To je z mé strany vše, hezký večer.
Je dobojováno. Sledovali jsme hodně zajímavý zápas, který nabídl tři branky, dvě penalty a jednu červenou kartu. Do vedení šel Werder, ale v závěru prvního poločasu hosté vyrovnali. Ve druhém dějství se prosadil Vestergaard a nakonec jeho branka byla brankou vítěznou. Definitivně mohl rozhodnout Kroos, ale pokutový kop neproměnil. Nutno dodat, že Werder podal velmi dobrý výkon a dle mého názoru dnes vyhrál zcela zaslouženě.
90+5
90+4
Hostující hráč se dostal do zakončení, ale poslal míč vysoko nad branku. Vypadá to, že hosté budou mít po třech kolech na kontě nula bodů.
90+3
Rohový kop pro hosty.
90+3
Domácí kontrolují konec zápasu a vypadá to, že dnes získají velmi cenné tři body.
90+1
Hlavní rozhodčí přidal čtyři minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
K míči se postavil Kroos, ale pokutový kop nezvládl a míč skončil vedle pravé tyče!
88
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Granit Xhaka (Borussia Mönchengladbach).
88
Jeden z domácích hráčů upadl ve vápně a je tu další pokutový kop pro Werder!
87
Rohový kop pro Werder.
86
Střídání v týmu Werder Bremen: ze hřiště odchází Zlatko Junuzović, přichází Alejandro Gálvez.
84
Hosté nerozehráli roh dobře a domácí Bartels šel zcela sám na Sommera, který ho ale skvěle vychytal a stav zápasu se tedy nemění!
83
Rohový kop pro Mönchengladbach.
82
Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Raffael, přichází Josip Drmić.
80
Domácí zatím konec zápasu zvládají na jedničku a kráčí za cenným vítězstvím. Mönchengladbach má posledních deset minutek.
79
Střídání v týmu Werder Bremen: ze hřiště odchází Ulisses Garcia, přichází Felix Kroos.
77
Z následného rohu ale nebylo vůbec nic a stav zápasu se tedy nemění.
76
A střídající Hahn hned šel z pravé strany sám na branku, ale domácí brankář si s jeho pokusem poradil! Roh pro Mönchengladbach.
75
Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Patrick Herrmann, přichází André Hahn.
73
Mönchengladbach se snaží a tlačí se dopředu, ale zatím se hostům nedaří podle představ a domácí kráčí za vítězstvím.
71
Hosté zahrávali rohový kop, ale i tentokrát vše skončilo útočným faulem.
70
Střídání v týmu Werder Bremen: ze hřiště odchází Aron Jóhansson, přichází Fin Bartels.
68
Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Håvard Nordtveit, přichází Mahmoud Dahoud.
66
Žlutou kartu dostává Håvard Nordtveit (Borussia Mönchengladbach).
64
Xhaka to zkusil z velké dálky, ale Wiedwald byl pozorný a se střelou si dokázal nadvakrát poradit.
63
Žlutou kartu dostává Ulisses Garcia (Werder Bremen).
62
Mohlo být vyrovnáno, protože Xhaka vymyslel parádní přihrávku a Patrick Herrmann šel sám na branku, jenže zakončení nezvládl a domácí svatyni netrefil!
60
Je před námi posledních třicet minutek a je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé. Máme se na co těšit.
58
A aktivní Ujah to tentokrát zkusil z úhlu, ale po jeho dělovce skončil míč nad břevnem hostující branky.
57
Z hranice velkého vápna napřáhl aktivní Ujah a míč skončil těsně vedle pravé tyče!
56
Theodor Gebre Selassie vybojoval míč a zkoušel vysunout svého spoluhráče, ale přihrávka byla příliš dlouhá a kulatý nesmysl doputoval do zámezí.
55
Mönchengladbach se hned tlačí dopředu a snaží se o vyrovnání. Hosté to ale nebudou mít vůbec lehké, protože Werder dobře brání.
53
Werder právě vstřelil branku!
Domácí jdou podruhé v utkání do vedení. Na centrovaný míč si na přední tyči naskočil JANNIK VESTERGAARD a přesnou hlavičkou překonal bezmocného Sommera.
52
Nakonec ale hosté o míč přišli a dopředu šli domácí. Werder vybojoval rohový kop.
51
Hosté drží míč a nikam nepospíchají. Uvidíme, co nakonec Mönchengladbach vymyslí.
49
Na druhé straně poslal míč do vápna aktivní Hazard, ale žádný z jeho spoluhráčů zakončit nedokázal.
48
Z hranice velkého vápna to hned zkusil domácí Ulisses Garcia, ale branku hostů trefit nedokázal.
46
Hráči se vrací zpět na trávník. Druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 18:32.
První poločas je za námi. Sledujeme vyrovnané utkání, které zatím nabídlo několik povedených střeleckých pokusů a nakonec i dvě branky. Pokutový kop proměnil Aron Jóhansson a Werder tak vedl 1:0. V samém závěru prvního poločasu se ale po rychlé akci prosadil Lars Stindl a srovnal na 1:1. Ve druhém poločase to bude ještě hodně zajímavé.
45+1
45
Mönchengladbach právě vstřelil branku!
A začínáme od začátku, protože LARS STINDL vyrovnává na 1:1. Hazard vysunul Stindla, který se ve vápně obtočil kolem obránce a přízemním pokusem překonal Wiedwalda.
45
Domácí se hnali dopředu, ale Ujah si při zpracování pomohl rukou, což hlavní rozhodčí velmi dobře viděl.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43
Ani další útok hostům nevyšel podle představ. Vypadá to, že další branky se už v prvním poločase nedočkáme.
41
Hazard se dostal do vápna, ale zpětnou přihrávku nezvládl a nic z toho tedy nebylo.
40
Werder se tedy v závěru prvního poločasu dostal do vedení a Mönchengladbach to nyní nebude mít vůbec lehké, protože domácí hrají opravdu dobře.
39
K míči se postavil ARON JÓHANSSON, který zachoval chladnou hlavu a technickým pokusem nedal Sommerovi žádnou šanci.
38
Ujah byl faulován a je z toho pokutový kop pro Werder!
38
Jenže i nyní se Werder v pohodě ubránil a navíc domácí borci pospíchají dopředu.
37
Mönchengladbach přidal a je to znát. Hosté vybojovali další rohový kop.
36
Míč poslal do vápna Hazard, ale výborně si pro něj došel Wiedwald, který tak hodně pomohl svým spoluhráčům.
35
34
A ani z další akce nic nebylo a od své branky bude rozehrávat Sommer, který nikam příliš nepospíchá.
33
Domácí dobře kombinovali před velkým vápnem svého soupeře, ale nakonec se ke střele nedostali.
32
Žlutou kartu dostává Santiago García (Werder Bremen).
30
Ale ani z tohoto rohu se nic neurodilo. Werder tak hraje s Mönchengladbachem stále bez branek, ale diváci se určitě nenudí.
29
Ujah se opět dral do zakončení, ale tentokrát je z toho pouze roh pro domácí.
28
Na centr si výborně naskočil Ujah, ale jeho hlavička z malého vápna nebyla přesná a míč skončil nad břevnem!
26
K míči se postavil Zlatko Junuzović, ale poslal ho pouze do zdi. Hosté se tedy i tentokrát celkem v pohodě ubránili.
25
Po faulu je tu zajímavá standardní situace pro domácí, z nějakých dvaceti metrů.
25
Žlutou kartu dostává Granit Xhaka (Borussia Mönchengladbach).
24
Hodně aktivní je především hostující Patrick Herrmann, ale ani tentokrát se na levé straně nedokázal prosadit.
22
Z následného rohu nebylo vůbec nic. Hosté se v pohodě ubránili a na úvodní branku tak stále čekáme.
21
Jannik Vestergaard to zkusil na branku a nakonec to nebyl špatný pokus, je z toho ale pouze rohový kop pro Werder, protože pozorný Sommer dokázal míč vyrazit!
20
Po faulu je tu standardní situace pro domácí celek.
19
Po parádní přihrávce se ve vápně objevil Raffael, který byl v dobré pozici, ale Wiedwald vytasil další dobrý zákrok a podržel svůj tým!
17
Werder je stále o něco málo aktivnější, ale směrem dopředu zatím nevymyslel vůbec nic. Nutno ale dodat, že Mönchengladbach velmi dobře brání.
15
Dopředu se dral domácí Anthony Ujah, ale opět ho zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
13
Nyní to vyzkoušel hostující Xhaka a byl to zajímavý pokus, ale domácí brankář byl pozorný a povedenou střelu dokázal vyrazit!
12
Hostující Herrmann se dostal do vápna Werderu, ale byl zdvojen a nedokázal vystřelit ani přihrát.
11
Zatím je to stále velmi opatrné a na první střelecký pokus čekáme. Hosté přidali a je to znát, hra se vyrovnala.
9
Nyní to Mönchengladbach zkusil dlouhým nákopem, ale celou akci zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
8
Werder zatím hraje s velkou chutí a je lepším celkem. Hosté se nemohou dostat ze své poloviny, protože domácí borci skvěle napadají.
6
To bylo těsné. Zpětnou přihrávku málem vystihl hostující hráč, ale Wiedwald byl pozorný a u míče byl jako první.
5
Ale z úvodního rohu nic nebylo, protože snažení domácích zastavil rozhodčí, který odpískal útočný faul.
4
Domácí vybojovali svůj první rohový kop.
3
Domácí se po dobrém napadání ještě dostali k míči, ale ani tentokrát z přihrávky do vápna nic nebylo. Na tahu je tak hostující Borussia.
2
Nakonec se Werder vydal dopředu, byl z toho dlouhý nákop, ale Jóhansson na pravé straně nic nevymyslel.
1
Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté, kteří trpělivě kombinují na své polovině.
1
Vše je připraveno, jdeme na to!
Hráči jsou na trávníku. Duel tedy začne za malý okamžik.

Werder Bremen: Wiedwald – Gebre Selassie, Lukimya-Mulongoti, Vestergaard, Santiago García – Fritz (C), Bargfrede, U. Garcia – Junuzović – Ujah, Jóhansson.
Náhradníci: Zetterer – Bartels, Eggestein, Gálvez, Kroos, Öztunali, Sternberg.

Borussia Mönchengladbach: Sommer – Jantschke (C), Schulz, Brouwers, Wendt – Stindl, Nordtveit, Xhaka, Herrmann – T. Hazard, Raffael.
Náhradníci: Sippel – Dahoud, Drmić, Hahn, Christensen, Korb, Schulz.

Rozhodčí: Zwayer – Steuer, Achmüller.
V Německu se dnes opět bude na ligových trávnicích bojovat o důležité body, Werder Brémy doma hostí Mönchengladbach a utkání můžete sledovat prostřednictvím tohoto textového přenosu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.