Je Vám tedy přeji příjemně strávený zbytek pracovního týdne a pro dnešek se s Vámi loučím. Na počtenou!

Milan Michálek 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:05
TŘI HVĚZDY ZÁPASU

1. Kyle Turris (OTT) 2+0
2. Jack Eichel (BUF) 1+0
3. Mike Hoffman (OTT) 0+2
Je za námi utkání mezi Buffalem a Ottawou, které nám v poslední třetině nakonec předvedlo zajímavou bitvu. Velmi důležitý byl totiž gól na 1:2, kterým se v 50. minutě Eichelovi podařilo snížit a dostat Buffalo na koně. O téměř minutu a půl později se pak dokázal prosadit ještě Evander Kane, nicméně trenér Ottawy využil svou challenge, kterou dovolují nová pravidla NHL a po dlouhém zkoumání donutil rozhodčí uznat, že se domácí před gólem provinili ofsajdem. Z vyrovnání tedy nic nebylo, ale Buffalo si i tak dokázalo vypracovat několik dalších šancí. Jednu z nich například na začátku 58. minuty zastavila tyč Andersonovy klece. V samotném závěru pak Šavle zkusily powerplay, ale v něm se již trefil pouze hostující Curtis Lazar, který pečetil výhru Ottawy.
59:50
Puk letí přes celé kluziště vedle prázdné brány a dnešní utkání se již Buffalu zvrátit nepodaří.
59:15
Domácí trenér si bere oddechový čas a ještě jednou odvolává brankáře. Dočkají se Šavle aspoň snížení?
58:56
Ottawa právě vstřelila branku!
Tak to se domácím vůbec nepovedlo. Domácí brankář byl odvolán příliš rychle, Buffalo nemělo kotouč pod kontrolou a ze všeho vyústila stoprocentní šance CURTISE LAZARA, který puk doslova dovezl do odkryté svatyně. Asistence: Mika Zibanejad, Bobby Ryan
58:46
Chad Johnson je na střídačce a Buffalo to zkouší v šesti!
58:19
Nyní se sice Wiercioch provinil ofsajdem, ale minutu a 41 sekund před koncem této části Ottawa stále vede o jednu branku.
58:00
Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny a Senátoři se drží v útočném pásmu.
57:33
Nepříjemné nahození Kanea se odrazil od zadního mantinelu zpátky do brankoviště, ale Anderson se dokázal bleskově zorientovat a schoval puk do lapačky.
57:13
Po komerční přestávce se pokračuje ve hře. Ottawa pouze nahodila kotouč do pásma soupeře a rychle střídá.
57:02
Snad naprosto všichni přítomní fanoušci Buffala včetně hráčů už zvedali ruce nad hlavu, ale hlavní rozhodčí správně nechal pokračovat ve hře, neboť rána od modré čáry skončila na tyči Andersonovy svatyně. Buffalu dnes očividně není přáno!
56:19
Pysyk výbornou přihrávkou o mantinel našel na levé straně volného Legwanda, avšak k tomu se dokázal stáhnout jeden z hostujících hráčů a z přečíslení dvou na jednoho byla jen slabá střela zmiňovaného hráče Buffala.
55:50
55:20
Důležitý obranný zákrok si nyní připsal Curtis Lazar, který zastavil dělovku od modré a vyhodil puk k Johnsonovi.
54:48
Kane to zkusil z velkého úhlu, ale brankář Ottawy zasahuje. Puk se nicméně vrací na hokejky domácích hráčů.
54:03
Domácí začínají přesilovou hru až zpoza vlastní brány. Připomenu, že svůj dosud jediný gól dali právě v početní výhodě. Udivíme, jak si povedou tentokrát.
53:50
Zbytečným faulem se proviňuje Bobby Ryan (OTT), který je potrestán dvěma minutami za hákování.
53:07
Moulson teď Andersona vystrašil skrytou střelou zpoza obránce, ale hostující brankář si drží standard a i přes inkasovanou branku nechybuje.
51:42
Jack Eichel se proháčkoval přes jednoho obránce Ottawy až k brankovišti, ale zde již nataženou hokejkou puk přes beton nedostal. Hokejku dojíždějícího Kane pak neposedný kus černé gumy o pár centimetrů minul.
51:23
Velmi aktivní Evander Kane za bránou získal kotouč pod svou kontrolu a poté našel Girgensonse. Jeho rychlou střelu helmou vyrazil Anderson.
51:03
Velké šance na obou stranách. Ennisovi se nejprve nepodařilo z dobré pozice trefit bránu za rozhozeným Andersonem a na druhé straně na Johnsona výborně umístěnou střelou nevyzrál Mark Stone.
50:34
Evanderu Kaneovi se sice u tyče podařilo protlačit kotouč za záda Craiga Andersona, ale hostující trenér Dave Cameron dokonale využil nového pravidla NHL, vzal si challenge a usvědčil domácí z velmi těsného ofsajdu, který této brance předcházel!
50:18
Domácí jsou nyní na koni, ale Senátorům se zatím daří držet soupeře dále od své brány.
49:11
Sabres právě vstřelili branku!
Jenže to jsem asi zakřikl! Vůbec poprvé se v této přesilové hře domácí dokázali usadit v útočném pásmu a rozjet kombinaci na jejímž konci stál debutant JACK EICHEL, který dokonale trefil malý odkratý prostor u tyče. Asistence: Marcus Foligno, Evander Kane
48:50
Více než minuta přesilové hry Buffala je fuč. Hra vypadá jakoby domácí ani žádnou početní výhodu neměli.
48:25
A nyní se dokonce k rychlému protiútoku dostal Jean-Gabriel Pageau jehož střelu po ledě vyrazil Johnson do ochranné sítě.
48:04
Ottawa začala oslabení výborně a to vyvezením kotouče až do útočného pásma.
47:45
Na lavici hanby usedá Patrick Wiercioch (OTT), který se provinil hákováním.
47:45
Na druhé straně zakončoval z hranice brankoviště Tyler Ennis, ale ten byl v rozhodujícím momentě faulována puk zamířil vedle brány.
47:09
Ohromně nebezpečná je dnes útočná trojice Stone-Turris-Hoffman. Ta se opět dostala hned k několika obrovským šancím, ale Turris, Hoffman i obránce Karlsson trefili jen tyč Johnsonovy svatyně!
45:56
Chiasson u modré čáry dokázal zastavit přihrávku na Eichela a sám poté poslal puk obloučkem do útočného pásma. Senátoři střídají.
45:12
Na delší dobu se v útočném pásmu nyní usadili i Senátoři, nicméně v tento moment již kotouč míří až k červené čáře, kam se musí vrátit Pageau.
44:25
Zakázané uvolnění Buffala na chvíli dáví odpočinout obraně Ottawy. Senátoři a celá hra se stěhuje před Chada Johnsona.
43:56
Další rána již končí v ochranné síti. Bylo to však s tečí a vhazovat se bude po pravici Andersona.
43:13
Hned několikrát nyní zahrozili domácí, ale bekhend Ristolainena ani zakončení Girgensonse snížení nepřineslo. Šavlím se však zřejmě vůbec poprvé podařilo pořádně sevřít hosty a vypracovat si několik slepených šancí.
42:21
Neil v útočném pásmu přenechal puk Smithovi, který ještě našel Karlssona, ale tomu se rána vůbec nepovedla a pk po chvíli zamířil do středního pásma.
41:15
Příliš nepřesnou rozehrávku Jareda Cowena nikdo z hostů netečoval a je z toho zakázané uvolnění.
40:59
Mika Zibanejad otravováním Ennise vystavil ofsajdu. Pokus o přechod útočné modré domácích je tak zhacen.
40:31
Na začátku třetí třetiny se ani jeden z celků zatím nedostal do útočného pásma. Start této periody je o poznání opatrnější než úvod předchozích dvou, ve kterých ihned zahrozili hosté.
40:01
Další třetina začne přibližně v 3:05.
Čtyřicet minut zápasu je minulostí a i tentokrát jdou do kabin spokojenější hosté. Ti 49 sekund po polovině zápasu opět využili sehranosti trojice Stone-Hoffman-Turris, která po kombinaci v tomto pořadí přidala druhou branku zápasu. Prozatímní hvězdou utkání je tak se dvěma zásahy Kyle Turris. Domácí se sice snaží, ale zatím se jim nedaří poslední fáze útoku a naráží na jistého Craiga Andersona.
40:00
39:42
V poslední minutě se ještě hostům podařilo sevřít Buffalo a Johnson se musel hodně rychle přesouvat. Ani jedna rána však nemířila mezi tři tyče a týmy půjdou do kabin za stavu 0:2.
39:07
Zakázaným uvolněním se proviňují hráči Buffala a hra se tak stěhuje zpátky k Johnsonovi.
38:52
Turris s Hoffmanem si nyní vyměnili pozice, první zmiňovaný nabil svému spoluhráči, jenž ten tvrdou ranou minul svatyni domácího celku.
38:20
Ani Girgensonsův bekhend si cestu do brány Craiga Andersona nenašel. Domácí se snaží, ale zatím jim něco málo ke gólu chybí.
37:57
Anderson před dojíždějícími hráči Buffala raději přikryl kotouč a přerušil tím hru.
37:46
37:22
Až teď se Šavle dostaly ke střele. Ristolainen posunul puk na stranu, kde stál Evander Kane, avšak jeho zakončení mířilo vedle.
36:43
Téměř minuta přesilové hry Buffala je minulostí a Michálek již potřetí vyváží kotouč až k pásmu domácího celku. Ottawa v pohodě střídá.
35:46
Je tady první vyloučení zápasu. Za hákování si jde dvě trestné minuty odsedět Jean-Gabriel Pageau (OTT).
35:46
Hosté si pomyslnou šanci nevytvořili, ale na druhé straně zahrozili domácí. Po dobré právi Evandera Kanea Buffalo dostalo puk do brankoviště, kde se nejlépe zorientoval Jack Eichel, ale ten již v tísni nedokázal zvednout bekhend přes natažený beton Craiga Andersona.
35:19
Sens se drží v útočném pásmu. Uvidíme, zda si vytvoří větší šanci.
34:50
A nakonec z toho byla i střela, kterou po individuální akci Kanea vyslal jeden z obránců Šavlí a právě zmiňovaný Kane ještě stačil lehce tečí změnit dráhu letu. Craig Anderson však zůstává stoprocentní!
34:38
Kombinace Ryana s Lazarem k ohrožení Johnsonovy brány nevedla a domácí rychle otáčí hru.
33:50
Příliš vysoké nahození Zemguse Girgensonse se otřelo o mantinel a zamířilo do ochranné sítě. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
33:17
Jenže místo rychlého zlepšení Šavlí přichází další šance Ottawy. Tu tentokrát zakončoval Patrick Wiercioch, ale na jeho ránu si počkal Chad Johnson, který od 28. minuty stojí v bráně Buffala.
32:36
Senátoři nyní hrají ve velké pohodě a nepouští Buffalo do vlastního pásma. Domácí se musí hodně zlepšit jestli chtějí pomýšlet na bodový zisk.
30:49
Zápas se přelil do své druhé poloviny a Senátoři zvyšují vedení. Stone za bránou získal kotouč, který následně poslal na hůl Mikea Hoffmana a ten ještě jednou přihrávkou vybídl ke skórování opět KYLEA TURRISE, který puk poslal z hranice brankoviště do odkryté brány. Asistence: Mike Hoffman, Mark Stone
29:53
Teď to mohl změnit Hoffman, který se snažil rychle zpracovat vyraženou ránu Ceciho a poslat kotouč do odkryté sítě. Nepovedlo se a po chvíli přichází komerční přestávka.
29:20
Senátoři jsou v posledních vteřinách jasně aktivnějším týmem, avšak k vážnějšímu zakončení se ne a ne dostat.
28:34
Nového muže v bráně Buffala otestoval nahozením ze strany Erik Karlsson a Johnson tak má první úspěšný zákrok. Následnou menší výměnu názorů v brankovišti rychle uhasili rozhodčí.
28:19
Ennis nahodil kotouč za bránu Andersona a sám se jej snažil rychle dojet. Tento pokus však neměl ani sebemenší šanci na úspěch.
27:30
Velká nepříjemnost pro Buffalo. Robin Lehner se při některém z nedávných pohybů zranil a do brány musí nastoupit Chad Johnson.
27:24
Přesně po minutě od Lehnerova zákroku se hrubé chyby dopustil Mike Hoffman, který si dovolil obrátku navíc a ve velké šacni se záhy zjevil Evander Kane. Jeho střela ze strany mezi tři tyče nemířila.
26:24
Další zákrok Robina Lehnera. Švédský brankář si nyní lapačkou počíhal na dělovku Wierciocha, kterou se ještě snažil tečovat Turris. To nebyl vůbec jednoduchý zákrok domácího gólmana.
26:17
Nyní mohl zvýšit vedení Ottawy Curtis Lazar který dvakrát z bezprostřední blízkosti dorážel nahození Borowieckiho, ale pozorný Lehner si obě dorážky pohlídal.
26:07
Stále sledujeme poněkud nevýrazný zápas bez velkého počtu větších šancí. Hra se často přelévá ze strany na stranu, ale oba týmy se dopouští příliš velkého počtu chyb.
24:54
Ze souboje za Andersonovou bránou vyšli jako vítězové obránci Ottawy a hosté rychle přenesli hru do středního pásma. Od červené čáry poté přilétlo k Lehnerovi nahození, které pro změnu dobruslili jen domácí.
23:57
I přes nevůli Erika Karlssona je hostům odpískán ofsajd, který hatí nadějné přečíslení tří proti dvěma.
23:22
Ottawa puk rychle ztrácí a Cragi Anderson si musí dávat pozor! Legwand se sice nejprve neprotlačil až k zakončení, ale poté obdržel výbornou přihrávku mezi kruhy, kterou však nedokázal zužitkovat a proměnit v gól.
22:57
Jenže teď už je puk ve středním pásmu a na hokejkách hostujících hráčů.
22:19
Za nahozením na zadní mantinel spěchají domácí hráči, kteří se poprvé v druhé třetině ocitají v blízkosti Andersonovy brány.
21:39
Opět jsou Senátoři v útočném pásmu, ale nyní probíhá jejich kombinace u mantinelu odkud Lehnerovi nebezpečí určitě nehrozí.
20:25
Hostující trio Stone-Turris-Hoffman opět okamžitě vlétlo do útočného pásma, nicméně tentokrát se domácí bez větších potíží ubránili a poslali puk zpátky za modrou čáru.
20:01
Další třetina začne přibližně v 2:08.
Úvodní třetina úvodního zápasu nové sezóny NHL Buffala a Ottawy je za námi. Zatím sledujeme ne příliš pohledný hokej, který kazí poměrně velké množství nepřesností. Mírně aktivnějším týmem jsou domácí, ale ti si za celých dvacet minut nevypracovali jedinou gólovou šanci. Naopak na druhé straně se Ottawě podařil vstup do utkání, když se již po třiceti sekundách trefil Kyle Turris. Doufejme, že nám druhá perioda nabídne více gólovek.
20:00
19:58
Až do útočného pásma se sice Buffalo dostat dokázalo, ale to bylo také to poslední, co se stalo v první třetině.
19:29
Šavle se s námahou vymanily z vlastního pásma. Uvidíme, zda se domácím ještě podaří zaútočit.
18:32
Do střelecké pozice se díky výbornému napadání dostal Mark Stone, avšak ten místo zakončení ještě hledal hokejku spoluhráče a tím také akce Ottawy skončila.
18:00
Po delší době se domácí usadili v útočném pásmu, nicméně výsledkem byla jen jedna nepřesná střela od modré čáry a následné zakázaný uvolnění Senátorů.
17:17
A opět je hra přerušena. Tentokrát vinou ofsajdu Ottawy.
16:52
Domácí se již několikrát nedokázali proháčkovat přes střední pásmo a ztratili kotouč. V první třetině se zatím Šavlím příliš nedaří.
16:04
Turris vyhrál vhazování, Stone rychle přistrčil kotouč k Hoffmanovi, ale ten trefuje jen beton Lehnera. Každopádně šlo o velmi dobře nacvičenou akci Sens.
16:01
Nepřesná rozehrávka Buffala končí icingem. Hra se tedy logicky vrátí k Robinu Lehnerovi.
15:47
Útočnou akci Senátorů sice zastavil ofsajd, ale hned po vhazování ve středním pásmu se hosté dostali do blízkosti Lehnerovy brány a domácí brankář se musel hned dvakrát činit a zastavovat střelecké pokusy soupeře.
14:51
V obrovské šanci se zjevil Mika Zibanejad. Mladý švédský útočník Ottawy postupoval ze strany na Lehnera, ale ten si druhý gól vsítiti nenechal!
14:37
Znovu se puk ocitl až na střídačce jednoho z týmů. Tentokrát se buly stěhuje k Lehnerovi.
14:24
Kotouče dotkl jeden z ottawských hráčů na střídačce a po komerční přestávce budeme svědky vhazování ve středním pásmu.
13:39
Hosté se řítili do přečíslení dvou na jednoho, ale to nedokázal Pageau vyřešit přesnější přihrávkou na Michálka a akce byla zhacena. Následně se puk došoural k Lehnerovi, který přerušil hru.
12:57
Po vyhraném buly se Šavle opět usadili v útočném pásmu a další zákrok si připisuje Craig Anderson, který zastavil tvrdou ránu Reinharta od mantinelu.
12:43
Tyler Ennis se ocitl s kotoučem u brány Andersona a pokusil se ho překvapit rychlou otočkou a zakončením z úhlu. Brankář Ottawy byl pozorný, avšak Sens posílají puk jen na zakázané uvolnění.
12:16
Další útočná akce domácích se opět nesetkala s úspěchem, neboť se velmi dobře vrátil Zibanejad. Na druhé straně je Senátorům pískán ofsajd.
11:52
Jeden z hostujících hráčů zavezl kotouč do útočného pásma, přenechal ho na modré Cecimu a ten dělovkou protáhl Lehnera.
11:19
Rychle na druhou stranu. Na Andersona se řítili čtyři hráči Buffala proti dvěma obráncům, avšak brankář Ottawy je zatím jistý a i nyní dokázal zakročit levým betonem.
10:23
Pohledná akce Ottawy. Hoffman bleskově otočil hru, čímž se se Stonem dostal do situace dva na dva, ale výměna puku mezi těmito hráči nakonec neproběhla bezchybně a kotouč končí na holích domácích hráčů.
09:32
Ve velmi dobré pozici se s kotoučem zjevil Cody Franson, nicméně tomu zakončení trvalo příliš dlouho a nakonec ho hosté srazili.
09:05
Pysyk nyní vyslal velmi dobrou střelu, neboť před hostujícím brankářem bylo velmi husto, ale Anderson si v nějaké skulince našel kotouč a schoval ho v lapačce.
08:49
Buffalu by určitě pomohla nějaká přesilová hra. Domácím se daří pronikat do útočného pásma, ale zde si většinou skvěle počíná obrana Ottawy, která likviduje jednu akci za druhou.
07:52
Ve středním pásmu se nyní ke kotouči dostal Clarke MacArthur, který zvolil individuální akci a dokázal také vystřelit. Jeho pokus skončil sražen v rohu kluziště.
07:18
Šavle začínají být nebezpečnější. Larsson přihrávkou zpoza brány hledal Foligna, který se nacházel na brankovišti, ale vše končí jen icingem Ottawy.
06:28
Velká chyba Bobbyho Ryana teď mohla stát hosty vedení, jenže McGinna, který postupoval ze strany dokázal dobruslit Jared Cowen a ten bekhendové zakončení domácího útočníka srazil vedle.
06:10
Domácí obránce Carlo Colaiacovo se nyní trochu unáhlil a poslal puk jen na zakázané uvolnění. Buly po levici Lehnera se tak bude opakovat.
06:03
Robin Lehner pohledným semaforem zastavuje dělovku Borowieckiho a přichází první komerční přestávka.
05:16
Po vyhraném vhazování zahrozili domácí, nicméně neposedný kotouč v brankovišti Craiga Andersona nikdo z hráčů Buffala nenašel.
05:01
Po delší době se ke střele dostali domácí. David Legwand, který před sezónou do Buffala přestoupil právě z Ottawy, dojel kotouč na levé straně, ale jeho ránu srazil hostující obránce do ochranné sítě.
04:47
Hostům se opět nepovedlo projít do útočného pásma a je z toho opět jen ofsajd.
04:28
Senátoři měli problémy s dostáním kotouče pryč z vlastního pásma. Nakonec se jim to na třetí pokus podařilo, avšak jejich útočnou akci zastavil ofsajd.
03:39
Na ledě se znovu objevila pětka Ottawy, která se postarala o úvodní branku zápasu, ale tentokrát z toho byla jen slabá střela Jareda Cowena, kterou Lehner v pohodě lapil.
02:43
Šavle jsou zatím hodně tupé a velmi těžko se dostávají přes střední pásmo. Rychlá branka Ottawy Buffalo jistě zmrazila.
02:08
Clarke MacArthur pronikl do útočného pásma, ale poté již v souboji jeden na jednoho proti obránci Buffala neuspěl.
01:36
Poněkud nepříjemnou chvilku teď zažil Jared Cowen, který ztratil helmu a byl okolnostmi donucen hrát kotouč. Případný nešťastný zásah do hlavy hostujícího obránce by byl velmi nebezpečný. Jen zmíním, že oproti české extraligy se za hru bez helmy v NHL nevylučuje.
01:05
Hosté již byli opět v útočném pásmu, avšak tentokrát si obrana Buffala poradila a na druhou stranu spěchá Evander Kane.
00:30
Tak to je naprosto fantastický vstup do utkání z pohledu Ottawy. Domácí obrana nyní vůbec nezvládla situaci, Hoffman projel podél mantinelu a poté výbornou přihrávkou našel volného KYLEA TURRISE, který se pohotovou střelou z mezikruží nemýlil. Asistence: Mike Hoffman, Mark Stone
00:01
Co se týče brankářů tak v bráně domácího týmu nastoupí Robin Lehner, pro kterého bude zápas velmi speciální, neboť ještě v loňské sezóně kryl záda hostujícímu Craigu Andersonovi.
Na ledě už jsou také hosté z Ottawy. Čas na státní hymnu Kanady a poté velmi známou píseň The Star-Spangled Banner, která je hymnou Spojených států amerických.
Domácí Šavle již jsou nastoupeny na modré čáře. Následuje představení všech hráčů Buffala. Největší ohlas z hlediště zazněl samozřejmě po vyslovení jména Jack Eichel! Do mladičké hvězdy USA a dvojky Draftu 2015 vkládají v Buffalu obrovské naděje.
Zdá se, že ani nová sezóna NHL nebude moc jiná a začátek utkání se tradičně opozdí.

Buffalo Sabres: Lehner (Johnson) – Pysyk, Gorges, Franson, Weber, Ristolainen, Colaiacovo – Ennis, O'Reilly, Moulson – Reinhart, Eichel, Kane – Foligno, Larsson, Girgensons – McGinn, Legwand, Deslauriers

Ottawa Senators: Anderson (O'Connor) – Karlsson, Methot, Ceci, Wiercioch, Borowiecki, Cowen – Stone, Turris, Hoffman – Ryan, Zibanejad, Lazar – Michálek, Pageau, MacArthur – Neil, Smith Chiasson

Rozhodčí: Frederick L’Ecuyer, Dan O’Rourke – Ryan Galloway, Bryan Pancich.
ČEŠI A SLOVÁCI NA SOUPISKÁCH

Buffalo Sabres

Na soupisce není žádný Čech ani Slovák.

Milan Michálek
POSLEDNÍCH PĚT VZÁJEMNÝCH ZÁPASŮ

27.9.2015 Ottawa – Buffalo 4:6 (příprava)
24.9.2015 Buffalo – Ottawa 2:5 (příprava)
7.3.2015 Ottawa – Buffalo 3:2
11.2.2015 Buffalo – Ottawa 1:2
30.12.2014 Ottawa – Buffalo 5:2
OTTAWA SENATORS

Tým z hlavního města Kanady se loni na poslední chvíli díky fantastickému závěru základní části prodral do playoff, ale tam padl hned v prvním kole. V konferenčním čtvrtfinále se Ottawa utkala s Montrealem, kterému v šesti zápasech podlehla v poměru 2:4 a letos bude jistě chtít loňský výsledek ještě vylepšit. Poměrně mladý a perspektivní tým bude opět spoléhat především na výkony svého hvězdného kapitána, obránce Erika Karlssona, který loni již podruhé získal James Norris Memorial Trophy pro nejlepšího obránce ligy.

Příprava Ottawy v číslech

8 zápasů – 3 výhry, 3 prohry, 2 prohry v prodloužení – skóre 27:28
BUFFALO SABRES

Loni jeden z nejhorších týmů NHL již dlouho vyhlíží zlomovou sezónu, která by znamenala lepší zítřky, a právě letos jsou fanoušci Šavlí opravdu nažhavení. Obrovské naděje Buffalo totiž vkládá do dvojky Draftu 2015, Jacka Eichela. Mladá vycházející hvězdička z USA se předvedla již na MS 2015 v České republice a letos tedy zaznamená svou první sezónu v nejslavnější hokejové lize světa. Hlavním cílem domácího celku bude jistě postup do vyřazovacích bojů, na které loni Šavle ztrácely propastných 44 bodů!

Příprava Buffala v číslech

7 zápasů – 4 výhry, 3 prohry – skóre 26:27
Vítáme vás u on-line přenosu ze zápasu kanadsko-americké NHL, ve kterém Buffalo Sabres přivítá na svém ledě tým Ottawa Senators. Utkání začíná v 01:00.