Z mé strany je to pro dnešek vše, loučím se tímto s vámi, přeji všem dobrou noc a někdy zase na počtenou!
Jakub Voráček 0+1, 4 střely, čas na ledě 18:26
Radko Gudas 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:52
Michal Neuvirth (všichni Philadelphia) 30 zák., 0 gólů, 100%
Marián Hossa (Chicago) 0+0, 4 střely, čas na ledě 17:32
Tři hvězdy utkání:
1. Michal Neuvirth 30 zák., 0 gólů, 100%
2. Claude Giroux 1+0
3. Simon Gagner (všichni Philadelphia) 1+0
Utkání je u konce. Viděli jsme krásný hokej, šťastnější odchází domácí, kteří svého soupeře po většinu zápasu přehrávali. Skvělý výkon Flyers podtrhl fantastickými zákroky Michal Neuvirth, který velkým dílem přispěl k tomuto vítězství a připsal si tak druhou nulu v řadě.
59:48
Na trestnou lavici míří hráč Chicaga, jelikož jeho tým hrál v šesti.
59:25
Anisimov prokličkoval kolem tří obránců, ale ke střele se již nedostal.
58:36
Chicago se pokouší dostat se do útočné třetiny, ale Flyers dobře brání vlastní modrou.
57:25
Philadelphia právě vstřelila branku!
Simmons vystřelil z kruhu na bránu, brankář odrazil kotouč před sebe, kde číhal MATT READ, který dorazil puk do brány! Asistence: Wayne Simmonds, Sean Couturier.
56:22
Voráček hledal před bránou Raffla, ale Panarin v trochu nezvyklé defenzívní roli zachytil jeho přihrávku.
55:54
Neuvirth opět ukázal, že je ve střehu, když vytasil lapačku proti střele od modré.
55:38
Neskutečné! Toews byl v gólové šanci, dostal křižnou přihrávku, mířil do odkryté klece, ale Neuvirth vytáhl fantastický zákrok!
55:13
Hra přitvrzuje, byli jsme svědky několika povedených hitů.
54:24
54:03
Přesilovka se hostům opravdu nedaří podle představ.
53:38
Akce hostů zastavena rozhodčím kvůli ofsajdu.
52:50
Tak dlouho si přihrával Hossa s Kanem na modré, až se kotouče zmocnili domácí a vyhodili jej.
52:24
Dvacetři sekund bude hrát Chicago dvojnásobnou přesilovku.
52:24
Vyloučen Gudas (PHI) – dvě minuty za zdržování hry.
52:13
Kanova tvrdá rána konči v připravené lapačce Neuvirtha.
51:35
Toews se dostal k dorážce po střele obránce od modré, ale našel pouze beton Neuvirtha!
51:16
Philadelphii se daří oslabení bránit.
50:47
White (PHI) vyloučen na dvě minuty za podražení.
50:30
Kane se zkoušel prosadit sám po kombinaci s Anisimovem, ale obránci byli proti.
49:45
Giroux ujížděl za osamoceným pukem, ale obránce u něj byl dřív a odklidil kotouč do bezpečí.
48:40
Hossa se velice šikovně dostal až před Neuvirtha, ale ve velké šanci byl úspěšnější český brankář!
48:18
Flyers se dostali do protiútoku, Giroux volil střelu, která ale nemohla nadělat problémy.
47:40
Diváky v aréně baví o přerušení pohled na záznam, na kterém Gudas sestřelil Kana.
47:40
S nebezpečnou střelou bekhendem od Kana si Neuvirth opět poradil.
47:09
Kane znovu prudce pálil, ale trefil pouze obránce před sebou.
46:12
V této třetině je zatím rozhodně aktivnější Chicago.
45:04
Chicago znovu operuje v útočném pásmu, van Riemsdykovu střelu tečovali obránci mimo.
44:21
Kanova střela letí mimo.
44:14
43:51
Domácím se daří vyhodit.
42:59
Panarin dorážel střelu od modré, ale Neuvirthův beton byl připraven.
42:14
Vyloučen VandeVelde (PHI) – dvě minuty za držení hole.
41:50
Chicago znovu útočí, ale tentokrát se povedlo obráncům Flyers rychle ukořistit puk.
40:57
Obrovská šance! Před Panarinem se zjevila prázdná brána, ale puk mu přeskočil hokejku!
40:20
Blackhawks se usadili v útočném pásmu a tlačí se do brány.
40:01
Střely na bránu po druhé třetině: 23:15
Ve druhém dějství jsme byli svědky znovu rychlého a bojovného hokeje. Týmy hrály ve větším nasazení, a to se také brzy projevilo. Domácím se podařilo dvakrát skórovat a díky skvělému výkonu Michala Neuvirtha neinkasovali ani jednou. Povede se Chicagu vyrovnat? To uvidíme ve třetí třetině, kterou byste si neměli nechat ujít!
40:00
39:54
Panarin ještě zkoušel něco vymyslet s Anisimovem, ale jejich pokus přerušila siréna.
39:24
Hra je nyní plná nepřesností. Zakázané uvolnění Flyers.
39:17
Ofsajd v podání Chicaga.
38:19
Kane přenechal van Riemsdykovi, který tvrdou ránou vyzkoušel, zda je Neuvirth stále ve střehu.
37:51
Chicago se snaží o snížení, ale Neuvirth zatím všechno chytá.
37:06
S Tichonovovou střelou neměl Neuvirth problémy a chytá ji lapačkou.
36:21
Raffl obkroužil bránu, CLAUDE GIROUX stál na správném místě a odražený puk dostal za Crawfordova záda! Asistence: Michael Raffl, Jakub Voráček.
35:51
Se střelou Raffla měl Crawford velké problémy.
35:35
Blackhawks se provinili vyhozením na zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude před jejich kasou.
35:14
34:31
Dělovka Kana míjí bránu.
33:52
Přesilovka Chicaga je v pohybu, neustále krouží v pásmu a hledají vhodnou příležitost.
33:13
Vyloučen Schenn (PHI) – dvě minuty faul vysokou holí.
33:12
32:40
Flyers tlačí, střela Del Zotta končí mimo.
32:14
Hosté se znovu osvobodili.
31:43
Chicago se zmocnilo puku a šetří čas.
31:12
Panarin (CHI) se provinil faulem loktem, odsedí si tak dvě minuty.
30:50
Medveděvova střela od modré končí v ochranné síti.
30:39
29:29
Hossa se dostal do brejku a zvolil střelu, kterou však Neuvirth vychytal!
29:10
Hosté se osvobozují.
28:39
Vyloučen Tichonov (CHI) – dvě minuty za hákování.
28:39
Gagner předjel dva obránce, ale nezbyly mu už síly na lepší střelu než bekhendem, Crawford si tedy hravě poradil.
27:38
Oba týmy se snaží útočit, Voráček nahodil puk na bránu, kde Raffl drze dorážel, ale na druhý gól si musíme ještě počkat.
26:27
Velká šance na vyrovnání! Puk se nešťastně odrazil od mantinelu přímo před Neuvirtha a český brankář měl plno práce, aby puk zametl do bezpečí!
25:35
Asi jsem to zakřikl! Hned poté, co jsem dopsal, že se Flyers přesilovka nedaří, SAM GAGNER střelou od modré překonal Crawforda! Asistence: Michael Del Zotto, Brayden Schenn.
25:00
Philadelphii se přesilová hra nedaří, Chicago znovu vyhazuje.
24:25
Hostům se daří vyhodit.
24:15
Garbutt (CHI) si odpyká dvě minuty za faul vysokou holí.
23:25
Tento hokej se musí divákům líbit. Hraje se nahoru dolu a brankáři se musí neustále činit.
22:20
Hra je v daleko větším tempu, než jsme mohli vidět v první třetině!
21:44
I se střelou Panarina se brankář Flyers poradil.
20:33
Chicago vyhrálo buly a pustilo se ihned do útoku. Velkou příležitost měl Hossa, když obkroužil bránu a pokoušel se zasunout puk za Neuvirtha, ale ten byl připraven!
20:01
První třetina je za námi, sledovali jsme relativně vyrovnaný hokej. Gólových šancí příliš mnoho k vidění nebylo, ale pevně věřím, že to se v další periodě jistě změní, protože oba týmy poctivě bojovaly a snažily se vytvářet si šance.
20:00
19:50
Kane se pouštěl do útoku, ale byl tvrdě zastaven Gudasem.
19:26
Van Riemsdyk provětral Neuvirthovu lapačku.
18:53
Další z útoků Chicaga zastaven kvůli ofsajdu.
17:33
Voráček vystřelil za modrou a Raffl velmi nebezpečně dorážel, ale Crawford si puk za svá záda vstřelit nenechal!
17:01
Velký tlak Philadelphie ukončil až kotouč vyhozený mimo hrací plochu.
16:38
Oba týmy v plném počtu.
15:38
Daley zkusil překonat Neuvirtha, ale marně.
14:38
Poměr sil na ledě se vyrovná, vyloučen Toews (CHI) – dvě minuty za hákování.
14:33
Panarin vyslal opravdu tvrdou ránu z první, ale mířil nad.
14:02
V útočné třetině jsou čtyři útočníci Chicaga, Neuvirtha tak čekají perné chvíle.
14:02
Gudas (PHI) se provinil napadením, odpyká si tak dvě minuty na trestné lavici.
13:42
Neuvirth je nebezpečně ostřelován.
13:00
Anisimov dostal nahrávku od Kana přímo před bránu a střelou z první mohl vstřelit první branku, ale Neuvirth byl proti!
12:33
Rozehrávka Chicaga končí pouze na zakázaném uvolnění.
12:06
Týmy se snaží usadit v pásmu, ale ani jednomu se to zatím nedaří.
11:23
Manning vystřelil od modré přímo do Crawforda.
10:51
10:18
Streitova rána našla pravou tyč!
10:03
Kane ujel v oslabení sám na proti obránci a otočkou jej překonal, ale jeho střela letěla těsně mimo.
09:26
Voráček hledal nastřelenou nahrávkou před bránou spoluhráče, ale tam nikdo.
09:09
Giroux pálil z pravého kruhu, ale minul.
08:51
Vyloučen Teravainen (CHI) – dvě minuty za hákování.
07:45
Zdá se, že Flyers jsou více motivovaní, všude jsou o krok dřív než jejich soupeř.
06:58
Couturier dostal pas před bránu, ale nepovedlo se mu správně trefit puk!
06:22
Nepovedené rozehrávka domácích končí na zakázaném uvolnění, vhazovat se bude znovu před Neuvirthem.
06:12
Český brankář po další střele raději zalehl puk.
06:04
Se střelou Tichonova si Neuvirth poradil.
05:30
Raffl vybojoval puk za bránou a poslal jej na modrou Schultzovi, který ale trefil pouze skrumáž před sebou.
04:43
Nepramení z toho však žádné větší ohrožení branky, naopak se do útoku pouští hosté.
04:09
Domácí se chtějí před svými fanoušky ukázat, znovu tak můžeme vidět kotouč na jejich holích v útočné třetině.
03:44
Toews hledal před bránou Hossu, ale jeho přihrávka byla nepřesná.
02:41
Philadelphii se nepodařilo udržet pásmo, do útoku se tak žene Chicago. První zákrok si připsal také Neuvirth.
02:03
První větší šance, White se dostal ke střele, ale Crawford byl na svém místě.
01:38
Chicago dotíralo za domácí brankou, ale obránci jim nedovolili získat kotouč do své moci.
00:40
Domácí rozjíždí nový útok, ale Chicagu se daří zastavovat jejich rozehrávku na modré.
00:20
První akci Flyers přerušili rozhodčí kvůli postavení mimo hru.
00:01
Kimmo Timonen slavnostně zahájil dnešní utkání, nebude trvat dlouho a bude zahájeno doopravdy rozhodčím.
Diváci v hale sledují všechny povedené akce a góly, kterých Timonen dosáhl v dresu domácí Philadelphie.
Slavnostní ceremoniál byl právě zahájen, dres s číslem 44 stoupá ke střeše.
Udělejte si pohodlí, hráči za malý moment nastoupí na led a všechno vypukne.
Před zahájením utkání bude vzdána čest Kimmo Timonenovi za jeho bohatou kariéru. Finský obránce odehrál za Flyers 8 sezón, než byl vyměněn právě do Chicaga, se kterým získal Stanley Cup.
Česká stopa v utkání

Michal Neuvirth – 114 minut, 94,34%
Radko Gudas – 1 zápas, 0 bodů
Jakub Voráček (všichni Philadelphia) – 3 zápasy, 0 bodů

Michal Rozsíval (Chicago) do utkání kvůli zraněnému kotníku pravděpodobně nezasáhne.
Vzájemné zápasy v loňské sezóně:

Philadelphia Flyers – Chicago Blackhawks 4:1
Chicago Blackhawks – Philadelphia Flyers 4:0
Chicago Blackhawks

Hosté mají průběh zápasů obdobný. S tím, že na rozdíl od Philadelphie dokázali z prodloužení vykřesat o bod víc, když porazili New York Islanders 3:2. I v odvetě si dokázali s týmem z hlavního města USA poradit a vyhráli 4:1. Naopak v prvním utkání v sezóně podlehli jinému týmu z města, jehož dominantou je socha Svobody, New Yorku Rangers, a to těsně 2:3.
Philadelphia Flyers

Domácí v dnešním utkání mají na svém kontě 3 body, když dokázali v minulém zápase porazit Floridu úzkým výsledkem 1:0. Oplatili tak Panterům vysokou porážku 1:7. V úvodním utkání sezóny narazili Flyers na další tým z Floridy, konkrétně na Tampu Bay, se kterou dokázali vyválčit bod, když prohráli po prodloužení 2:3.
V dnešním utkání budeme svědky souboje mezi týmem Philadelphia Flyers a Chicago Blackhawks. Pro oba celky to bude čtvrtý zápas v letošní sezóně.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.