Poslední utkání s Ruskem začíná už zítra ve dvanáct hodin a my budeme opět u toho! Pro dnešek se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek sobotního večera.
Druhé utkání na Karjale končí a bohužel pro český tým opět bez bodového zisku. Češi byli v utkání lepším týmem, ale dali pouze jeden gól, zatímco Finové dva. Remíza by byla zasloužená pro obě strany, protože jsme sledovali pěkné utkání.

Hokej ovšem bývá nespravedlivý a ze zisku tří bodů se radují Finové. Český výběr ale může těšit výborný výkon, který byl oproti utkání se Švédskem o několik tříd lepší. Velmi slušně zahráli také nováčci v čele s Dominikem Furchem. Svěřenci Vladimíra Vůjtka mají z čeho těžit a pokud na dnešní výkon navážou zítra proti Rusům, mohou pomýšlet na první body.
Na české straně byl zvolen nejlepším hráčem utkání liberecký Radim Šimek, zatímco na finské straně Oskar Osala. Na Karjale se však udělují dvě ceny a tu druhou dostal Dominik Furch. Na straně soupeře si přijel pro ocenění Tommi Huhtala. Z mého pohledu naprosto správný výběr.
Společně se sirénou se strhla v rohu kluziště mela, ve které byli nejaktivnější Sobotka s Kukkonenm a zdálo se, že ještě budou padat tresty. Sudí ale možná zůstanou pouze u slovní domluvy.
59:49
Zbývají vteřinky, ale bohužel se Čechům nedaří vystřelit.
59:23
Český tým se trápí na vlastní polovině. Stále se mu nedaří dostat do útočné třetiny.
58:52
Kundrátkova střela od modré trefila pouze bránícího Pyörälu a Češi musí pro kotouč až k vlastní brance.
58:44
Český brankář už je na střídačce! Zakázané uvolnění Finů a vhazování po Säteriho levici.
58:33
Český tým se snaží vybojovat útočné pásmo. Zatím se mu to nedaří...
58:20
Vladimír Vůjtek si bere oddechový čas. Uvidíme, zda Dominik Furch utkání dochytá, nebo pustí na led šestého hráče.
58:15
Tak to je velká smůla! Finové drželi kotouč v obranném pásmu, ale udělali chybu v rozehrávce a k puku se dostal Gulaš, který následně trefil pouze levou tyč finské branky!
57:30
Češi se snaží usadit v útočném pásmu, což se jim zatím nedaří. Navíc se museli rychle vracet a ujíždějícího Fina musel zastavit čistým hitem Sobotka.
57:04
Na pravé straně využil zaváhání českého týmu Sallinen, ale neměl rychlost a jeho střele chyběla potřebná razance. Po střele Huhtaly se vhazuje před Furchem.
56:21
Česká přesilová hra zůstala nevyužita a Čechům střelecky příliš nevyšla. Aktuálně drží kotouč Finové.
56:08
Svěřenci Vladimíra Vůjtka se konečně dostali do útočné třetiny, ale nemohou se dostat do zakončení. Šimek mířil pouze do bránícího hráče a hra je přerušena.
55:31
Když už se český tým dostal do útočné třetiny, tak byla Kovářova přihrávka sražena do středního pásma. Následuje další vyhození Finů.
55:07
Finové dvakrát vyhodili a oba týmy střídají. Češi musí začít ze své poloviny hřiště.
54:52
Češi kombinovali v útočné třetiny a vyměnili si několik přihrávek. Vrcholem útočného snažení byla tvrdá střela Kempného, která byla před Säterim sražena a finský brankář puk přikryl.
54:19
Přesilovou hru si zahrají také Češi. Za sekání míří na trestnou lavici Tommi Huhtala (FIN) a český výběr má ideální příležitost na srovnání skóre. Početní převaha přichází v pravý čas.
53:55
V obrovské šanci se ocitl také Jan Kolář, který přijel k finské brance z druhé vlny, ale zakončení mu nevyšlo.
53:07
Češi měli obrovské štěstí! Finové využili zaváhání české defenzivy a z pravé strany pálil Jormakka, jehož střela prošla mezi Furchovými betony a mířila pouze těsně vedle pravé tyče!
52:52
Zajímavou šanci si vypracoval Sobotka. Český kapitán tvrdou střelou prověřil Säteriho, který následně poprosil o přerušení, protože dostal zásah do masky.
52:06
V útočném snažení pokračuje také čtvrtá formace, ale Finům se daří držet český tým zkrátka.
51:42
Radil vyvezl kotouč na útočnou modrou, kde ho posunul do strany Filippimu a jeho nahozený kotouč byl sražen do ochranné sítě.
51:09
Střela Jormakky byla nepřesná.
50:34
Útočná akce Čechů skončila další trefou do brankové konstrukce! Před brankou se ještě snažil uplatnit důraz Jan Kovář, což se nelíbilo finskému obránci a strhla se menší mela.
50:16
V posledních vteřinách jsou opět aktivnější Češi, kteří se snaží vyrovnat stav utkání.
49:30
Když už se Čechům podařilo zakombinovat v útočné třetině, puk skončil v ochranné síti. Hned po vhazování už musel Säteri zasahovat, ale se střelou od modré si bez problémů poradil.
48:41
V posledních desítkách vteřin se hraje převážně na polovině Čechů, kterým se nedaří přenést hru na polovinu soupeře. Furch je zatím bez práce.
47:28
Finové pokračují v herní převaze a Češi se pouze brání. I díky výbornému Furchovi stále drží naděje na zvrat.
47:03
Češi si mohou oddechnout. Furch pokryl další střelecký pokus soupeře a následuje komerční přestávka.
45:44
Krušné chvilky prožila česká defenziva v čele s brankářem Furchem. Finové šli do útoku a za pomoci faulu se dostali do útočné třetiny, přesto se pokračovalo bez hvizdu sudího. Český brankář se navíc vydal za pukem daleko z branky a při své cestě ztratil hůl. Finové opět pokračovali ve hře a po dalším sporném zákroku v rohu kluziště trefili dokonce tyč! Finský tlak však nadále pokračoval a přerušil ho až parádní zákrok lapačkou v podání českého brankáře.
45:04
Další útočnou akci Čechů zastavila jejich nepřesnost.
44:36
Svěřenci Vladimíra Vůjtka drží kotouč v útočné třetině a po Kubalíkově přihrávce střílel Doudera. Jeho dělovce ovšem chyběla přesnost.
44:16
Následný kontr Finů musel likvidovat Furch. Češi mohou zaútočit.
43:49
Elitní útočná formace Čechů se dostala do přečíslení, ale Sobotka nestihl před brankou přihrát a ani zakončit.
43:15
Na pravé straně dostal kotouč Olesz, ale jeho střelu Säteri viděl a bez problému ji zlikvidoval pravým ramenem.
42:43
Další střelecký pokus z levé strany už mířil mimo a Furch ho pouze jistil nataženým betonem.
42:20
Kiiskinen prověřil Furcha, který kotouč vyrazil bezpečně do strany.
41:20
Finsko právě vstřelilo branku!
To může Čechy mrzet. Finský tým si několikrát vyměnil kotouč v útočném pásmu, až dostal přihrávku zpoza branky KRISTIAN KUUSELA a zcela volný před českou brankou ho poslal do sítě – 1:2. Asistence: Tommi Huhtala, Sami Lepistö.
40:39
Finové nahodili kotouč a rozjeli kombinaci v útočné třetině. Sérii přihrávek zakončil Kukkonen, jehož pokus Furch velmi dobře viděl.
40:01
Máme za sebou prvních čtyřicet minut zápasu a sledujeme slušnou podívanou. Češi dokázali navázat na vydařený výkon z úvodní třetiny, naopak Finové svůj výkon zlepšili.

Stále jsou však nebezpečnější Češi, kteří šli do vedení po trefě Milana Gulaše. Finové se poté dočkali první přesilové hry, při které drželi český tým pod zámkem a orazítkovali spojnici Furchovy branky. Čechům se nakonec podařilo oslabení ustát, ale o pár minut později už mířil přesně Tommi Huhtala.

Úvodní buly třetí třetiny bude vhozeno přibližně v 17:34.
40:00
39:49
Další výrazný pokus Češi nepřidali a druhá třetina se dohraje na jejich holích a za brankářem Furchem.
39:18
Následně zaútočili Češi. Zohornovu pobídku však Jeřábek nezakončil přesně.
38:50
Finsko zakládá útočnou akci ve své obranné třetině a s přechodem do útoku má velké problémy.
38:10
V zajímavé pozici se u modré čáry ocitl Filippi, ale svou střelu vyslal pouze do bránícího Fina.
37:38
Třetí útočná formace drží svého soupeře pod zámkem a několikrát vystřelila na branku. Kempný mířil ovšem mimo.
36:37
Češi mohli rychle odpovědět, ale Sobotkův pokus vyrazil Säteri. Nutno podotknout, že se finský tým výrazně zlepšil.
36:16
Bohužel, teď už to Finsku vyšlo. Finové opět využili volného prostoru při českém střídání a TOMMI HUHTALA se zmocnil kotouče ve středním pásmu. Finský křídelník ho středem hřiště vyvezl až mezi kruhy, odkud parádně trefil horní růžek Furchovy branky – 1:1. Asistence: Harri Pesonen, Aleksi Elorinne.
35:14
Na druhé straně výborně zabojoval Buchtele a dokonce se dostal ke střele. Jeho pokus však mířil mimo.
34:49
Tentokrát to domácím vyšlo a ke gólu nechybělo mnoho. Na levé straně se dostal ke kotouči Kontiola a rychlou střelou trefil pouze levou spojnici české branky!
34:23
Situace se uklidnila a Finsko se nemohou usadit v útočném pásmu. Češi se dobře brání.
33:50
Finsko okamžitě roztočilo kolotoč a sérií rychlých přihrávek zamotalo hlavy české čtyřce. Ta za přispění skvělého Furcha finský tlak ustála a po vyhození může vystřídat.
33:21
Finové nebezpečně zaútočili po levé straně a Češi jejich ofenzivní akci ustáli za pomoci faulu. Nedovoleně si počínal Milan Doudera (CZE), který si odpyká menší trest za hákování.
32:54
Zajímavou šanci měl Filippi, který se dostal ke kotouči a pokusem z mezikruží mířil vedle branky.
32:39
Kubalík se pokoušel na modré čáře posunout kotouč na Gulaše, ale neúspěšně. Plzeňský útočník následně ustál souboj v rohu kluziště a Češi jsou v útočném pásmu.
31:48
Čeští obránci se nedohodli při zakládání útočné akce a po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před českou brankou.
31:33
Finskou převahu Češi ustáli a naopak zahrozili oni. Sobotkův pokus z levé strany ovšem mířil mimo tři tyče. Následně měl další střelu Kubalík, jehož dělovku Säteri pokryl.
30:35
Finy inkasovaná branka nakopla a aktuálně drží kotouč v útočném pásmu. Češi zatím dobře napadají a nepouští soupeře ke střele.
29:58
Česko právě vstřelilo branku!
Tentokrát už se český výběr prosadil a zaslouženě vede. Radim Šimek střílel od modré čáry a jeho tvrdá střela Säterimu vypadla. Před brankou se nejrychleji zorientoval MILAN GULAŠ a protlačil puk do sítě – 1:0! Asistence: Radim Šimek.
29:16
Český tlak skončil zakázaným uvolněním, po kterém se dostal ke střele Šimek, jehož pokus dorážel nepřesně Radil.
28:37
Finové měli velký tlak, ale nepodařilo se jim vystřídat a očividně toho mají plné kecky.
28:01
Domácí výběr roztočil kolotoč v obranném pásmu Čechů a Furch se musel natahovat proti tvrdé střele od modré. Ta naštěstí mířila mimo tři tyče.
27:30
Česko právě ustálo velký závar před svou brankou! Furch nejprve vyrazil střelu od modré, dokázal si poradit i s přihrávkou a Stříteský na poslední chvíli odpálil kotouč do strany.
27:01
Pokračuje se ve hře a Finové se snaží s kotoučem na svých hokejkách dostat přes výborně napadající Čechy.
26:32
Puk si osahal také Furch. Brankář Omsku musel zasahovat proti střele Lajunena, který se dostal do zakončení po pravé straně. Komerční přestávka.
26:11
Puk následně zamířil do ochranné sítě, ale žádný ze sudích si toho nevšiml. Domácí tak vyhodili a český výběr musí pro kotouč až za Furcha.
25:57
Češi mají stále navrch a dokonce stihli na rozdíl od unavených Finů vystřídat. Z kruhu pro vhazování pálil mimo Radil.
25:22
Druhá útoční formace Čechů drží Finy pod zámkem a kombinuje v útočné třetině. Zatím bez střelecké efektivity.
24:38
Nepřesná rozehrávka Finů znamenala ztrátu kotouče a český tým může zaútočit!
23:51
Po něm se dostal ke střele Kempný, ale jeho pokus od modré čáry mířil mimo tři tyče.
23:43
Finsko má stále problémy s českým napadáním a muselo vyhodit na zakázané uvolnění.
23:33
Hraje se na obě strany, ale jeden z týmů se nedokáže dostat do zakončení. Puk je tentokrát na holích českých hráčů.
22:43
Finsko má velké problémy s přechodem do útočného pásma. Český tým s nimi dokáže bruslit a nepříjemně napadá jejich rozehrávku. Doufejme, že to vydrží a Češi přidají nějaké góly!
22:15
Finové se dostali až na útočnou polovinu, odkud nahodili kotouč a Furch musel ven z branky, čímž pomohl českým obráncům.
21:43
Češi dokázali ubránit modrou čáru a po vyhození kotouče jdou střídat. Na ledě je třetí útočná formace.
20:57
Säteri vyrazil povedenou střelu z levé strany. Práci měl také Furch, který o několik vteřin později likvidoval střelecký pokus Kuusely.
20:28
Finové si ovšem s útokem Čechů poradili a dostávají kotouč až do středního pásma. V něm se ho však opět zmocnili hráči v červených dresech.
20:02
Češi vyhráli úvodní vhazování prostřední části a Sobotka jede za nahozeným kotoučem.
20:01
Třetí třetina začne přibližně ve 16:48.
Máme za sebou první třetinu, ve které předvedl český tým velmi dobrý výkon. Trenér Vladimír Vůjtek může být spokojený s výkonem defenzivy a pochválit může také útočníky. Těm se dařilo napadat finskou rozehrávku a několikrát nebezpečně zahrozit.

Několik šancí měli také Finové, ale Češi jsou nebezpečnějším týmem. Od vedoucí branky je dělilo opravdu málo, když Milan Gulaš orazítkoval pouze tyč finské branky.
20:00
19:58
Češi dohrávají první třetinu velmi dobře. V závěru úvodní dvacetiminutovky střílel ještě Kundrátek, jehož pokus byl tečován a mířil pouze těsně vedle Säteriho klece!
19:42
Češi ještě dokázali zahrozit. Sobotka dostal kotouč do pásma, posunul ho na Řepíka, který hezky našel Kempného, jehož tvrdou ránu musel ukrýt Säteri.
19:17
Český obrana se dokázala vrátit a zastavila finský útok.
18:51
Hra se následně přesunula do středního pásma, odkud se dostal do zakončení Hruška a Säteri měl s jeho střelou problémy. Finskému brankář museli nakonec pomoci jeho spoluhráči.
17:57
Třetí formace Čechů zatlačila Finy a po Radilově přihrávce střílel od modré Doudera. Dělovka třineckého zadáka však proletěla těsně nad levým růžkem Säteriho branky.
17:42
Další českou akci zastavil ofsajd.
17:07
Vůjtkova družina vybojovala kotouč do své moci a mohla zaútočit. Vinou nepřesností se ovšem do zakončení nedostali.
16:39
Rychlý protiútok Finů skončil v náručí Furcha a český brankář puk raději podržel. Bude se vhazovat vedle české branky.
16:10
Sobotka vyhrál ve vlastním pásmu vhazování, dokázal posunout kotouč na Řepíka, který před modrou čáru přenášel hru na najíždějícího Zohornu, ale tomu prudká přihrávka odskočila – ofsajd.
16:03
Přetahovanou ve středním pásmu přerušil hvizd sudího. Jeden z arbitrů odpískal hru vysokou holí a po komerční přestávce se bude pokračovat ve hře.
15:29
Jeřábek ovšem dvakrát neuspěl. Nejprve trefil od modré bránícího hráče a poté mířil z hranice kruhu nepřesně. Svěřenci Vladimíra Vůjtka musí pro kotouč až ke své brance.
14:51
Napadající Jeřábek dokázal zastavit protiútok soupeře a třetí česká formace drží Finy pod zámkem.
14:23
Češi se po menším tlaku osvobozují a mohou vystřídat.
13:53
Finové vyhráli vhazování a na modré čáře se opřel do puku Kukkonen, jehož pokus trefil brusli Gulaše.
13:38
Puku se následně zmocnili Finové a založili útočnou akci, kterou zastavilo zakázané uvolnění českého výběr.
12:57
Velká škoda. Elitní formace českého týmu skvěle napadá a potvrdila to také při posledním střídání. Sobotka navíc dokázal vybojovat kotouč v útočném pásmu, ale poté o něj přišel.
11:58
Česko zatím dobře brání a opět dokázalo zastavit útok domácího výběru. Vzápětí ovšem neuspěli ani oni.
11:19
Výborný Filippi zůstal na hřišti ze své formace poslední a dokonce dokázal vybojovat kotouč v útočném pásmu. Češi se následně několik vteřin pohybovali kolem finské branky, přesto Säteriho neohrozili.
11:06
O několik vteřin později se prodíral po pravé straně Huhtala, posouval si kotouč do středu hřiště, ale následně narazil na českého obránce.
10:34
Při českém střídání zahrozili Finové. Jmenovitě to byl Osala, který střílel z levé strany a prověřil pozorného Furcha.
09:53
Zohorna výborně napadal a vybojoval kotouč, který se snažil posunout na Řepíka. Přihrávku ovšem zablokoval bránící hráč.
09:28
Na zaplněných tribunách je slyšet také početná skupina českých fanoušků. Hraje se na polovině Finů.
08:53
Zahrozili také Češi, leč bez úspěchu. Tempo utkání se začíná zrychlovat a hraje se na obě branky.
07:49
Na druhé straně střílel ze střední vzdálenosti Osala a jeho kotouč Furch vyrazil.
07:10
Säterimu pomohla branková konstrukce! Gulaš dostal kotouč v útočném pásmu, obkroužil ho a z levé strany střílel na zadní tyč. Bohužel pro český tým ji trefil.
06:49
Když už se to podařilo, Sobotkova přihrávka nemířila na žádného z hráčů v červených dresech.
06:09
Elitní útočná formacee Čechů nedovoluje soupeři rozehrát, ale nedaří se jí získat kotouč.
05:37
Voráček zastavil rozjetého Pyörälu a Češi získávají puk do své moci.
04:58
Přetahovaná ve středním pásmu skončila nahozeným kotoučem z finských holí a napadající soupeř donutil českou obranu k chybě. Puk se dostal až k Huhtalovi, jehož střelu vyrazil Furch lapačkou.
04:14
Při další finské akci už mohl být Furch v klidu. Po nepřesné rozehrávce rozehrávají Češi od své branky.
03:32
Pěknou akci Suomi zastavil Furch. Kontiola se dostal středem hřiště do útočného pásma a posunul na Kiiskinena, jehož nahozený kotouč skončil v náručí českého brankáře.
03:20
Zakončit nedokázali ani Finové, přesto jsou stále u puku. Rychlý brejk Čechů totiž ztroskotal na nepřesné přihrávce.
02:49
Elitní formace Čechů prožívá dobrý úvod utkání. Tentokrát vytěžila z menšího tlaku střelu Kempného, ale Säteri zasahovat nemusel.
01:56
Huhtala ujel po pravé straně a posunul kotouč na Sallinena, ale přihrávku srazil Kolář a v souboji s finského útočníka poslal k zemi. Sallinen dojel až do branky a hra byla přerušena.
01:38
Finové následně začali od své branky a útočnou akci domácího týmu zastavil lehký zákrok Furcha.
01:15
Druhá útočná formace českého týmu dokázala vybojovat puk v útočném pásmu a od mantinelu střílel Gulaš. Jeho pokus se ještě pokoušel tečovat Kubalík, ale neúspěšně.
00:42
Zaváhání na obranné modré čáře Finové potrestat nedokázali. Hra se přesouvá zpět na polovinu FInů.
00:22
Český tým zahájil utkání útokem, který finská obrana okamžitě zastavila a druhý pokus Čechů zastavil ofsajd Řepíka.
00:01

Česko: Furch (Jakub Kovář) – Kundrátek, Kempný, Jeřábek, Šimek, Kolář "A", Doudera, Stříteský, Voráček – Řepík, Sobotka "C", Zohorna – Gulaš, Jan Kovář "A", Kubalík – Radil, Filippi, Buchtele – Olesz, Horák, Hruška.

Finsko: Säteri (Metsola) – Laakso, Salmela, Hietanen, Lapiestö "A", Ohtamaa, Kukkonen "C", Elorinne, Kivistö – Hartikainen, Koskiranta, Jormakka – Osala, Kontiola "A", Kiiskinen – Kuusela, Sallinen, Huhtala – Pyörälä, Lajunen, Pesonen – Koivisto.

Rozhodčí: Linde, Sjöqvist – Pesonen, Saha.
Vzájemné zápasy v loňské sezoně
Češi se s finskou reprezentací v minulém ročníku střetli celkem čtyřikrát, tedy co se projektu Euro Hockey Tour týče.

V prvním měření sil, rovněž na Karjale, svému soupeři podlehli 1:2. O jediný úspěšný zásah českého týmu se postaral Radek Smoleňák.

I v následném utkání na ruském Channel One Cupu se z výhry radovala reprezentace Suomi. V Soči dokázala vyhrát 3:2, když za český celek skórovali Lukáš Radil a Dominik Simon.

Čechům se zadařilo až v letošním dubnu ve Znojmě. Před zraky vyprodaného stadionu porazili Finsko 4:1, ačkoliv od první minuty prohrávali. Díky gólům Vondrky, Zaťoviče, Sobotky a Erata ale brali tři body Češi.

Posléze se hrál další zápas i v Brně a bylo z toho vítězství po samostatných nájezdech. Góly se na tom podíleli Jordán se Sobotkou, vítězný nájezd proměnil Jakub Voráček.
První zápas Finska
Finové do domácího turnaje vstoupili velmi dobře, když porazili silné Rusko 2:1.

Do vedení šli přitom jako první právě hráči sborné, za které se v 16. minutě prosadil Kovalčuk. O minutu později se ale reprezentaci "Suomi" podařilo vyrovnat, o což se postaral Kukkonen. Vítězná branka padla v průběhu 50. minuty a během přesilové hry jí dal Petri Kontiola.

Finsko 2:1 Rusko 17. Kukkonen (Huhtala, Ohtamaa), 50. Kontiola (Lepistö, Hietanen) – 16. Kovalčuk (Grigorenko, Grigorjev)

Sestava Finska: Metsola – Laakso, Salmela, Hietanen, Lepistö (A), Ohtamaa, Kukkonen (C), Kivistö, Elorinne – Hartikainen, Koskiranta, Jormakka – Osala, Kontiola (A), Kiiskinen – Kuusela, Sallinen, Huhtala – Koivisto, Lajunen, Pesonen – Pyörälä
První zápas Česka
Premiéra české reprezentaci pod trenérem Vladimírem Vůjtkem nevyšla. Ve švédském městečku Örnsköldsvik podlehla tamní reprezentaci 2:6.

Družstvu tří korunek hodně pomohl lepší vstup do utkání, když se hned v páté minutě dostalo do dvoubrankového vedení. Stejný počet gólů dokázalo vstřelit i ve druhé třetině, Češi už v té zavěrečné pouze dvakrát dokázali snížit.

Švédsko 6:2 Česko
4. Fransson (Rosén, Gynge), 5. Ericsson (Omark, Danielsson), 33. Lundqvist (Axelsson, Johansson), 38. Rosén (Gynge, Ullström), 54. Sörensen (Ericsson), 59. Lundqvist (Kronwall, Fransson) – 51. Gulaš (Buchtele), 57. Hruška

Sestava ČR: Jakub Kovář – Kempný, Kundrátek, Kolář (A), Trončinský, Voráček, Krejčík, Šimek, Jeřábek – Kvapil, Sobotka (C), Olesz – Birner, Jan Kovář (A), Řepík – Buchtele, Horák, Gulaš – Kubalík, Filippi, Radil – Hruška
Hezké hokejové odpoledne z helsinské Hartwall Areny! Euro Hockey Tour pokračuje druhým hracím dnem. Po utkání mezi Ruskem a Švédskem se společně zaměříme na zápas mezi Českem a Finskem!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.