90+2
90+2
Utkání se dohrává na polovině Lisabonu.
90+1
Wright-Phillips utekl po křídle a poté centroval před branku, tam už ale strážil Ederson, který získal a následně hodně rychle rozehrál balon vpřed.
90
Nastaveny byly dvě minuty.
90
Benfica drží soupeře pod velkým tlakem, ale zatím to k ničemu výraznějšímu není.
89
Dlouhý míč na zadní tyč přistál na hlavě Jonase, který ale o chlup minul branku New Yorku.
88
New York mohl mít velkou šanci, ale Wright-Phillips byl v ofsajdu.
86
Míč proletěl pod zdí a mohl projít až do branky, protože gólman byl mimo, ale pohotový a dobře postavený obránce odvrátil míč do zámezí.
86
Volný přímý kop pro Benficu těsně za vápnem.
83
Duričić utekl po levém křídle a nahrál na malé vápno Marcalovi, který následně trestuhodně přestřelil branku NY.
82
Benfica začíná pomalu tlačit, ale její protiútoku jsou stále bezzubé.
80
New York hraje v pohodovém tempu a kontroluje míč, což se samozřejmě nelíbí Lisabonu.
79
Míč v pohodě sebral Ederson a posílá jej rychle vpřed.
79
Nyní následuje rohový kop pro New York, konkrétně z pravé strany.
78
Samaris zpracoval míč ve vápně a z otočky vystřelil, ale poslal balon strašně vysoko.
77
Volný přímý kop pro Benficu ze středu hřiště.
75
Zbývá zhruba patnáct minut a lépe jsou na tom zatím hráči z New Yorku, kteří si sebevědomě drží jednobrankové vedení.
74
Ne, nedopadlo tak, jak si Benfica představovala. Gólman Robles prvně odvrátil centr a poté lapil i střelu, čímž uťal útok soupeře.
73
Volný přímý kop z levé strany pro Lisabon.
72
New York se snaží držet míč v co nejbezpečnější vzdálenosti od branky. A zatím se to daří, neboť se hraje převážně na středu hřiště a Benfica už několik minut nezahrozila.
70
Velmi pohledná akce hostů skončila strategickým faulem soupeře, a proto si míč ponechají hráči Lisabonu.
67
Obrovská šance pro Benficu! Celá akce se rozjela na levém křídle, následně dostal jeden z hráčů naservírováno na hlavičku na malém vápně, ale gólman Robles opět famózně zakročil!
64
Luisao smolně přišel o míč na zadní tyči, kde mu jej odkopl obránce, a tak akce hostů končí.
64
Teď následuje rohový kop pro Lisabon.
63
Portugalský celek se pokusil zvýšit tempo hry, ale k nějakému hlubšímu průniku k brance to zatím nepomohlo. New York brání výborně.
59
Benfica se hodně snaží vrátit úder, ale zatím marně. Ani rohový kop k tomu zatím nepřispěl.
56
Tým New York Red Bulls právě vstřelil branku! Fantastický gól na 2:1! MIKE GRELLA se zmocnil míče těsně za šestnáctkou a nevěděl, jak s ním naložit, a tak jej ze stoje kopl na bránu – ale jak! Přesně tak, že se ve vzduchu zakroutil a zapadl přesně do šibenice! Úžasný gól!
54
Na obou stranách jeden roh, ale ani na jedné straně to nedopadlo bůhvíjak úspěšně.
52
Gólman Robles si připsal úchvatný zákrok, po kterém bude následovat rohový kop pro Lisabon.
51
Nevyšlo to, ale hra plyne dál. Nyní se pokračuje kolem středového kruhu.
50
Faul New Yorku, to znamená volný přímý kop pro hostující tým, konkrétně z levé strany. Na střelu to nebude, na to je to příliš daleko, ale na centr ideální.
49
Původní scénář hry z nějaké dvacáté a třicáté minuty se vrací, s míčem na útočné polovině kombinují hráči Lisabonu.
48
New York se i posléze dostal vpřed, ale znovu neuspěl.
48
První protiútok domácích ve druhé půli skončil po chybné nahrávce, která směřovala z levého křídla na pravé.
46
První poločas skončil výsledkem 1:1. Ještě se sluší dodat důvod odpískání volného nepřímého kopu ve vápně New Yorku. Bylo to kvůli údajné „malé domů”, po které sudí oznámil jasný verdikt. Benfica ale tuto šanci v poslední minutě prvního poločasu nevyužila. Sama se navíc připravila o vedení, když ve 38. minutě daroval Luisao míč soupeři na hranici šestnáctky. Vedení sice v deváté minutě otevíral Pizzi, ale herní nadvláda portugalského celku posléze nevydržela příliš dlouho, což je dle výsledku zřejmé.
45
45
Neskutečný konec poločasu! Obránce New Yorku zachránil celý tým, když odkopl míč těsně před brankovou čarou. Benfica nezahrála standardní situaci úplně ideálně a domácí hráči se nakonec ubránili.
45
Žlutou kartu dostává Robles (New York Red Bulls).
45
Tak to je hodně, ale opravdu hodně zajímavé. Budeme totiž svědky volného nepřímého kopu přímo z malého vápna, a to ve prospěch Lisabonu! Téměř všichni domácí hráči jsou seřazeni na brankové čáře.
44
Benfica se propracovala k míči a z pravé strany byl nacentrován míč na hranici pokutového území, ale nikdo v červeném na míč nedosáhl.
43
První poločas se dohrává na středu hřiště, oba celky se o držení míče velmi často střídají. Uvidíme, třeba se ještě nějaké útočné akce dočkáme.
42
Pomaličku se o pozornost hlásí fakt, že se blíží konec prvního poločasu. Hra se vyrovnala a Newyorští již velmi častěji kombinují s míčem, Benfica vypadla z prvotního tempa.
38
Velká šance po rohovém kopu! New York opět zahrozil, a to poté, co se míč snesl od rohového praporku směrem na zadní tyč, kde z malého vápna přišla tvrdá rána hlavou. Nebýt pohotového zákroku Edersona, mohlo už být skóre rozdílné.
34
Tým New York Red Bulls právě vstřelil branku! Je vyrovnáno! Obrovskou hrubku předvedl obránce Luisao, který přebíral nahrávku od spoluhráče a chtěl míč poslat směrem vzad na gólmana. Jeho přihrávka, jestli se to tak vůbec dá nazvat, ale úplně postrádala razanci, a tak se jí hbitě ujal BRADLEY WRIGHT-PHILLIPS, který následně ihned vystřelil k levé tyči, kam gólman nedosáhl.
31
Už to vypadalo, že přečíslení hostům vyjde, ale nakonec nikoliv. Benfica předvedla protiútok tří proti dvěma, na konci akce, která pohořela před vápnem, však přišla o míč kvůli ne úplně přesné nahrávce na paty, která směřovala ze středu hřiště směrem doleva.
30
První půlhodinka je za námi. Domácí kombinují na své polovině, to byl doteď téměř nevídaný jev, který se však momentálně stává realitou. Benfica po delší době brání.
29
Gólman Robles pohotově vyběhl a na hranici vápna vyhmátl centr rukou před rozběhnutým útočníkem, parádní počínání! Nutno dodat, že kdyby zůstal stát, útočník Lisabonu by se s největší pravděpodobností dostal k zakončení z velmi zajímavé pozice.
27
Newyorští hráči převážně jen brání na své polovině, což samozřejmě portugalskému týmu vyhovuje.
25
Benfica se vymanila z náporu a s míčem nyní operuje na soupeřově polovině hřiště.
24
Defenziva hostů si s tím poradila, Luisao odhlavičkoval míč do bezpečí.
22
Omlouváme se za chvilkový výpadek. Rohový kop budou zahrávat fotbalisté New Yorku.
20
Žlutou kartu dostává Pizzi (Benfica Lisabon).
15
Načechraný centr Johna dopadl rovnou na hlavu volného Gonzaleze. Robles předvedl proti jeho hlavičce luxusní zákrok!
14
Gonzalez si počínal v souboji se soupeřem příliš agresivně. Rozhodčí odpískal další útočný faul.
13
Fotbalisté Lisabonu kombinují s míčem na polovině soupeře. O žádný velký tlak se ale nejedná.
12
Wright-Phillips si načasoval svůj náběh za obranu hodně špatně. Pomezní rozhodčí již signalizuje ofsajdové postavení.
11
První rohový kop domácího týmu se příliš nevyvedl. Ederson vyboxoval míč daleko od své brány.
10
Stolz se odhodlal ke střele zpoza šestnáctky. Tečovaná střela domácího hráče končí pouze vedle brány.
9
Benfica právě vstřelila branku!
Hostující jdou do vedení po hodně nenápadné akci! LUIS PIZZI dostal od obránců Red Bulls až příliš mnoho prostoru. Fotbalista Lisabonu neměl sebemenší problém překonat gólmana.
8
Tak tahle klička se Taarabtovi vůbec, ale vůbec nepovedla. Hostující fotbalista přišel o míč ve středu hřiště.
7
Ouimette zastavil pronikajícího Gonzaleze u postranní čáry. Benfica bude mít výhodu autového vhazování.
6
Wright-Phillips zajel do hostujícího obránce hodně ostře. Rozhodčí píská útočný faul.
5
Wallacemu odskočil míč od nohy v nejméně vhodný moment. Domácí se tak k zakončení nedostali.
4
Obránci Lisabonu s rozehrávkou také vůbec nespěchají. Balón si poklidně vyměňují s brankářem.
3
Nepřesná přihrávka Adamse končí až u hostujícího gólmana. Benfica se tak dostává velice jednoduše k míči.
2
Domácí fotbalisté kombinují s míčem na vlastní polovině. Ani jeden z týmů se vůbec nikam nežene.
1

New York Red Bulls: Robles – Lade, Wallace, McCarty, Zizzo, Sanchez, Stolz, Ouimette, Perrinelle, Adams, Wright-Phillips
Náhradníci: Reynish, McLaws, Miller, Felipe, Abang, Sam, Grella, Kljestan, Miazga, Obekop, Zubar, Castaño, Davis

Benfica Lisabon: Ederson – Lopez, Luisao, Samaris, John, Pizzi, Taarabt, Rodriguez, Silvio, Gonzalez, Semedo
Náhradníci: Marcal, Fejsa, Gaitan, Cesar, Lopes, Lindelof, Oliveira, Jonas, Eliseu, Guedes, Djuricič, Cristante, Talisca, Jardel, Almeida, Santos, Teixeira

Rozhodčí: Alex Chilowicz – Adam Wienckowski, Matthwe Nelson.
Krásné pondělní ráno všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Dnes máme na programu zápasy International Champions Cupu a my se společně podíváme na střetnutí New Yorku Red Bulls a Benficy Lisabon. Textovým online přenosem vás bude provázet Štěpán Hladký.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:35.