Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou.
Postupující tým: FK Partizan Bělehrad
Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli lepším týmem a zaslouženě tak postupují, nutno však podotknout, že jim k tomu dopomohlo vyloučení hostujícího Varely. První branka padla již v 8. minutě, když se trefil domácí Babovič. Ihned za dvě minutky bylo však srovnáno, neboť se přesně trefil Muniru, hosté dokonce ve 33. minutě dokázali vstřelit branku na 1:2 a po poločase tak vedli. Hostující obránce Varela však ve 48. minutě fauloval ve vápně jednoho z domácích hráčů a od rozhodčího viděl rovnou červenou kartu. Bozhinov sice pokutový kop neproměnil, Jevtovič však v 60. minutě srovnal a ihned v 69. minutě poslal svůj tým do vedení Živkovič. V 90+1 ještě pojistil vedení domácích Trujič a domácí tak postupují do 4. předkola LM.

Držení míče: 51% – 49%
Střely celkem: 15 – 10
Střely na branku: 8 – 3
90+6
90+6
Míč od rohového praporku končí pouze v rukavicích Živkoviče a rozhodčí následně ukončuje dnešní zápas.
90+6
Hosté ještě budou zahrávat rohový kop.
90+5
Zaplněný stadion nyní slaví téměř jistý postup svého týmu.
90+4
Domácí hráči nyní dostávají křeče do nohou.
90+3
Babovič nyní dostává žlutou kartu mimo hřiště, neboť měl nějaké poznámky směrem k rozhodčímu.
90+3
Hra se nyní pohybuje spíše na polovině domácích.
90+2
Trujič ještě vidí od rozhodčího žlutou kartu za svlečený dres.
90+1
Partizan právě vstřelil branku!
Domácí vedou už o dvě branky! Nový muž na trávníku NIKOLA TRUJIČ dostal skvělý centr do vápna z pravé strany hřiště, na poprvé dokázal Cojocaru vychytat hlavičku Trujiče, na podruhé však už dokázal Trujič prostřelit brankáře a zvýšit už na 4:2.
90+1
Domácí budou zahrávat rohový kop.
90+1
Rozhodčí nastavuje ještě 5 minut.
90
Domácí střídají. Hřiště opouští Babovič a místo něj nastupuje Trujič.
89
Jeden z hostujících hráčů nyní poslal do vápna centr z levé strany, Alcenat se dostal na zadní tyči k zakončení hlavou, míč však poslal daleko vedle levé tyče.
88
Hosté se stále snaží vstřelit vyrovnávající branku, v deseti lidech je to však velmi těžké.
87
Popa se nyní dostal ke střele uvnitř vápna, trefil však jen jednoho z obránců.
87
Domácí nyní příliš nikam nepospíchají a spíše drží míč na svých kopačkách.
86
Ilič nyní dostal dobrý pas za obránce, v momentě přihrávky byl však v ofsajdu a nemohl tak dále pokračovat ve hře.
84
Brašanac se nyní dostal ke střele uvnitř vápna, míč však poslal vysoko nad.
83
Míč od rohového praporku uklízí mimo vápno Papp.
82
82
Brašanac napřáhl ke střele z hranice vápna, trefil však pouze jednoho z obránců.
81
Míč se od rohového praporku dostal pouze na hlavu jednoho z obránců, a ten míč posílá mimo vápno.
81
Hosté budou zahrávat rohový kop.
80
Domácí nyní brání téměř ve všech lidech a snaží se výsledek alespoň udržet.
79
Živkovič nyní dostal dobrou přihrávku do vápna, místo střely však volil zpětnou přihrávku a Ilič nakonec míč ztratil.
78
Oumarou nyní dostal příliš dlouhý pas za obránce a míč už nestihl na hrací ploše.
77
Oba jsou nakonec v pořádku a hra tak může pokračovat dále.
76
Tudorie se nyní srazil ve vzduchu s Jevtovičem a oba musejí být ošetřeni.
75
Hra se nyní pohybuje spíše ve středu hřiště.
74
Míč se dostal od rohového praporku pouze na hlavu jednoho z obránců, a ten míč posílá mimo vápno.
74
Domácí budou zahrávat roh.
73
Domácí nyní drží míč na svých kopačkách a příliš s ním nepospíchají směrem dopředu.
72
Hosté opět střídají. Hřiště opouští Breeveld a místo něj nastupuje Tudorie.
70
Hosté střídají. Hřiště opouští Hamroun a místo něj nastupuje Iancu.
69
Domácí otáčejí stav utkání! ANDRIJA ŽIVKOVIČ dostal skvělou přihrávku do vápna, následně se naznačením střely dokázal vyhnout jednomu z obránců a následnou střelou k levé tyči nedal Cojocaruovi žádnou šanci míč chytit.
68
Hosté nyní sice vstřelili branku, ta však nemůže být uznána z důvodu ofsajdu.
68
Hosté budou kopat roh.
67
Vuličevič nyní poslal do vápna centr z pravé strany hřiště, míč však končí pouze v rukavicích Cojocarua.
66
Míč se od rohového praporku dostal pouze do rukavic Cojocarua.
66
65
Domácí fanoušci ženou svůj tým za vedoucí brankou.
63
Tadé se nyní dostal s míčem po pravé straně až do vápna, jeho následná střela však končí jen těsně vedle pravé tyče.
63
Fabrício nyní napřáhl ke střele z velké dálky, míč však poslal pouze doprostřed branky, kde stál připravený Cojocaru.
62
Breeveld nyní vidí od rozhodčího žlutou kartu za nevybíravý faul na Baboviče.
61
Domácí střídají. Hřiště opouští Bozhinov a místo něj nastupuje Ilič.
60
A je vyrovnáno! MARKO JEVTOVIČ nyní napřáhl ke střele z větší vzdálenosti, míč se odrazil od kopačky obránce Pappa do protipohybu brankáře a stav je tak 2:2.
58
Babovič poslal nadýchaný centr na přední tyč, ale ani jeden ze dvou hráčů v bílém nedokázal míč tečovat mezi tři tyče a Cojocaru tak měl snadnou práci míč chytit.
57
Brašanac se nyní skvěle prokličkoval s míčem po pravé straně a skoro do vápna, jenomže ho kousíček před vápnem fauloval Guilherme a rozhodčí mu za tento faul také uděluje žlutou kartu. Domácí budou zahrávat velmi zajímavý přímý kop.
56
Hamroun nyní tvrdě fauloval na polovině hřiště jednoho z protihráčů a rozhodčí mu uděluje žlutou kartu.
55
Z tohoto rohového kopu nevzniklo větší nebezpečí a jeden z obránců míč posílá mimo vápno.
55
54
Alcenat nyní tvrdě srazil k zemi zhruba na polovině hřiště jednoho z protihráčů a rozhodčí mu za tento faul uděluje žlutou kartu.
53
53
Hosté nyní budou kopat roh.
51
Hosté střídají. Hřiště opouští Chipciu a místo něj nastupuje Guilherme.
50
Bozhinov však poslal míč z pokutového puntíku do tyče a hosté tak stále vedou 1:2.
48
Varela nyní srazil unikajícího Bozhinova v pokutovém území, rozhodčí neváhal ani chvíli a uděluje mu za tento faul červenou kartu.
47
Muniru se nyní srazil s jedním z protihráčů na vlastní polovině a chvíli zůstal ležet na trávníku, pak se ovšem zvedla hra tak může pokračovat dále.
46
Chipciu si nyní nerozuměl s Tadém na polovině soupeře a o míč přichází.
46
Hosté rozehráli druhý poločas a ihned se tlačí do útoku.
46
První poločas je za námi. Zápas je zatím velmi vyrovnaný. Na první branku jsme nemuseli dlouho čekat, neboť se už v 8.minutě trefil Babovič. Hosté však ihned v 11.minutě dokázali srovnat, když se trefil Muniru a ve 33.minutě se dokonce dostali do vedení po trefě Hamrouna. Domácí na konci poločasu svého soupeře přehrávali, do větší šance se však nedostali a stav je tak po prvním poločase 1:2.

45
Hamroun byl nyní faulován zhruba na polovině hřiště a hrát tak můžou hosté.
44
Zaplněný stadion nyní žene své borce za vyrovnáním, ti však zatím kombinují s míčem na polovině soupeře.
43
Oumarou nyní dostal také krásný pas za obránce, chyběl mu však jeden krok k tomu, aby mohl zakončit.
42
Tadé nyní dostal skvělý pas za obránce, míč si však nedokázal zpracovat a míč tak končí na kopačkách domácích hráčů.
41
Hosté nyní drží míč na svých kopačkách a kombinují s ním na vlastní polovině.
40
Domácí nyní svého soupeře dostávají pod tlak, zatím se však nedokázali dostat do větší příležitosti.
39
Domácí z této standartky sice vstřelili branku, ta však nemůže být uznána, neboť byl jeden z domácích zachycen v ofsajdu.
38
Brašanac byl faulován na polovině soupeře jedním z protihráčů a domácí tak budou zahrávat zajímavou standartku.
36
Hamroun se dopustil útočného faulu a míč tak získávají na své kopačky domácí.
35
Hosté nyní poslal míč zhruba na polovině hřiště do zámezí a hrát tak mohou domácí.
33
Steaua Bukurešť právě vstřelila branku!
Hosté se dostávají do vedení! Chipciu dostal skvělou přihrávku do úniku po pravé straně hřiště, následnou přihrávkou našel na hranici velkého vápna JOGURTHA HAMROUNA, a ten střelou k levé tyči nedal Živkovičovi žádnou šanci tuto střelu chytit.
31
Vuličevič poslal do vápna přízemní centr z pravé strany, míč však končí pouze v rukavicích brankáře Cojocarua.
31
Domácí kombinují s míčem na polovině soupeře.
31
Papp nyní tvrdě fauloval Oumaroua a rozhodčí mu tak důrazně domlouvá.
30
Hamroun našel svým centrem ve vápně Tadého, ten však míč poslal vysoko nad.
29
Oumarou nyní fauloval na vlastní polovině Pappa a hosté tak budou zahrávat zajímavý přímý kop.
27
Tadé nyní dostal skvělou přihrávku do pokutového území, následnou střelou však s pomocí brankářovi teče trefil břevno!
26
Oumarou se nyní dostal s míčem po levé straně až do vápna, poté volil zpětný pas na hranici velkého vápna, tam však nikdo z jeho spoluhráčů nebyl a míč tak získávají hosté.
26
Chipciu to zkusil přímo na branku, míč však poslal vysoko nad ní.
25
Tadé byl nyní faulován blízko hranice vápna Fabríciem a hosté tak budou zahrávat velmi zajímavý přímý kop.
24
Domácí si nyní příliš nekomplikovali život a míč poslali až ke svému brankáři.
23
Vuličevič nyní nedostal příliš přesný pas na pravou stranu hřiště a míč tak končí v zámezí.
22
Jeden z hostujících hráčů se nyní dokázal prokličkovat s míčem po levé straně hřiště až do vápna, poté však narazil na Balaziče, a ten mu míč čistě sebral.
20
Babovič nyní dostal do vápna přízemní centr z pravé strany, takovými polovičními nůžkami se snažil poslat míč k pravé tyči, míč však končí zhruba metr vedle ní.
19
Tadé se nyní už dnes poněkolikáté dopustil útočného faulu a hrát tak můžou domácí.
19
Hosté si nyní nerozuměli mezi sebou zhruba na polovině hřiště a míč poslali až k brankáři Živkovičovi.
18
Oumarou nyní zkusil střelu z velké dálky, míč však končí vysoko nad brankou.
17
Bozhinov nyní dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
17
Oumarou nyní tak dlouho s míčem kličkoval na polovině soupeře, až od něj přišel.
16
Tadé se nyní dopustil opět útočného faulu.
15
Domácí však míč doslova darovali zpět na kopačky svého soupeře.
15
Jeden z hostujících hráčů nyní poslal příliš nepřesný pas na Tadého a míč tak končí v zámezí.
14
Tadé se nyní dopustil útočného faulu a k míči se tak dostávají domácí.
13
11
A je vyrovnáno! Hamroun poslal do vápna centr z pravé strany hřiště, míč se dostal od hlavy jednoho z obránců na kopačky SULLEYE MUNIRUA, a ten střelou z první dokázal prostřelit brankáře Živkoviče.
11
Hosté nyní kombinují s míčem na polovině soupeře.
10
Muniru byl nyní faulován na vlastní polovině a hrát tak můžou hosté.
8
Domácí se dostávají do vedení! Jeden z domácích hráčů poslal do vápna centr z pravé strany hřiště, Papp si na hranici malého vápna nerozuměl se svým brankářem a míč poslal nechtěnou patičkou na úplně volného STEFANA BABOVIČE, a ten střelou do odkryté branky posílá svůj tým do vedení.
7
Petrovič nyní hledal přízemním centrem z levé strany ve vápně někoho ze svých spoluhráčů, míč však skončil pouze na kopačkách jednoho z obránců.
6
Hamroun nyní fauloval zhruba na polovině hřiště unikajícího Oumaroua.
5
Živkovič nyní poslal do vápna přízemní centr z levé strany, k zakončení se na malém vápně dostal Bozhinov, rozhodčí však ještě před tím zapískal útočný faul.
4
Domácí tento přímý kop rozehráli na krátko a nakonec z něj nevytěžili větší nebezpečí.
4
Jeden z domácích hráčů byl nyní faulován na polovině soupeře a domácí tak budou zahrávat zajímavý přímý kop.
3
Popa nyní napřáhl ke střele z hranice vápna, trefil však pouze jednoho z obránců do zad, od kterého se míč odrazil do zámezí.
2
2
Babovič byl nyní faulován zhruba na polovině hřiště a hrát tak můžou domácí.
1
1
První zápas

První zápas na půdě Steauy skončil remízovým výsledkem 1:1. Hosté dokonce od 62. minuty vedli 0:1, když se trefil Vuličevič. Domácím se však podařilo v 81. minutě vyrovnat díky trefě Varely. Zápas to byl ovšem velmi vyrovnaný, a to si myslím můžeme očekávat i v tomto odvetném utkání. Steaua každopadně musí dnes vstřelit alespoň jednu branku, aby mohla ještě pomýšlet na postup.
FC Steaua Bukurešť

FC Steaua Bukurešť je Rumunský klub, který se v právě probíhající sezóně drží na druhé příčce tabulky s osmi body. Po čtyřech odehraných zápasech má na svém kontě 2 výhry a 2 remízy. Ve 2. předkole se utkal tento klub se Slovenským Trenčínem. Na půdě Trenčína dokázala Steaua vyhrát 2:0, doma se jí zápas příliš nepovedl a prohrála 3:2, nakonec však dokázala postoupit do 3. předkola.

FK Partizan Bělehrad

FK Partizan Bělehrad je Srbský klub, který se v právě probíhající sezóně drží na druhé příčce tabulky se šesti body. Po třech odehraných zápasech má na svém kontě 2 výhry a 1 prohru. Ve 2. předkole se utkal tento klub s Gruzijským týmem Dila Gori. Na domácí půdě dokázal Partizan vyhrát 1:0 a na půdě soupeře dokázal vyhrát 2:0, v celkovém souču 3:0 tak postoupil do 3. předkola.

Novi Pazar – Partizan 3:2
Partizan – Jagodina 6:0
Dila Gori – Partizan 0:2 (LM)
Partizan – Metalac 4:0
Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Vítám Vás u dnešního odvetného utkání 3. předkola Ligy Mistrů mezi FK Partizan Bělehrad a FC Steaua Bukurešť.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.