To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Utkání sledovalo 16 514 diváků.
Zápas je u konce a hosté dokonali obrat. V utkání prohrávali už 2:0, ale zvládli srovnat a v dramatických nájezdech získali prémiový bod. O ten se skvělým zakončením postaral Andrighetto.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Montreal Canadiens.
Rozhodující nájezd proměnil svým švihem SVEN ANDRIGHETTO a zařídil Montrealu extra bod.
Eliáš si položil gólmana, jenže Condon se na brankové čáře roztáhl a betonem zastavil puk před brankovou čárou.
Andrighetto se s tím nepáral, najel si před Schneidera a švihem na lapačku trefil naprosto přesně.
Henrique neuspěl se svým bekhendovým blafákem, pokračujeme dál.
Eller na Schneidera nevyzrál, ten jej vytlačil z úhlu a Eller minul.
Stempniak si připravil bekhendový blafák, gólmana sice překonal, ale poté trefil tyčku!
Kapitán Montrealu nedal, Pacioretty zcela minul.
Josefson si položil Condona a zavěsil bekhendovým blafákem. Je srovnáno.
Desharnais vymyslel prudkou střelu, tu Schneider vyrazil.
Cammalleri se pokusil o střelu, Condon jeho ne tak dobře umístěnou ránu vyrazil.
Jako první se rozjel hostující Galchenyuk, rozhýbal si Schneidera a bekhendem zavěsil pod břevno.

Trestné minuty: 8:8
Pětiminutové nastavení nerozhodlo, byť zejména hosté byli vítěznému gólu opravdu blízko. Jenže v brance New Jersey dnes stojí vynikající Cory Schneider. Čekají nás nájezdy!
65:00
Prodloužení skončilo.
64:57
Obrovský tlak hostů, ale Schneider odolává. Nejprve betonem zastavil zakončení Paciorettyho z bezprostřední blízkosti a poté si poradil i se Subbanovou bombou.
64:24
Hosté jsou ve čtyřech, Andrighetto se vrátil do hry. Začíná krátká přesilovka Montrealu.
64:13
Paciorettyho střelu z levého křídla schoval Schneider ve své lapačce.
63:45
Montreal se dostal do brejku dvou na jednoho, Desharnais ale nedokázal přihrát přes hokejku obránce.
63:24
Palmieri neudržel puk, do sóla se dostal Plekanec, při zakončení byl faulován Gelinasem a rozhodčí srovnal síly na ledě. Eric Gelinas dostal dvě minuty za hákování.
62:30
Montrealu se ale ihned po buly podařilo vyhodit přes všechny čáry, domácí začínají od Schneidera.
62:24
Domácí si zahrají ve čtyřech proti třem.
62:24
Přesilovka pro New Jersey, dvě minuty za držení Palmieriho dostal Sven Andrighetto.
62:05
Moore si počkal, až jej dojede Larsson, poslal mu pas, jenže tomu přeskočil puk hokejku a k zakončení nedošlo.
61:29
Subban možná prováhal nejlepší okamžik pro střelu a gólmana New Jersey neohrozil.
61:09
Schneider pro jistotu přerušil hru, docela jej vystrašila prudká Fleischmannova střela.
60:42
Stempniak se uvolňoval přes Petryho, ten jej poslal k ledu, dle sudího v rámci pravidel.
60:19
Přes obránce střílel Pacioretty – minul.

Trestné minuty: 6:6
Je za námi třetí třetina a o vítězi stále není rozhodnuto. Hosté v této části přidali na tempu a jejich snaha byla korunována vyrovnáním. O to se v 52. minutě postaral Galchenyuk, když se dostal do sóla a to proměnil bekhendovým blafákem. Další branky už nepadly, takže nás čeká pětiminutové prodloužení, hrané ve třech na obou stranách.
60:00
59:40
New Jersey jde do posledního útoku třetí třetiny.
58:53
Od modré vystřelil zápěstím Subban, puk skončil mimo branku na zadním mantinelu.
58:13
Zadovkou hledal Pacioretty Galchenyuka, ten zblízka nedokázal zakončit.
57:18
Hra je na druhé straně, Henrique srazil tvrdý Ellerův pokus.
56:39
Cammalleri nezpracoval pas z levé strany, hosté už vyváží puk do protiútoku.
55:45
Domácí teď ostřelují Condona ranami od modré čáry, skoro to teď při rozehrávce vypadá jako přesilovka New Jersey.
54:31
Tak tohle byla hodně nebezpečná střela od modré čáry. Autorem byl domácí Gelinas a Condon si musel puk najít mezi několika stínícími hráči.
54:16
Eliáš chtěl přihrát na volného Tootooa, jenže úmysl mu nevyšel podle představ a pas šel mimo spoluhráčův dosah.
53:59
Těsný ofsajd hostujícího týmu, útok, ve kterém byl i Fleischmann, byl zastaven.
53:20
Pacioretty se pustil do odvážného souboje u mantinelu a málem se mu podařilo proti přesile vysunout spoluhráče.
53:00
Začal se hrát hokej ve velkém tempu, hra se přelévá ze strany na stranu.
51:42
Za domácí vystřelil Moore a Condon si nebyl zrovna jistý svým zákrokem. Nakonec se ale hosté ubránili.
51:14
Montreal právě vstřelil branku!
A je srovnáno! ALEX GALCHENYUK zařadil druhou kosmickou rychlost, unikl Larssonovi s Greenem a bekhendovým blafákem překonal Schneidera. Asistence: Max Pacioretty, Andrej Markov.
50:06
Na druhé straně se do střelecké pozice z levé strany dostal Eliáš. První ránu kryl Condon, druhá šla mimo.
49:55
A pokryl i nápor Plekance s Paciorettym. Zaslouženě tak sklízí ovace publika.
49:55
New Jersey se ubránilo, Schneider předvedl skvělou práci v brankovišti.
49:24
Z voleje pálil Subban, Schneider jeho bombu zvládl vyrazit.
48:45
Plekanec se snažil dorazit Markovovu střelu z levé strany, Schneider si poradil a vytěsnil do rohu.
48:02
Subbanovu střelu zablokoval Zajac a Green poté vyhodil přes všechny čáry.
47:53
Tlak Montrealu přináší přesilovou hru, Jacob Josefson dostal dvouminutový trest za podražení.
46:57
Hollowayova střela od pravého mantinelu neprošla přes stínící hráče, Schneider nemusel zasahovat.
46:02
Pacioretty už branku trefil, jenže v ní stál pozorný Schneider, který ránu zvládl vyrazit.
45:45
Přes obránce vystřelil Plekanec, ani on však nebyl přesný.
45:22
Zakázané uvolnění, tentokrát se provinili hráči Montrealu.
44:49
Fleischmann vyslal na Schneidera tvrdou ránu, puk jen zaduněl o zadní mantinel.
43:41
Zakázané uvolnění domácích, hra se stěhuje před Schneidera.
43:05
Kennedy nahazoval od levého mantinelu před branku, Gionta nedokázal zblízka překonat Condona.
42:14
k tvrdé ráně napřahoval domácí Merrill, jenže zlomil hůl a musel se rychle vydat pro novou.
41:20
Hosté vstoupili do třetí třetiny velmi aktivně a natlačili se před Schneidera.

Trestné minuty: 4:6
Je za námi čtyřicet minut hry a spokojenější mohou být hráči New Jersey. Ti vstoupili do druhé třetiny nejlépe jak mohli a už ve druhé minutě se svižnou ranou prosadil Henrique. Druhý gól přidali domácí ve 30. minutě, kdy využili přesilovku a zblízka skóroval Stempniak. Montreal se ke slovu dostal až o šest minut později, kdy po chybě v domácí rozehrávce snížil Andrighetto. Výsledek je otevřený, třetí třetina bude zajisté napínavá.
40:00
39:54
Stempniak se chopil volného puku, vydal se na rychlý protiútok a chtěl celou akci ještě vylepšit přihrávkou na Cammalleriho, Dal mu ale puk na dlouhou hůl...
39:26
Ihned po buly přišel Galchenyukův pokus, Schneider pro jistotu přerušil hru.
39:22
Zakázané uvolnění domácích, vhazovat se bude po Schneiderově levici.
38:50
Parádně rychlou kombinaci předvedli domácí hráči, Kennedy se dostal do bekhendového zakončení a Condon měl plné chrániče práce.
38:05
Ellerův křížný pas se minul účinkem, puk skončil za brankou New Jersey.
37:05
Zpoza branky přihrával naslepo Fleischmann, puku se ale chopil domácí Tootoo.
36:39
Rozhodčí signalizují ofsajd, domácí musí rychle vyklidit pásmo.
35:17
No vida a najednou je sníženo. Domácí zaváhali ve obranném pásmu, Montreal se dostal do kontru, z pravého kruhu pro vhazování vystřelil SVEN ANDRIGHETTO a trefil mezírku mezi tyčkou a Schneiderovým postojem. Asistence: Lars Eller.
34:06
Josefson se pokusil o ránu v plné jízdě, Condon jeho pokus z levé strany vyrazil.
33:22
Hostům se vůbec nedaří střelba, rána Petryho od modré skončila na hráčích před ním.
32:16
Před Schneiderem se v akci dvou na jednoho zjevil Desharnais, počkal si se střelou na poslední chvíli, domácí gólman zvládl vytěsnit!
31:28
Montreal se ubránil, Pateryn je zpátky ve hře.
31:24
Od modré vystřelil Palmieri, před Condonem byla ještě snaha o teč, puk nakonec skončil mimo branku.
30:36
Přes několik hráčů vystřelil Henrique, puk se od nich odrazil za branku.
30:07
Hostům se zatím daří držet hru mimo své pásmo. A čas v oslabení utíká.
29:28
A je tu další přesilovka pro New Jersey! Dvě minuty za držení si vykoledoval Greg Pateryn.
29:06
Devils právě vstřelili branku!
Domácí využili přesilovku a vedou 2:0. Domácí předvedli parádní kombinaci přes celé pásmo, kterou rozebrali obranu Montrealu a u tyčky číhající LEE STEMPNIAK nadvakrát dotlačil puk za brankovou stranu. Asistence: Mike Cammalleri, Patrik Eliáš.
28:37
Na hostujícího gólmana nevyzrál ani z mezikruží pálící Cammalleri.
28:22
Ihned po buly se domácí dostali ke střele, Condon kryl jak ránu Henriqueho z pravé strany, tak i dorážky Stempniaka.
28:15
Dvě minuty za podražení dostal hostující P. K. Subban.
27:59
Bude se vylučovat, domácí mají ponechanou výhodu.
27:29
Zakázané uvolnění hostů, hra se stěhuje před Condona.
27:00
Na modré čáře dostal prostor pro střelu Severson, jeho tvrdou ránu Condon vytlačil do rohu.
25:56
Z pravé strany si do zakončení najel hostující Pacioretty, jeho střelu pokryl dobře postavený Schneider.
24:08
Brejk domácích dva na jednoho. Zajacovi nevyšla přihrávka, ale vzápětí se dostal sám do zakončení. Condon jej v souboji jeden na jednoho zvládl vychytat.
24:06
New Jersey je v plném počtu, hosté ani ve své druhé přesilovce nedokázali vystřelit na branku.
23:25
Gionta v naprostém poklidu zavezl puk až za branku Montrealu, ani tato přesilovka hostům nejde.
23:05
New Jersey se dostalo do brejku dvou na jednoho, Stempniak to vzal na sebe a zaměstnal Condona. Domácí získali vhazování v útočném pásmu.
22:35
Plekanec nabízel puk Paciorettymu na teč, ten jej minul. Domácí vzápětí vyhodili.
22:06
Hosté si teď zahrají přesilovku. Eric Gelinas u mantinelu fauloval Andrighetta a dostal dvě minuty za nedovolené bránění.
21:09
Domácí jdou do vedení! Do pásma vjel Stempniak, s Moorem si poté ADAM HENRIQUE vyměnil puk a prudkou střelu procedil přes přesunujícího se Condona. Asistence: John Moore, Lee Stempniak.
20:26
Jako první se ve druhé třetině dostával ke střele domácí Kalinin, jenže těsně před zakončením mu puk sjel z hole.

Trestné minuty: 2:2
Je za námi první třetina a do kabin se jde za stavu 0:0. Sledovali jsme spíše obranně vedené utkání, než nějaké útočné manévry a to se také odrazilo na atraktivitě hry. Zlepšilo se to až ve druhé polovině třetiny, kdy zejména Schneider předvedl dva vynikající zákroky proti výpadům hostujícího Montrealu. Těšme se, co přinese druhá třetina.
20:00
19:53
Fleischmann s Beaulieuem dolují puk u mantinelu, ke střele se už ale zřejmě ani jeden z nich nedostane.
19:11
Plekanec se pokusil posunout na Paciorettyho, oba ale nakonec skončili za brankou, kde si s nimi obrana New Jersey poradila.
18:30
Nenápadnou střelu od modré vyslal domácí Severson. Condon raději puk přikryl a přerušil hru.
17:47
Schneider předvádí parádní zákroky, nyní na brankové čáře vychytal dorážejícího Desharnaise. I vleže dokázal lapačkou zabránit puku v cestě do sítě.
17:20
Larsson zlomil při nápřahu hokejku a domácí se museli velice rychle vracet, aby se Montreal nedostal do brejku.
Parádní zákrok domácího brankáře. Montreal se dostal do brejku dvou na jednoho, Pacioretty přihrál na najíždějícího Plekance, jenže ten si zpracovával o zlomek vteřiny déle a to Schneiderovi stačilo k tomu, aby se přemístil a střelu vyrazil!
15:42
Eller si hezky vyjel až na modrou čáru, kde se s pukem otočil a vystřelil. Dobře míněná rána skončila v chumlu hráčů před Schneiderem.
14:39
Fleischmann vypustil ze své hole prudký švih, jeho pumelice prolétla kolem Schneidera a skončila na zadním mantinelu.
13:44
Montreal je už v plném počtu.
13:29
Eller vyvezl puk z pásma a šetří čas. Oslabení se chýlí ke svému konci.
12:55
Neuspěl ani Palmieri ranou z pravé strany, Condon měl prostor u tyčky pokrytý.
12:25
Cammalleriho střela od levého mantinelu skončila vedle, hosté vzápětí vyhodili.
11:44
Přesilovka pro domácí. Dvě minuty za nedovolené bránění na Stempniaka dostal Devante Smith-Pelly.
11:42
Galchenyukova střela přes obránce byla sražena a skončila mimo ledovou plochu.
10:50
Po rychlé kombinaci se puk dostal na modrou, odkud vystřelil Subban. Schneider dobře viděl a jeho ránu bez problémů kryl.
10:15
Úmyslný ofsajd domácích, hra se stěhuje před Schneidera.
09:40
Další chybná rozehrávka Montrealu, nyní ji domácí nevystihli a puk jim utekl do středního pásma.
09:11
Pokračuje bojovně vedené utkání, střelby zatím mnoho není...
07:33
Stempniak si obhodil obránce a následně vystřelil z ostrého úhlu. Condon si poradil, dopředu už mohou hosté.
07:10
Přesilovka Montrealu je u konce, domácí tým je v plném počtu.
06:35
Po chybné rozehrávce se k puku dostal Zajac, naznačil střelu a poté chtěl vyzvat k zakončení Giontu. Ten byl ale tvrdě atakován Markovem a společně posunuli Condonovu branku. Vylučovat se nebude.
06:25
A opět. Markov si navíc musí dávat pozor při rozehrávce.
05:45
Hostům zatím přesilovka nejde, puk je u Condona, Montreal začíná z hloubi vlastního pásma.
05:10
Celá akce ovšem skončila faulem domácích a za nedovolené bránění je vyloučen Lee Stempniak.
05:08
Eller si vyměnil puk s Galchenyukem a vystřelil po ledě. Rána skončila vedle.
04:01
Od modré pálil hostující Beaulieu, puk mu ale nesedl a vznikl z toho neškodný oblouček.
03:32
Kennedy nahazoval bekhendem puk zpoza branky, před brankovištěm však jeho spoluhráči scházeli.
02:40
Eller skončil s pukem za Schneiderovou brankou, tam svádí souboj s Merrillem. Zatím je to velice opatrné utkání.
01:30
A ten se taky nacpal před brankoviště a Condon měl první práci v utkání.
01:12
Petry neprošel přes střední pásmo, do protiútoku už jde Tootoo.
00:32
Holloway si najížděl na přihrávku, na levém křídle ovšem neuspěl, puk skončil za brankou.
00:01

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Larsson, Greene (C), Severson, Moore, Merrill, Gelinas – Stempniak, Henrique, Cammalleri – Palmieri, Zajac, Kalinin – Kennedy, Josefson, Eliáš – Tootoo, Gionta, Farnham. Trenér: John Hynes.

Montreal Canadiens: Condon (Tokarski) – Subban, Markov, Petry, Pateryn, Beaulieu, Gilbert – Smith-Pelly, Plekanec, Pacioretty (C) – Andrighetto, Galchenyuk, Eller – Weise, Desharnais, Fleischmann – Holloway, Flynn, Byron. Trenér: Michel Therrien.

Rozhodčí: Watson, L'Ecuyer – Knorr, Brisebois.
Začátek utkání se nám jako již tradičně o pár minutek zpozdí.
Zápas v Prudential Center začne v jednu hodinu ranní, takže si nastavte budíky, nebo vůbec nechoďte spát, rozhodně si jej ale nenechte ujít. K jeho sledování jste všichni zváni.

Montreal Canadiens

Hosté jsou lídrem Atlantické divize se ziskem 36 bodů z 23 zápasů a na druhou Ottawu už mají sedmibodový náskok. Tým vyhrál tři zápasy v řadě a do New Jersey přijíždí po vydařeném utkání na ledě New York Rangers, který Montreal vyhrál 5:1. Dvě branky vstŕelil Smith-Pelly a další trefy přidali Andrighetto, Galchenyuk a Pacioretty. Potíží může být opětovné zranění Coreyho Price, v brance se dnes objeví Mike Condon.

New Jersey Devils

Domácí tým je momentálně na pátém místě Metropolitní divizi se ziskem 23 bodů z 21 zápasů. Tým potřebuje výsledkově přidat a k tomu by mohl pomoci i Patrik Eliáš, který se po zranění a dlouhé pauze vrátil do sestavy. Ale ani on nezabránil porážce v posledním utkání proti Columbusu, který New Sersey doma prohrálo 1:2. Jedinou branku týmu dal Henrique. Dnes má New Jersey další možnost, proti se ovšem postaví jeden z nejlepších celků sezóny.

New Jersey – Pittsburgh 4:0
Calgary – New Jersey 3:2
Edmonton – New Jersey 5:1
Vancouver – New Jersey 2:3
New Jersey – Columbus 1:2
Dobré ráno u NHL. Dnes se společně podíváme na duel dvou týmů Východní konference, střetnou se New Jersey Devils a Montreal Canadiens.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.