Dnešní utkání je u konce, Astana potvrdila roli mírného favorita a zvítězila 4:2. Připsala si tak cenné body do tabulky. Já se s Vámi pro dnešek loučím, děkuji za pozornost, na přečtenou.
59:35
Hosté mají kotouč na vlastních hokejkách, avšak času už moc nezbývá.
59:01
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
57:40
Hosté si nemohou vypracovat závěrečný tlak, který by mohl přinést branku.
56:27
Kotouč se nachází většinu času ve středním pásmu.
54:16
52:16
Jevgenij Orlov (NOV) vyloučen na 2 minuty za podražení. Plány hostujícího celku se komplikují.
52:11
Hosté jsou stále u kotouče, avšak Laco drží dvoubrankový náskok Astany.
50:15
Hosté se po obdržené brance mírně vzchopili a tlačí se kupředu.
48:30
Astana právě vstřelila branku!
Autorem branky je BRANDON BOCHENSKI. Asistence: Kevin Dallman.
48:05
Domácí jsou stále v útočném pásmu.
47:28
Domácí jsou jasně lepším týmem na hřišti, možná je i otázkou času, kdy přidají další gól
45:10
Hosté se nemohou dostat do útočné třetiny soupeře, Astana je nyní lepším týmem.
Dnešní utkání sleduje 3323 diváků.
43:15
42:16
Domácí se nemohou usadit v útočné třetině soupeře.
41:15
Cade Fairchild (NOV) si odsedí 2 minuty za zdržování hry.
40:01
Ve druhé části jsme viděli tři branky, hosté se dokázali postarat o snížení, a tak je stav po dvou třetinách 3:2. Uvidíme, jak dopadne třetí část.
40:00
38:49
Hosté znovu vyhazují.
38:10
Hosté se úspěšně osvobodili vyhozením.
37:17
Jevgenij Orlov (NOV) vyloučen na 2 minuty za podražení.
36:10
Metallurg Novokuzněck právě vstřelil branku!
Autorem branky je ROBERT KOUSAL. Asistence: Alexandr Romanov.
34:04
Talgat Žailauov (AST) vyloučen na 2 minuty za vrážení.
32:25
Hraje se vesměs kolem středového kruhu, oba týmy se nemohou dostat do větších šancí.
30:30
Autorem branky je MIKE LUNDIN. Asistence: Brandon Bocheski, Kevin Dallman.
30:05
Grigory Glebov (NOV) vyloučen na 2+10 za úder do oblasti hlavy a krku.
28:37
Roman Manuchov (NOV) si odsedí 2 minuty za hrubost a 2 minuty za nedovolené bránění.
28:28
Astana stále drží kotouč v útočné třetině.
27:25
Domácí se tlačí před branku soupeře, ale Podjapolsky je dnes zatím bezchybný.
24:01
23:22
Autorem branky je MARK SKUTAR. Asistence: Cade Fairchild.
22:24
Brandon Bochenski (AST) posílá domácí do tří! 2 minuty za zdržování hry.
22:01
Konstantin Puškarjov (AST) míří znovu na trestnou. 2 minuty za krosček.
21:55
Domácí po ubráněném oslabení přebrali iniciativu a útočí.
20:54
20:24
Hosté se ihned nastěhovali do třetiny soupeře.
20:01
První část je za námi, domácí v ní dokázali vstřelit dvě branky, a tak vedou 2:0. Hosté budou ve druhé části dohrávat téměř minutovou přesilovku. Zůstaňte s námi!
20:00
19:40
Laco stále drží nulu, do konce první části už nezbývá moc.
19:09
Hosté nepouští soupeře z jeho třetiny, podaří se jim snížit?
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:54
Nigel Dawes (AST) si odsedí 2 minuty za podražení.
17:30
Domácí se ubránili, nicméně hosté pokračují v náporu.
16:49
Hosté drtí svého soupeře v jeho pásmu, zatím však bez úspěchu.
15:30
Puškarjov (AST) míří na trestnou lavici za hákování.
15:25
Astana je nastěhovaná v pásmu soupeře.
13:05
Oba týmy se nyní prezentují mnoha chybami, neboť kotouč se přelévá ze strany na stranu.
11:16
Barys se prohnal do útočné akce, avšak k další brance to nevedlo.
10:35
Hosté se ihned po obdržené brance ženou do útoku, ale většinou to skončí už ve středním pásmu.
10:02
Karejev míří na střídačku, nahradí jej Podjapolsky.
10:02
Autorem branky je KONSTANTIN PUŠKARJOV. Asistence: Vjačeslav Tryjasunov.
03:46
Autorem branky je KEVIN DALLMAN. Asistence: Nigel Dawes a Brandon Bochenski.
00:01

Barys Astana: Laco – Dallman, Lundin, Ellerby, Semjonov, Savčenko, Lobanov, Tryjasunov, Litviněnko – Dawes, Bochenski, St. Pierre – Žailauov, Kaigorodov, Krasnoslobodcev – Michailis, Poliščuk, Rymarev – Grents, Puškarjov, Romanov

Metallurg Novokuzněck: Karejev (Podjapolsky) – Manuchov, Glebov, Antonsovsky, Postnikov, Ljamkin, Amirov, Fairchild, Skutar – Kaprizov, Kazakov, Stoa – Zemčenko, Razumov, Komaristy – Drugov, Orlov, Romanov – Jazkov, Kousal, Musin

Rozhodčí: Anisimov, Bělov – Šeljanin, Sivov.
Poslední vzájemný zápas dopadl lépe pro Astanu, ta vyhrála 4:2. Jednalo se o přátelské utkání, které se hrálo 9. 8. 2015.
Novokuzněck je na tom ještě o něco hůře, je třináctý, má sedmnáct bodů a skóre 34:56. Minulý zápas Novokuzněck nezvládl a podlehl Jekatěrinburgu 1:2.
Barys Astana je ve Východní konferenci na dvanáctém místě, má na svém kontě devatenáct bodů a záporné skóre 37:55. V minulém kole Astana prohrála na půdě Minsku 2:6.
Dobré odpoledne, vítám Vás u online přenosu z hokejové KHL! Na programu je utkání, ve kterém Barys Astana na svém stadionu přivítá Metallurg Novokuzněck. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 15:30, Vás provede Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.