Ode mne je to pro dnešek vše, nashledanou u dalších onlajnů.
Zápas, kterému by asi více slušela remíza, nakonec vyhráli hosté 3:1, když o tom rozhodly jejich dvě branky ze závěrečné třetiny.
59:58
Hudeček (HAV) 2 min. nedovolené bránění.
59:38
České Budějovice právě vstřelily branku!
Pak se hostům podařilo vyhodit puk do středního pásma a z něj TOMÁŠ NOUZA trefuje odkrytou domácí branku. Asistence Martin Heřman.
59:30
Kalus se dostal ke sraženém puku, ale jeho pokus končí těsně mimo.
Oddechový čas pro hosty.
59:21
Teď vyhození českobudějovických končí icingem.
58:58
Hosté vyhazují, ale icing to nebude.
58:40
Nouzova střela směřující do odkryté branky zastavena obráncem.
58:28
Štumpfův pokus z velkého úhlu končí lapačce Gáby.
Laco na střídačce, AZ to zkusí v šesti!
Oddechový čas pro domácí.
58:23
Hudeček zakončoval další útok domácích, hostující brankář opět pozorný.
57:45
Ofsajd domácích.
57:13
Obránce Štencel projel s pukem přes skoro celé hřiště a pak střelou švihem vylekal Gábu, ten nakonec vyráží do rohu.
56:49
Icing AZetu po nepřesné rozehrávce.
56:04
Hosté vyloženě čekají na brejky do odkryté obrany, ale jinak jen pozorně brání.
55:34
Vhazování před Gábou.
54:50
Chyba AZetu na útočné modré a už se hosté valili do přečíslení 2 na 1. Přihrávku však Štencel zablokoval.
54:24
Kotala schoval svou střelu za obránce a možná ji i někdo tečoval. Každopádně měl Gába co dělat, aby ji udržel pod rukou.
54:13
Sedláček dotíral na hostujícím brankovišti, ale dva bránící hráči jej po odpískání odtlačili mimo.
53:51
53:20
Štumpf mohutně napřáhl v mezikruží, ale Straka jeho střelu zblokoval vysoko nad.
52:47
Hosté v plném počtu, začíná jejich přesilovka.
52:44
Krislova střela z pravého křídla končí v Gábově lapačce, následná šťouchanice v brankovišti rychle končí.
52:25
Vhazování před hostující modrou.
52:16
Korím na chvíli sám mezi kruhy, jeho střela zblokována.
51:51
Přesilovka AZetu končí, Ostrčil (HAV) 2 min. nedovolené bránění.
51:38
Gábův zákrok přerušuje hru.
51:00
Pechanec nabil Sztefkovi, ale tomu puk v dobré pozici sklouzl a šel mimo.
50:47
Žovinec (CEB) 2 min. krosček.
Dnešní utkání sleduje 1.611 diváků.
50:08
Štumpf se dostal ke střele na levém kruhu a jeho pokus propadl Gábovi těsně vedel tyče!
49:28
Akci havířova zastavuje ztečování puku mimo led v středním pásmu.
48:58
Sledujeme pozvolnou rozehrávku hostů.
48:27
AZ v náporu, ale honí puk po mantinelech.
47:31
Domácí chybují při rozehrávce a hned je z toho šance Motoru – Suchánkova střela zazvonila o tyč!
47:06
Branka hostů mimo svou pozici, hra přerušena.
46:51
Vhazování před Lacem.
46:34
Útok Azetu přerušují hosté odpálením puku do středního pásma.
45:58
Gólové šance na obou stranách. Nejprve Straka netrefil přihrávku v situaci 2 na 1 a pak na druhé straně Korímovu střelu chytá Gába do lapačky.
44:50
Rychlý kontr Motoru končí jeho vedoucí brankou. LUKÁŠ KVĚTOŇ dostal nabito do druhé vlny a jeho bomba skončila u tyče domácí branky. Asistence Michal Chovan a Rok Pajič.
44:27
Puk za domácí brankou, všeobecné střídání.
43:48
A ještě jednou po střele Bednáře a zákroku Gáby.
43:42
Vhazování před brankou Motoru.
43:38
Sedláček to zkusil z velkého úhlu, Gába pozorný.
43:05
Ofsajd Motoru.
42:56
Hosté v plném počtu, tato přesilovka AZetu však byla nejlepší v zápase.
42:41
Puk na síťce hostující branky.
42:30
Korím sám před Gábou, už se chystal k zakončení, ale puk mu osdskočil.
40:47
AZ nepřesný při založení útoku, je z toho icing.
40:38
Květoň se dostal do úniku po křídle, Laco jeho skrytou střelu tlumí pod betonem.
40:01
Závěr třetiny byl opět hodně vyhecovaný a došlo i na pěstní souboje. Nejpodstatnější ale je, že hosté dokázali Kuchejdou ve druhé třetině vyrovnat skóre na 1:1. O vítězi tedy rozhodne až zbytek zápasu, možná už třetí třetina. Ta začne cca v 19:45.
40:00
39:38
Puk za hostující brankou.
39:01
Útok AZetu končí na modré.
38:46
Bohunický (CEB) a Mazanec (HAV) 5+20. Kotala (HAV) a Švihálek (CEB) 2+2. Vše za hrubost. Hraje se v pěti.
Teď se rozhoduje, jaké tresty budou následovat.
38:46
A máme tu další bitku – Mazanec hned dvakrát sundal na led Bohunického.
38:46
Kotala se Švihálkem si to chtěli rozdat v bitce, ale rozhodčí jim v tom trochu nepochopitelně zabránili.
36:25
Švihálek ujel domácí obraně, ale Laco AZ zachránil.
36:09
Květoň (CEB) 2 min. sekání.
35:45
Na Bahounka zívala odkrytá část branky, ovšem domácí obránce netrefil puk jak potřeboval.
35:14
Sedláček v samostatném nájezdu na Gábu nevyzrál. Parádní zákrok hostujícího gólmana.
34:44
Sedláček se dostal k dorážce skoro na brankovišti, ale minul branku.
33:40
33:38
Krislova střela se odrazila od mantinelu na dorážku, ale Gába vyráží.
33:22
Boj o puk v hostující třetině.
32:45
Babka vyvezl puk a ještě vystřelil, ale mimo.
32:00
Korímova prudká nabídka na teč minula Pechancovu hokejku.
31:40
Další přesilovka pro AZ. Bohunický (CEB) 2 min. za napadení.
31:33
30:48
Hosté se osvobozují.
30:04
Na druhé straně se dostal do zakončení zcela nekrytý Maliník, Gába jeho střelu po rychlém přesunu likviduje.
29:45
Květon v oslabení vyrazl dopředu a střelou z poza obránce těsně míjí havířovskou branku.
29:32
Aktivní Pechanec si vynutil faul – Klinecký (CEB) 2 min. za držení.
28:56
Štumpfova střela z mezikruží byla hodně nebezpečná, Gába puk tlumí někde ve výstroji.
28:43
Tečovaná střela hostů končí v ochranné síti.
28:05
Meidlova střela z levého kruhu, Gába zasahuje pohotově betonem.
27:45
Květoňova teč těsně před Lacem byla nebezpečná, ale nepřesná.
27:07
Útočnou akci AZetu přerušuje přihrávka rukou.
26:36
Po vhazování ve třetině Motoru posílají hosté vysoký puk na Laca, ten jej tlumí pod lapačkou.
26:26
Štumpf si elagantně sklepnul puk do jízdy a z poza obránce prověřil Gábu.
25:51
Několik rychlých předávek puku a Motor byl rázem před Lacem, ten kryje dorážku Straky.
24:45
Pechancovo nahození z poza branky přerušuje pozorný Gába svou holí.
24:35
Pokus o rychlé založení útoku ze strany Motoru končí icingem.
23:35
Žovinec tečuje před Lacem nahození od modré, domácí gólman vyráží špičkou betonu.
23:18
Icing AZetu.
22:38
Další tlak hostů v brankovišti, tentokrát Laco odolal.
22:00
A máme vyrovnáno. DAVID KUCHEJDA dostal na brankovišti prostor na několik dorážek a nakonec dotlačil puk za brankovou čáru. Asistence Josef Mikyska a Dušan Žovinec.
21:27
Maliníkův pokus z levé strany brankoviště řeší Gába betonem a s vypětím všech sil.
21:04
Sedláčkova nabídka z poza branky spoluhráče nenašla.
20:29
Ofsajd hostů.
20:01
Nakonec se i tentokrát vše obejde bez vyloučení, ale vypjatých osobních soubojů nám přibývá. Nicméně po první třetině mohou být se stavem spokojenější domácí, kteří vedou po brance obránce Koríma 1:0. Jejich vedení bylo vyústěním aktivity v úvodu utkání. Ve druhé plovině třetiny byli naopak, i díky přesilovkám, více v tlaku hosté, ale ti se brankově neprosadili. Druhá třetina začne cca v 18:52.
20:00
19:58
Atmosféra na ledě houstne každým okamžikem a vidíme další ostrý střet. Tentokrát si vyměňují názory Okál se Strakou.
19:32
Hosté na kotouči, ale jen krouží v domácí třetině.
18:54
18:45
Laco zachytil puk mezi betony, následně inkasoval úder hostujícího útočníka – zákonitě musela přijít "pomsta" ze strany obránců. Vylučovat se ale nebude.
18:22
Lacova lapačka teď byla hodně rychlá proti Nouzově střele z mezikruží.
17:55
Nouza tečuje nahození až do ochranné sítě, hra přerušena.
16:54
AZ jde do tří – Sztefek (HAV) 2 min. za napadení.
Hosté si nakonec vyhádali vyloučení pro domácího hráče.
16:54
Straka zůstal ležet v havířovském pásmu po jednom ze soubojů, hra přerušena.
16:10
Krisl bojuje s Pajičem o puk u mantinelu, úspěšnější domácí hráč.
15:34
Vhazování havířovské modré.
15:20
Kalus vyhazuje přes všechny čáry.
14:57
Pechanec (HAV) opět míří na trestnou, tentokrát za držení.
14:22
14:01
Květoňovo nahození od modré chytá Laco.
13:23
Další vyhození puku ze strany AZetu.
12:58
Okál našetřil cenné vteřinky v útočném pásmu.
12:35
12:22
Pechanec (HAV) 2 min. podražení.
11:42
Krátký nápor Motoru, ale už se domácí osvobozují.
10:54
Mikyska pálil švihem z mezikruží, Lacova lapačka je bleskově na místě.
10:44
Havířovská branka mimo svou pozici, hra přerušena.
10:05
Heřmanova střela z mezikruží míří nad šibenici.
09:29
08:55
Pechanec se už už dostával zcela sám před Gábu, ale obránce mu nakonec znemožnil zakončení.
07:48
Další střelecká šance pro Koríma, tentokrát Gába zachraňuje Motor Lapčkou.
07:33
Heřmanova střela z levého křídla, Laco použil vyrážečku.
05:55
Havířov právě vstřelil branku!
Ale do vedení jdou domácí. KAROL KORÍM dostal nabito mezi kruhy z poza branky a propálil Gábu mezi betony. Asistence Jakub Kotala, Jan Hudeček.
05:10
Velká šance hostů. Po odrazu puku od zadního mantinelu prošel tento brankovištěm a pak musel ještě zakročit proti dorážce Laco.
04:49
Moto zakládá útok od vlastní branky.
03:25
Štumpf pálil z pravého křídla, ale jeho střela nebyla moc prudká.
03:00
Icing hostů.
02:19
Domácí jsou v úvodu mnohem aktivnější a nepouští hosty z jejich pásma.
01:40
Další souboje o puk za brankou Motoru, tentokrát domácí útočník Greš neuspěl.
01:00
Puk na střídačce hostů, vhazování ve středovém kruhu.
00:25
Štumpf vybojoval puk za hostující brankou, ale nabídka před branku spoluhráče nenešla.
00:01
Oba týmy právě nastupují na led, utkání za pár minut začne.

AZ Havířov: Laco (Matoušek) – Bahounek, Krisl "C", Štencel, Korím, Graca, Mazanec, Ostrčil – Štumpf, Pechanec, Sztefek "A" – Okál, Maliník, Kalus – Matějek, Sedláček, Kotala – Bednář, Hudeček, Gřeš – Meidl

ČEZ Motor České Budějovice: Gába (Bláha) – Bohunický, Kříž, Suchánek, Zíb, Žovinec, Klinecký – Květoň, Pajič, Chovan – Nouza "A", Straka "C", Heřman – Kuchejda, Mikyska, Švihálek – Škoda, Prokeš, Babka – Guman

Rozhodčí: Kopeček – Kotlík, Zídek.
Vítáme vás u on-line přenosu.

WSM liga 2015/2016 dnes na havířovském ledě vstupuje do své druhé poloviny. V repríze 1. kola se zde totiž střetnou AZ Havířov a Motor Č. Budějovice.

Havířovští uzavřeli 1. polovinu soutěže na slušném 8. místě (před zápasem PRE-KAD), když po nepříliš povedeném začátku se v posledních kolech dostali přeci jen do větší pohody a zejména po reprezentační pauze pravidelně bodovali. Naposledy sice prohráli ve středu doma s Jihlavou, ale vedoucí tým soutěže je v posledních týdnech ve famózní formě a porážku už nepoznal 9 zápasů.
Havířovští svého soupeře sice přestříleli, ale za výborného Honzíka dostal puk jen Maruna.

To Budějovičtí měli naopak vstup do WSM ligy skvělý, v její první čtvrtině ztratili jen 8 bodů a vedli tabulku. Ale pak přišli kontumačně o šest bodů a druhá čtvrtina jim už zdaleka tak nevyšla. Ve středu sice vyhráli doma 4:1 nad Benátkami, ale jinak v posledních kolech střídají výhry a porážky. V tabulce jim proto momentálně patří "až" 4. příčka a na její úplné čelo strácejí 11 bodů.

V předchozích letošních duelech vyhrál nejprve Motor v Havířově 5:2, doma pak sice 6:1, ale zápas byl později, pro neoprávněný start, kontumován 5:0 pro AZ. Kdo se bude radovat tentokrát, uvidíme v pátek večer.

Utkání začíná v 18:00.