Československá stopa

Roman Horák (CEC): 2 střely na bránu, 0 bodů
Je konec! Viťaz díky neskutečné druhé třetině vítězí a překvapuje v tomto kole. Dinamu nelze upřít snahu, vždyť tolik střel co letělo na Sateriho a mohlo se proměnit v gól! Tým Romana Horáka tedy bere tři body.
59:54
Zakázané uvolnění Dinama, vhazuje se v jejich pásmu. Tohle už hosté udrží.
59:47
Hosté dostali puk z pásma.
59:33
Další střela rovnou z buly minula bránu.
59:30
Afinogenov se hnal za vyhozeným kotoučem, ale vše končí zakázaným uvolněním.
Oddechový čas pro domácí.
59:22
Hra je přerušena pro ofsajd Dinama, které již půl minuty hraje v šesti bez gólmana.
58:53
Osipov z otočky poslal puk před bránu, ale domácí nedosáhli na puk.
58:24
Gorovikov ani nechtěl trefit bránu, jen nahazoval. Puk se ale dostal až do náruče gólmana.
57:46
Dinamo nyní jen nahodilo ale nezvládlo se dostat k puku, natož k zakončení.
57:04
Ofsajd Viťazu.
56:50
Hosté teď bez problémů vyjeli ze svého pásma a chystají útok.
56:17
Viťaz nyní brání jako o život, Dinamu se nedař ideálně zakončit.
55:49
Horák odstavil hráče od puku a získal ho pro svůj tým.
55:39
Icing hostů.
54:38
Nahození Sateri podržel v náruči.
54:28
Hraje se ve velkém tempu, Dinamo nepřestává útočit.
53:58
Kempe v obrovské příležitosti přestřelil bránu!
53:34
Daugavinš zkusil najít skulinku mezi betony, ale nezamířil přesně.
53:05
Další zákrok Lazušina proti nebezpečnému výpadu hostů.
52:57
Soloduchin vystřelil z kruhu pro vhazování, Lazušin musel vytasit lapačku aby zastavil letící puk.
51:53
Po delší době útočí hosté, ale nedaří se jim přesně vystřelit.
51:16
Daugavinš si nemohl přát lepší pozici! Sám před bránou zkusil vystřelit, ale v poslední chvíli mu jeho hůl zkřížila hůl obránce!
50:55
Karpov poslal tvrdou střelu, Sateri má puk ve své moci.
50:31
Hraje se ve velmi vysokém tempu, Viťaz skvěle brání pokusy domácích.
49:52
Karpov nedostal požadovaný puk a tak akce Dinama končí.
49:23
Karsumsovo rychlé zakončení prošlo mezi nohami Sateriho, ale zamířilo ven z brány.
48:54
Obránci odzbrojili Golovkova.
48:30
Osipova střela provětrala Sateriho betony.
48:15
Domácí drží puk a vymýšlejí jak se dostat do pásma.
47:22
47:07
Viťaz vyhazuje přes celé hřiště.
46:20
Zákrok Sateriho přerušil plynulost hry.
46:05
Višněvskij měl ideální střeleckou pozici, ale ujel mu puk! Následná střela neprošla přes dobře stojícího obránce.
45:30
Hra je přerušena pro ofsajd Dinama.
45:22
Berdjukov (CEC) dostává trest za podražení.
45:17
Galimov v neskutečné šanci! Nejprve trefil gólmana do hrudi, následně poslal puk jen těsně vedle vzdálenější tyče!
44:54
Po hodně dlouhé době je přerušeno. Icing Viťazu.
44:19
Kučerjavenko byl v zakončení tísněn a nedokázal usměrnit svou střelu.
44:02
Robinsonova dělovka míjí bránu!
43:41
Daugavinš našel spoluhráče na vzdálené tyči, ten ale zamířil těsně vedle.
43:12
Hraje se dlouho bez přerušení, nyní se Podolsku nepodařilo přejít modrou čáru.
42:54
Horákovo nahození nikdo ze spoluhráčů nevybojoval.
42:20
Dinamo se ne a ne dostat do útočné třetiny. Podolsk je vždy zvládne odzbrojit.
41:28
Ivanov dostal namazáno a při střelbě z mezikruží trefil beton gólmana!
41:01
Ofsajd Podolsku.
40:49
Kudinov zamířil od modré hodně nepřesně.
40:14
Kempe z nulového úhlu prověřil Lazušina.
40:01
Nádherná třetina bohatá na střely i góly! Nejprve navýšili domácí, ale nedokázali tento stav udržet. Viťaz během pár minut otočil na 3:2 ze svého pohledu.
40:00
39:39
Přetahovaná o puk ve středním pásmu nebrala konce. Nakonec má černou gumu na hokejkách Dinamo.
38:38
Osipov poslal pohlednou střelu, následně hezky připravil puk kolegovi, který ale minul.
38:03
Palola sám vlétl do pásma, ale obránci Dinama ho odstavili od kotouče.
37:15
37:06
Daugavinš dobýval bránu soupeře, ale nezvládl překonat Sateriho.
36:45
Kokšarov mohl zamířit sám do pásma, v poslední chvíli mu byl puk odebrán.
36:22
Babenkova střela zamířila do náruče Sateriho.
35:20
Kokarev téměř z nulového úhlu trefil tyč! Hraje se neskutečně ofenzivně!
34:37
Podolsk je již v plném počtu, ale i nadále se hraje v jejich pásmu. Dinamo se snaží odpovědět na gól v oslabení.
33:27
Viťaz právě vstřelil branku!
GEORGIJ BERDJUKOV dostal puk na modrou, vystřelil a trefil se přesně nad rameno Lazušina. Asistence: Jurij Kokšarov.
32:49
Mironov prověřil pozornost Sateriho rychlou střelou.Následuje komerční pauza.
32:41
Soloduchin (CEC) je vyloučen za nedovolené bránění. Síly na ledě se srovnají.
32:09
Dinamo se osvobozuje.
31:38
Podolsk si vyměňuje kotouč v pásmu a čekáme na střelu.
31:12
Hra je přerušena a Gorovikov (DMS) je vyloučen za držení protihráče.
30:50
Ostrostřelbu Viťazu přerušil Lazušin svým zákrokem.
30:34
Kempe poslal střelu z mezikruží těsně nad bránu! Sledujeme nádherný hokej s akcemi na obou stranách!
29:44
Cvetkov v obrovské šanci! Zůstal sám u brány a nezakončil včas!
28:29
Vyglazov vybojoval pásmo a našel u mantinelu MAXIMA AFINOGENOVA, který střelou z úhlu trefil bránu! Asistence: Nikita Vyglazov.
27:51
Robinsonova střela prověřila Sateriho.
27:28
Babenko hezky vybojoval pásmo, neměl ale komu nahrát.
26:59
Nyní je u slova a u puku opět Dinamo.
26:13
Horák dostal v úniku dva na jednoho puk a lehkou střelou zkusil prostřelit Lazušina! Ten ale fantasticky vytěsnil kotouč betonem!
25:44
Puk zamířil mimo kluziště, vhazuje se před Saterim.
25:29
Kotouč se dotkl ochranné sítě, hra se přerušuje.
25:02
Volkov tečoval střelu pár centimetrů vedle tyče.
24:27
Aktivní Podolsk nyní několikrát ohrozil Lazušinovu bránu, ale nikdy se mu nepodařilo prostřelit domácího gólmana.
22:55
Hráči Viťazu se natlačili k brankovišti a několikrát vystřelili. Puk se nakonec odrazil k MAXIMU AFINOGENOVI a ten zády k brance dopravil kotouč do brány. Asistence: Alexej Makejev, Arťom Švec-Rogojov.
22:30
22:11
Horákova střela ze střední vzdálenosti neohrozila bránu.
21:41
Kempe neudržel puk a na druhou stranu mířili domácí. Ti ale po překročení modré čáry ztratili puk.
21:38
Úmyslný ofsajd Dinama, vhazuje se v jejich pásmu.
21:29
Dinamo právě vstřelilo branku!
Tak pohled boční kamery nakonec prokázal, že se puk v bráně odrazil dvakrát a z toho jednou celým objemem těsně za čárou. Vše vzešlo z akce ALEXEJE CVETKOVA, který o obránce dopravil kotouč do brány. Asistence: Gleb Korjagin.
Rozhodčí stále čeká na prozkoumání záznamu. Z mého pohledu se kotouč nedostal za čáru celým objemem a tak by se o gól jednat nemělo.
21:29
Sateri raději přerušil hru. Nyní je pouštěn opakovaný záznam a pole všeho se kotouč po střele Cvetkova odrazil do brány. Rozhodčí se jde radit s kolegou u videa.
21:11
Dinamo pomalu rozehrává zpoza své brány, Podolsk je již v plném počtu.
20:44
Daugavinš střílel bz přípravy a puk proletěl okolo vzdálenější tyče.
20:09
Dinamo se ihned ze začátku útočilo, ke střelbě se ale nedostalo.
20:01
Týmy se vracejí na led a zápas bude pokračovat.
První třetina za námi, vedení se v jejím závěru ujali domácí. Robinson se v přesilové hře zvládl prosadit a zařídil tak těsné vedení svému týmu.
20:00
19:31
Dinamo vyhazuje přes všechny čáry.
19:10
Palola střílel z hranice kruhu pro vhazování. Bránu ale minul.
18:54
Střela od modré minula Lazušinovu bránu.
18:49
Cvetkov (DMS) je vyloučen za držení.
18:34
Šitikov střílel z nápřahu a namířil kotouč těsně nad.
17:48
Domácí si užívají kontroly kotouče a nikam nespěchají.
16:58
Podolsk drží puk na svých hokejkách a snaží se zklidnit tempo hry.
15:55
MAT ROBINSON dostal kotouč na hůl z rohu kluziště. Vystřelil přes obránce a rozvlnil síť Sateriho brány. Asistence: Alexej Cvetkov, Maxim Karpov.
15:32
Teprve nyní se domácí dostali do přesilovkového postavení, hosté ale vzápětí vyhodili.
15:18
Kempe unikl v oslabení a táhlou střelou trefil náruč Lazušina!
15:04
Ofsajd Dinama.
14:52
Viťaz vyhazuje kotouč mimo pásmo.
14:18
Švec-Rogovoj (CEC) je vyloučen na dvě minuty za držení.
13:47
Domácí zvládli odebrat hostům puk ve vlastním pásmu a nyní v poklidu rozehrávají.
12:49
Soloduchin unikl všem a z úhlu vystřelil bekhendem těsně nad horní tyč!
12:39
Další přerušení a komerční pauza.
12:35
Sateri přerušil hru a vhazuje se po jeho levé straně.
12:10
Dugin zakončoval z blízka, ale přestřelil Sateriho klec.
11:39
Na konce akce byl Volkov, který si stáhl puk a vystřelil o pár centimetrů mimo bránu!
10:55
Hosté okupovali útočnou třetinu, ovšem ke střele se nedostali. Vše skončilo nahozením za bránu a odchodem celé pětky na střídačku.
09:50
Afinogenov byl připraven na únik, ale k němu mířící kus černé gumy zblokoval domácí obránce.
09:06
Palola znovu vystřelil a tentokráte namířil kotouč do náruče Lazušina.
08:56
Horák nakonec zvládl vybojovat puk za bránou a rozehrát. Palola nakonec vystřelil do ramene gólmana.
08:13
Kempe zkusil štěstí, ale našel svou střelou jen náruč Lazušina.
07:50
Skákavý puk podržel Sateri v rukavici.
07:14
Střela z ostrého úhlu nebyla pro Lazušina těžkou prací. Kotouč mu skončil v lapačce, hra se přerušuje a následuje komerční pauza.
06:43
Na teč poslal Robinson puk, ale nikdo z hráčů Dinama se v trajektorii letu neobjevil.
06:15
Viťaz pomalu rozehrává akci z vlastní třetiny. Vše končí jen nahozením za Lazušinovu bránu.
05:38
Golovkov chtěl nahodit kotouč, nezamířil ideálně a poslal jej na vlastní střídačku.
05:26
Babenkova střela byla sražena obráncem.
04:37
Lazušin přerušil hru tím, že podržel kotouč v lapačce. Vhazuje se po jeho pravé straně.
04:20
Oba týmy se přetahují o kotouč ve střední třetině.
03:43
Od Volkova se odrazil puk na střídačku Podolsku, hra je přerušena.
03:16
Rozehrávka Viťazu nevyšla, kotouč přeletěl tři čáry a je pískán icing.
02:21
Vyglazov jen letmo nahodil puk bekhendem a trefil boční síť Lazušinovi brány.
02:01
Osipovova střela vypadala zajímavě, ale skončila v ochranné síti za bránou. Vhazuje se ve středním pásmu.
01:41
Puk se vznesl až do ochranné sítě a hra je následně přerušena.
01:27
Cvetkov zkusil střelu z mezikruží, hůl mu ale zkřížil obránce a tak nedošlo k ohrožení brány.
00:51
Kudinov vystřelil od modré, puk se odrazil od bránícího hráče na hůl hráčů Dinama.
00:05
Podolsk vyhrál první buly, Eronen ihned nahazuje puk do útočného pásma.
00:01
Nyní zazní hymna Ruské federace.
Govorikov, hráč Dinama, je před zápasem oceněn. Dnes bude hrát svůj 1000. zápas.
Oba týmy nastupují na led, začátek zápasu se přiblížil.

Dinamo Moskva: Lazušin (Sebrjakov) – Višněvskij, Mironov, Robinson, Korjagin, Osipov, Solovjov – Volkov, Daugavinš, Pestuško – Cetkov, Karsums, Karpov – Babenko, Dugin, Tarasov – Kokarev, Gorovikov, Galimov – Igumnov.

Viťaz Moskevská oblast: Sateri (Saprykin) – Eronen, Kostromitin, Kudinov, Berdjukov, Ježov, Golovkov, Peterjagin – Horák, Kempe, Palola – Soloduchin, Šitikov, Kučerjavenko – Švec-Rogovoj, Afinogenov, Makejev – Vyglazov, Kokšarov, Bočkarjov – Ivanov.

Rozhodčí: Sergejev, Sidorenko – Sazonov, Šišlo.
Viťaz Podolsk je v současnosti na deváté příčce tabulky Západní konference. Podařilo se mu v aktuálním ročníku porazit v nájezdech Novokuzněck, vyhrát v prodloužení s Vladivostokem a ztratit zápas s Novosibirskem.
Dinamo Moskva je v této chvíli na čtvrtém místě tabulky Západní konference. V dosavadním ročníku stihl moskevský tým odehrát čtyři utkání. V úvodním zápase porazilo Dinamo v prodloužení Novosibirsk, následně v základní hrací době Novokuzněck a Chabarovsk. V posledním utkání prohrálo s Vladivostokem po nájezdech.
Krásný den všem příznivcům hokejové zábavy! Je před námi zápas ruské Kontinentální hokejové ligy, a to mezi Dinamem Moskva a Viťazem Podolsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.