Z mé strany to pro dnešek bude všechno. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera!
Milan Jurčina (ZAG) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 19:25
Marek Kvapil (ZAG) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:57
Tomáš Mertl (ZAG) – 0+1, 0 střel, čas na ledě 17:18
Radek Smoleňák (ZAG) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 20:09
Střely na branku: 26:20 (15:6, 7:6, 4:8)
Medveščak to nakonec zvládl a porazil svého soupeře v napínavém utkání 2:1!

Do vedení se dostal ve 12. minutě, když se po kratším tlaku chorvatského týmu prosadil obránce Mark Katic. Hosté ovšem na začátku druhé třetiny vyrovnali, postaral se o to Alexandr Budkin. Vítězný gól padl v čase 36:40 a zařídil ho po asistenci od Mertla Patrick Bjorkstrand. Záhřeb tedy získal tři body.
59:41
Sjomin posunul puk na Piganoviče, jehož střela byla zblokována!
59:37
Komplikace pro domácí tým. Tomáš Mertl (ZAG) totiž vyhodil puk přes mantinel a míří tak na trestnou lavici. Torpedo bude hrát přesilovou hru šest na čtyři! Zvládne vyrovnat?
59:27
Oddechový čas pro hosty.
59:27
Individuální akci nyní předvedl Kaspars Daugavinš, jehož střela zápěstím byla zblokována do ochranné sítě.
59:10
Teď už se ho ovšem zmocnili hosté, kteří tak bez váhání odvolávají Birjukova z brány!
59:00
Do konce třetí třetiny zbývá jedna minuta a puk je momentálně v držení domácích.
58:30
Nižnij Novgorod už se začíná nadechovat k závěrečnému náporu a připravuje se na hru bez brankáře.
57:57
Po akci Ruděnkova se snažil o dorážky Alexej Sopin, Taylor ovšem zatím Torpedu neumožnil vyrovnání.
57:30
Skvělé zrychlení předvedl Edwin Hedberg, který předehnal dva hráče soupeře a ještě zvládl vystřelit! Birjukov ovšem prostor u své tyčky utěsnil dostatečně.
57:11
Shaone Morrisonn byl při rozehrávce pod tlakem a tak jen vyhodil puk do útočného pásma.
56:20
Bjorkstrand se pokusil přesunout touš k Mertlovi, který si najížděl před branku. Ale obrana to dobře přečetla a tak z toho nic nebylo.
55:55
V mezikruží se k volnému puku po přistrčení od Potapova dostal Vjačeslav Kuljomin, který ho okamžitě napálil na branku! Tam byl ovšem připravený domácí gólman Danny Taylor, který si připsal dobrý zákrok a udržel tak vedení Medveščaku Záhřeb.
55:44
Stanislav Jegoršev po založení útočné akce předal puk Daugavinšovi, který dnes nosí celoobličejový kryt jako dorostenci. Důležité ovšem je, že nyní jeho střelu z levé strany podržel ve své moci Danny Taylor.
55:02
Chybná rozehrávka Torpeda vedla ke střele Mäntyly, ale ta přišla až po odpískání ofsajdového postavení.
54:44
Ruděnkov s Iljinem se ale na pravé straně v rohu útočného pásma nedokázali prosadit.
54:21
Torpedo už je v plném počtu a opět tak může pomýšlet na útočení.
53:57
Hosté se poměrně dobře ubránili a vyhodili puk až k Taylorovi.
53:15
Kvapil křížným pasem nabil Saarinenovi, jehož pokus vyrazil Michajl Birjukov svým levým betonem do bezpečí.
52:47
Pěkný průnik předváděl útočník Saarinen, nicméně v rozhodující moment mu obránce Budkin odpálil puk.
52:31
Po přihrávce Kvapila na modrou čáru se octil Jurčina mimo útočné pásmo, je z toho tedy ofsajd po jeho snaze vrátit se hned dopředu.
52:21
Za inkriminovaný zákrok je Vladimir Galuzin (NNO) vyloučen na dvě + deset minut za faul zezadu. Menší trest za něj odpyká Ilja Kolganov.
52:21
Stefano Giliati byl u mantinelu poměrně tvrdě sražen a Andreas Jämtin si to šel s protihráči okamžitě vyříkat. Strkanici ukončili rozhodčí.
52:10
Jesse Saarinen v mezikruží našel jako první odražený touš a okamžitě se tak pokusil o střelu. Ta mu ale byla zblokována.
51:55
Gilbert Brule se dostal po vhazování ke střele, zamířil ovšem moc vysoko.
51:45
Zakázané uvolnění Torpeda dostává vhazování na pravou stranu Michajla Birjukova.
51:31
Zatím se domácí vrátili do plného počtu, vystřelil Kinrade bekhendem vedle brány.
50:58
A další výhoz v podání hokejistů Medveščaku, za branku se pro puk vrací Birjukov.
50:20
Domácí dokázali vyhodit a jejich fanoušci jásají, byli totiž poměrně pod velkým tlakem.
50:05
Povedenou kombinaci se z první snažil zakončit Daugavinš, v rozhodující moment ale promáchl puk.
49:31
Nathan Perkovich (ZAG) podrazil soupeře a inkasuje tak dvě trestné minuty. Šance pro Torpedo na vyrovnání současného stavu!
49:31
Geoffrey Kinrade se vydal na útočný výlet, ale bekhendem poslal puk vedle branky. Na druhé straně před Taylora dopravil kotouč Vjačeslav Kuljomin. Domácí gólman zákrokem přerušil hru.
48:43
Denis Šurakov sice ze soubojů ve středním pásmu vyšel nejlépe, do útočného pásma se po nahození puku ovšem nedostal.
47:44
Morrisonn na modrou čáru nabil Kousovi, který ovšem nemířil přesně.
47:30
Danny Taylor před napadajícím Daugavinšem pokryl puk ve své lapačce.
47:21
Radek Smoleňák se při pokusu o útočnou akci zabrzdil kvůli neposednému kotouči a tak z toho byl ofsajd.
46:56
Nadějný a rychlý kontr zakončoval Jesse Saarinen střelou přímo do Birjukova. Následuje komerční přestávka.
46:38
Kaspars Daugavinš se v útočném pásmu propracoval k zakončení, které ale nebylo úplně povedené.
46:01
Vadim Chomitskij se na modré čáře rozmýšlel, jestli vystřelí. Nakonec se k tomu neodhodlal a po otočce jen odevzdal puk za bránu.
45:41
Po pasu od Galuzina se v mezikruží pokoušel dostat ke kotouči Vjačeslav Kuljomin, ale obránci dokázali hrací předmět odpálit do bezpečí.
45:01
Michajl Birjukov pokryl puk po nahození z rohu a přerušil hru.
44:28
... ta ovšem úspěchem neskončila, ačkoliv Bjorkstrand si dokázal tělem pěkně odstavit protihráče.
44:12
Mark Katic rozehrává další útočnou akci svého týmu ...
43:16
A další zakázané uvolnění Záhřebu, hra je hodně kouskovaná a brankář Michajl Birjukov, který zatím neměl moc práce, musí mrznout.
43:02
Daniil Iljin byl v ofsajdu a po doteku s pukem tak nemohl pokračovat ve své akci.
42:53
Kvapilova rozehrávka na Mertla byla pod tlakem, tudíž z toho nebyl moc povedený pas. Zakázané uvolnění.
42:23
Lotyšský forvard Kaspars Daugavinš si po pravém křídle sjel do střelecké pozice, ale nedokázal si zpracovat prudký pas.
41:57
Další zakázané uvolnění Medveščaku, tým z Nižného Novgorodu do třetí třetiny vstoupil zatím dobře.
41:50
Šurakov se po pravé straně propracoval ke střele bekhendem, kterou ovšem Danny Taylor dokázal vyrazit. Následná dorážka Iljina už byla po přerušení hry, takže se na něj vrhli domácí beci.
41:28
Iljin se v předbrankovém prostoru hned třikrát snažil o dorážku, ani jednou se ovšem netrefil do puku. Domácí celek posléze vyhodil na icing.
41:12
Z levého křídla se k nenápadnému střeleckému pokusu odhodlal Danie Šurakov a za Taylorem zazvonila tyčka!
40:59
Stefano Giliati v útočném pásmu ztratil kontrolu nad kotoučem a dopředu tak míří hostující tým.
40:24
Kaspars Daugavinš nahrál na modrou čáru Piganovičovi, který ovšem střelou zápěstím trefil jen gólmana Taylora.
40:01
Hráči už nastoupili na hrací plochu připraveni na zahájení třetí periody. Fanoušci se zatím pěkně baví a během pauzy si i zazpívali.
Máme za sebou dvě třetiny poměrně zajímavého zápasu. Hosté zásluhou Alexandra Budkina sice vyrovnali na 1:1, nakonec ovšem znovu inkasovali, když puk s přispěním brankáře Birjukova dopravil do brány Patrick Bjorkstrand. Dánský útočník tak má na svědomí aktuální stav hry 2:1.

Střely: 26:12
Další třetina začne přibližně ve 21:13.
40:00
39:50
Třetina už se spíše jen dohrává ve středním pásmu.
39:05
Po další akci už raději Danny Taylor podržel puk, aby sklidnil hru.
38:46
Obrovská šance na vyrovnání! Sergej Kosticyn střelou zápěstím trefil břevno a puk se odrazil na hokejku Felixe Schütze, který ovšem netrefil prázdnou bránu! Německý útočník své neproměněné šance hodně lituje.
38:18
Tomáš Mertl se v útočném pásmu probojoval ke střele, ta ovšem byla zblokována bránícím Kosticynem.
37:47
Domácí celek se dostal do úmyslného ofsajdu, provinil se tím Stefano Giliati.
37:16
Danny Taylor byl připravený a proti střele Galuzina vytáhl zákrok, po kterém sklidil potlesk domácích tribun.
Dnešní utkání sleduje 4 860 diváků.
36:40
Medveščak právě vstřelil branku!
Chorvatský tým si bere zpět své ztracené vedení! Poměrně šťastným způsobem nyní svou devátou branku v sezoně vsítil PATRICK BJORKSTRAND, který se dostal na pravé straně k dorážce střely Tomáše Mertla. V krkolomné pozici nezamířil zcela dle představ, díky odrazu od brankáře Birjukova ale puk v brance přeci jen skončil! Asistence: Tomáš Mertl a Shaone Morrisonn.
36:28
Střela Blakea Parletta od modré čáry trefila jen zadní mantinel, po následných dorážkách sudí přerušil hru, jelikož si myslel, že gólman drží puk. V tom se ovšem mýlil.
35:49
Hedberg a Jämtin se snažili dohnat v útočném pásmu volný puk, ze souboje ovšem nakonec vítězně vzešel hostující obránce Arťjom Aljajev.
34:52
Alexej Sopin vyjel zpoza brány a poksuil se domácího brankáře nachytat střelou z úhlu, ovšem kotouč poslal jen vedle.
34:09
V mezikruží se k odraženému puku dostal Kvapil, který ho okamžitě napálil ma Birjukovovou bránu! Ten ovšem zasahovat nemusel, jelikož byl pokus domácího útočníka zblokovaný.
33:29
Mertl se dostal do ofsajdu a nemohl tak pokračovat. Následuje komerční přestávka.
32:28
Sergej Kosticyn už si rovnal puk na střelu v mezikruží, nicméně na poslední chvíli mu ho vypíchli obránci.
32:05
Potapov a Kuljomin se mermomocí snaží v rohu kluziště vybojovat kotouč a vyjet s ním před bránu soupeře, ten jim to ovšem neumožňuje skvělou obrannou hrou.
31:11
Od modré střílel prakticky ihned po buly Blake Parlett, brankář Torpeda byl ovšem připravený.
31:06
Na druhé straně se k odraženému puku dostal Jesse Saarinen, ten ovšem trefil jen nastavenou lapačku Birjukova, který si svůj zákrok náležitě vychutnal! Předvedl parádní semafor.
30:33
30:09
Kaspars Daugavinš se krásně protáhl po pravé straně a poslal puk před poloodkrytou bránu, kde zakončoval Vladimir Galuzin! Naštěstí pro Taylora ale poslal puk mimo.
29:16
Perkovich a Mertl odvedli dobrou práci a ve středním pásmu dlouho zdrželi hostující hráče, jenž se zatím nemohou dostat do útočného pásma.
28:40
Domácí celek využil první příležitosti a vyhodil kotouč přes všechny čáry.
28:33
Nyní ovšem Šurakov vybojoval faul na svou osobu, jímž se provinil Shaone Morrisonn (ZAG). Ten tak dostává dvě trestné minuty za hákování.
28:18
Denis Šurakov a Daniil Iljin spolu mířili do útoku po levé straně, nakonec se ale k ničemu nedostali.
27:53
Edwin Hedberg zpoza brány posunul puk před ní, kde se k zakončení v pádu dostal Andreas Jämtin. Michajl Birjukov měl nyní velké štěstí, neb kotouč zřejmě zasáhl tyčku za jeho zády!
27:26
26:56
Marek Kvapil proniknul do útoku středem, ale jeho následný pas nezachytil nikdo z potencionálních adresátů a ani z tohoto mráčku tak nezaprší.
26:17
Bjorkstrand se snažil zpoza brány bekhendovou přihrávkou najít své spoluhráče, ti ho ovšem nepochopili a puk skončil až u Taylora.
25:58
Střela dnes velmi dobře hrajícího Katice skončila na betonech Birjukova!
25:26
Carter Ashton (NNO) tak usedá na trestnou lavici za hru vysokou holí. Inkasuje dvě trestné minuty.
25:25
Jesse Saarinen objel Birjukovovu bránu, ale nedokázal překonat hostujícího gólmana. Posléze byl sražen k ledu a sudí přerušil hru.
24:57
Pěknou akci předváděl Carter Ashton, na jejímž konci ale přišla nevydařená přihrávka z levé strany před branku.
24:31
Nyní se ke střele odhodlal velice aktivní útočník Vladimir Galuzin, Taylor byl ovšem připraven a i přes nepříliš dobrý výhled schoval puk ve své lapačce.
24:00
Hosté jsou jako polití živou vodou a jsou nyní jasně lepším týmem na hřišti.
23:18
Torpedo právě vstřelilo branku!
A pozor, máme vyrovnáno! Nižnij Novgorod v posledních minutách zvýšil útočnou aktivitu a je po zásluze odměněn. Obránce ALEXANDR BUDKIN dostal v pásmu od soupeřových hráčů dost volného prostoru, vybruslil si do dobré pozice v mezikruží a vydařenou střelou zápěstím překonal brankáře Dannyho Taylora, 1:1! Bez asistence.
23:02
Ofsajd v podání Torpeda, jenž začíná být nyní poměrně aktivní.
22:50
A po dalším rozruchu před domácí svatyní, kde se o dorážku snažil Alexej Potapov, znovu kotouč pokryl Taylor. A to hlavně díky Jämtinovi, který si při tom sice dal málem vlastní gól, nakonec ale svému brankáři pomohl k zákroku.
22:39
Piganovič nyní dobře v útočném pásmu posunul kotouč ke Kuljominovi, který se hned nadvakrát snažil překonat Taylora. Naštěstí pro domácí celek ovšem brankář vypomohl obránce Mikko Kousa.
22:21
Brule sice přišel o puk ve středním pásmu, mrzet ho to ale nemuselo, jelikož Oleg Piganovič se při snaze založit útočnou akci dostal do postavení mimo hru.
21:52
Dvojnásobné oslabení tak Záhřeb přečkal bez úhony, navíc se nyní po pasu na Galuzina odrazil puk mezi diváky a hra tak byla přerušena.
21:20
S výhozem nyní pomohl i brankář Danny Taylor, jenž vyjel za svou branku, aby získal kotouč pro své spoluhráče.
20:37
A nyní dokázal kotouč poslat přes všechny čáry, díky čemuž tak může vystřídat a poslat na led hráče s čerstvými silami.
20:29
Domácí celek už se brání ve čtyřech!
20:05
Hosté se pokusili o rychlou rozehrávku, ale dopustili se jen zakázaného uvolnění.
20:01
První třetina nám přinesla jen jednu branku, o kterou se postaral domácí obránce Mark Katic, jenž se tak prosadil poprvé v sezoně. Nutno ovšem uznat, že Medveščak byl jasně lepším týmem a vedení si zasloužil.
Střely: 17:6
Další třetina začne přibližně ve 20:21.
20:00
19:51
Domácí jdou do tří! Nathan Perkovich (ZAG) inkasuje dvě minuty za hákování.
19:00
Torpedo nám konečně předvádí nějaký útočný tlak, ovšem ke střele se ne a ne probojovat. Záhřeb brání velice dobře.
18:29
Andreas Jämtin (ZAG) je vyloučen na dvě minuty za faul kolenem.
17:48
Dobrý tlak Medveščaku, kdy puk hned dvakrát nebezpečně poskakoval okolo brány, ani jednou z toho ale nic nebylo.
17:27
Smoleňák před bránou číhal na přihrávku. Už k němu cestovala, když do ní jeden z hostů vložil hokejku a zabránil tak průchodu puku.
16:51
Po neúspěšné akci Daugavinše s Sopina šli domácí hráči do protiútoku, který střelou do brankáře zakončil Mike Glumac.
16:11
Sergej Kosticyn se snažil poslat puk před bránu Záhřebu. Inu, povedlo se, ale nikdo ze spoluhráčů tam nebyl připravený zakončovat.
15:03
Michajl Birjukov vyrazil střelu Hedberga do rohu, posléze měl nějaké problémy zřejmě s výstrojí a rozhodčí tak raději přerušil hru.
14:17
Střela Stefana Giliatiho se od betonu Birjukova odrazila mimo tři tyče.
13:55
Konečně měl nějakou práci také Danny Taylor, jehož střelou prověřil Kaspars Daugavinš. Domácí gólman ale přikázal dobrou připravenost.
13:15
Překvapivý pokus Nathana Perkoviche z levé strany jen s problémy podržel Birjukov. Následuje komerční přestávka.
12:25
Alexej Potapov se aktivním napadáním snažil znepříjemnit situaci rozehrávajícímu Jämtinovi, ten se ovšem nenechal připravit o puk.
11:42
Sedm vteřin před koncem trestu dokázal domácí tým přesilovou hru využít a dostává se do vedení! Po nevydařené akci Patricka Bjorkstranda, který ani nadvakrát nedokázal překonat hostujícího gólmana, se k dorážce na brankovišti dostal po přistrčení od Bruleho MARK KATIC, jenž dopravil hrací předmět do klece a vstřelil tak svou první branku v této sezoně! Asistence: Gilbert Brule.
11:24
Mezi kruhy se k puku dobře propracoval Mark Katic. Útočný výlet ale domácí obránce zakončil jen střelou do míst, kde byl připravený brankář Birjukov!
10:51
Dobré akce hned po vhazování předvedl chorvatský tým, Birjukov a celý jeho tým nyní měli štěstí, že kotouč ani jednou nezapadl za brankovou čáru.
10:38
Jurčinova dělová rána od modré skončila v lapačce brankáře Michajla Birjukova.
09:49
Polovina trestu je pryč, Medveščaku se nyní nedaří proniknout znovu do útočného pásma a vytvořit si nějakou šanci.
09:24
První gól utkání měl na holi Gilbert Brule, který se zjevil zcela osamocený před Birjukovem, ovšem nedokázal zakončit dle představ a hostující gólman si připsal dobrý zákrok!
08:52
Až nyní Kvapil a před brankou jeho pokus tečoval Smoleňák, kotouč ovšem skončil vedle branky a po následném výhozu hostí až u brankáře Taylora.
08:38
Záhřeb sice kombinuje v útočném pásmu, zatím se ovšem nikdo neodhodlal ke střele.
07:54
07:49
Carter Ashton (NNO) ho totiž v souboji zasáhl vysokou holí a po právu tak dostává čtyři trestné minuty. Za pět vteřin začne přesilovka domácích.
07:49
Geoffrey Kinrade byl nepříjemně sražen k zemi a zůstal ležet na ledě, sudí tedy přerušili hru.
07:42
Po individuální akci Galuzina podržel kotouč brankář Danny Taylor.
07:29
Nebezpečnou střelu z voleje od modré čáry vyslal Stanislav Jegoršev, ale zamířil příliš nad branku.
07:20
Vladimir Galuzin se dostal do ofsajdu a nemohl tak počítat s tím, že bude nadále útočit.
07:13
Přesto ho ovšem zachránil parťák Mäntylä, který při snaze vyhodit puk trefil protihráče, od něhož se hrací předmět odrazil na střídačku. Vhazovat se tak bude v útočném pásmu Medveščaku.
07:04
K nahození Ashtona se dostal jen domácí obránce Parlett, který ale nedokázal odpálit puk dle představ.
06:41
A další výhoz hráčů v modrých dresech, Torpedu se úvod utkání opravdu nedaří.
06:16
Domácí celek ale zvládl vyhodit a několik sekund pozdržet hosty před založením útočné akce.
05:54
Shaone Morrisonn (ZAG) je prvním vyloučeným hráčem dnešního zápasu, na trestné lavici si odsedí dvě minuty za podražení.
05:45
Marek Kvapil se krásnou kličkovanou dokázal probojovat do útočného pásma, v něm už ovšem nemohl vystřelit.
05:18
Daugavinš posunul na levé křídlo kotouč k Sopinovi, který ovšem z dobré pozice zamířil vedle Taylorovy brány.
04:55
Na druhé straně Jurčina krásným bodyčekem zastavil Ruděnkova, který se snažil uvolnit svou mrštností ke střele.
04:42
Glumac se snažil aktivně napadat rozehrávku brankáře Birjukova, ten ale situaci zvládl s přehledem.
04:14
Zakázané uvolnění Nižného Novgorodu, který je zatím poměrně pod tlakem.
04:00
Giliati se do útočného pásma vřítil po levé straně jako uragán, hostující obránci mu ale neumožnili vystřelit.
03:19
Z další akce pálil nad branku Radek Smoleňák, v minulé sezoně kapitán českého národního týmu v průběhu Euro Hockey Tour.
02:53
Po střele jednoho z domácích zadáků se na brankovišti dostal do velice slibné šance Patrick Bjorkstrand, nicméně jeho dorážka šla vedle branky!
02:40
Z té ovšem nic nebylo, Daugavinš se v rohu nepropracoval ke kotouči.
02:16
Mike Glumac byl ve středním pásmu odstaven od kotouče a zatímco Medveščak střídal, využili toho hosté k založení první akce.
01:50
Těm se to ovšem zatím vůbec nedaří a v útočném pásmu jsou opět nastěhovaní Záhřebští.
01:20
Jämtin a Giliati srdnatě bojovali za soupeřovou brankou, ke kotouči se ovšem nepropracovali a tak se dopředu pokusí vyrazit hráči Torpeda.
00:56
Alexej Potapov odvedl při bránění dobrou práci a donutil domácí hráče k ofsajdovému postavení.
00:39
První střelecký pokus má na svědomí český útočník Marek Kvapil, proti němuž ovšem svou lapačkou zasáhl připravený Michajl Birjukov.
00:15
Úvodní vhazování vyhráli domácí, kteří se také hned nahnali do útočného pásna, kde pozvolna začínají kombinovat.
00:01
Hymny dozněly a na ledě už zůstávají jen úvodní formace obou celků s brankáři Taylorem a Birjukovem.
A nyní na řadu přichází i chorvatská hymna.
Krátce po nich přichází na led i hostující hokejisté, přičemž se arénou rozeznívají tóny ruské národní hymny.
Hráči domácího Záhřebu již nastupují na hrací plochu! V sestavě chorvatského týmu uvidíme v akci hned tři české hráče a jednoho slovenského.

Medveščak Záhřeb: Taylor (Krošelj) – Kousa, Mäntylä, Kinrade, Morrisonn, Jurčina, Katic, Deutsch, Parlett – Saarinen, Brule, Smoleňák – Kvapil, Mertl, Bjorkstrand – Giliati, Hedberg, Jämtin – Glumac "C", Perkovich

Torpedo Nižnij Novgorod: Birjukov (Proskurjakov) – Budkin, Chomitskij, Jegoršev, Aljajev, Sergijenko, Piganovič, Kolganov, Makarov – Sopin, Sjomin "C", Daugavinš – Ashton, Kosticyn, Schütz – Potapov, Galuzin, Kuljomin – Šurakov, Iljin, Ruděnkov

Rozhodčí: Ščenjov, Kadyrov – Parfjonov, Sysujev.
Česká stopa v týmech
Marek Kvapil (ZAG) – 34 zápasů, 9+15
Tomáš Mertl (ZAG) – 35 zápasů, 7+13
Radek Smoleňák (ZAG) – 35 zápasů, 13+11
Poslední vzájemné utkání
To ovládli hráči Torpeda Nižnij Novgorod, kteří svého soupeře porazili 5:2: Čtyřbrankové vedení si vytvořili jži v 19. minutě, hosté už poté zvládli jen snižovat.

Torpedo 5:2 Záhřeb
1. Videll, 15. Iljin, 18. S. Kosticyn, 19. Budkin, 60. Daugavinš – 19. Morrisonn, 27. Mertl
Poslední zápasy
Záhřeb byl silný na domácí půdě. Z posledních dvou zápasů zde totiž zdolal CSKA Moskvu a také Čerepovec. Nedařilo se mu ovšem venku, kde postupně prohrál na ledě Torpeda a v odvetách s Čerepovcem + CSKA.

Torpedo má výbornou formu. V posledních utkáních vždy bodovalo. Nejprve doma porazilo Záhřeb a posléze z Viťaz. Následovala prohra na nájezdy s Dynamem Moskva, výhra na nájezdy na ledě Viťazu a naposledy vítězství v prodloužení v Moskvě s Dynamem.
Pozice v tabulce
Chorvatský celek je po odehrání 35 zápasů na šestém místě ve své konferenci, jelikož zatím získal 50 bodů a skóre 87:91.

Torpedo je na tom o dost lépe, ačkoliv odehrálo o dva zápasy méně. Má totiž celkem 62 bodů a to stačí na čtvrté místo. Navíc skóre 91:68 ukazuje také velkou sílu tohoto celku.
Krásný večer vážení hokejoví příznivci! Na programu dnes máme utkání KHL mezi týmy Medveščak Záhřeb a Torpedo Nižnij Novgorod. Přeji příjemné počtení.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.