To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je konec, v malém derby vítězí favorizované Monako, které se v zápase prosadilo až ve druhém poločase. Tedy až po změnách v sestavě a až poté, co byl domácím vyloučen Boscagli. Ve druhé půli se domácí téměř nedostali k míči a nakonec mohou být ještě rádi, že neinkasovali více, než dva góly.
90+2
90+2
Z nastavených dvou minut již zbývají jen poslední sekundy.
90
Jenže v souboji o míč fauluje Pléa a domácí si tak znovu vůbec nezahrají.
90
Toulalan fauluje na útočné polovině, po delší době se Nice dostává k míči.
88
Za pískotu diváků kombinují hosté na polovině Nice, ovšem domácí již nemají ani síly na nějaký zvrat.
86
Domácí se sice ubránili, ale u míče jsou opět hosté, kteří v klidu kontrolují závěr zápasu.
85
A také to zkusil, namířil pod břevno, Hassen musel vyrazit nad branku, rohový kop pro AS, z pravé strany.
85
Je to navíc v těsné blízkosti pokutového území Nice, Moutinho by to mohl zkusit přímo na branku.
84
Žlutou kartu dostává Paul Baysse (OGC Nice) za sražení pronikajícího Cavaleira, volný přímý kop pro hosty.
80
Posledních deset minut zápasu, Monako i nadále útočí, domácí se pouze brání.
78
Kurzawa vybojoval míč na polovině Nice, ale diváci pískají, "viděli" tam faul z jeho strany, sudí je opačného názoru.
76
Vincent Koziello posílal nadýchaný centr z pravé strany do vápna Monaka, jeho úmysl ale nikdo nevyslyšel.
74
Raggi byl nyní ve středovém kruhu doslova inzultován úderem do tváře a sotva se drží na nohou.
73
Benrahma byl ve vápně Monaka, na levé straně, na okamžik úplně sám, bleskově se k němu ale stáhli dva obránci a bylo po šanci.
72
Statistika držení míče: 44% : 66%.
71
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Anthony Martial, přichází Guido Carrillo.
70
Bránící Paul Baysse předvedl výtečný obranný skluz, hosté rozehrají rohový kop z levé strany.
67
Ben Arfa s Bodmerem na lavičce Nice doslova trpí při pohledu na hřiště, kde jejich spoluhráči soupeři vůbec nestíhají.
66
Mladý El Shaarawy se blýskl parádičkou ve vápně, kdy si špičkou kopačky zpracoval míč a efektními nůžkami donutil Hassena k zákroku!
65
Zasloužené vedení Monaka, které má převahu, změna v sestavě tedy spíše prospěla hostům, než domácím, kteří doslova vypadli z tempa, navíc hrají pouze o deseti.
64
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Hatem Ben Arfa, přichází Saïd Benrahma.
62
Monaco právě vstřelilo branku!
Trochu kuriózní gól hostů, nejprve El Shaarawy netrefil ideálně míč, ovšem ten se alespoň tak mohl dostat před branku, kde prohrál souboj gólman Hassen s hlavičkujícím LAYVIN KURZAWA, ten nejprve poslal míč na břevno, ale svým důrazem se ještě propracoval k další hlavičce, kdy již poslal míč do branky.
61
Je za námi hodina hry, Monako ve druhém poločase diktuje tempo hry, domácí se pouze brání.
59
Autové vhazování hostů, z pravé strany, na polovině Nice.
57
Kurzawa pálí z levé strany, u pokutového území Nice, ale hodně nepřesně, míč letí vysoko nad branku Hassena.
54
Jenže standardky se zatím Monaku v dosavadním průběhu příliš nedaří, výjimkou není ani tato Moutinha.
53
Nakonec je faulován, Moutinho tak rozehraje volný kop z levé strany.
52
A hosté jsou znovu u vápna Nice, El Shaarawy tam točí dva obránce domácího týmu.
51
BERNARDO SILVA se přece jenom zapisuje do historie zápasu jako střelec gólu, po přihrávce Martiala se ve vápně dostává ke střele, již za obranou Nice a překonává Hassena.
50
Útočným faulem končí akce Monaka, na zemi se ocitl bránící N. Mendy.
49
Z následného rohového kopu se domácí neprosadili a musí se rychle vracet zpět.
48
A domácí z protiútoku zahrozili, Germain ve vápně znovu pálí "z první", tentokrát ale jeho střelu dokázal fantastickým zákrokem Subašič vyrazit!
47
Hassen si stahuje míč ze vzduchu do svých rukavic, hosté se nedostali do zakončení.
47
Na úvod druhé půle rohový kop po střele Bernarda Silvy.
46
Druhý poločas začne přibližně v 22:05.
Skončil první poločas, který byl doslova nabitý událostmi. Kromě gólu jsme viděli hlavně velké množství faulů a tím pádem i karetních trestů, dokonce i jednoho vyloučení. Domácí budou ve druhé půli bojovat bez vyloučeného Boscagliho.
45+5
45+3
Žlutou kartu dostává Ricardo Carvalho (AS Monaco FC) a může být rád, jeho skluz zezadu mohl být i na červenou.
45+2
Pléa s míčem ve vápně, z pravé strany ještě zkouší přihrávat na střed, ale míč zachytila obrana Monaka, to chtělo střelu!
45+1
Je pochopitelné, že se v prvním poločase nastavuje, a to celé čtyři minuty.
44
Tak trochu bláznivý první poločas má vyústění ve vyloučení domácího Oliviera Boscagliho, který fauluje u střídaček a dostává druhou žlutou kartu.
44
Na hřišti přibývá faulů, fotbalovost se trochu vytratila.
43
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Nabil Dirar, přichází Stephan El Shaarawy.
42
Volný kop domácích, rozehrál Ben Arfa, míč ale letí vysoko nad branku Monaka.
41
Žlutou kartu dostává Layvin Kurzawa (AS Monaco FC) za to, že podrazil Germaina, který byl u míče.
40
Posledních pět minut do konce prvního poločasu, to je neskutečné – také Monako připravuje další střídání!
39
Žlutou kartu dostává Alassane Pléa (OGC Nice) za vražení do Fabinha v souboji o míč.
38
Je to zajímavé, po zhruba půl hodině proběhly již tři střídání, dva u domácího týmu, jedno u hostů, to se jen tak nevidí.
37
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Simon Pouplin, přichází Mouez Hassen.
36
Gólman Pouplin zůstává sedět na trávníku a ukazuje směrem ke střídačce, že musí být střídán!
36
To vypadalo na nějakou nacvičenou akci Monaka, Moutinho poslal míč do vápna, ale jeho spoluhráči úmysl nevystihli.
35
Navíc budou mít po faulu na Koziella výhodu volného přímého kopu, Moutinho si již staví míč, rozehraje ze vzdálenosti 31,4 metru od branky Nice.
34
Monačtí ovládají prostor u středové čáry, kde získávají většinu míčů.
33
Bernardo Silva se mohl zapsat do historie tohoto utkání, jeho hlavička sice mířila mimo, ale Dirar se po míči ještě natahoval, to byla gólová šance, ovšem chybělo pár centimetrů!
32
R. Carvalho s přehledem v obraně, Monako zakládá útočnou akci.
30
Odchod kapitána Nice Bodmera je již méně pochopitelný, nebylo patrné nějaké zranění, diváci v hledišti také při jeho odchodu pískají.
29
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Mathieu Bodmer, přichází Kévin Gomis.
28
Ještě k střídání v sestavě Monaka, to rozhodně nebylo vynucené, což bylo patrné při pohledu na střídačku, kam se Pašaličovi vůbec nechtělo.
27
Pouplin ale znovu kraluje ve vzduchu a bere si míč.
26
Monako vybojovalo rohový kop z levé strany.
26
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Mario Pašalić, přichází Bernardo Silva.
25
Pouplin šel po míči, ale i tak je pískán útočný faul Cavaleira. A Monako bude střídat, do hry se chystá pravděpodobně Bernardo Silva.
24
Volný kop pro Monako, z levé strany, na polovině soupeře.
23
Ben Arfa se provinil útočným faulem, míč pro Monako.
21
Monako zvyšuje obrátky, nyní je častěji s míčem na polovině soupeře.
19
Hosté vhazují z levé strany, na polovině Nice, míč se vrací až do obrany Monaka.
17
Pouplin má míč ve své náruči, konec akce Monaka, bude se vykopávat od branky Nice.
16
Pěkný centr na vzdálenější tyč, kde ale Bodmer odvrací na roh.
15
Hosté budou mít k dispozici volný přímý kop, k míči se staví Moutinho.
14
Žlutou kartu dostává Olivier Boscagli (OGC Nice) za skluz zezadu na pronikajícího Fabinha.
12
Koziellovi se nyní "zamotal" míč pod nohy na hranici pokutového území Monaka.
11
Zaplněná Allianz Riviera vytváří parádní kulisu tomuto malému derby.
10
Nice má nyní převahu a častěji drží míč.
8
Nice právě vstřelilo branku!
Hosté sice ubránili rohový kop, poté ale ztratili míč před vlastním vápnem, poté se ale dostal míč k VALÈRE GERMAINOVI, který si naběhl z levé strany do vápna a přesně umístěnou lehkou tečí poslal míč do sítě.
7
Pléa rozehrál z levé strany, je z toho ale "pouze" rohový kop.
6
Boscagli faulován Dirarem, úder do obličeje, volný kop pro OGC.
5
Pouplin vykopává až na polovinu AS.
3
Celá akce AS končí centrem Moutinha z levé strany, který si ze vzduchu stáhl Pouplin.
2
V úvodu zápasu má Monako k dispozici rohový kop z levé strany.
1
Oba týmy právě nastupují na hrací plochu.

OGC Nice: Pouplin – Baysse, Bodmer (C), Le Marchand, Boscagli – N. Mendy – Seri, Koziello – Germain, Ben Arfa, Pléa.
Náhradníci: Hassen – K. Gomis, Traoré, Eysseric, Benrahma, A. Mendy, Puel.

AS Monaco FC: Subašič – F. Tavares, Raggi, R. Carvalho, Kurzawa – Moutinho, Toulalan (C), Pašalić – Dirar, Martial, Cavaleiro.
Náhradníci: Nardi – Wallace, B. Silva, Bahlouli, Bakayoko, Carrillo, El Shaarawy.

Rozhodčí: Jaffredo – Philippe, Zakrani.
Hlavním rozhodčím dnešního zápasu je Lionel Jaffredo. Na čarách mu budou pomáhat Tugdual Philippe a Hicham Zakrani. Čtvrtým rozhodčím je Florent Batta.
Vzájemné zápasy
V minulé sezóně se z výhry radoval vždy hostující tým, nejprve na podzim vyhrálo Nice v Monaku 1:0, aby pak stejným poměrem triumfoval knížecí klub na jaře v Nice.
AS MONACO FC

Monacký tým má již za sebou, na rozdíl od svého dnešního soupeře, soutěžní duel. Ve 3. předkole Ligy Mistrů deklasoval švýcarský Young Boys celkovým skóre 7:1 (3:1 venku, 4:0 doma)! Kouč Leonardo Jardim tak mohl být s výkonem svých svěřenců jednoznačně spokojen, absence Yannicka Ferreiry-Carrasca, který odešel do Atlética Madrid a Geoffrey Kondogbii (odešel do Interu) jako by vůbec na týmu nebyla znát. Oproti minulým sezónám jsou vyhlídky knížecího klubu letos skromnější, s omlazeným týmem není prioritou útok na ligový titul.
OGC NICE

Minulou sezónu jedenácté Nice čeká na úvod nového ligového ročníku těžký soupeř, s nímž v posledním vzájemném měření sil letos v únoru, v jarní části ročníku 2014/2015, na svém hřišti neuspěli a po gólu Bernarda Silvy z 85. minuty prohráli 0:1. Během letní přípravy sehrálo Nice šest přátelských utkání, v nichž naznačilo svou sílu – po úvodní porážce 1:2 s Zulte-Waregem dokázali vyhrát nad Fréjus 1:0, remizovat s Besiktasem 2:2 a hlavně deklasovat konkurenční Galatasaray 4:0! V generálce na ligu pak Nice zdolalo i italskou Neapol 3:2!
Vítejte u onlajn přenosu utkání prvního kola francouzské Ligue 1, v němž domácí OGC NICE přivítá na stadionu Allianz Riviera v Nice AC MONACO.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.