrej Šustr (TBL), který dostává dvě trestné minuty za podražení.
41:14
Na teč Palátovi se pokusil nahodit kotouč Johnson, ale puk byl nahození bylo zablokováno jedním z hostujících obránců.
40:38
Killorn v útočném pásmu přišel o kotouč, avšak hosté se na útok nezmohli a jen odevzdali kotouč obráncům Tampy.
40:09
Hned z prvního útoku třetí třetiny zahrozili domácí. Henrik Lundqvist však včas sevřel betony a udržel mezi nimi puk.
40:01
Další třetina začne přibližně v 4:03.
Opravdu strhující druhá třetina je minulostí a do kabin tentokrát spokojenější odchází domácí hráči. Těm se díky brankám Paláta, Johnsona a Killorna podařilo otočit vývoj utkání a dostat se do vedení 4:2. Hned po gólu posledního zmiňovaného se však podruhé v dnešní utkání trefil Jesper Fast a jeho gól zatím určuje stav utkání, který je tak po čtyřiceti minutách 4:3.
40:00
39:46
Do šance se ještě dostal Victor Hedman, který vyzkoušel Lundqvistovu pozornost dobrou střelou z pravé strany. Obránce Tampy neuspěl a třetina se blíží ke svému konci.
39:24
Martin St.Louis se nedostal přes střední pásmo, ale domácí si v obraně zavařili a musí se bránit.
38:48
Jsou za námi opravdu neskutečné momenty. Týmy se opět předvádí v plné kráse a sledujeme nádhernou třetinu.
37:47
Neuvěřitelné! Hosté bleskově snižují zpět na rozdíl jediné branky! Stepan zpoza brány našel spoluhráče, jehož ránu ještě skvělým zákrokem zastavil Bishop, jenže poté se k puku dostal JESPER FAST a ten s notnou dávkou štěstí propasíroval puk do brány. Asistence: Kevin Klein, Derek Stepan
37:18
Sledujeme opravdu fantastické chvíle! Staal nejprve tváří v tvář Bishopovi selhal, když netrefil bránu, a z protiútoku se k zakončení dostal ALEX KILLORN, který tak dlouho čekal až našel skulinu mezi obránci a přesnou ranou dostal domácí do dvoubrankového vedení. Asistence: Victor Hedman
36:36
Brian Boyle se prosmýkl mezi dvěma obránci, natlačil se před Lundqvista, ale ten jeho zakončení vystrčenou hokejkou dokázal zneškodnit.
36:16
Opět je kotouč v pásmu Jezdců, kteří se ne a ne vymanit z tlaku.
35:20
Domácí nyní mají jasně více ze hry a nepouští soupeře k puku.
34:45
Obrovská šance domácího celku! Stamkos s Killornem se opět dostali až k Lundqvistovi, při kterém nejprve stála velká porce štěstí, když Killorn nedokázal trefit odkrytou bránu, a následně se hostující brankář předvedl parádním zákrokem proti Stamkosově svižné střele.
34:27
Hra je přerušena, následuje komerční přestávka.
33:17
Jen, co jsem dopsal předchozí příspěvek, přichází třetí branka Tampy. Johnson si v útočném pásmu počkal na spoluhráče, předal puk Hedmanovi, který objel bránu, přihrál Palátovi a ten celou akci vyšperkoval skvělou přihrávkou na hranici brankoviště, odkud se do odkryté části brány prosadil již zmiňovaný TYLER JOHNSON. Asistence: Ondřej Palát, Victor Hedman
32:43
Týmy hrají ve čtyřech, zatím k vidění nebyla žádná šance.
32:01
To je ale hloupá chyba Briana Boylea (TBL). Domácí útočník sice dostává "jen" dvě trestné minuty za nedovolené bránění, ale velká chyba je to kvůli tomu, že domácí měli výhodu a hráli by přesilovou hru. Z hostujícího celku je vyloučen Keith Yandle (NYR) – 2 minuty za držení.
31:38
Tampa je jak politá živou vodou a opět kombinuje v útočném pásmu!
30:32
Přesilová hra Tampy sice začala vyhozením puku až k Bishopovi, jenže poté se chopil kotouče ONDŘEJ PALÁT a je srovnáno. Český útočník si narazil kotouč s Tylerem Johnsonem a z bezprostřední blízkosti překonal brankáře New Yorku. Asistence: Tyler Johnson, Steven Stamkos
30:11
Počet hráčů na ledě se opět mění. Za hákování je tentokrát vyloučen hostující útočník, Derick Brassard (NYR).
29:56
Po delší době se do útočného pásma dostala Tampa. Až ke střele se proháčkoval obránce Victor Hedman, jenže jeho rána byla sražena dříve než doputovala k Lundqvistovi.
29:10
Z pravé strany se od mantinelu Bishopa pokusil překvapit Dominic Moore, ale domácí gólman nakonec nemusel zasahovat.
28:37
Hodně nepovedená přesilová hra New Yorku je u konce. Domácí hrají v plném počtu.
28:24
Tampa hned dvakrát vyhodila kotouč a nyní se hosté dokonce provinili ofsajdem.
27:20
Jezdcům se zatím přesilová hra nedaří. Hosté se ne a ne dostat do nebezpečné střelecké pozice.
26:37
Nyní už dochází ke zmiňovanému vyloučení. Na lavici hanby zamířil Nikita Nestěrov (TBL), který se provinil nedovoleným bráněním.
26:37
Marc Staal před bránou tečoval nahození od modré čáry, avšak kotouč ani nyní nekončí v bráně. Bishop měl opravdu velké štěstí.
26:27
Hodně utavená pětice domácích už sotva plete nohama. Hosté mají obrovský tlak.
25:58
Tampa bude hrát další oslabení, Rangers mají ponechanou výhodu!
25:14
Tampě se nepodařilo vystřelit a na druhé straně měl hodně práce Bishop. Ten nejdříve vyrazil střelu Boylea a poté musel ustát i nebezpečný pokus o dorážku.
24:46
Hagelinova nebezpečná střela proletěla kole Bishopovy svatyně.
24:18
24:11
Tampa opět vyhazuje kotouč přes všechny čáry, přesilovka New Yorku se chýlí ke konci.
23:20
J.T.Miller se zničehonic ocitl za obranou Tampy, ale tváří v tvář Bishopovi minul bránu!
23:06
Jenže nyní už se kotouče chopil Brian Boyle a ten ho posílá až k Lundqvistovi.
22:47
Domácím se nepodařilo vyhodit puk a hosté se usazují v útočném pásmu.
22:18
Přesilovka pro Rangers! Na trestnou lavici odjíždí Steven Stamkos (TBL), který odpyká trest za příliš mnoho hráčů na lede.
21:58
Další šance domácích! Stamkos mezi kruhy našel volného Killorna, ale ten jen nechal vyniknout skvělého Lundqvista.
21:18
Teď už to však vypadalo nadějněji! Po objetí brány se jeden z domácích pokusil překvapit Lundqvista a ten měl, co dělat, aby uhájil bránu i proti dvěma dorážkám z bezprostřední blízkosti.
21:02
Jedovaté nahození od modré čáry jen prosvištělo kolem tyče brány, ve které stojí Henrik Lundqvist.
20:49
Palátovu slabou střelu bez problémů lapil Henrik Lundqvist.
20:14
Druhou třetinu začínají aktivněji hosté. Yandleovo nahození však Bishopovu bránu minulo o zhruba dva metry.
20:01
Je za námi první třetina třetího finále Východní konference NHL a hosté z New Yorku zatím vedou 1:2. Jezdci se dostali do vedení již v druhé minutě v přesilové hře, kdy se tvrdou střelou prosadil Derick Brassard. Na Brassardovu trefu v minutě desáté navázal Jesper Fast a rázem to bylo 0:2. Fast se dostal do samostatného úniku a bekhendovým blafákem si poradil s Bishopem. Tampě se prakticky z prvního protiútoku po druhé brance Rangers podařilo snížit zásluhou dorážky Stevena Stamkose, ale zatím se domácím nedaří rozjet tu gólovou mašinu z druhého utkání. Uvidíme, co nám přinese třetina druhá, která začne zhruba v 3:11.
20:00
19:45
Blesky hrají ve vlastním pásmu, v této třetině se již nic nestane.
19:20
Pokus o bleskový protiútok Tampy zmařen nepřesnou přihrávkou na Tylera Johnsona. Mladý druhý útok domácích byl v první třetině prakticky neviditelný.
18:22
Miller teď pomohl obraně Tampy, když nahodil puk na Lundqvista a ten byl v tísni nucen kotouč přikrýt.
18:09
Hosté se po buly drží v útočném pásmu, Stepan je však zatím s kotoučem za bránou. Odtud Bishopovi nebezpečí opravdu nehrozí.
17:34
Nepřesnost v rozehrávce Tampy a je pískáno zakázané uvolnění. Vhazovat se bude opět u Bishopa.
17:11
Jednoduchý zákrok Bena Bishopa znamená přerušení hry a buly po pravici domácího gólmana.
16:43
A na druhé straně musel zasahovat Henrik Lundqvist. Do samostatného úniku se dostal Alex Killorn, avšak Lundqvist si mezeru mezi betony pohlídal a udržel hosty ve vedení.
16:17
James Sheppard měl na hokejce třetí gól Rangers! Hostující útočník střílel z mezikruží, ale i s jeho ránou si Bishop poradil. K odraženému kotouči se následně nikdo z hostů nedostal.
15:54
Ben Bishop lapil kotouč a přerušuje hru. Čas na další komerční přestávku.
15:35
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu. V šanci se ocitl Stepan, jehož střelu Bishop dokázal vyrazit.
14:55
Jenže nyní už jsou u kotouč domácí borci a ti pouze nahazují k Lundqvistovi. Pětice domácích potřebuje střídat.
14:28
Výborná teč Martina St.Louise mezi tři tyče nemířila, ale hosté i tak zůstávají v útočném pásmu.
13:35
Kotouč se hned po vhazování ocitl v hledišti. Buly tentokrát vykázáno do středního pásma.
13:30
Henrik Lunqvist teď čelil dalším dvěma střelám a tu druhou švédský brankář raději podržel v náruči. Vhazovat se bude v pásmu New Yorku.
12:48
Dvě střely z dobrých pozic se hostům podařilo srazit do rohu kluziště.
12:37
Gól na 1:2 domácí očividně nastartoval a Tampa už je opět v útočném pásmu.
11:07
Přichází okamžitá odpověď na druhý gól New Yorku! Krátce po buly naprosto propadla obrana Rangers, Dan Boyle ztratil puk a do úniku se dostal Alex Killorn. Tomu byla střela ještě sražena, avšak kotouč se dostal k volnému STEVENU STAMKOSOVI a kapitán domácích trefil bez problémů odkrytou část brány. Asistence: Alex Killorn
10:45
09:55
První opravdu obrovská šance Rangers končí druhou brankou v síti Bena Bishopa. JESPER FAST se dostal mezi obránce, obdržel kotouč a poté krásným bekhendovým blafákem překonal amerického gólmana v bráně domácího celku. Asistence: Chris Kreider, Ryan McDonagh
09:34
Hra zatím trochu postrádá potřebný drajv. Hosté opravdu skvěle brání.
08:15
Hned z protiútoku nahazoval kotouč na Lundqvista Nikita Nestěrov. S tímto pokusem však "Král Henrik" problémy snad ani nemohl mít.
08:02
Neposedná střela Dana Boylea Bishopovi nadělala problémy, ale nakonec to gólman a celá obrana Blesků zvládla.
07:45
Tampa je znovu až ve vlastním pásmu. Jezdcům se zatím daří rozbíjet útočnou snahu domácího celku.
06:55
Paquette na pravé straně našel volného Browna, jenže tomu v poslední chvíli ve střele zabránil jeden z hostujících obránců.
06:01
Po zakázaném uvolnění New Yorku sice domácí vyhráli buly v útočném pásmu, jenže vlastní nepřesností se vyhnali do pásma středního a musí tak začínat útok až od obránců.
05:39
Hra je přerušena, hosté se provinili ofsajdem.
05:18
Jenže nyní již měl na hokejce vyrovnání Alex Killorn. Ten byl na pravé straně úplně sám, avšak z první trefil jen beton přesunujícího se Lundqvista.
04:52
Zatím to stále není ono. Tampa se ne a ne dostat ke střele.
04:12
Jezdci vyhazují kotouč až k Benu Bishopovi.
04:05
Až nyní se domácí dostávají zpátky do útočného pásma, ale kombinace je stále hodně neurovnaná.
03:33
Tampě se zatím nepodařilo rozjet velmi obávanou kombinaci a na druhé straně dokonce zasahoval Ben Bishop.
03:07
Dominic Moore (NYR) je vyloučen na dvě minuty za krosček. Přesilovou hru si tak vyzkouší i Tampa.
03:07
Hned od začátku utkání se opravdu nehraje v rukavičkách a u mantinelu se strhla menší potyčka. Zřejmě se bude vylučovat.
02:27
Dobrým útokem se pro změnu uvedly Blesky. Na Lundqvista mířilo hned několik střel, avšak většina jen prosvištěla kolem brány.
01:43
Jezdci jsou už zase u Bishopovy brány a snaží se kombinovat. Střela Dana Boylea domácího gólmana nezaskočila.
01:02
A skulinka v obraně domácích opravdu nalezena! Na levé straně měl dostatek prostoru na střelu DERICK BRASSARD a ten tvrdou ranou za pomoci skvělé clony Kreidera otevírá skóre dnešního zápasu. Skvělý vstup do utkání v podání Jezdců! Asistence: Dan Boyle, Derek Stepan
00:50
Hosté se usazují v útočném pásmu a snaží se najít skulinku v obraně Tampy.
00:26
Jenže dobrý začátek Tampy hned v zárodku přeruší oslabení. Na trestnou lavici totiž míří Cedric Paquette (TBL), který dostává dvě minuty za hrubost.
00:13
Domácí začali utkání velmi aktivně a okamžitě se dostali k zakončení. Střela z mezikruží mezi tři tyče nemířila.
00:01
Hymna je minulostí a jde se na věc!
Úvodní pětky jsou seřazeny na modrých čarách. Následuje hymna Spojených států amerických.
Konečně již oba celky dorazily na ledovou plochu, začátek utkání se blíží.
Hráči ještě stále nejsou na ledě. Zmiňované zpoždění začátku utkání bude zřejmě zhruba desetiminutové.
Zdá se, že i dnešní utkání začne s již tradičním zpožděním.
Předpokládané úvodní sestavy:

Tampa Bay Lightning: Bishop (Vasilevskij) – Hedman, Stralman, Coburn, Garrison, Carle, Šustr, Nestěrov – Killorn, Filppula, Stamkos (C) – Kučerov, Johnson, Palát – B.Boyle (A), Paquette, Callahan (A) – Brown, Morrow

New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – McDonagh (C), Girardi (A), M.Staal, D.Boyle, Yandle, Klein – Nash, Brassard, Hayes – Kreider, Stepan (A), Fast – Hagelin, Moore, St.Louis – Glass, Sheppard, Miller

Rozhodčí: Brad Watson, Eric Furlatt – Derek Amell, Brian Murphy.
Ještě jednou vítejte u online přenosu z třetího finále Východní konference NHL! Zhruba za pět minut by se již na ledě měli objevit hráči Tampy a New Yorku Rangers. Přeji příjemné sledování.
Češi a Slováci v sérii – základní část / playoff
Ondřej Palát (TBL) 63 (16+47) / 10 (4+6)