Utkání skončilo vítězstvím Ak Bars Kazaň, který Dinamo Moskva udolal v poměru 3:2. Domácí vedli po dvou třetinách rozdílem dvou branek. Ve třetí části však hosté vsítili kontaktní gól, aby pak Kazaň svému soupeři znovu odskočila na dvougólový rozdíl. Jiskřičku naděje pro tým z hlavního města vykřesal v závěru základní hrací doby Hietanen, ale vyrovnání už nepřišlo.
59:40
Hosté vyprodukovali ostrý střelecký pokus, po kterém puk skončil někde pod Garipovem.
59:34
Dinamo Moskva zkouší hru v šesti hráčích v poli.
59:01
Probíhá poslední minuta základní hrací doby.
58:22
Dinamo právě vstřelilo branku!
Hru v početní výhodě využil také JUUSO HIETANEN, který tak pro svůj celek ještě vykřesal naději na bodový zisk, když se prosadil střelou pod horní tyč. Asistence: Mat Robinson.
58:00
Za podražení byl vyloučen Varnakov (Ak Bars Kazaň).
56:39
Kazaň vstřelila branku!
Kazaň si dvoubrankový náskok bere zpět! Od modré čáry vystřelil ALBERT JARULLIN, jenž propálil vše, co mu stálo v cestě, a využil tak přesilovou hru. Asistence: Jakov Rylov a Justin Azevedo.
56:29
Domácí vypálili od mantinelu, ale gólman Lazušin puk vyrazil betonem do rohu kluziště.
55:38
Klub Dinamo Moskva byl potrestán za příliš mnoho hráčů na ledě, trest šel odsedět Avcin.
53:09
Rozdíl ve skóre je jen jednobrankový! Po vyhraném vhazování totiž vsítil kontaktní gól DMITRYJ VIŠNĚVSKIJ. Asistence: Jegor Dugin.
52:05
Hosté jsou kompletní.
52:00
Do konce základní hraci doby zbývá osm minut, statistika střel je 26:12.
51:14
A další vyhození kotouče ven z pásma.
50:54
Hostům se podařilo osvobodit.
50:27
Hráči v zelených dresech se okamžitě usadili v útočném pásmu, Lazušin musí být obezřetný.
50:05
Obuchova u mantinelu podrazil Babenko (Dinamo Moskva), přesilovka pro domácí, kteří budou mít možnost svůj náskok navýšit.
49:07
Hokejisté moskevského klubu drží kotouč na svých holích a kombinují v útočné třetině.
48:36
Na modré čáře napřáhl ke střele Galimov a trefil Lazušina přímo do hrudi.
47:37
Sjogren nahodil puk na bránu, kde se ho pokusil tečovat Svitov, avšak do své moci touš dostal Lazušin.
46:50
Malychin se srazil s protihráčem a s bolestivou grimasou ve tváři se ocitl na ledové ploše.
46:32
Dinamo Moskva oslabení přečkalo bez úhony a nyní už je kompletní.
45:38
Před branářem Dinama vznikla skrumáž, ve které se puk za jeho záda pokusil zasunout Lukojanov, ale to se mu nepodařilo.
45:08
Domácí se usadili v útočném pásmu, kde se rychlou kombinační souhrou snaží rozpohybovat defenzivu soupeře.
44:32
Karsums (Dinamo Moskva) svého soupeře tvrdým způsobem poslal na hrazení, za což byl potrestán dvěma minutami.
44:17
Lazušina ohrozil také Zacharčuk, nicméně brankář celku z hlavního města si připsal další povedený zákrok.
43:25
Střelu z pravého kruhu vyprodukoval Sjogren, gólman Dinama byl však v pokleku připraven.
42:54
Kus černé gumy vypadl z hrací plochy mezi diváky, vhazovat se bude ve středním pásmu.
41:24
Do předbrankového prostoru přihrával Maluchin a Varnakovovu tečovanou střelu chytil pozorný Lazušin.
40:13
Kotouč vybojovali hokejisté Kazaně, kteří založili útočnou akci, při které ovšem ohrozit Lazušina nedokázali.
40:01
Také druhou třetinu ovládli jednobrankovým rozdílem hokejisté kazaňského Barsu. Stejně jako v první části se i tentokrát prosadil Varnakov, jenž je ústřední posatvou utkání. Zda se domácímu snajprovi podaří zkompletovat hattrick, budeme moci společně sledovat ve třetí třetině, který začne zhruba ve 20:15.
40:00
39:51
Hokejisté Dinama kombinují v útočném pásmu, nemohou se však dostat do zakončení.
39:06
Garipov drží kotouč ve své lapačce, což znamená, že se bude vhazovat právě před jeho osobou.
38:15
Zpoza brány vyjel Tkačjov, jehož střelecký pokus z otočky Lazušin vyrazil před sebe.
38:00
Byly ohlášeny poslední dvě minuty druhé třetiny.
37:13
Domácí nahodili puk do útočného pásma, to však bylo z jejich strany vše.
36:04
Hlavní arbitr znovu přerušil hru, buly bylo nařízenou před Garipovem.
35:19
Teď se pro změnu ocitl na ledě Jarullin, kterého nepříjemně zasáhl puk po střele hráčů hostujícího celku.
34:05
Obuchov inkasoval úder hokejkou do obličeje, rozhodčí však nedovolený zákrok nepostřehli a nechali pokračovat ve hře.
33:42
Drápky konečně vystrčili hosté, ale v útočném pásmu se dlouho neudrželi.
32:25
Právě probíhá komerční pauza.
32:25
Gólman Dinama musel zasahovat proti střelám Gluchova a Tokranova, připsal si však dva úspěšné zákroky.
32:08
Lazušin teď musí být obezřetný, domácí totiž kombinují před jeho svatyní.
31:09
Dinamo Moskva je kompletní.
30:35
Další střelu od modré zablokovala urputně bránící defenziva moskevského klubu.
29:54
Hokejisté Dinama se dostali ke kotouši a vyhodili ho ven z pásma.
29:45
K zajímavé střele se dostal Rylov, jehož razantní pokus orazítkoval bližší tyč.
29:36
Domácí si vytváří tlak a hosté jsou nuceni se urputně bránit.
29:09
Gorovikov (Dinamo Moskva) se provinil hákováním, za což si na trestné lavici odsedí menší dvouminutový trest.
28:28
Ofenzivní tažení hokejistů moskevského Dinama skončilo postavením mimo hru, vhazovat se tak bude ve střední třetině.
27:22
Pestuško podnikl individuání akci a pronikl až před gólmana, kde jej však čistým způsobem odzbrojili obránci.
26:36
Celek Dinamo Moskva si vyžádal oddechový čas.
26:36
Hra byla přerušena a vhazovat se bude po pravé ruce Lazušina.
26:10
Domácí vyprodukovali střelu od modré čáry, která však byla defenzivou soupeře sražena.
24:28
Bars jde do dvoubrankového vedení! Z pravé strany byl do předbrankového prostoru poslán puk, který se odrazil na hůl MICHAILA VARNAKOVA a ten se prosadil střelou k tyči. Autor gólu tak má zaděláno na hattrick. Asistence: Fjodor Malychin.
23:40
Oba celky jsou v plném počtu.
23:17
Tepmo je na dobré úrovni, oba celky se střídají v držení kotouče.
22:41
Ve hře čtyři na čtyři zatím žádné z mužstev nemá územní převahu, hra plyne z jedné strany na druhou.
21:40
Bude se hrát ve čtyřech, před Garipovovou svatyní totiž vznikl souboj mezi Slovákem Ďalogou a Galimovem, po kterém jsou oba hříšníci vyloučeni.
21:40
20:41
Před Lazušinem vznikla menší skrumáž několika hráčů, ale puk za záda brankáře Dinama nedostali.
20:01
Druhá třetina začne přibližně v 19:20.
V úvodním dějství byli střelecky aktivnější hokejisté Kazaně a byli to právě domácí, kdo otevřel gólový účet zápasu. Stalo se tak ve 12. minutě, kdy přesilovou hru využil Varnakov. Ak Bars byl i v dalším průběhu třetiny lepší a diktoval tempo hry, Lazušin však už puk za svá záda nepustil.
20:00
19:53
Domácím se ovšem nepodařilo proniknout přes útočnou modrou, kde o kotouč přišli.
19:35
U puku jsou hokejisté v zelených dresech, kteří se pokusí založit zřejmě poslední akci úvodní třetiny.
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:41
Malychinovu střelu od modré čáry zlikvidoval gólman moskevského celku.
17:21
Na opačné straně Nikulin nedokázal ubránit Svitova, jehož razantní střela skončila ve výstroji Lazušina.
17:07
Na bránu Kazaně pálil z pravého kruhu Brjukvin a po Garipově zákroku se bude vhazovat v útočném pásmu Dinama.
15:30
Ke střele se dostal Varnakov, nicméně svou druhou branku v utkání nepřidal.
14:42
Ak Bars Kazaň v plném počtu.
14:29
Domácí kotouč vyhazují přes všechny čáry a osvobozují se.
13:58
Z bezprostřední blízkosti zakončoval Pestuško, i jeho pokus však Garipov zneškodnil.
13:44
Brankář Kazaně si připsal další zákrok, po kterém se bude vhazovat po jeho pravici.
13:06
Garipov zlikvidoval ránu Gorovikova, který střílel z pravé strany.
12:42
Za vysokou hůl odchází za katr Bělov (Ak Bars Kazaň).
11:44
Domácí celek využívá přesilovou hru a otevírá skóre utkání! Po vyhraném vhazování dostal přihrávku před bránu MICHAIL VARNAKOV a se zakončením si věděl rady. Asistence: Albert Jarullin a Justin Azevedo.
11:38
Prvním vyloučeným hráčem je za podražení Kokarev (Dinamo Moskva).
10:22
Práci měl také gólman Garipov, který před dojíždějícími útočníky raději přikry puk pod svou lapačku.
09:35
Do zakončení se opět dostali domácí, se střelou z pravého kruhu si ovšem Lazušin poradil.
08:27
Příliš střeleckých příležitostí zatím k vidění nebylo, na ledové ploše probíhají spíše urputné souboje o puk.
06:44
Nyní se puku zmocnili hokejisté hostujícího týmu, kteří puk zavezli za svou bránu a vystřídali.
06:08
Hra se v úvodu utkání přelévá ze strany na stranu, hráči obou celků se střídají v držení kotouče.
04:56
Bekhendovou střelu z ostrého úhlu zvolil Ďaloga, ale Lazušin si střelu letící k bližší tyči pohlídal.
04:14
Na opačné straně vypálili také domácí, ale střela od modré čáry byla hodně nepřesná.
03:51
Z pravé strany Brjukvin poslal puk do předbrankového prostoru, odkud střelu jednoho z jeho spoluhráčů zlikvidoval Garipov.
02:46
Domácí zavezli puk do útočného pásma, kde v rohu kluziště o touš probíhají souboje.
01:13
Útočná akce hokejistů Dinama skončila ofsajdovým postavením.
00:05
Úvodní vhazování vyhráli hráči v zelených dresech, kteří kombinují ve svém pásmu.
00:01
Hráči Kazaně odehrají zápas v zelených dresech, hokejisté moskevského celku nastoupí v dresech bílé barvy.

Ak Bars Kazaň: Garipov (Rynnas) – Zacharčuk, Takranov, Kornejev, Rylov, Musin, Ďaloga – Mirnov, Sjogren, Michejev, Gluchov, Varnakov, Obuchov, Azevedo, Möller, Tkačjov, Archipov, Lukojanov, Malychin

Dinamo Moskva: Lazušin (Šaryčenkov) – Hietanen, Robinson, Volkov, Solovljov, Korjagin, Višněvskij, Nikulin – Avtsin, Fjodorov, Brjukvin, Těreščenko, Pestuško, Galimov, Filatov, Gorovikov, Kokarev, Dugin, Cvetkov, Babenko.
Československá stopa

Na soupisce ani jednoho z celků nefiguruje žádné české jméno, za tým Ak Bars Kazaň však nastupuje šestadvacetiletý Slovák Marek Ďaloga (0+1).