Ode mne je to pro dnešek z Havířova vše, na počtenou u dalších onlajnů.
Závěrečná třetina už branku nepřinesla a tak nakonec z vyrovnaného zápasu berou výhru a tři body domácí. Hosté, i když nehráli špatně, jedou domů bez bodů.
59:53
Icing hostů a je rozhodnuto.
59:45
Maruna vyváží puk a netrefuje prázdnou branku.
59:35
Hosté opět odvolali brankáře a měli obrovský závěrečný tlak, Smolka dokonce trefil tyč!.
Vhazovat se bude před domácí modrou. Mouček je zpět v brance.
Oddechový čas pro hosty.
59:10
Hra přerušena pro postavení hráče v brankovišti.
58:55
Mouček míří na střídačku, hosté to zkusí se šesti hráči v poli.
58:35
Obrovská šance hostů, Matoušek už překonán, ale puk jde mimo branku.
57:50
Sztefek s Pechancem pěkně zakombinovali, Mouček chytá.
57:24
Mostecká branky je po nárazu dvojice hráčů mimo svou správnou pozici, hra přerušena.
56:48
Štumpf se hned po buly dostal ke střele z mezikruží, ale ani nadvakrát nepropálil obránce.
56:39
Icing hostů.
56:10
Rychlá akce hostů vrcholí křížnou přihrávkou na Přeučila, ten puk jen sklepává do Matouškova betonu.
55:55
Další vhazování před hostující brankou.
55:40
Domácí si to nekomplikují. Staněk vyvezl po získání puk nahodil jej na Moučka. Ten zákrokem přerušuje hru.
55:10
Hosté mají puk, ale za vlastní brankou.
54:31
Kalus unikla hostující obraně ale nazachytil přihrávku.
54:01
Smolkova bomba z dálky Matouška nepřekvapila.
53:48
53:40
Hosté se nemohou dostat přes červenou čáru, Havířov pozorně brání střední pásmo.
52:58
Boj o puk za hostující brankou.
52:45
Mouček raději podržel puk nahozený z velké dálky.
52:03
Oba týmy v plném počtu.
Proti Štumpfovi se na TS postavil do Mostecké branky Horák a vytěsnil jeho blafák mimo branku.
52:00
Za faul Kubinčáka na Štumpfa je nařízeno TS.
51:39
Krásná akce domácího Sztefka, který si s pukem obroužil hostující branku a ještě se natlačil do zakončení – těsně minul branku!
50:58
A znovu aktivní Písařík. Tentokrát dostal v situaci 2 na 1 nabito na levém křídle, ale trefuje matouškovu vyrážečku.
50:24
Písařík se vydal za nahozeným pukem a zatápí domácí obraně.
Bude se hrát 4 na 4.
50:03
Vyloučení na obou stranách – Přeučil (MOS) 2 min. podražení, Tomi (HAV) 2 min. filmovaný pád.
50:02
AZ se vymaňuje z tlaku.
49:15
Obrovská šance hostů. Zachytili domácí rozehru a kombinovali až do prázdné branky, ale zakončující Alinč netrefil puk!
48:16
Písaříkova bomba z levého křídla těsně míjí Matouškovu šibenici, tem musel následně chytat nějaký čas bez své hole.
47:38
Kotala v nebezpečné pozici před brankou, puk končí těsně mimo.
47:11
S trochou štěstí nyní domácí vytlačili nebezpečně kombinující hosty ze své třetiny.
46:47
Rimmel ohrozil vlastního gólmana když zvedl nahoru Černého střelu od modré. Matoušek však zaregoval včas a správně.
46:05
Ostrčilova bomba od modré štípla Moučka do ruky.
45:03
AZ kombinuje v útočném pásmu, ale zatím spíš po rozích.
44:32
Válek zůstal ležet ve středním pásmu, hra přerušena. Nakonec odjíždí mostecký hráč na střídačku sám.
44:17
Kanko vybojoval puk u mantinelu a Maruna s Maliníkem se drali do zakončení. Mouček v hostující brance odolal.
43:09
Kotala drze vybojoval puk za hostující brankou, ale neměl komu jej nahrát.
42:49
Matouškova lapačka krotí Zemanovo nahození od modré.
42:16
Domácí mají stále puk na hokejkách a kombinují v útočném pásmu.
40:48
Puk proskákal mosteckým brankovištěm těsně před Marunovou holí, ale domácí útočník nestihl včas zareagovat.
40:01
I nadále sledujeme zajímavé utkání, hrané ve slušném tempu, ale zároveň s množstvím chyb a nepřesností.

Hosté nejprve brankami v přesilovce a oslabení srovnali skóre, ale domácím se opět podařilo strhnout vedení na svou stranu.

Stále tak platí, že zápas je otevřený a o vítězi rozhodne závěrečná třetina. Ta začne v cca 18:42.
40:00
39:42
Matoušek si lapačkou počkal na Smolkovu střelu.
39:28
Nepřesnosti na obou stranách nedovolují dotáhnout snahy o rychlé útoky do konce.
38:44
Hra vysokou holí ze strany Mostu, vhazování na jejich modré.
38:25
Krislovo nahození si Mouček lapil lahůdkové do lapačky.
38:05
Kubinčákova střela míří po teči těsně mimo a nad.
37:25
Pechanec vybojoval puk za hostující brankou a na modré nabil Lenďákovi, i jeho pokus je zblokován.
36:45
Na druhé straně zavezl puk do pásma Maruna a vyzval ke střele Ostrčila, jeho pokus je sražen mimo.
36:00
Procházka otřel svoji střelu o oblouk branky.
35:31
Mráz dvakrát zblokován na pravém kruhu.
34:48
Domácí střídají brankáře – za Vošvrdu nastupuje Petr Matoušek.
33:58
Havířov právě vstřelil branku!
Nakonec to domácím vyšlo. Kanko sice se svou přihrávkou čekal velmi dlouho, ale nakonec ji poslal přesně na hůl ROMANA MALINÍKA a ten se střelou z první nemýlil a vrací domácím vedení. Asistence Petr Kanko.
33:45
Maruna kouzlí s pukem na hokejce v útočné třetině, jeho spoluhráči jsou však obsazeni.
33:05
Kanko v situaci 2 na 1 hledal Maliníka, přihrávka zblokována.
32:48
Procházka z poza branky vyzval k zakončení Černého, Vošvrdova lapačka na místě.
32:04
Útoky na obou stranách postrádají potřebnou přesnost a klid.
31:10
Puk mimo led, vhazování před Horákem.
30:43
Slavíček dostal puk o mantinel do jízdy, ale jeho střela z pravého křídla šla hodně mimo, následný pokus AZetu o rychlou rozehru končí icingem.
30:02
Hra přerušena. Pechanec zůstal ležet po naražení na mantinel za mosteckou brankou. Ale už míří na střídačku.
29:30
Grinova bomba zaduněla o mantinel za Vošvrdovou brankou.
29:05
Kanko zavezl puk do útočné třetiny a nabídl zakončení Maliníkovi. Jeho pokus je však zblokován.
28:14
Vhazování na domácí modré po mosteckém ofsajdu.
26:13
Most právě vstřelil branku!
Ve vlastním oslabení se dostali hosté do přečíslení 3 na 1 a zakončující PAVEL SMOLKA to z pravé strany trefil přesně k Vošvrdově tyči. Asistence Vojtěch Kubinčák.
25:49
Válek má puk na hokejce a chytře šetří čas.
25:23
A přesilovka také pro AZ – Procházka (MOS) 2 min. hákování.
24:40
Stefek s Pechancem se tlačili do zakončení u levé tyče, Hora puk vytěsnil mimo.
23:35
Zajímavé situace na obou stranách, brankáři na svých místech.
22:14
Mostečtí však přesilovku nakonec využívají. Horovu střelu Vošvrda jen vyrazil na hůl PAVLA PÍSAŘÍKA a ten poslal puk zblízka neomylně do horní části branky. Asistence Daniel Hora a Richard Mráz.
21:27
AZ nedovoluje hostům proniknout do útočného pásma.
20:55
První přesilovka zápasu – Ostrčil (HAV) 2 min. podražení.
20:38
Alinč dobře napadal havířovské v jejich pásmu.
20:10
Domácí vystihli mosteckou rozehrávku, ale zastavuje je ofsajd.
Hosté vystřídali gólmana, do druhé třetiny nastupuje za Horáka Mouček.
20:01
Máme za sebou, technickými problémy se spojením doprovázenou, úvodní třetinu zápasu. Hra je vícméně vyrovnaná, ale domácí mají dvoubrankový náskok. Je to zatím jednoznačně o chybách a jejich trestání. Dá se říct, že všechny branky padly právě takovýmto způsobem.

Zajímavé je, že na straně Havířova vstřelili všichni tři skórující hráči svou první branku sezony. Pro mosteckého Hanzla to byla druhá.

Dvoubrankové vedení AZetu je sice uklidňující, ale ještě nemusí nic znamenat, takže s námi zůstaňte i na zbytek utkání.
Druhá třetina začne v cca 17:50.
20:00
19:48
V samém závěru třetiny se ještě natlačil do zakončení před branku Maliník, Horák nyní včasným sklapnutím betonů svůj tým zachránil.
19:08
Krásná kombinace AZetu končí brankou na 3:1. Po rozebrání chybující obrany nakonec uklidil puk do poloodkryté branky ALEŠ STANĚK. Asistence Vojtěch Tomi a Daniel Štumpf.
18:57
Tomiho střela z úhlu těsně minula mosteckou klec.
18:31
Kalus v dobré pozici, Horák pozorný.
17:26
Chvíli se hrálo v domácí třetině, ale větší nebezpečí vyplynulo z rychlého kontru AZetu. Přihrávka na zcela volného Marunu byla zachycena na poslední chvíli.
15:59
Štumpf dostal puk krásně do jízdy a hned za modrou prověřil Horákovu pozornost.
15:27
Obránce Strejček se probil s pukem od zadního mantinelu až před Vošvrdu, jeho pokus byl však tečován nad branku.
15:04
Ofsajd hostů.
14:40
Válek získal puk ve střední třetině a individuálně se snažil proháčkovat do zakončení. Domácí obrana jej nakonec zastavila.
13:55
Hosté sice mívají v posledních minutách puk více na holi, ale do zakončení se nedostávají.
13:08
Hosté rozehrávali dlouho a velmi pozvolně až jim VOJTĚCH TOMI sebral ve středním pásmu puk a po samostatném úniku prostřelil Horáka. Bez asistence.
12:39
Hosté si připravuj další útočnou akci za svou bránou.
12:00
Slavíček se tlačil do zakončení před brankou, ale na poslední chvíli o puk přišel.
11:26
Strejčkovu střelu od modré vyráží Vošvrda do rohu.
10:19
A máme vyrovnáno. Domácí chybovali v rozehrávce, Písařík zachytil puk, prudce vystřelil a MARTIN HANZL v pohodě dorazil puk do odkryté branky. Asistence Pavel Písařík.
09:49
Horák si připisuje další dva zákroky. Nejprve proti Kalusovi a chvíli poté proti Kotalovi.
Omlouváme se, ale technické problémy mimo stadion znemožňují častější zprávy ze zápasu.
05:40
Baránek mohutně napřáhl ke střele od modré, ale hokejka mu po puku jen sklouzla.
05:05
Horákův zákrok přerušuje hru.
04:16
Maruna si při rychlém kontru vybruslil na střed, ale jeho střela šla těsně nad branku.
03:04
Na začátku 4. minuty jde AZ do vedení., když Štencelovu střelu usměrnil za Horákova záda JAKUB KOTALA. Asistence Jan Štencel.
00:01
Na ledě probíhá slavnostní předávání hokejové výstroje novým členům azeťácké přípravky.
Vítáme vás u on-line přenosu.

Dnes se na havířovském ledě v rámci 11. kola WSM ligy představí HC MOST . Poslední tým tabulky, který si připsal jen jednu výhru (ve 2. kole 8:2 nad ŠUPERKEM), má za sebou sérii porážek. Byť si během nich připsal tři body, ale i tak 6 získaných bodů na více než poslední místo tabulky nestačí. V posledním zápase doma podlehl po divoké přestřelce Jihlavě 5:6sn.

Domácí AZ se po rozpačitém začátku sezony jakoby dostal z nejhoršího a pomalu stoupá tabulkou vzhůru. Po vydřené výhře nad Kadaní přivezl ve středu poprvé body i z venkovního ledu (výhra 4:2 v Třebíči) a momentálně je se 14 body jedenáctý. Doma by chtěl AZ jistě přidat třetí výhru v řadě a potvrdit stoupající formu.

Jestli se to Havířovu podaří uvidíme v sobotu podvečer.

Utkání začíná v 17:00.