Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám příjemný zbytek dne.
Československá stopa
Lukáš Radil (SPM)2+0
Dnešní utkání sledovalo v Ledovém paláci Bolšoj 5126 diváků.
Tak máme dobojováno. Po druhé třetině se zdálo, že to bude ještě hodně vyrovnané. Domácí ale předvedli neuvěřitelný zkrat a inkasovali hned čtyřikrát! Nejprve 6 minut po buly pálil Roman Tatalin. Za dalších sedm minut zvyšoval Konstantin Glazačev a za další dvě minuty přidal svou druhou branku zápasu český útočník Lukáš Radil.Definitivní hřebíček do rakve zatloukl dvě minuty před koncem Gleb Klimenko.
59:32
Další atak hostujícího celku zarazil ofsajd. Uvidíme v tomto utkání i devátou branku? Zbývá pár sekund.
58:30
Po delší době zahrozili domácí! Se střelou Jakubova ale neměl Atte Engren sebemenší problém.
57:01
Spartak právě vstřelil branku!
Schyluje se nám k debaklu? Pas Vasiljeva do mezikruží poslal do klece GLEB KLIMENKO. Asistence: Alexandr Vasiljev.
56:16
Od modré zkoušel snížit Wilson, jenže netrefil klec Engrena.
55:33
Soči už naprosto odevzdalo zápas a pouze se snaží neinkasovat šestý gól.
54:15
A taky je to vidět, že jsou při chuti. Střelu Mereskina od mantinelu tečoval za záda Barulina LUKÁŠ RADIL a rázem je to o 3 branky. Asistence: Alexandr Mereskin.
53:54
Soči začíná působit dost odevzdaným dojmem, to ale hosté jsou při chuti.
52:56
Tohle už pro Soči vypadá dosti bledě. Po nedorozumění zadáků Soči v jejich vlastním pásmu se před klecí Barulina zjevil sám s kotoučem KONSTANTIN GLAZAČEV, který přesně trefil horní roh branky Barulina. Bez asistence.
51:50
50:19
Tatalin to opět zkoušel od modré, Barulin si ale tentokrát dal větší pozor.
49:50
A opět se vylučuje. Tentokrát si jde sednout Ilja Krikunov za podražení.
48:34
47:58
Sorokinův pokus těsně minul klec Barulina! Veliká škoda pro Spartak, ten mohl Soči odskočit o dvě branky.
46:34
Sergej Bernackij si jde sednout na dvě minuty za sekání.
45:39
Hosté jdou do vedení! Na modré čáře si sebral kotouč ROMAN TATALIN a vypálil. Konstantin Barulin nevěnoval jeho střele nějakou pozornost, navíc zůstal ve stoje a to se mu vymstilo. Asistence: Dmitrij Korobov, Maxim Potapov.
44:32
Janne Jalasvaara byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění, příležitost pro Spartak odskočit.
43:42
Charles Genoway hodně zkazil rozehrávku a do skvostné akce se dostal Nikolaj Žerděv! Projektil tohoto útočníka ovšem letěl kousínek nad břevno moskevské klece.
42:35
Tempo hry trochu spadlo. U puku je moskevský Spartak a vymýšlí, jak nejlépe s kotoučem na holi naložit.
41:15
Z mezikruží to nyní zkoušel jedovatou střelou Ilja Krikunov, Atte Engren byl připraven a podržel kotouč.
40:01
Je za námi druhá třetina, po které platí vyrovnaný stav 2:2. Nejprve srovnal za hosty Lukáš Radil, poté ale vrátil domácím vedení Igor Ignatuškin a zdálo se, že to hosty srazí. Naopak, ve 36. minutě se štěstím překonal Barulina Jevgenij Bodrov a po 40-ti minutách hry tak platí stav 2:2.
40:00
39:16
U puku jsou v současné chvíli domácí a drží se v pásmu Spartaku. Atte Engren zatím zasahovat nemusel.
38:30
Po chvilkových zmatcích ve středním pásmu se pokračovalo ve hře. střelu Wilsona od modré zastavil lapačkou Atte Engren.
36:32
Vsevolod Sorokin je vyloučen na 5+20 minut za úder kolenem.
36:20
Alexej Semenov je vyloučen na deset minut za nesportovní chování.
35:32
Tak to jsem zakřikl, neboť Spartak srovnává skóre, opět! Konstantin Barulin si srazil střelu zpoza klece, kterou vyslal JEVGENIJ BODROV, přímo za svá záda. Asistence: Dmitrij Korobov, Maxim Potapov.
35:17
34:56
Spartak to zkouší a zkouší, ale propálit Barulina podruhé se zatím zdá být nemožné.
33:17
Alexej Semenov je vyloučen na dvě minuty za podražení, šance pro Spartak na vyrovnání.
32:48
Soči právě vstřelilo branku!
Soči si ale ihned bere vedení nazpět a to ve velkém stylu! Po pasu od Kosticyna napřáhl k neskutečné dělovce IGOR IGNATUŠKIN a propálil naprosto vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Andrej Kosticyn.
32:18
Po chybě domácích se mohl dostat do slušné akce Klimenko. Útočník moskevského Spartaku se však dostal do ofsajdu.
31:46
Na Spartaku je vidět, že je při chuti. Stále ale selhává v koncovce.
30:02
Máme srovnáno! Český hračička LUKÁŠ RADIL se parádní kličkou uvolnil a zamířil přesně mezi betony Barulina. Odchovanec pardubického hokeje tak dává Spartaku impuls do dalších minut. Asistence: Charles Genoway.
28:57
Zničehonic se dostali do útoku domácí! Andrej Kosticyn se ocitl v dobré palebné pozici, jenže se mu nepodařilo překonat Engrena.
27:29
Hostující celek neustále kombinuje ve svém útočném pásmu, ale jaksi se mu nechce střílet.
26:34
Trest pro hráčskou lavici Soči za příliš mnoho hráčů na ledě.
25:15
Aktuálně se hraje spíše ve středním pásmu. Puku se drží hostující celek a snaží se prodrat se skrze defenzívu Soči.
24:20
Celkově v zápase se toho moc neděje. Oba celky působí lehce odevzdaným dojmem a spíše vyčkávají na brejky.
23:06
22:27
Domácí v početní výhodě sice kombinují v pásmu Spartaku, Atte Engren ale zatím zasahovat nemusel.
21:06
Počet hráčů na ledě se nám opět trochu zredukoval. Pomohl tomu Lukáš Radil svým vyloučením.
20:27
Lukáš Radil ve výtečné šanci napálil pouze lapačku výtečného Barulina!
20:01
Je za námi první perioda tohoto duelu. Krom branky Ilji Krikunova z osmé minuty toho k vidění moc nebylo. Uvidíme, co nám přinese dalších 40 minut.
20:00
19:23
Těsně před koncem první třetiny se bude vylučovat. Na trestnou lavici za sekání míří Renat Mamašev.
17:32
Téměř odkrytou branku nedokázal z bezprostřední blízkosti trefit Max Warn! Tohle může domácí ještě hodně mrzet.
15:56
U puku se aktuálně drží hokejisté Soči. Ti hledají skulinku v obraně Moskvy.
14:25
Arťom Voronin se dostal do samostatného úniku a zvolil bekhendové zakončení! Bohužel pro něj a pro Spartak mířil ruský forward mimo.
13:45
Z mezikruží to žabičkou zkoušel Igor Ignatuškin. Atte Engren na jeho žabičku krásně viděl a nedělalo mu problém kotouč přikrýt.
12:32
Dmitrij Korobov předvedl naprosto školáckou chybu v rozehrávce a má veliké štěstí, že ji Dmitrij Kazijonov nepotrestal.
11:43
K puku se dostali hokejisté moskevského Spartaku. Vesměs se ale drží ve svém, či středním pásmu. Domácí zástupci Soči je nechtějí pustit k Barulinovi.
10:47
Opět to zkoušel Andrej Kosticyn. Tentokrát si Atte Engren věděl rady s ranou útočníka Soči.
09:13
Domácí se více derou do útočného pásma, ovšem stále se nedá hovořit o nějakém souvislejším tlaku.
07:42
Domácí přesilovku proměňují přesně po jedné minutě! Andrej Kosticyn si vyjel zpoza brány Engrena a přesným pasem našel zcela volného ILJU KRIKUNOVA, který už měl jednoduchou úlohu. Asistence: Andrej Kosticyn.
06:42
Už se nám tu vylučuje za hákování. Tento dvouminutový trest si odnesl český útočník Lukáš Radil.
05:37
Hosté si aktuálně drží kotouč ve svém obranném pásmu a spíše se snaží uklidnit hru, než-li něco podniknout.
04:20
Ke střele z mezikruží se dostal Ben Maxwell! Projektil tohoto forwarda skončil na pravém betonu Atte Engrena.
03:43
Oba celky hrají v plném počtu.
02:55
Při hře 4 na 4 se toho moc neděje. U puku jsou spíše domácí hokejisté, hosté se brání na jedničku a dost domácím kazí jejich gólové plány.
01:43
Vylučovalo se na obou stranách. Za sekání šli jak Max Warn, tak Gleb Klimenko.
01:35
Do výtečné akce se dostal hostující Konstantin Glazačev. Pálil od mantinelu a prověřil tak pozornost Barulina, ten zkouškou prošel.
00:13
Úvodní buly vyhráli hokejisté domácího celku a ihned podnikají první útok tohoto utkání.
00:01
Hráči jsou již na ledové ploše, utkání začne za pár okamžiků.

HK Soči: Barulin (Gavrilov) – Wilson, Bernackij, Mamašev, Jalasvaara, Semenov, Malevič – Krikunov, Ignatuškin, Kosticyn – Žerděv, Ljudučin, Maxwell – Morozov, Warn, Sčastlivyj – Skačkov, Ščerbina, Jakubov – Kazijonov

Spartak Moskva: Engren (Ivannikov) – Tatalin, Korobov, Genoway, Dyblenko, Jermakov, Sorokin, Ablajev, Baldajev – Levickij, Potapov, Bodrov – Radil, Glazačev, Mereskin – Klimenko, Vasiljev, Krutov – Ipatov, Leščenko, Voronin

Rozhodčí: Denis Naumov, Viktor Gašilov – Eduard Metalnikov, Alexandr Sirotkin.
SPARTAK MOSKVA

To hosté na tom vskutku nejsou nejlépe. Po sedmnácti odehraných zápasech se nachází na předposlední příčce Západní konference, což rozhodně není dobrá vizitka. Na svém venkovním tripu zatím všechny duely prohráli, naposledy podlehli v prodloužení Traktoru Čeljabinsk 2:1.
HK SOČI

Domácí zažívají zatím lepší vstup do sezóny, než loni. Po šestnácti odehraných zápasech se nachází na deváté příčce se ziskem pětadvaceti bodů. Na osmý SKA Petrohrad ztrácejí domácí dva body. Pokud tedy dnes vyhrají, přeskočí v tabulce aktuálního mistra KHL! Na záda dýchá hráčům Soči Viťaz, jenže ten má se stejným počtem bodů o dva zápasy více.
Příjemný podvečer u sledování KHL. V Ledovém paláci Bolšoj nás čeká utkání mezi celky HK Soči a Spartak Moskva. Tímto zápasem vás provede Karel Janeba.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.