Radek Faksa (DAL) – 0+0, -1, 3 střely, čas na ledě 11:02

Al Montoya (FLA) 33 zákroků, 2 góly, 94,3 %
Jamie Benn (DAL) – 2+0, 0, 3 střely, čas na ledě 21:27

Hity: 24:19
Trestné minuty: 11:15
Využití: 1:0

Utkání sledovalo 18 532 diváků.
Tak takhle si Dallasu svůj návrat do AAC nepředstavoval. Stars podali snad nejhorší výkon v letošní sezóně, a Florida tak získala hodně lehké dva body, když svého soupeře doslova deklasovala 6:2, a vrátila tak texaskému týmu porážku z vlastního ledu. Ve třetí třetině sice Jamie Benn vstřelil svou druhou branku, jenže hosté se i v této části trefili dvakrát, když se prosadili Smith a Howden.
59:27
Janmark nahrával naslepo před bránu Floridy, kde však nebyl ani jeden z hráčů v zeleném.
59:09
Niemi má puk ve své lapačce, kde i nakonec zůstal, a tak se bude vhazovat po jeho levici.
58:54
Faksa poslal touš za bránu Floridy, kde už se o puk vůbec nebojuje.
58:28
Hosté zavezli puk za bránu Dallasu, kde jej domácím hokejistům přenechali.
57:54
Sharp si vybruslil na střed útočného pásma, jenže jeho následnou střelu zblokovala hostující obrana.
57:35
Touš je nyní sražen mimo hrací plochu.
57:17
Eakin poslal na modrou čáru nechytatelnou přihrávku, a puk se tak postupně doklouzal až za bránu Dallasu.
56:55
Florida právě vstřelila branku!
Tak tato branka jen dokumentuje dnešní dění, když se Panthers hnali do rychlého protiútoku, kde nakonec Trocheck nahrál mezi kruhy NICKU HOWDENOVI, jemuž se podařilo procpat puk mezi betony Niemiho a vstřelit už šestou branku Floridy. Asistence: Vincent Trocheck.
56:39
Fiddler vystřelil ze středu útočného pásma a Faksa ještě tečoval puk před hostující bránou, ale Montoya je v tomto utkání famózní.
56:15
Faksa vystřelil z hodně velkého úhlu a jeho střela ani neletěla směrem na bránu Floridy.
55:28
Dallas se sice ještě snaží alespoň zkrášlit konečný výsledek, ale dnes sledujeme hodně slabý odvar letošních Stars.
55:09
Puk je v obranném pásmu Floridy, kde jej drží hostující obránci.
54:37
Jokinen sice zachytil rozehrávku domácích, jenže hostující hráč následně jen odevzdal puk.
54:18
Montoya si připisuje další úspěšný zákrok, když tentokrát likviduje střelu Janmarka.
54:08
Od modré to nyní zkusil na druhé straně Goligoski, jenže jeho pokus je též zblokován, avšak nyní končí puk až v ochranné síti.
53:55
Petrovic vypálil od modré čáry a jeho střelu zblokoval hned první hráč Dallasu.
53:37
Ničuškin sice byl s pukem v rohu útočného pásma, jenže zde se na něj sjela hned dvojice hostujících hráčů.
52:58
I další snaha Dallasu končí už u útočné modré, kde se domácím nepodařilo přejít přes obranu Floridy.
52:38
Eakin zavezl puk do útočného pásma, jenže domácí útočník zde o puk velmi rychle přišel.
52:08
Bjugstadovu střelu ještě tečoval Huberdeau a puk proletěl jen těsně vedle tyče domácí brány.
51:38
Oduya napřahoval ke střele, ale nakonec si to rozmyslel a místo toho nahrával, jenže jeho pas zastavili hosté.
51:18
Sharp se ještě pokusil o jedno zakončení, avšak jeho střela tentokrát nevlezla mezi tři tyče.
50:55
Sharp vystřelil z levého kruhu a Montoya jeho střelu vytěsnil mimo svou bránu.
50:32
Hemský nezpracoval prudkou přihrávku od Spezzy, a tak se k puku dostávají hosté.
50:15
Hra však bude pokračovat až po komerční přestávce.
50:15
MacKenzie se protlačil až před brankáře Niemiho, který jeho bekhendové zakončení dokázal zastavit, a vhazovat se tak bude po jeho levici.
49:40
Vzájemně jsou na trestnou lavici poslání Jamie Oleksiak (DAL) a Alex Petrovic (FLA), kteří si odpykají dvě minuty za hrubost.
49:40
Avšak Dallas byl následně vytlačen do středního pásma a jejich další akce skončila ofsajdem, takže se bude vhazovat ev středním pásmu.
49:31
Jokinen poslal puk přes celé kluziště, a tak je Floridě odpískáno další zakázané uvolnění.
49:18
Spezza vypálil hodně tvrdou ránu z velkého úhlu, která Montoyovi ustřelila jeho helmu, a tak musí být hra přerušena.
48:48
Touš je opět v obranné třetině Dallasu, kde jej hosté drží, a ukrajují tak čas z třetí třetiny.
48:22
Niemi se musel mít na pozoru, protože na něj poslal svou navštívenku Jágr a domácí brankář puk vyrazil mimo bránu Stars.
48:05
Bjugstadovi se podařilo zavézt puk až do obranné třetiny Dallasu.
47:54
Stars vyhráli následné vhazování, jenže střela Klingberga byla zblokována hostujícím hráčem do ochranné sítě.
47:49
Panthers nakonec poslali touš přes celé kluziště, a tak jejich obranná pětka nebude moci vystřídat.
47:29
Dallas drží puk ve svém útočném pásmu, jenže domácí zatím jen nahánějí puk kolem brány Floridy.
47:07
Trocheck nahodil touš na Niemiho, který jej neměl komu přihrát, a tak raději ukryl puk ve své lapačce. Následuje komerční přestávka.
46:53
Nemeth dostal nabito na modrou čáru, jenže jeho střelu zblokoval už jeden z hostujících hráčů.
46:30
Florida je znova u puku, když hosté zachytili rozehrávku domácích.
46:11
Obrana Dallasu se znova dostala do potíží, ale domácím se nakonec podařilo ubránit první útok Floridy a Stars navíc poslali puk na zakázané uvolnění.
45:32
Panthers si berou své tříbrankové vední zpět! Puk se totiž dostal mezi kruhy k zcela volnému REILYMU SMITHOVI, jenž už s velkým klidem překonal Niemiho. Asistence: Jussi Jokinen.
45:18
Bolland poslal puk za bránu Dallasu, kam se za ním žene hned několik hráčů.
44:38
Faksa se v krátkém časovém rozmezí dostal hned k dvěma střelám, jenže první trefil boční konstrukci brány a druhou dokázal zneškodnit Montoya.
44:01
Dallas právě vstřelil branku!
Stars přeci jen snižují a znovu to je JAMIE BENN! Goligoski totiž přihrál na střed útočného pásma Seguinovi, který ihned přihrál do pravého kruhu JAMIE BENNOVI, jenž už prostřelil Montoyu. Asistence: Tyler Seguin, Alex Goligoski.
43:38
Goligoski jen nahodil puk na Montoyu, který puk předal na své obránce.
43:25
Dallas poslal puk přes celé kluziště, a tak se bude vhazovat před bránou Stars.
43:06
Ničuškin nahrál zpoza brány Nemethovi, jenž však nedokázal usměrnit puk mezi tři tyče.
42:42
Janmark nahodil touš do útočného pásma, ale zde se k němu dostávají, jako první, hosté.
42:08
Trocheck vystřelil z levé strany a Niemi jeho střelu vyrazil za svou bránu.
41:45
Hosté ujížděli ve dvou na jednoho, ale Jágr příliš otálel se svou přihrávkou, kterou nakonec zablokoval Goligoski.
41:17
Přesilovka Dallasu je u svého konce a Florida se ani nijak nenadřela, aby toto oslabení ubránila.
40:47
Kotouč je opět až v obranném pásmu Dallasu. Stars se tento zápas absolutně nedaří.
40:21
Domácí se vyhánějí z útočného pásma špatnou rozehrávkou a puk se navíc dostal až za bránu Dallasu.
40:01
Statistiky po druhé třetině:

Střely: 26:22
Vhazování: 24:22
Zblokované střely: 9:11
Hity: 17:12
Floridě se ve druhé třetině podařilo navýšit své vedení, když se nejdříve trefil Aaron Ekblad, jenž svou brankou vyhnal Lehtonena z brány Dallasu. Jenže ani druhý brankář Stars si své čisté konto neudržel, protože jej přesnou tečí překonal Dave Bolland, a tak bude Florida vstupovat do poslední části s hodně pohodlným náskokem.
40:00
39:37
Spezza nezpracoval přihrávku, a tak se k puku dostali hosté, jenž jej vyhodili přes celé kluziště.
39:17
Stars budou ještě v závěru druhé třetiny hrát přesilovou hru, protože na trestnou lavici míří Nick Bjugstad (FLA) na dvě minuty za hákování.
38:57
Faksa nahodil puk za bránu Floridy, jenže zde nebyl ani jeden z domácích hráčů.
38:32
Dallas se snažil dostat do útočného pásma, jenže domácí narazili na obranná val Floridy.
38:10
Gudbranson už neudržel puk v útočné třetině Floridy, a tak je hostujícím hokejistům odpískáno postavení mimo hru.
37:43
Jenže těm se jejich útok absolutně nevydařil a navíc se naopak icingem provinili domácí, takže se hra přesune před jejich bránu.
37:27
Florida poslala puk přes celé kluziště za cenu zakázaného uvolnění, a tak se na unavenou hostující pětku pustí první útočná formace Dallasu.
37:10
Ničuškinovu střelu od modré čáry dokázal zblokovat Ekblad, jenž se následně z ledu hodně těžce zvedá.
36:54
Sceviour nyní vyzkoušel Montoyu z hranice levého kruhu, jenže ani jeho střela neprošla za záda hostujícího brankáře.
36:20
A hosté navíc domácí tým zatlačili v jeho obranném pásu, a tak Stars stále nemohou vystřídat.
35:58
Až nyní se Floridě podařilo dostat první útočnou formaci Dallasu ze svého obranného pásma.
35:25
Znovu Montoya v akci, který musel schovat puk pod svou lapačku, který se k němu dostal po zblokované střele Jamieho Benna.
35:21
Seguin měl na své holi druhou branku domácích, jenže to by v bráně nesměl být Montoya, jenž jeho pohotovou střelu chytá svou lapačkou.
34:59
Domácím se nepodařilo dostat puk ze svého obranného pásma a Kulikov nakonec nahodil puk na bránu Dallasu, kde jej ještě před Niemim tečoval DAVE BOLLAND, jenž tak navyšuje vedení Panthers. Asistence: Dmitrij Kulikov, Jussi Jokinen.
34:39
Jokinen vyslal hodně neškodnou střelu směrem na Niemiho a puk končí v lapačce domácího brankáře.
34:22
Puk je však sražen na domácí střídačku, a tak se po komerční přestávce bude vhazovat před bránou Montoyi.
34:16
Dallas nakonec zvládl ubránit své oslabení, a tak se domácí mohou hnát do útoku.
33:47
Pirri vystřelil z pravého kruhu a Niemi jeho střelu zastavil na poslední chvíli svým betonem.
33:33
Bjugstad se pokusil překvapit Niemiho zpoza brány, jenže Niemi byl u své tyče připravený a puk končí pod jeho betonem.
33:04
Jágr drží puk na pravé straně, ale český útočník se zatím ke střele neodhodlal.
32:40
Hosté se už nyní usazují ve svém útočném pásmu a uvidíme co zde Panthers vymyslí.
32:31
Kotouč je za bránou Floridy.
32:14
Stars se po vyhraném vhazování hnali do protiútoku, který však skončil už na útočné modré, protože Fiddler byl v pásmu dříve než Sceviour s pukem.
32:07
Valerij Ničuškin (DAL) navíc oslabuje svůj tým, když dostává dvě minuty za vysokou hůl, a Panthers si tak zahrají svou první přesilovou hru v utkání.
31:55
Antoine Roussel (DAL) a Gudbranson (FLA) tedy za bitku samozřejmě dostávají pětiminutové tresty.
31:55
V obranném pásmu Floridy se do sebe pustili Roussel a Gudbranson a po velkém boji se nakonec hostujícímu obránci podařilo dostat domácího útočníka na ledovou plochu.
31:24
Domácí nahodili puk za hostující bránu, kam si pro něj dojel Montoya.
31:08
Seguin chtěl poslat puk před bránu Floridy, jenže jeho nahození zastavil už Gudbranson.
30:35
Následuje komerční přestávka.
30:35
Spezza si vybruslil na střed útočného pásma, odkud vystřelil, ale Montoya byl připravený a puk končí v jeho výstroji.
30:10
Klingberg příliš spěchal s útočnou rozehrávkou a puk nakonec jen přeměřil kluziště, a domácím je tak odpískán icing.
29:39
Třetí formace Dallasu sice držela puk ve svém útočném pásmu, jenže domácím se nepodařilo nějak ohrozit Montoyu.
29:10
Kulikov dostal nabito na modrou čáru a jeho následná střela končí ihned na prvním bránícím hráči Dallasu.
28:42
Jokinen vyzkoušel Niemiho z pravého kruhu a domácí brankář jeho střelu vyrazil svým betonem.
28:25
Florida vyvezla puk až za bránu Niemiho, avšak zde si jej domácí bleskově přebírají.
28:00
Přihrávku Ničuškina zblokovali hostující hráči do hlediště, a tak se bude znova vhazovat před bránou Montoyi.
27:30
Panterům se s velkým úsilím podařilo dostat puk přes celé kluziště, což znamená odpískaný icing, a tak se hra vrátí před jejich bránu.
27:12
27:12
Klingberg zůstal zapomenutý za obranou Floridy, kam se k němu dostal puk, jenže jeho střelu vyrazil Montoya za svou bránu, kam si pro něj švédský obránce ještě dojel a nahrál Seguinovi, jenže ten trefil spojnici hostující brány, od které se už puk odrazil do ochranné sítě.
26:57
Hodně těžkou přihrávku nyní poslal Jamie Benn Klingbergovi, jenž se ocitl sám mezi třemi hráči, kteří už jej o touš obrali.
26:32
Stars jen nahodili puk do útočného pásma, a odevzdali jej tak svému soupeři.
26:12
MacKenzie vystřelil z levé strany, avšak jeho střela ani nesměřovala mezi tři tyče.
25:55
Další útočná akce Dallasu končí ofsajdem. Vhazovat se bude ve střední třetině.
25:38
Ničuškin zavezl touš do útočného pásma, jenže zde o něj domácí hráč velice rychle přišel, a tak se k puku dostávají hosté.
25:11
Petrovic vystřelil od modré čáry a Niemi jeho střelu vyrazil svým betonem.
25:04
Florida poté zatlačila Dallas v jeho obranném pásmu, ale první formace Panthers nakonec nedokázala přidat další branku.
24:28
Následně jeli domácí ve dvou na jednoho, jenže Seguin nedokázal dostat puk na Sharpa.
24:08
Niemi předvedl dva parádní zákroky proti Smithovi, a drží tak Dallas ve hře.
23:47
Jordie Benn vystřelil od modré, ale obránce Dallasu poslal puk do rohu kluziště.
23:18
Dallas se snaží o co nejrychlejší odpověď, ale domácím se zatím nedaří překonat výborného Montoyu.
22:38
Ničuškin zkusil Montoyu z pravé strany, ale ani on si nevedl lépe a hostující brankář má na svém kontě další úspěšný zákrok.
22:15
Janmark jel po parádním pasu sám na Montoyu, jenže mladý domácí útočník nepřekonal brankáře Floridy.
21:22
Dallas Stars mění své brankáře, když Lehtonena střídá Anti Niemi.
21:22
Panthers vyrazili do rychlého protiútoku, kde nakonec Jágr nahrál na střed útočného pásma Bjustadovi, který přenechal touš AARONU EKBLADOVI, jenž už prostřelil Lehtonena. Asistence: Nick Bjugstad, Jaromír Jágr.
20:41
Následně zahrozila Florida a Lehtonen měl ve bráně co dělat, aby puk nepustil za svá záda.
20:10
Klingberg dostal přihrávku na pravou stranu, kde ihned vystřelil a Montoya si připisuje první zákrok.
20:01
Statistiky po první třetině:

Střely: 10:9
Vhazování: 11:10
Zblokované střely: 5:7
Hity: 9:8
Dallas se bleskově dokázal v dostat do vedení, když domácí rychle využili svou první početní výhodu, ve které tečoval touš Jamie Benn. Jenže domácím se poté nepodařilo přidat další branku, což se jim nakonec stalo osudným, protože Florida otočila vývoj utkání na svou stranu, když nejdříve vyrovnal legendární Jaromír Jágr a Nick Bjugstad poté poslal hodně lacinou brankou Panthers do vedení.
20:00
19:42
Klingberg se postupně dostal až do útočného pásma, jenže zde se mu už nepodařilo předat puk Jamie Bennovi.
19:26
Stars si v útočné třetiny nahráli rukou, a tak je hra přerušena a vhazovat se bude ve středním pásmu.
19:12
Fiddler dostal přihrávku na levé křídlo, odkud už se chtěl hnát na Montoyu, jenže domácího hráče parádně zastavil Campbell.
18:50
Puk je následně sražen mimo kluziště, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.
18:40
Huberdeau se dostal do zakončení ve vlastním oslabení, kterého Lehtonen dokázal zlikvidovat.
18:08
Hemský se parádně dostal až před Montoyu, kde ještě nahrával, ale Janmark nedokázal překonat hostujícího brankáře.
17:39
Seguinovi přeskočil puk přes hokejku, a tak se touš následně dostal až do středního pásma.
17:14
Další vyhození Floridy.
16:55
Hosté vyhráli následné vhazování a puk rychle putuje přes celé kluziště.
16:47
Dallas bude hrát přesilovou hru, protože Brendon Pirri (FLA) dostává dvě minuty za držení hole.
16:18
Jágr se dostal do zakončení z pravé strany a Lehtonen jeho střelu dokázal vyrazit mimo svou bránu.
15:58
Huberdeau zavezl puk až do útočné třetiny, kde se na něj pověsila hned trojice domácích hráčů.
15:24
Ničuškin zapomněl na modré čáře puk za sebou, a tak byl v pásmu dříve, což znamená jediné, a tedy ofsajd Dallasu.
14:49
Panthers vyhráli následné vhazování a hosté dostali puk, s pomocí mantinelu, do ochranné sítě.
14:46
Florida poslala puk přes celé kluziště, a tak je hostům odpískáno zakázané uvolnění.
14:20
Sceviour si vykroužil zpoza hostující brány a ihned zakončil, avšak zde byl Montoya připravený.
13:20
Tak tohle je pro domácí tým hodně kruté a navíc se opět potvrzuje pravidlo nedáš-dostaneš. NICK BJUGSTAD vystřelil ze středu útočného pásma a Lehtonen nyní za svá záda pustil hodně lacinou branku, protože tohle se tedy rozhodně dalo chytat. Asistence: Jonathan Huberdeau.
13:03
Sharp má zatím na své holi obrovskou kupu smůly! Seguin mu nyní připravil hned dvě gólové šance, jenže bývalého útočníka Chicaga nejdříve vychytal Montoya a poté ještě hráč s číslem 10 nastřelil tyč.
12:33
Florida započne svou další útočnou akci od svého brankáře, kde puk drží Gudbranson.
12:16
Oleksiak vypálil od modré čáry, jenže jeho střela končí ihned na prvním bránícím hráči.
11:42
Stars se po vyhraném vhazování bleskově přesunuli do útočného pásma, kde domácí kombinují za bránou Floridy.
11:24
Domácí poslali puk přes celé kluziště, a tak je Dallasu odpískáno zakázané uvolnění.
11:04
JAROMÍR JÁGR využil zaváhání domácí obrany, když se v přečíslení dvou na jednoho rozhodl zakončit a jeho střela prošla Lehtonenovi nad jeho ramenem. Asistence: Jonathan Huberdeau, Willie Mitchell.
10:36
Dallas nahodil puk do svého útočného pásma, jenže u něj byla dříve Florida.
10:22
Následně zahráli hosté puk vysokou holí, takže se bude po komerční přestávce vhazovat před jejich bránou.
10:15
Faksa dostal parádní přihrávku na hranici levého kruhu, odkud ihned vypálil, jenže Montoya byl připravený a puk vyrazil.
09:50
Goligoski drží puk za svou bránou a uvidíme, co se z další útočné akce Dallasu vyvine.
08:50
Následně se hnali domácí ve dvou na jednoho, kdy Ničuškin přihrál Oleksiakovi, kterého však vychytal Montoya.
08:23
Lehtonen předvádí další parádní zákrok! Od modré totiž vystřelil Gudbranson, jehož střelu zblokoval jeden z obránců Dallasu přímo na hůl Trochecka, kterého však dokázal skvěle vychytat finský brankář.
08:07
Po chybě Jo. Benna se z levé strany hnal na domácí bránu Howden, jenž se snažil poslat puk pod břevno, jenže Lehtonen dokázal udržet puk ve své výstroji.
07:35
Dallas se nyní snaží trochu uklidnit hru, když domácí drží puk ve svém obranném pásmu.
06:58
Ekblad vypálil od modré čáry a jeho pokus byl ještě tečován před Lehtonenem, avšak naštěstí pro domácí touš letěl mimo bránu.
06:53
Domácí brána byla následně vychýlena ze své pozice, a tak se bude vhazovat v útočné třetině Floridy.
06:47
Jágr se dostal k odraženému kotouči a ihned vystřelil a jeho střela zřejmě trefila boční konstrukci domácí klece.
06:31
Následuje první komerční přestávka utkání.
06:31
Rychlá akce Dallasu končí už na modré čáře, kde se domácím nepodařil přechod, a tak je Stars odpískán ofsajd.
06:05
Floridě se podařilo dostat puk ze své obranné třetiny, a tak se Panteři mohou hnát co nejblíže domácí brány.
05:32
Seguin se dostal do zakončení ze středu útočné třetiny a Montoya musel jeho střelu vyrazit do rohu kluziště.
04:50
Klingberg chtěl obloukem poslat puk do středního pásma, avšak touš končí na střídačce Dallasu, takže se bude vhazovat v obranné třetině domácích.
04:27
Janmark chtěl přihrát do rohu Fiddlerovi, jenže jeho pas zastavil Petrovic.
03:55
Jokinen nadělal menší potíže debitující obranné dvojici Dallasu, jenž si však nakonec s celou situací poradila.
03:27
Jágr dostal přihrávku mezi kruhy a Lehtonen jeho bleskovou střelu vyrazil svým levým betonem.
03:02
Florida se na krátký okamžik dostala do svého útočného pásma, ale Dallas je bleskově vytlačil.
02:38
Seguin nahodil puk na Montoyu, jenž touš ihned přihrál na své obránce.
02:17
Jenže ta končí předčasně kvůli vyloučení Jasona Spezzy (DAL), který též dostává trest za nedovolené bránění. Pokračovat se bude ve čtyřech hráčích na obou stranách.
02:14
Další vyloučení Floridy! Shawn Thornton (FLA) dostává dvě minuty za nedovolené branění, takže si Stars zahrají další přesilovou hru.
01:59
Tak to byla bleskově využitá přesilová hra! Seguin vystřelil z levé strany a JAMIE BENN ještě lehce tečoval puk bruslí a touš zapadl přesně mezi betony Montoyi. Asistence: Tyler Seguin, John Klingberg.
01:51
Alex Petrovic (FLA) poslal z obranné třetiny puk přímo do hlediště, a to znamená dvě minuty za zdržování hry takže si Stars zahrají svou první přesilovou hru.
01:39
I Lehtonen má na svém kontě první úspěšný zákrok, když musel vykrýt střelu Trochecka z pravé strany útočného pásma Floridy.
01:28
Nyní už však registrujeme první střelu v utkání, kterou od modré vyslal Oleksiak a Montoya měl se svým prvním zákrokem menší potíže, ale hostující brankář nakonec vše zvládl.
00:51
První formace Dallasu sice dostala puk do útočného pásma, jenže domácí se neprotlačili do zakončení.
00:28
Campbell vystřelil od modré čáry a jeho pokus byl zastaven domácí obranou ještě před Lehtonenem.
00:08
Stars sice vyhráli úvodní vhazování, jenže Jordie Benn poslal do středního pásma.
00:01

Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Goligoski, Klingberg, Oduya, Jo. Benn, Nemeth, Oleksiak – Ja. Benn, Seguin, Sharp – Janmark, Spezza, Ničuškin – Hemský, Eakin, Roussel – Fiddler, Faksa, Sceviour.

Florida Panthers: Montoya (Luongo) – Campbell, Ekblad, Mitchell, Gudbranson, Kulikov, Petrovic – Huberdeau, Bjugstad, Jágr – Pirri, Bolland, Smith – Jokinen, McKenzie, Howden – Thornton, Trocheck, Brickley.

Rozhodčí: O´Halloran, L´Ecuyer – Sericolo, Pancich.
Československá stopa v obou týmech:

Aleš Hemský (DAL) – 6 bodů (1+5)
Radek Faksa (DAL) – 0 bodů
Jaromír Jágr (FLA) – 8 bodů (5+3)
Vzájemné zápasy:

Florida si s Dallasem dvakrát poradila v přípravných zápasech, jenže v sezóně tomu bylo zcela jinak. Panthers sice v prvním vzájemném měření sil vedli 2:0, ale Stars se do utkání dokázali velice rychle vrátit a v samotném závěru i dokonali svůj obrat, a porazili tak svého soupeře.

18.10. Florida Panthers – Dallas Stars 2:4
Dallas Stars

Kdo by byl řekl, že po velmi nevydařené přípravě přijde takový rozjezd. Dallasu zatím v úvodních zápasech vše šlape, jako švýcarské hodiny a kromě zpackaného zápasu v Coloradu zatím Stars válcují jednoho soupeře za druhým. Texaskému týmu tak zcela zaslouženě patří první místo v Západní konferenci. Svěřenci Lindyho Ruffa se totiž konečně mohou spolehnout na oba své brankáře, kterým platí nejvíce z celé soutěže. Tandem Jamie Benn a Tyler Seguin dále pokračuje k získání titulu nejlepší dvojice v NHL a konečně i funguje defenzíva. Jedinou kaňkou je zatím Patrick Sharp, který se ještě v novém týmu zcela neaklimatizoval.

Poslední zápasy:

Pittsburgh Penguins – Dallas Stars 1:4
Philadelphia Flyers – Dallas Stars 1:2
Florida Panthers – Dallas Stars 2:4
Florida Panthers

Florida zatím odehrála sedm utkání a stejný je i počet získaných bodů. Mladý tým obklopený kolem stále hrající legendy Jaromíra Jágra zatím střídá dobré výkony s těmi horšími, když především v utkáních Floridy nepadá příliš mnoho branek. Panteři hlavně spoléhají na své přesilové hry, ve kterých právě nejvíce boduje Jágr. V utkání s Dallasem však bude Jágrovi chybět jeho centr Aleksandr Barkov, jenž nedohrál minulý zápas. Florida navíc v Texasu ukončuje svůj tří zápasový trip, který Panterům zatím příliš nevychází, protože po prohře v prodloužení v Pittsburghu přišla porážka na ledě Chicaga.

Chicago Blackhawks – Florida Panthers 3:2
Pittsburgh Penguins – Florida Panthers 4:3 pp.

Nejproduktivnější hráči:

Jaromír Jágr – 8 bodů (5+3)
Aleksandr Barkov – 6 bodů (3+3)
Vincent Trochek – 2+3 (2+3)
Vítám vás u dalšího on-line přenosu z utkání NHL, ve kterém nás čeká střet konferencí, protože Dallas Stars na svém ledě přivítají Floridu Panthers. Start utkání je naplánován na 02:00, avšak dá se očekávat, že samotný zápas započne s několikaminutový zpožděním.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.