Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Nesládek, přichází Dorničák.
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Štěpánek, přichází Gebert.
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Gilian, přichází Doležal.
Veselý už pádil sám na bránu, míč mu však dokázal čistě odebrat Štěpánek.
71
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Vukadinovič, přichází Kadavý.
69
Repáň chybně rozehrál a nabídl Kuchtovi šanci skórovat. Nakonec mu to však včasným zákrokem překazil.
67
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Bulíř, přichází Rozkovec.
63
Vukadinovič dopravil míč za Repáňova záda, už dříve však byl máván ofsajd.
56
Slavia právě vstřelila branku!
Okénka na pravé straně domácí defenzivy dokázali pražané využít. Krásnou kombinací vyslali do zakončení JANA KUCHTU, který přeloboval padajícího Repáňe.
54
Tichý vyskočil ze všech nejvýše, jeho hlavičce však chyběla razance.
53
Další roh pro severočechy.
48
Jabloneckou rozehrávku odvrátil Kodr.
47
Kuhn se štěstím obešel Kodra a naservíroval míč před bránu Nesládkovi, na kterého byl však nalepený Broukal a právě od něj se nakonec míč odrazil na roh.
46
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Mičola, přichází Veselý.
46
V první půli jsme viděli jedinou branku, v 10. minutě poslal Slavii do vedení Jiří Kodr. Druhý poločas začne zhruba v 15:04.
45
44
Novák z přímého kopu netrefil bránu.
43
Skuhravý nastřelil před vápnem ruku Vavrouše, přímý kop pro Jablonec.
41
Breda poslal míč z přímého kopu na hlavu Kuhna, ten ale v těžké pozici nedokázal zakončit přesně.
40
Diop sestřelil Šedého, Jablonec bude mít výhodu standardní situace.
36
Jablonec je v posledních minutách hodně aktivní, další střeleckou možnost měl Novák, ale podobně jako jeho spoluhráči, vystřelil nad břevno Řehákovy brány.
33
Skuhravého přízemní centr našel přesně Kuhna, ten však v jasné pozici poslal míč nad břevno.
31
Po teči jednoho ze slávistů následuje rohový kop.
30
Dlouhý přímý kop pro domácí.
26
Kuhn se v šestnáctce dostal do zakončení, nepropasíroval však míč za Řehákova záda.
22
Centr od rohového praporku odvrátil do bezpečí Kodr.
21
Štěpánkovu tečovanou ránu vyrazil Řehák na roh.
19
Míč byl v domácí síti již podruhé, bohužel pro Slavii zakončoval Mičola z ofsajdu.
17
Jabloneckou kombinaci přerušil Bredův ofsajd.
12
Pražané šli ve třech proti jedinému obránci, jenže v závěru akce Vukadinovič přestřelil bránu domácích.
10
Centr od rohového praporku našel hlavu JIŘÍHO KODRA, který se nemýlil.
10
Roh pro Slavii.
6
Balon propadl až k Diapovi, tomu ale ustřelil míč před nosem Tichý.
5
Po faulu Skuhravého budou hosté zahrávat přímý kop.
2
Breda natáhl ke střele zpoza vápna, netrefil však bránu.
1

FK Jablonec: Repáň – Skuhravý, Štěpánek, Tichý (K), Novák, Rozkovec, Breda, Šedý, Bulíř, Nesládek, Kuhn, Kubista

Náhradníci: Masařík – Dorničák, Žemba, Gebert, Lischka, Masařík

SK Slavia Praha: Řehák – Broukal, Mičola, Kuchta, Vukadinovič, Diop, Vavrouš, Gilian, Pelyak, Kocourek (K), Kodr

Náhradníci: Otáhal – Routek, Batka, Doležal, Zoubek, Veselý, Kadavý

Rozhodčí: Kubr – Hanousek, Rais.
Juniorská liga 2014/15

Jablonec – Slavia 3:3
Slavia – Jablonec 3:0
FK Jablonec

Jablonec zažil vloni dvě hodně odlišné části sezóny. Přes polovinu podzimu vévodil pořadí Juniorské ligy, na jaře pak ale přišla krize, výsledková mizérie a pád na konečné 11. místo. V přípravě proběhla v severočeském týmu drobná změna v trenérském štábu, dosavadního asistenta Jiřího Vágnera nahradil Zdeněk Klucký.
SK Slavia Praha

Slavisté jsou vzhledem k umístění v loňském roce mírnými favority, v měření dvaceti týmů skončili Pražané na 5. příčce. V přípravě si navíc sešívaní podmanili turnaj v Nové Včelnici.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.