Z mé strany je to již vše. Děkuji za pozornost a příště na počtenou!
Je dobojováno! Avtomobilist sice zásluhou Eera Ela dokázal ve třetí třetině snížit na rozdíl jediného gólu, jenže odpověď hostů na sebe nenechala dlouho čekat a konečnou podobu výsledku dal dvěma góly Konstantin Gorovikov. Kromě něj se dnes dvakrát prosadil i Maxim Pestuško.

Československá stopa:
Jakub Kovář (JEK): 33 zákroků, 4 góly, úspěšnost 89,2%
Petr Koukal (JEK): 0+1
59:00
Už se rozběhla poslední minuta třetí třetiny!
58:18
Fjodorov pálil mimo, příliš ho to však mrzet nemusí.
57:28
Dinamo právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto! Hosté se vydali do rychlého protiútoku, na jehož konci stál veterán KONSTANTIN GOROVIKOV, který i s pomocí nešťastné teče Golyševa dostal puk do branky. Asistence: Děnis Kokarev, Daniil Tarasov.
56:42
Dinamo Moskva si vybírá oddechový čas!
55:56
Zatím se jim ale nedaří vymyslet nic kloudného, do šancí se tak Avtomobilist nedostává.
55:04
Hra se přesunula zpět do útočného pásma Avtomobilistu, domácí budou mít na vstřelení minimálně dvou branek pouhých pět minut.
53:45
Konstantin Gorovikov to zkusil od modré, ale Kovář vytasil svou vyrážečku včas.
52:47
Ani pokus Žuravljova neměl nárok na úspěch. Domácím nelze upřít snaha, ale dvougólové manko se jim už bude stahovat hodně těžko.
51:56
Tarasov je na ledě, Dinamo hraje v plném počtu.
51:30
Ani Michnov si na strážce hostující svatyně nepřišel a hosté se poté osvobodili.
50:48
Timašov to zkusil od modré, ale Jerjomenko měl odkrytý výhled a bez problémů zasáhl.
49:56
Daniil Tarasov (DMS) je vyloučen na dvě minuty za hákování.
48:59
Tak to je bleskově využitá přesilovka, hosté na gól potřebovali pouhých deset sekund! Do kotouče se opřel KONSTANTIN GOROVIKOV a jeho projektil se zastavil až v síti. Asistence: Děnis Kokarev.
48:49
Navíc si zahrají v početní výhodě, Nikita Trjamkin (JEK) jde pykat na dvě minuty za držení.
47:45
Hráči Dinama se pokouší o vstřelení uklidňujícího gólu a svého soka k ničemu nepouští.
46:57
Hosté se opět usadili v útočném pásmu a hráčům v červených dresech se nedaří odpálit kotouč do bezpečí.
46:04
Konstantin Gorovikov to zkusil od modré čáry, ale Jakub Kovář byl připraven.
45:11
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
No a pozor, nakonec z toho ještě bude pořádné drama! Domácí byli dosud naprosto bezzubí, ale jejich ojedinělou šanci přetavil EERO ELO v gól. Asistence: Alexej Michnov, Petr Koukal.
43:58
Pestuško dostal ve skvělé pozici nabito na hattrick, ale Jakub Kovář mu skvělým zákrokem znemožnil potřetí skórovat!
42:44
A Višněvskij už je na ledě, Jerjomenko za celé dvě minuty oslabení nemusel ani jednou zasahovat.
41:59
Domácím to v početní převaze vůbec nejde, Moskvané se bez problémů brání.
40:44
Dmitrij Višněvskij (DMS) vyfasoval dvě minuty za držení.
40:01
I ve druhé dvacetiminutovce se hosté dokázali prosadit, ani ne po půlminutě hry Kováře znovu překonal Maxim Pestuško. Hráči Dinama si od té doby v poklidu brání dvoubrankový náskok a svého soupeře v podstatě k ničemu nepouští. Avtomobilist bude mít na obrat dvacet minut, třetí třetina začne v 16:39.
40:00
39:06
Dinamo hraje v plném počtu, už se rozběhla poslední minuta druhé třetiny.
38:46
Kajgorodův trest se už chýlí ke svému konci a Moskvané svého soka nepouštějí ani přes červenou čáru.
37:58
Domácím se vůbec nedaří usadit se v útočném pásmu, Dinamo se bez problémů brání.
37:06
Jekatěrinburg však bude mít k dispozici přesilovku, na dvě minuty za podražení jde pykat Alexej Kajgorodov (DMS).
35:40
Hráči Avtomobilistu po dlouhé době dostali kotouč z vlastního pásma, Dinamo je v podstatě po celou dobu druhé třetiny lepším týmem.
33:59
Nahození od mantinelu v podání Hietanena se nečekaně odrazilo o mantinel do předbrankového prostoru, ale Jakub Kovář se dokázal zorientovat včas.
32:48
Avtomobilist je v plném počtu, Golyšev je zpět na ledě.
31:42
S pokusem Pestuška si Kovář tentokrát poradil, a zabránil tak útočníkovi Dynama v dokonání hattricku.
30:48
Nyní si navíc zahrají přesilovku, Anatolij Golyšev (JEK) vyfasoval dvě minuty za hákování.
29:39
Blížíme se k odehrané polovině základní hrací doby, hosté v poklidu drží kotouč na svých hokejkách.
27:21
Po obrovské šanci Avtomobilistu se hra uklidnila a sledujeme hokej bez šancí na obou stranách.
25:30
A už mohlo být vyrovnáno! Jerjomenko nedokázal včas zareagovat a dorážka jednoho z hráčů v červeném skončila na tyči!
24:41
Domácí se po delší odmlce vydali do útoku, ale nakonec z toho byla jen taková propagační střela, s níž si Jerjomenko poradil.
23:45
Dnešní utkání sleduje v jekatěrinburské aréně 4800 diváků!
22:30
Na Jakuba Kováře teď letěly dvě rány od modré, s oběma si český reprezentant ve svatyni Avtomobilistu poradil.
21:45
Antonovskij na modré čáře ztratil puk, čehož využil Tarasov, nicméně s jeho pokusem si Kovář poradil.
20:48
Jekatěrinburg si vybírá oddechový čas!
20:24
Tak to je raketový start Moskvanů do druhé dvacetiminutovky! Kovář se nestačí divit, ani ne po půlminutě hry jej opět překonal MAXIM PESTUŠKO. Asistence: Alexej Cvetkov, Martinš Karsums.
20:01
Úvodní dvacetiminutovka je za námi. Příliš hokejové krásy jsme v ní neviděli, o něco lepším týmem však byli hosté, kteří díky trefě Maxima Pestuška vedou 1:0. Druhá třetina začne v 15:47.
20:00
19:00
Běží poslední minuta první třetiny.
17:41
Kivistö zkusil štěstí od modré, ale jeho pokus před hradbu těl před hostujícím gólmanem až k Jerjomenkovi neprošel.
16:30
Domácí hráče, které žene dopředu téměř vyprodaná aréna, inkasovaný gól trochu nabudil a Avtomobilist se žene za vyrovnáním.
15:19
A hosté se ujímají vedení, kotouč za Kovářova záda dostal po Cvetkovově pasu právě navrátilec z trestné lavice MAXIM PESTUŠKO, jenž z rychlého protiútoku nedal Kovářovi šanci! Asistence: Alexej Cvetkov.
14:20
Pestuško je na ledě, Moskvané hrají v plném počtu.
13:31
Domácím se v početní převaze vůbec nedaří, Dinamo se bez problémů brání.
12:20
Maxim Pestuško (DMS) jde pykat na dvě minuty za podražení.
11:01
Ani Garejev na Jeremenka nevyzrál, strážce hostující svatyně poté přerušil hru.
09:51
Pokus Karpova se meti tři tyče nevešel, Jakub Kovář ani nemusel zasahovat.
08:49
Nahození z hole Mata Robinsona do útočného pásma příliš přesné nebylo, čas na rozehrávku tak má Antonovskij.
07:25
Garejev si na pravé straně všiml volného Popova a předložil mu kotouč. Druhý jmenovaný se prodral až před Jerjomenka, ten si však s jeho zakončením poradil!
06:32
Jemelinovi se nepodařilo projít do útočného pásma a poté pouze nahodil kotouč k Jeremenkovi, jenž okamžitě rozehrál.
05:40
Moskvané to zkoušeli nečekaně pokusem zpoza branky, ale Jakub Kovář přitiskl betony k tyči své svatyně včas a přerušil hru.
04:51
Hosté převzali iniciativu a po úvodním náporu Avtomobilistu jsou lepším týmem.
03:50
Poprvé musel zasahovat i Jakub Kovář, ale pokus osmatřicetiletého veterána Gorovikova z pravého kruhu mu nenadělal sebemenší problémy.
02:41
Střela Vasiljevského od modré mezi tři tyče nemířila, domácí však i nadále zůstávají v útočném pásmu.
01:26
Tentokrát Jerjomenko pro jistotu přerušil hru, vhazovat se bude po jeho levé ruce.
00:48
Domácí vstoupili do zápasu zhurta. Alexej Michnov si z pravé strany nabruslil až před gólmana Jerjomenka, překonat ho však nedokázal!
00:01

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Ustinskij) – Kivistö, Trjamkin, Timašov, Vasiljevskij, Antonovskij, Ščemelov, Žuravljov, Turbin – Torčenjuk, Simakov, Golyšev – Michnov, Popov, Garejev – Alexejev, Koukal, Ero – Jemelin, Pankov, Polozov.

Dinamo Moskva: Jerjomenko (Lazušin) – Hietanen, Višněvskij, Robinson, Nikulin, Barancev, Solovjov, Mironov – Cvetkov, Karsums, Pestuško – Těreščenko, Brjukvin, Karpov – Gorovikov, Tarasov, Babenko – Kajgorodov, Igumnov, Fjodorov.

Rozhodčí: Boman, Jeřábek – Maťuša, Palej.
Příjemné odpoledne přeji všem hokejovým fanynkám a fanouškům, vítám vás u sledování dalšího utkání Kontinentální hokejové ligy, v němž od 15 hodin změří síly Avtomobilist Jekatěrinburg a Dinamo Moskva!

Dnes na sebe narazí dva týmy s úplně jinými formami. Avtomobilist jede na vítězné vlně a přemožitele nenašel už ve třech utkáních v řadě, když si postupně poradil se Soči, Jugrou a naposledy Viťazem Podolsk. To Moskvanům to v poslední době dvakrát nelepí, vítězná série Dinama skončila domácí porážkou 2:3 po nájezdech s Torpedem a v následném duelu modrobílí nestačili ani na průměrný Nižněkamsk.

V Západní konferenci však Dinamo pevně drží postupovou pátou příčku a na devátý Petrohrad má momentálně pětibodový náskok. Hosté to však budou mít hodně těžké, na druhé straně barikády totiž bude tabulkově třetí nejlepší tým na Východě!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.