Je tu tedy konec, domácí nakonec vyhráli, i když si to asi nezasloužili. Výkon to vůbec dobrý nebyl a jen díky chybě Skorupskiho, který v přímém souboji selhal po centru s Adrianem to končí 2:1. Empoli hrálo celkem sympaticky, štěstí mu ale nepřálo a tak nakonec odchází s prázdnou. Ode mne je to vše, já se loučím a přeji hezký zbytek víkendu.
90+3
90+3
Poli celkem zdržel hostující rozehrávku a tady se bude končit. Domácí si to už pohlídali a zvítězí.
90+2
Empoli se snaží napadat rozehrávku Milána, jenže to se moc nedaří a mí tak mají stále Rossoneri.
90+1
Nastavují se tři minuty, ty začal de Jong svým nákopem, ale Skorupski byl tentokrát jistý.
89
Zápas probíhá celkem klidně, domácí si už hlídají svůj náskok a Empoli se není schopno dostat do zápasu. Udrží tedy AC i v závěru 3 body?
87
Domácí drží míč na útočné půlce, ale De Sciglio míč na hrací ploše po prudkém pasu nestihl. Empoli se ale k žádnému náznaku tlaku zatím nedostalo.
85
Fauloval ve středu pole Bonaventura, který si přidržel Maiella. Hosté tak zahrávají přímák, je to ale hodně daleko od brány.
83
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Andrea Bertolacci, přichází Andrea Poli. Balotelli si tak na debut musí počkat minimálně do dalšího zápasu.
81
Domácí jsou stále mírně lepší, Empoli ale určitě není bez šance. Teď fauloval na půlce Bonaventura a míč tak mění majitele.
80
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Federico Barba, přichází Andrea Costa.
78
Luiz Adriano získal faul, po zákroku na zemi zůstává jeden z hostujících hráčů. Uvidíme,jestli se bude muset střídat.
76
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Assane Dioussé El Hadji, přichází Maiello.
75
Juraj Kucka bojoval na křídle o míč, nakonec se mu to povedlo částečně, když získal aut u útočného vápna.
73
Zielinski to zkoušel středem pole, nakonec byl ale včas zastaven a dopředu spěchají hráči AC. Ti už mají, co chtěli a spíše tak brání.
71
A málem bylo zase hned srovnáno, do vzduchu se pověsil Tonelli a div že netrefil domácí bránu, nakonec Romagnoli míč přizvedl nad!
69
AC Milán právě vstřelil branku!
Tak se domácí přeci jen dočkali! Po velké skrumáži a nedůrazu brankáře Skorupskiho míč do brány dotlačil LUIZ ADRIANO, který se tak raduje ze svojí první branky v Serii A! Milán tak jde dost nezaslouženě do vedení!
66
Carlos Bacca vybojoval po dobré akci rohový kop, který ale nijak dobře zahraný od Bonaventury nebyl a Empoli si poradilo.
64
Z brány teď musel López, který míč odhlavičkoval do autu. Na druhé straně předtím šel dopředu Adriano, jenže Skorupski vyběhl a míč mu odkopl přesně z pod nohou. Domácí chtěli penaltu, ale tohle faul nebyl.
62
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Massimo Maccarone, přichází Levan Mčedlidze.
58
Stále hraje AC a stále to je stereotyp, domácí celek se nemůže dostat na dostřel brány.
56
Rossoneri jsou stále více na svojí polovině a tam jim držení míče k ničemu není. Jestli někdy byl čas zkusit Balotelliho, tak je to teď – horší už to nebude.
55
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Suso, přichází Giacomo Bonaventura.
54
Bertollaci zkusil průnik směrem dopředu, nakonec je z toho roh, Mihajlovič ale s výkonem svého týmu celkem pochopitelně spokojen není.
52
Empoli ve druhé půli moc u míče není, to mu ale nebrání v tom, aby bylo nebezpečnější. Milán se zatím vůbec k ničemu nedostal.
50
Kucka se hned na hrací ploše uvedl faulem, nakonec ale z následného přímáku ale vůbec nic nebylo.
48
Do obrovské šance se ale po Crocceho pasu dostal Maccarone, který se na hraně vápna mohl Lópeze zeptat, kam to chce! Španělský gól ale proti tvrdé ráně vytáhl skvělý reflex a míč vyrazil do bezpečí. Každopádně domácí si pořádně koledují.
46
Druhý poločas začal a aktivněji začali domácí, Bacca se ovšem provinil útočným faulem.
46
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Antonio Nocerino, přichází Juraj Kucka.
46
Druhý poločas začne přibližně ve 21:48.
Domácí AC ani dnes zatím nepřesvědčilo, Empoli naopak podalo celkem sympatický výkon a zaslouženě drží na San Siru remízu. Domácí šli sice celkem rychle do vedení, ihned vzápětí ale Empoli kontrovalo a stav tak vydržel takřka bez šancí až do konce poločasu. Na samém konci poločasu jednu přece měli hosté, Pucciarelli ale nedal a stav je tak 1:1!
45+1
45+1
Ještě v závěru poločasu se dostal Pucciarelli ke střele z voleje, ten mu ale v gólové pozici nesedl a míč nakonec končí mimo!
45+1
Sudí se rozhodl přidat jednu minutu nad rámce hrací doby, ani jeden z týmů už nejeví moc snahu za tuto dobu něco udělat.
44
De Scigio teď hodně zbytečně fauloval, nutno říci, že to bylo dost tvrdé. Rozcvičuje se už i Kucka.
43
Poločas bude co nevidět u konce a AC stále nenašlo pořádný recept. Zatím jsme viděli dvě pořádné šance a obě skončily gólem.
42
Maccarone po faulu od El Hadjiho tak vehementně protestoval, že dostává žlutou kartu on.
39
Susův centr z přímého kopu byl velice zlý, poté to ještě zkusil tento Španěl znovu, opět ale byl celkem v klidu zastaven.
38
Z dálky vyzkoušel pozornost Lópeze Saponara, který je velice aktivní, tentokrát ale nebezpečí nepředstavoval. Naštvaný kouč Mihajlović poslal rozcvičovat se Balotelliho, který tak vyklusává okolo postranní čáry.
36
Antonelli zabojoval, ve výsledku to ale k ničemu nebylo, protože po jeho skluzu míč končí za bránou.
34
Střelou z dálky se teď prezentoval Bacca, jenže byl v době jeho pokusu tvrdě atakován a tak bránu o hodně přestřelil.
32
Domácí se snaží, teď to zkusil Suso, ale jeho průnik dobrý nebyl a skončil kousek před vápnem.
30
Nocerino zkusil zatočený míč za obranu, jenže ten přesný nebyl a došel si pro něj gólman Skorupski.
28
Maccarone se zjevil zcela sám před Lópezem, jenže nejen, že ho neprostřelil, navíc byl v ofsajdu.
27
Tonelli skluzem až zbytečně tvrdě zajel do Nocerina a vidí za to jasnou žlutou.
26
Domácí zase trochu odpadli, jenže se tomu nemůžeme divit, když přišla skoro ihned po jejich gólu studení sprcha v podobě srovnávací branky.
24
K další střele se dostal Luiz Adriano, jenže Skorupski byl na svém místě a míč zachytil.
22
Hodně nebezpeční jsou teď hosté, kteří zahrozili prostřednictvím střely z dálky od Pucciarelliho. Ta ale zamířila těsně nad bránu Lópeze!
20
Empoli právě vstřelilo branku! Maccarone vybojoval míč kousek před vápnem a přepustil ho RICARDU SAPONAROVI, který šel tak ze strany po nedůrazu ze strany Zapaty sám na Lópeze! Jakožto bývalý hráč AC pokračuje v tom trendu, kdy hráči, kteří za Rossoneri hráli, jim dávají branky a propálil domácího gólmana přesnou ránou k tyči! 1:1!
18
Domácí pokračují v celkem aktivní hře, fandy ta první branka trochu rozproudila, tak uvidíme.
16
Tak takhle hraje útočník světové extratřídy! CARLOS BACCA dostal výborný pas za obranu, byl sice zezadu remplovaný obráncem, zákroky z hranicí faulu ale ustál a tváří v tvář Skorupskimu udělal mazáckou kličku, která mu otevřela bránu zcela dokořán a Kolumbijec tak poslal míč do prázdné svatyně!
15
AC se dostalo na dostřel brány, ale de Jong raději ještě poslal míč do strany. Akce ale pokračovala a znovu ve vápně měl možnost Nocerino, z otočky míč ale netrefil ideálně a byl zablokován.
13
Empoli brání celkem aktivně a teď se dostalo i dopředu, Saponara po dobré akci vydoloval roh, který jde sám zahrát.
11
Maccarone bojoval vepředu o míč marně a nakonec naopak za půlkou fauloval Zambelli. Domácí Rossoneri z toho ale opět nic nevytěžili, mají velký problém se dostat před bránu.
9
Rozhodně bych to tak nenazval, prostě jen poslali míč dozadu a pokračují v další zdlouhavé kombinaci.
8
Faulovaný byl po průniku Suso, bude se kopat přímák proti bráně Empoli, uvidíme, jestli domácí konečně něco vymyslí.
6
Na lavičce dnes jsou i problémový Balotelli a Slovák Kucka, dá se čekat, že oba zasáhnou do hry. Teď ale sledovali, jak Bertolacci marně chtěl vybojovat faul a teď se musí rychle vracet.
5
Stále platí, že domácí tým tlačí, pokus o průnikový míč od Susa ale neprošel, protože trefil do zad jednoho z obránců.
3
Zatím je stále lepší domácí celek, nedá se ale říci, že by něco měl. Hraje spíše na obranné polovině a snaží se něco vymyslet.
1
Míč poslali do hry domácí, kteří budou chtít napravit zpackané první kolo. Po ztrátě ale fauloval Antonelli a míč má Empoli.
1

AC Milán: Diego López – De Sciglio, C. Zapata, A. Romagnoli, Antonelli – Bertolacci, N. de Jong, Nocerino – Suso – Bacca, Adriano.
Náhradníci: Abbiati, G. Donnarumma – Zaccardo, Honda, Cerci, A. Poli, Montolivo, Abate, Bonaventura, Alex, Balotelli, Kucka.

Empoli FC: Skorupski – Zambelli, Tonelli, Barba, Rui – Zieliński, El Hadji El Hadji, Croce – Saponara – Pucciarelli, Maccarone.
Náhradníci: Pugliesi, Pelagotti – Bittante, Signorelli, Mčedlidze, Ronaldo, Maiello, Costa, Camporese, Krunić, L. Martinelli.

Rozhodčí: Giacomelli – Di Fiore, De Pinto.
Hosté z Empoli také nemohou být po prvním kole nijak spokojeni, protože nezvládli domácí vyrovnaný zápas s Chievem Verona a neodnesli si z něj vůbec nic. Empoli sice rychle vedlo po gólu ex-milánského Riccarda Saponary, jenže hostům stačilo osm minut druhé půle, do které natlačily tři góly, aby zápasy otočili. Krátce po pauze se trefil Meggiorini, na kterého svými trefami navázali ještě Birsa a Paloschi. Oba dva celky si tak dnes budou chtít za každou cenu napravit reputaci.
Domácí Rossoneri zažili v letním přestupovém termínu pořádné zemětřesení a my jsme tak měli být svědky "nového" Milána, jenže tomu tak vůbec nebylo a v prvním kole se ukázaly úplně všechny neduhy z minulé sezóny jako pod světly reflektorů. Dvě obranné posily, Alessio Romagnoli a Rodrigo Ely (ten se vrátil z hostování) udělaly dvě obrovské chyby, prvně jmenovaný zavinil penaltu, druhý byl dokonce vyloučen. I díky tomu porazila tento tým Fiorentina hladce 2:0 po gólech Alonsa a Iličiće. Uvidíme tedy, jak se hra dnes domácího celku změní.
Dobrý den, vítám Vás u přenosu z italské Serie A, kde se dnes mezi sebou utkají celky AC Milán a Empoli FC!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.