Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou.
Československá stopa

Martin Zaťovič (TOG) 0 + 0
Tomáš Kundrátek (RIG) 0 + 0
Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli o něco lepším týmem, nakonec však dnešní zápas prohráli po nájezdech a do tabulky si tak připisují pouze jeden bod. Na první branku utkání jsme si museli počkat až do druhé třetiny, když se dokázal prosadit ve 22. minutě Džerinš. Domácí dokázal na konci druhé třetiny srovnat na 1:1 zásluhou Valerije Strelcova. Další branka v normální hrací době nepadla a na řadu tak museli přijít samostatné nájezdy. V samostatných nájezdech se rozhodlo až v 8. sérii, když na 2:3 dával Indrašis, následně Zaťovič neproměnil a hosté se tak mohli radovat z vítězství 2:3 po samostatných nájezdech.

Střely na branku (celkem): 31 – 26
Vyhrané vhazování (celkem): 17 – 33
V samostatných nájezdech zvítězil tým Dinamo Riga.

Rozhodující nájezd proměnil MIKS INDRAŠIS.
Zaťovič následně neproměňuje a hosté tak vítězí 2:3 po samostatných nájezdech.
Indrašis nyní prostřelil Masalskise pod vyrážečkou a hosté tak vedou 2:3.
Šenfeld nedokázal prostřelit Erikssona střelou k pravé tyči.
M. Redlihs se dostal s kotoučem do velkého úhlu a Masalskise tak nedokázal překonat.
Bělousov neprostřelil mezi betony Erikssona.
Darzinš neprostřelil Masalskise a stav je tak stále 2:2.
Zaťovič na podruhé nedokázal prostřelit Erikssona.
Leino se potřetí rozjel proti Masalskisovi, tentokrát ho však nedokázal prostřelit.
Šenfeld poslal kotouč do pravého horního rohu a stav je tak opět vyrovnaný 2:2.
Leino i na podruhé prostřelil Masalskise mezi betony a stav je tak 1:2.
Indrašis neprostřelil Masalskise.
Bělousov neprostřelil Erikssona backhandem.
Darzinš přestřelil a stav je tak stále 1:1.
Zaťovič se rozjel proti Erikssonovi a střelou do pravého víka vyrovnává na 1:1.
Leino (RIG) vymíchal Masalskise a poslal kotouč do odkryté klece.
Valujskij se rozjel proti Erikssonovi, kotouč však zapoměl za sebou.
Samostatné nájezdy začínají.
V prodloužení branka nepadla, a tak na řadu přichází samostatné nájezdy.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:45
Konec prodloužení se nám blíží a dnes nás tak čekají pravděpodobně samostatné nájezdy.
64:00
Poslední minutka prodloužení.
63:32
Bočarov se nyní dostal k backhandové střele z pravého kruhu, Eriksson však s tímto pokusem neměl větší potíže.
63:00
M. Redlihs si nyní sjel s kotoučem od levého mantinelu do mezikruží, jeho následnou střelu však dokázal jeden z obránců ztečovat do ochranné sítě.
62:43
Hra se nyní přelévá z jedné strany na druhou.
61:39
Velká šance na druhé straně! Meija se dostal ke střele z pravého kruhu a Masalskis dokázal kotouč ramenem vyrazit nad branku.
61:11
Vorobjov nyní zavezl kotouč po pravé straně kluziště do útočného pásma, následně se však k němu sjeli hned dva obránci a o kotouč ho připravili.
60:16
Domácí stále pokračuje v tlaku a snaží se vstřelit rozhodující branku. Hosté se převážně bránějí.
60:01
Třetí třetina skončila výsledkem 1:1 a na řadu tak přichází prodloužení případně samostatné nájezdy.
60:00
59:05
Bělousov se nyní tlačil s kotoučem od levého mantinelu před Erikssona, jeden z obránců mu však na poslední chvíli dokázal kotouč sebrat z hokejky.
58:09
Domácí nyní svého soupeře tlačí, Erikssona se jim však zatím nepodařilo překonat.
58:00
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:07
A. Strelcov nyní poslal na Erikssona šikovnou střelu od modré, Eriksson nic neviděl, kotouč ho však trefil do pravého betonu.
55:12
Viklund se nyní dostal středem kluziště až ke střele od modré čáry, jeho dobrou střelu však dokázal Eriksson zpacifikovat.
54:45
Domácí jsou nyní aktivnějším týmem, Eriksson však všechny jejich střelecké pokusy chytá.
53:43
Šenfeld se nyní dostal ke střele z pravého kruhu, jeho střelu mířenou ke vzdálenější tyči však dokázal Eriksson skvěle vyrazit.
52:55
Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude po pravici Masalskise.
51:45
Saulietis se nyní snažil projít v útočném pásmu mezi dvěma obránci, to se mu však nepovedlo a o kotouč tak přichází.
50:55
Kotouč se nyní dostal po teči jednoho z domácích na tribunu.
49:55
Indrašis se nyní dostal ke střele z pravého kruhu, jeho střelu však dokázal Masalskis skvěle chytit!
49:19
Malenkich se nyní dostal ke střele od modré čáry, Eriksson však jeho střelu dokázal svou lapačkou chytit.
49:01
48:17
Domácím se nedaří se dostat do útočného pásma a hosté tak zatím tuto přesilovku hrají velmi dobře.
47:14
Domácím se nyní nepodařilo udržet kotouč v útočném pásmu a jeden z obránců ho tak vyhazuje až k Masalskisovi.
47:02
Domácí si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za podražení vyfasoval Indrašis.
46:36
Domácí se nyní usadili s kotoučem v útočném pásmu, ke střele se však nedostali.
45:39
44:59
Bumagin se nyní dostal ke střele z pravého kruhu, branku však minul.
44:31
Domácím se nyní nedaří usadit s kotoučem v útočném pásmu.
43:48
Domácí nyní sice vyhráli buly v útočném pásmu, následně však o kotouč přišli a jeden z obránců ho tak neměl problém poslat daleko od své branky.
43:41
Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za úmyslné posunutí branky dostává Kundrátek.
42:25
Viklund se nyní dostal po pravé straně s kotoučem až před Erikssona, toho však následnou backhendovou střelou nedokázal překonat.
41:16
Vorobjov se dostal ke střele od modré čáry, jeho střelu však Eriksson dobře viděl a kotouč tak v pohodě chytil.
40:55
Domácí nyní drží kotouč na svých holích.
40:05
Hosté vyhráli úvodní buly třetí třetiny a ihned se tlačí směrem dopředu.
40:01
Oba týmy jsou již zpět na ledové ploše. Třetí třetina tak za malou chvilku začne.
Druhá třetina je za námi. Ve druhé třetině jsme se dočkali branky na obou stranách a stav je tak 1:1. První branka padla v čase 21:39, když se dokázal prosadit Džerinš. Domácí dokázali vyrovnat až na konci druhé třetiny, a to v čase 38:00, když se dokázal prosadit Vasilij Strelcov. Třetí třetina tak bude ještě velmi zajímavá.

Togliatti právě vstřelilo branku!
Domácí vyrovnávají! Vorobjov se dostal ke střele od modré čáry, jeho střelu dokázal tečovat před Erikssonem VASILIJ STRELCOV a kotouč tak nakonec končí za zády Erikssona. Asistence: Dmitrij Vorobjov, Stanislav Romanov
37:11
36:54
K. Redlihs nyní poslal na branku bombu od modré, kotouč však branku míjí.
35:54
Cibulskis napřáhl ke střele od modré, kotouč se však zastavil o jednoho z obránců.
35:04
Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za držení vyfasoval Krysanov.
33:58
Hosté se nyní usadili s kotoučem v útočném pásmu.
32:56
Bočarov nyní navezl kotouč do útočného pásma, s ním tam však nebyl nikdo z jeho spoluhráčů a kotouč tak získávají na své hole hosté.
31:55
Bolšakov nyní napřáhl ke střele od modré čáry, jeho střela však byla zblokovaná do ochranné sítě.
30:10
Darzinš nyní našel zpoza branky před brankou Indrašise, ten se však k zakončení nakonec nedostal, neboť mu na poslední chvíli dokázal vložit do střely hokejku jeden z obránců.
29:20
Domácí nyní hodně chybují v přihrávkách a snadno tak o kotouč přicházejí.
28:07
Mokšancev se nyní dostal s kotoučem až do útočného pásma, jeho následnou střelu od modré dokázal zablokovat jeden z obránců.
26:16
Bumagin nyní nahodil kotouč do útočného pásma a následně celá jeho pětka odjela střídat.
25:27
Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
24:35
Nyní však přišla nepřesná přihrávka jednoho z nich a kotouč tak získávají na své hole domácí.
24:16
23:19
Hra se nyní pohybuje spíše ve středním pásmu.
22:27
Hosté nyní dostali chuť ke hře a svého soupeře dostávají pod tlak.
21:39
Riga právě vstřelila branku!
Hosté se dostávají do vedení! ANDRIS DŽERINŠ vybojoval puk u pravého mantinelu, následně si s ním sjel před Masalskise a toho střelou do pravého horního rohu dokázal prostřelit. Asistence: Bez asistence.
21:06
Locans se nyní dostal s kotoučem středem kluziště až za branku Masalskise, tam ho však následně obral o kotouč jeden z obránců.
20:05
Domácí vyhráli úvodní buly druhé třetiny a ihned se tlačí do útoku.
20:01
První třetina je za námi, ale branku nám nepřinesla. Oba týmy zatím hrají velmi opatrně a spíš se zajištěnou obranou. Oba týmy se dostali v první třetině do jedné velké příležitosti, ani jednomu týmu se však tuto šanci nepodařilo proměnit a stav tak zůstává stále bezbrankový.

18:20
Darzinš se nyní odhodlal ke střele od modré, jeho střelu však Masalskis dobře viděl a kotouč tak v pohodě vyráží do rohu kluziště.
18:09
Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude po pravici Erikssona.
17:12
Sestito se nyní dostal před Masalskisem k odraženému kotouči, jeho pokus z bezprostřední blízkosti však dokázal lotyšský brankář skvěle chytit.
16:45
16:13
Ofsajd hostů. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
15:49
Domácí se nyní usadili na chvíli s kotoučem v útočném pásmu, následně však přišla nepřesná přihrávka jednoho z nich a kotouč tak mají opět hosté.
15:14
Darzinš nyní poslal od pravého mantinelu přihrávku před branku, kde byl Leino, jeho tečovaný pokus však dokázal vyrazit pozorný Masalskis.
14:50
Cibulskis nyní vypálil na branku od modré čáry, Masalskis však tuto střelu dobře viděl a kotouč tak v pohodě chytá.
13:55
Hra se nyní přelývá z jedné strany na druhou.
12:49
Saulietis se nyní dostal středem kluziště s kotoučem až do útočného pásma, následně se mu však kotouč zamotal pod bruslemi, a tak z této individuální akce nic nebude.
11:58
K. Redlihs nyní zkusil překvapit Masalskise střelou ze středního pásma, Masalskis byl však pozorný ve své brance a tuto střelu v pohodě likviduje.
11:50
Ofsajd domácích.
11:19
Leino se nyní dostal ke střele od modré čáry, jeho střela však končí pouze na jednom z obránců.
10:06
Bělousov se nyní dostal ke střele z mezikruží, jeho mířenou střelu k levé tyči dokázal Eriksson skvěle chytit!
09:50
Bolšakov nyní v útočném pásmu pouze odevzdal kotouč svému soupeři.
08:48
Jelisejevs se nyní dostal ke střele z mezikruží, střela mu však vůbec nesedla a kotouč tak končí mimo tři tyče.
07:53
K. Redlihs nyní napřáhl ke střele od modré čáry, jeho střela však byla zblokována mimo branku.
07:38
V. Strelcov se nyní dostal ke střele z levého kruhu, Eriksson však jeho pokus dokázal vyrazit do rohu kluziště.
06:30
Mokšancev nyní ztratil kotouč v útočném pásmu a hosté se tak dostávají do protiútoku.
05:29
Bocharov se nyní dostal podél pravého mantinelu s kotoučem až do útočného pásma, jeho následnou střelu z pravého kruhu však dokázal Eriksson vyrazit.
04:38
Romanov nyní nahodil kotouč od modré před branku, tam se však nedokázal dostat k teči nikdo z jeho spoluhráčů a kotouč tak Eriksson vyráží do rohu kluziště.
04:15
Hra již pokračuje dále.
04:12
Ledová plocha musí být nyní očištěna, neboť jsou na ní ještě stopy krve.
04:12
Jerofejevs opouští ledovou plochu a mizí v útrobách stadionu.
04:11
Jerofejevs nyní zůstává ležet na ledové ploše, bude tak muset být ošetřen.
03:33
Krysanov se nyní dostal ke střele z pravého kruhu, branku však svou střelou vůbec netrefil.
03:15
02:07
V. Strelcov nyní poslal od pravého mantinelu přihrávku před branku, tam se však nedokázal dostat k zakončení jeho bratr A. Strelcov.
01:30
Jeden z domácích hráčů nyní nahodil kotouč na Erikssona ze středního pásma, a ten ho následně raději podržel ve své lapačce.
00:29
M. Redlihs nyní napřáhl ke střele z pravého kruhu, Masalskis si však mezeru u své levé tyče pohlídal, a tento pokus tak dokázal zlikvidovat.
00:05
Hosté vyhráli úvodní buly první třetiny a ihned se tlačí do útoku.
00:01
Oba týmy jsou již na hrací ploše. Domácí dnes nastupují v modrých dresech, hosté dnes oblékli bílé dresy.

Lada Togliatti: Masalskis (Kasutin) – Viklund, Flood (A), Vorobjov (C), Romanov, Bolšakov, Malenkich (A), Gurkin, Volgin – Šenfeld, Krysanov, Bělousov – Bumagin, Zaťovič, Gurjanov – A. Strelcov, V. Strelcov, Bočarov – Valujskij, Mastrjukov, Mokšancev

Dinamo Riga: Eriksson (Grinfogels) – Cibulskis, Galvinš, K. Redlihs (A), Kundrátek, Sotnieks, Jerofejevs, Ševčenko – M. Redlihs, Sestito (A), Meija – Darzinš (C), Leino, Indrašis – Skvorcovs, Džerinš, Saulietis – Locans, Berzinš, Jelisejevs

Rozhodčí: Bukin, Lavrentěv – Bersenjov, Judin.
Poslední 3 vzájemná utkání

Din. Riga – Lada 3:1 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Lada – Din. Riga 3:2 po prodloužení
Din. Riga – Lada 4:1
Dinamo Riga

Riga se momentálně nachází v tabulce Západní konference na jedenácté příčce s jednadvaceti body. Po šestnácti odehraných zápasech mají na svém kontě 5 výher, 1 výhru v prodloužení či nájezdech, 4 porážky po prodloužení či nájezdech a 6 porážek. Na venkovním ledě zatím odehráli deset zápasů, ze kterých 4x vyhráli, 2x prohráli po prodloužení či nájezdech a 4x prohráli.

Lada Togliatti

Togliatti se momentálně nachází v tabulce Východní konference na poslední čtrnácté příčce s pouhými osmi body. Po šestnácti odehraných zápasech mají na svém kontě 2 výhry, 2 prohry v prodloužení či nájezdech a 12 porážek. Na domácí půdě zatím odehráli pět zápasů, které všechny prohráli.

Chabarovsk – Lada 3:2
Vladivostok – Lada 1:0
Novosibirsk – Lada 5:4 po nájezdech
Novokuzněck – Lada 2:0
Lada – CSKA Moskva 0:2
Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu KHL mezi Lada Togliatti a Dinamo Riga.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.