Dnešní utkání je u konce! US Sassuolo Calcio uhrálo s ACF Fiorentinou cennou remízu 1:1!

První poločas nabídl velmi pěkný fotbal! Hned od úvodní minuty se do velké tlaku dostala Fiorentina, která skórovala hned v páté minutě, kdy se prosadil Borja Valero! Ve 26. minutě měl velkou šanci Iličić, který však Consigliho nedokázal překonat! V závěru poločasu se však Sassuolu podařilo srovnat! Po centru Vrsaljka se prosadil Sergio Floccari!

Ve druhém poločase toho příliš zajímavého k vidění nebylo! Hosté se mohli dostat do vedení po nebezpečné střele Pasquala, tu však vyrazil Consigli. Na druhé straně zase spálil velkou šanci Floccari!

Fiorentina tak získává pouze bod, a momentálně se nachází na druhé pozici! Uvidíme, jak večer zareaguje Inter a Neapol!

To je z mé strany vše, a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou!
90+3
90+2
Borja Valero táhl rychlý protiútoku svého týmů středem hřiště, a následně se pokoušel najít za obranou Kaliniče. Míč však skončil u brankáře Consigliho!
90+1
Sassuolo kontrolovalo hru na vlastní polovině. Následně se pokoušel o dlouhý nákop na útočnou polovinu Missiroli, který však našel pouze hostujícího Astoriho, který míč odkopl!
90
Hlavní rozhodčí nastavuje celkem tři minuty nad rámec základní hrací doby!
89
Fiorentina nebezpečně kombinovala na útočné polovině, a z levé strany posílal centr do vápna Borja Valero. Centr španělského záložníka však zablokoval Vrsaljko!
88
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Nicola Sansone, přichází Matteo Politano.
87
Josip Iličić posílal do vápna vysoký centr, na který si nabíhal Nikola Kalinić. Těsně před chorvatským kanonýrem však míč odhlavičkoval Cannavaro!
85
Exekuce rohového kopu se ujal domácí Sansone, jehož centr našel na hranici malého vápna Missiroliho, jehož hlavička však nebyla příliš přesná!
84
Domácí Sassuolo se velmi rychle dostalo na útočnou polovinu, kde se dostal k centru obránce Vrsaljko. Jeho pokus však zablokoval Roncaglia, a bude z toho rohový kop!
83
Exekuce následné standardní situace se ujal Josip Iličić, kterému se však nepodařilo ohrozit branku Consigliho, a míč poslal hodně vysoko nad branku!
82
Před vápnem Sassuola operoval s míčem Josip Iličić, který následně spadl po souboji s Sansonem, a hlavní rozhodčí Davide Massa foukl do píšťalky!
82
Na druhé straně zariskoval také stoper Gonzalo Rodríguez, který se poblíž brankové čáry dostal pod tlak dvou napadajících hráčů. Hostující hráč však vše zvládl!
81
Domácí brankář Consgili byl při rozehrávce pod tlakem napadajícího Kaliniče. Italský brankář však vše zvládl, nicméně jeho dlouhý odkop na útočné polovině nikoho z domácích nenašel!
79
Portugalský trenér Paulo Sousa provádí své poslední střídání v tomto zápase! Ze hřiště odchází středopolař Pasqual, který byl dnes hodně vidět, a podal velmi dobrý výkon. Na jeho místo přichází Alonso!
78
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Sergio Floccari, přichází Antonio Floro Flores.
77
Následné standardní situace se ujal Grigoire Defrel, jehož centr však nebyl příliš povedený, a obrana Fiorentiny si dokázala poradit!
76
Na druhé straně odvedl velmi dobrou práci Flocarri, který se dokázal uvolnit ze souboj s Gonzalo Rodríguezem. Následně byl domácí hráč faulovaný Roncagliou, a je pískáno!
75
Tentokrát dostal míč na pravou stranu Josip Iličić, který se pokoušel přejít přes bránícího Pelusa, to se mu podařilo, nicméně jeho následný centr dokázala obrana Sassuola odvrátit!
74
Fiorentina je v posledních minutách velmi aktivní v kombinaci, nicméně svěřenci portugalského kouče majít velký problém se dostat do zakončení!
72
Domácí celek provádí své první střídání v tomto zápase! Italský trenér Di Francesco posílá ze hry záložníka Laribiho, který odvedl dobrý výkon v dnešním utkání. Na jeho místo přichází Biondini!
71
Fiorentina kontroluje hru na útočné polovině, nicméně se zatím na dostřel domácí branky nedostala. Hráči Sassuola skvěle brání!
69
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Milan Badelj, přichází Joan Verdú.
68
Brankář Tătăruşanu však míč dokázal vyrazit, a domácí zahrávali rohový kop. Exekuce se ujal Sansone, jehož centr však dokázal vyboxovat rumunský brankář ve službách hostujícího celku!
67
Teď však domácí celek promarnil opravdu obrovskou šanci! Vrsaljko poslal z pravé strany do vápna výborný centr, kterým našel zcela volného Sergia Floccariho. Domácí útočník si však místo zakončení připravoval míč, a jeho následné zakončení již bylo z ostrého úhlu!
66
Milan Badelj zatím ve hře Fiorentiny vidět příliš není. Teď však chorvatský útočník o sobě dal vedět nedovoleným zákrokem v souboji s Defrelem, za který dostal žlutou kartu!
65
Sassuolo se po delší době opět dostalo do nebezpečné blízkosti hostující brance! Ve vápně zůstal osamocený Missiroli, který si připravil míč na střelu, tu však zablokoval Roncaglia!
63
Fiorentina však pokračovala v aktivní hře na útočné polovině, a Borja Valero dostal míč do levé části vápna, kam si naběhl Pasqual. Jeho pohotová střelu dokázal brankář Consigli vyrazit na rohový kop!
62
Na útočné polovině dostal hodně prostoru hostující Vecino, jehož povedená střela však mířila nad branku domácího celku!
61
Na pravé straně se dostal k míči Missiroli, kterému vyšla klička proti Astorimu, a poslal před branku přízemní centr. Ten tečoval Sansone, nicméně míč skončil pouze v náruči brankáře Tătăruşanua!
59
Nikola Kalinič hned po svém příchodu svedl těžký souboj se stoperem Acerbi. Chorvatský kanonýr se však prezentoval nedovoleným zákrokem, a u míče zůstane Sassuolo!
58
Domácí celek je ve druhém poločase zatím jednoznačně aktivnější! Tentokrát dostal na útočné polovině hodně prostoru Sergio Floccari, jehož přízemní střela však prolétla mimo branku Fiorentiny!
56
Hostující celek provádí své první střídání v tomto zápase! Ze hřiště odchází italský útočník Rossi, kterého nahrazuje v tomto ročníku velmi produktivní Nikola Kalinič!
55
Tentokrát se nedovoleným zákrokem prezentoval také chorvatský obránce Vrsaljko, který poslal k zemi pronikajícího Rossiho, a vidí žlutou kartu!
53
Domácí Floccari dostává za svůj tvrdý zákrok v souboji s Missirolim žlutou kartu!
53
Po levé straně provedl zajímavý průnik domácí Peluso, který prošel kolem Cannavara, a následně poslal centr do vápna. Ten však odvrátil stoper Gonzalo Rodríguez!
52
Domácí celek zatím svého soupeře příliš nepouští do hry, a kontroluje hru na vlastní polovině.
50
Sassuolo pokračuje v aktivním výkonu ve druhém poločase, a konečně se dostalo i do zakončení. Ze střední vzdálenosti vypálil Missioroli, nicméně jeho přízemní střelu lapil hostující brankář!
49
Záložník Magnanelli dostal ve středu hřiště hodně prostoru, a tak poslal přihrávku za obranu pro Sansoneho. Domácí hráč se však nacházel v těsném ofsajdu!
47
Na začátku druhého poločasu je velmi aktivní domácí Sassuolo, které se zatím do zakončení nedostalo.
46

Druhý poločas začne přibližně v 20:03!
45+1
45+1
Hlavní rozhodčí nastavuje celkem jednu minutu nad rámec základní hrací doby!
45
Rossi se dostal k míči ve středu hřiště, a hned se pokoušel dostat do úniku Josipa Iličić. Nadýchaný lob však dokázal zastavil italský stoper Cannavaro!
44
Fiorentina se pokoušel na vyrovnávací branku rychle odpovědět, avšak dobře postavená obrana Sassuola útok hostů včas zastavila!
42
Sassuolo právě vstřelilo branku!
A z následného rohového kopu se domácí dokázali prosadit, a srovnávají na 1:1! Rozehrávky rohového kopu se ujal Defrel, který poslal míč pro Vrsaljka. Chorvatský stoper následně ve vápně našel krásným centrem hlavu SERGIA FLOCCARIHO, jehož hlavička skončila v síti!
41
Defrel uvolnil na pravé straně Vrsaljka, který se pokoušel odcentrovat. Jeho pokus však zblokoval obránce Roncaglia na rohový kop!
39
Útočnou akci svého celku táhl po pravé straně Vrsaljko. Následně chorvatský obránce poslal míč na hrot pro Floccariho, který jej však nedokázal ideálně zpracovat, jinak by šel sám na brankáře!
37
Dlouhý nákop brankáře Fiorentiny hledal na útočné polovině Rossiho, ten se však k míči dostat nedokázal. Následně však chyboval Magnanelli, a Fiorentina může zamířit vpřed.
36
Útočnou akci hostujícího celku táhl po levé straně Josip Iličić, kterému však cestu vpřed zavřel obránce Vrsaljko. Slovinec tak poslal míč zpět k Roncagliovi, kterého hned po obdržení přihrávky poslal k zemi Defrel!
34
Středopolař Pasqual se pokoušel proniknout po levé straně směrem na útočnou polovinu. Postup italského hráče však zastavil domácí Vrsaljko.
33
Sassuolo vybojovalo rohový kop, kterého se ujal Gregoire Defrel, kterému se však centr příliš nepovedl, a obrana Fiorentiny se dokázala ubránit, a centr odvrátila!
32
Exekuce následné standardní situace se ujal útočník Sansone, který se pokoušel ohrozit branku Fiorentiny. Jeho pomalá střela však skončila mimo branku!
31
Aktivní Sassuolo však míč velmi rychle vybojovalo zpět, a ve středu hřiště operoval Defrel, na kterého si počkal Astori, který domácího hráče poslal k zemi. Od hlavního rozhodčího vidí žlutou kartu!
30
Missiroli dostal na levé křídlo zajímavý centr od Magnanelliho. Domácí záložník se však ocitl proti dvojnásobné přesile, a o míč velmi rychle přišel!
29
Borja Valero kombinoval na levém křídle s Pasqualem, následně však poslal míč do středu hřiště, odkud vyslal zajímavou střelu Rossi. Jeho střelecký pokus však mířil nad branku Consigliho!
28
Josip Iličić aktivní hrou vybojoval míč na vlastní polovině, a pohotovou přihrávkou pokoušel dostat obránce Roncagliu do protiútoku. Argentinský obránce však špatně načasoval svůj centr!
26
Velká šance hostujícího celku! Na útočné polovině chyboval Cannavaro, a ACF šlo vpřed! Míč se dostal za obranu, kde se nacházel Josip Iličić. Slovinský křídelník však nedokázal překonat brankáře Consigliho! Domácí stopeří následně míč dokázali dostat do bezpečí!
25
Domácí Laribi se pokoušel dostat míč na útočníka Floccariho, nicméně přihrávka byla zablokována. Do rychlého protiútoku následně vyrazil Borja Valero, jehož postup však zastavil čistým způsobem Missiroli!
23
Exekuce standardní situace se ujal Missiroli, jehož centr nebyl vůbec špatný, a snášel se před branku. Do prostoru, kam míč dolétl, si však nikdo z domácích nenaběhl!
22
Hostující Vecino nestíhal ve středu hřiště domácímu Defrelovi, a musel faulovat. Sassuolo tak bude mít k dispozici hodně zajímavou standardní situaci!
21
Sassuolo se následně dostalo k míči, a pokoušelo se dostat do rychlého protiútoku. Středopolař Missiroli posílal dlouhý nákop na levou stranu, kam si nabíhal Sansone. Domácí hráč však míč na hrací ploše nestihl!
20
Aktivní Josip Iličić si udělal ve středu hřiště prostor, a velmi pěkně roztáhl hru na levou stranu, kam si naběhl Rossi. Italský útočník poslal obratem centr do vápna, ten však odkopl Acerbi!
18
Domácí brankář Consigli zaváhal při rozehrávce, a poslal míč přímo do prostoru, kde se nacházel Borja Valero. Španělský záložník se pokoušel pohotově poslat míč do branky, nicméně italský brankář se stihl vrátit!
17
Sassuolo vybojovalo svůj úvodní rohový kop v dnešním utkání, kterého se ujal Laribi. Domácí záložník poslal ostrý centr na přední tyč, kde však míč odhlavičkoval Roncaglia!
15
Domácí Sassuolo zaváhalo ve středu hřiště, a do protiútoku mohl zamířit Borja Valero. Toho však velmi rychle napadal Acerbi, který následně odkopl míč do zámezí!
14
Stoper Gonzalo Rodríguez se pokoušel o křížnou přihrávku do středu hřiště, na kterou si nabíhal Borja Valero. Autor úvodní branky dnešního utkání však na míč těsně nedosáhl!
13
Fiorentina v posledních minutách lehce polevila ve svém tlaku, nicméně Sassuolo toho zatím nedokázalo patřičně využít.
11
Na druhé straně zahrozila Fiorentina přes levou stranu, kam si naběhl Pasqual. Jeho následný centr však zablokoval pohotový Peluso!
10
Ve středu hřiště skvěle zapracoval Laribi, který se zbavil napadajícího Bernardeschiho, a poslal míč do levé části, kam si naběhl Sansone. Domácí útočník si však míč špatně zpracoval.
9
Domácí celek opět velmi aktivně kombinoval na soupeřově polovině, a do zakončení se dostal Laribi. Jeho přízemní střela však nebyla příliš přesná!
7
Sassuolo se dostává poprvé v tomto zápase na útočnou polovinu, kde se pokoušel kombinovat Defrel s Floccarim. Jejich spolupráce však k zakončení nevedla!
5
Fiorentina právě vstřelila branku!
Fiorentina na svého soupeře nastoupila, a po obrovské tlaku v úvodní pětiminutovce se prosazuje, a dostává se do vedení! Z pravé strany poslal před branku přízemní centr Josip Iličić, který tečoval Rossi, ale následně se míč dostal do míst, kde se nacházel BORJA VALERO, jehož střela skončila v síti!
5
Josip Iličić si to namířil přes pravou stranu do pokutového území, kde následně spadl po souboji s obráncem Pelusem. Slovinský reprezentant se dožadoval odpískání penalty, hlavní rozhodčí však nechal hru plynout dál!
4
Aktuálně třetí celek ligové tabulky zatím svého soupeře vůbec nepouští do hry! Tentokrát Josip Iličić prostrkával míč do vápna pro Rossiho, který se však nacházel v těsném ofsajdu!
3
I následného rohového kopu se ujal zkušený špatnělský záložník Borja Valero, který svůj centr nasměroval před branku, kde však míč vyboxoval brankář Consigli!
2
Hned ve druhé minutě mal Fiorentina k dispozici velmi zajímavou standardní situaci. Exekuce se ujal Borja Valero, který našel v levé části vápna stopera Gonzala, který posílal míč před branku. Míč však srazil do zámezí domácí Acerbi!
1
Hlavní rozhodčí Davide Massa právě zahájil dnešní utkání! Úvodní výkop dnešního utkání měli k dispozici fotbalisté domácího celku, kteří tak mají možnost prvního útoku!
1

US Sassuolo Calcio: Consigli – Vrsaljko, Cannavaro, Acerbi, Peluso – Laribi, Magnanelli, Missiroli – Defrel, Floccari, N. Sansone.
Náhradníci: Pomini, Pegolo – Longhi, Pellegrini, Biondini, Falcinelli, Politano, Ariaudo, Fontanesi, Gazzola, Duncan, Floro Flores.

ACF Fiorentina: Tătăruşanu – Roncaglia, Gonzalo Rodríguez, Astori – Bernardeschi, Badelj, Vecino, Pasqual – Valero, Iličić – Rossi.
Náhradníci: Lezzerini, Sepe – Gilberto, Tomović, N. Kalinič, Rebić, Mario Suárez, M. Fernández, Verdú, Babacar, Alonso..
Příjemný pondělní podvečer všem fotbalovým fanouškům a fanynkám! Italská Serie A má dnes na programu dvě dohrávky svého 14. kola. My se společně zaměříme na souboj US Sassuola Calcio s ACF Fiorentinou. Úvodní výkop je naplánován v 19:00, a u textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic!
US SASSUOLO CALCIO
Sassuolo zatím zažívá velmi dobrou sezónu, a nachází se na skvělém šestém místě. US je tak velmi blízko pohárovým příčkám! Na pátý AC Milán má ztrátu jednoho bodu, nicméně v případě dnenšího vítězství by se Sassuolo dostalo právě před AC! V posledních zápasech však Calcio nepodává vyrovnané výkony. Před reprezentační přestávkou Sassuolo remízovalo na hřišti Udinese, a následně vyhrálo v domácím prostředí nad nováčkem z Carpi 1:0. V posledním ligovém utkání však svěřenci trenéra Di Francesca ztratili body, když prohráli na hřišti Janova 1:2! Do dnešního utkání vstupuje US v roli outsidera, který by mohl překvapit!
ACF FIORENTINA
Fiorentina zatím zažívá velmi povedenou sezónu, a bojuje o čelo tabulky! Momentálně se nachází na třetí příčku se ziskem 28 bodů. Na vedoucí Inter ztrácí pouze dva body! V posledním ligovém zápase však Fiorentina zaváhala, když v domácím prostředí remízovala s Empoli 2:2. V tomto týdnu se Fiorentina představila v rámci Evropské ligy v Basileji. Fiorentina dohrávala o deseti, nicméně nakonec udržela remízu 2:2, a o postup bude muset ještě bojovat v posledním zápase s portugalským Belenenses. Do dnešního utkání však Fiorentina vstupuje v roli mírného favorita!