Roman Polák (TOR) 0+1, 1střela, čas na ledě 15:15
Martin Marinčin (TOR) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:35
Parenteau a jeho nepřesná rána.
59:12
Buly před brankou Ducks.
59:00
Poslední minuta hry ve třetí třetině, pravděpodobně už se nic vážnějšího nestane.
58:00
Toronto se brání celkem zodpovědně, domácí byť jsou aktivní, se nemohou dostat do střeleckých pozic.
57:15
Domácí mají kotouč v útočném pásmu pod kontrolou.
57:00
Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:12
Domácí vyslali na branku hostů hned 38 střel, neujala se ani jedna.
55:48
A málem o ni přišel, domácí nyní se rychle dostali do útočného pásma a trefili levou štangli.
55:00
Probíhá posledních pět minut tohoto utkání. O tom, kdo získá body, je pravděpodobně rozhodnuto. Nyní se v podstatě hraje jen o Bernierovu nulu.
53:52
Hra je přerušena. Trenér Toronta je spokojený. V jeho tváři se objevil na malý moment také úsměv.
53:16
Hraje se rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, utkání se blíží do své finální části, pravděpodobně prodloužení neuvidíme.
51:24
Střelecky je utkání vyrovnané, oba týmy vystřelili třicet šest ran. Rozdíl je pouze v tom, že hosté dokázali dát čtyři góly, domácí ani jeden.
50:22
Komerční přestávka.
50:01
Dostáváme se do druhé poloviny třetí třetiny, domácí stále nepřekonali brankáře Berniera.
49:20
Andersen nyní velmi dobře vychytal Van Riemsdyka, který už pomalu mířil do odkryté banky. Domácí gólman se dokázal přesunout.
48:44
Puk vylétl mimo hřiště, buly se vhodí před brankou Ducks.
48:00
Střely na branku: 35:31.
46:35
Polovina první třetiny se blíží, domácí se snaží s nepříznivým stavem něco udělat, ale nemají to vůbec snadné. Obrana Toronta hraje velmi koncentrovaně.
46:04
-81:50
45:27
Lindholm znovu vyhazuje daleko od své branky. Další střídání domácí trojice.
44:34
Ducks se bráni zatím dobře, nyní vyhazují kotouč přes všechny čáry. Domácí střídají.
43:50
Následuje přesilová hra Toronta pět na tři. Domácí se tak budou muset bránit.
43:50
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Perry – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Maroon – 2 min., nesportovní chování).
43:50
42:47
Toronto právě vstřelilo branku!
Nahození od modré čáry výborně dokázal tečovat BRAD BOYES, který se stává dalším střelcem Toronta v tomto zápase. Hosté vedou již 4:0. Asistence: Dion Phaneuf, Shawn Matthias.
42:12
Zakázané uvolnění vrací hru do útočného pásma Leafs.
40:58
Perry mířil sám na brankáře Berniera, který i tentokrát drží svůj tým.
40:41
Andersen jde do branky, Gibson do kabiny.
40:41
Domácí brankář je po střetu otřesený. Andersen se rozcvičuje.
40:01
Po dvou třetinách vedou hosté o tři branky, i když jsou střelecky méně aktivní. Torontu velmi pomáhá výkon brankáře.
40:00
39:47
39:00
Probíhá poslední minuta hry v této třetině.
38:44
Domácí tým se brání velmi dobře, Maple Leafs se nemohou stabilně dostat do útočného pásma.
37:47
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Thompson - 2 min., sekání).
37:46
Bernier likviduje další velkou šanci domácích.
37:00
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:13
Domácí bojují, snaží se hrát trpělivě. Elitní domácí formace nyní si vypracovala několik dobrých střeleckých pozic, kotouč ale v rozhodující chvíli odskočil z hole.
35:11
Soubuje nyní probíhají ve středním pásmu, hraje se o nadvládu v neutrální třetině.
34:32
Hraje se poměrně rychlý hokej, zbytečně se hra nekouskuje. Blížíme se do finální fáze druhé třetiny. Střelecky jsou aktivnější domácí, ale jejich šancí všechny zatím kryje brankář Toronta.
32:35
Výborně se nyní trefuje NAZEM KADRI. Jeho povedená rána se vyhnula všem nástrahám a domácí brankář se musel ohlédnout za sebe. Dobrou práci odvedli také asistenti. Asistence: Leo Komarov, Roman Polák.
32:04
Dva na jednoho nyní mířili domácí hráči, Horcoff se rozhodl pro zakončení, což se neukázalo jako dobré řešení, protože trefil jen brankáře.
31:02
Střely na branku: 25:20.
30:01
Dostáváme se do druhé poloviny utkání i druhé třetiny. Domácí prohrávají o dvě branky.
29:35
Domácí se snaží s výsledkem něco udělat, aktivní je zejména první formace, ale zatím nemůže najít herní pohodu. Bernier působí naopak jistým dojmem.
27:38
Domácí brankář vůbec nevěděl, kde má kotouč. Ohlédl se za sebe, toho využil PIERRE-ALEXANDRE PARENTEAU, který doklepl puk za brankovou čáru. Velmi snadno se hosté dostávají do dvoubrankového vedení. Asistence: James Van Riemsdyk, Tyler Bozak.
26:56
Domácí Getzlaf se dostal do předbrankového prostoru, pokusil se o zakončení, které se mu nepovedlo podle představ.
26:11
Poměr střel na branku se pomalu začíná vyrovnávat 20:16.
25:48
25:10
Domácí se brání celkem s přehledem.
24:40
Přesilová hra se Torontu nedaří podle představ. Nemůže se stabilně dostat do útočného pásma.
23:48
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Kesler - 2 min., podražení).
22:16
Střely na branku: 19:11. Hostující tým drží brankář a defenzivní hra. Domácí hokejisté nemají v útočném pásmu příliš mnoho prostoru.
21:43
Toronto se snaží vstřelit další branku, nehraje příliš kombinačně, pálí ze všech pozic.
21:09
Hosté začínají aktivně, Van Riemsdyk byl blízko vstřelené branky, ale domácí brankář ho vychytal.
20:01
Po první třetině platí stav 0:1, stanovil ho v polovině třetiny Parenteau.
20:00
19:52
Maroon netrefil kotouč přesně.
19:00
Poslední minuta hry v první třetině.
18:57
Domácí jsou v útočném pásmu, snaží se vyrovnat, ale proti je hostující brankář, který svůj tým drží i nyní.
17:56
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Polák – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Manson – 5 min., bitka).
17:56
17:40
16:8, takový je poměr střel na branku.
17:34
Domácí mužstvo se dostalo do postavení mimo hru, buly ve středním pásmu. Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.
16:29
Po delší době zasahuje brankář Bernier, který viděl střelu Hagelina od modré.
16:23
15:45
Domácí brankář musí být pozorný, likviduje další dobrou ránu Toronta.
15:20
Hostující celek je nyní aktivnější, v přesilové hře se dostal do útočného pásma, ale k přesnější střele se ne a ne propracovat.
14:23
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Horcoff - 2 min., hákování).
13:52
Hra čtyři na čtyři vyhovuje spíše domácím, kteří se snaží vyrovnat ještě před koncem první třetiny.
13:25
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Van Riemsdyk - 2 min., nesportovní chování).
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Getzlaf - 2 min., nesportovní chování).
13:25
12:49
Domácí se dostali do postavení mimo hru. Buly ve středním pásmu.
12:00
Poměr střel na branku je nyní 13:5. Pouze pět střel stačilo Torontu, aby se dostalo do vedení. Které platí i ve 12. minutě.
11:24
10:35
Gibson nyní podržel domácí tým. Jen díky němu se hosté neprosadili znovu. Domácí obrana situaci nezvládla, nechala soupeře samotného před brankou. Jeden z hráčů Toronta nedokázal poslat kotouč za brankovou čáru.
09:24
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Bieksa - 2 min., sekání).
08:54
Střelecky méně aktivnější hostující tým se dostává do vedení PIERRE-ALEXANDRE PERENTEAU překonal povedenou střelou domácího brankáře, a tak se Toronto dostává do vedení. Asistence:Matt Hunwick, Tyler Bozak.
08:49
08:44
11:2, takový je poměr střel na branku. Domácí jsou jasně aktivnější, ale nedaří se jim skórovat.
07:17
07:05
Hosté to zkusili v oslabení, nechybělo mnoho a Komarov pálil mimo dosah brankáře Gibsona. Ten si však ránu ze střední vzdálenosti pohlídal.
06:34
Anaheim přichází o útočné pásmo, do kterého se bude těžko vracet. Hosté se pokusí hru co nejdéle držet ve středním pásmu.
06:05
Nyní už desátá střela domácího týmu, Bernier svůj tým drží dobrým výkonem.
05:57
Domácí se nemohou stabilně dostat do útočného pásma, Toronto se brání celkem snadno.
05:17
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Matthias - 2 min., nedovolené bránění).
04:49
Tak i Maple Leafs se dostali k zakončení. Roman Polák to byl, kdo zakončil rychlou akci hostů střelou od modré, domácí brankář si s pokusem českého hráče poradil.
03:59
A znovu to byl hostující brankář, kdo drží Toronto ve hře. Ducks hrají velmi aktivněji, šest střel během prvních čtyř minut vyslali na branku soupeře. Neujala se ani jedna.
03:30
Getzlaf a Perry nyní pořádně protáhli brankáře Toronta, který snad ani nevěděl, jak dokázal kotouč udržet před brankovou čárou.
02:57
Getzlaf číhal před brankou na přihrávku od spoluhráče. Té se ovšem nedostal, navíc byli domácí odstaveni od kotouče.
01:55
Bernier musí být pozorný, buly se odehrává před jeho brankou. Nakonec zasahovat nemusel, protože se domácí pětice do zakončení nedostala.
01:36
První střelu na branku si připisuje domácí tým, který se poměrně snadno přes neutrální pásmo dostává před branku soupeře.
01:16
Zakázané uvolnění vrací hru do útočného pásma Ducks.
00:55
Utkání začíná postupným útokem domácího týmu, který se dostal do útočného pásma, ale vystřelit se mu nepodařilo.
00:01
Utkání začne o něco později, což je u NHL zcela běžné.

Anaheim Ducks: Gibson (Andersen) – Manson, Lindholm, Bieksa, Vatanen, Holzer, Theodore – Perry, Getzlaf, Rakell – Silfverberg, Kesler, Hagelin – Santorelli, Horcoff, Cogliano – Stewart, Thompson, Maroon

Toronto Maple Leafs: Bernier (Bibeau) – Phaneuf, Gardiner, Rielly, Hunwick, Polák, Marinčin – Parenteau, Bozak, Van Riemsdyk – Komarov, Kadri, Grabner – Lupul, Arcobello, Winnik – Boyes, Holland, Matthias

Rozhodčí: Meier, Chmielewski – Murchison, Sharrers.
Domácí tým rovněž prožívá dobrou část sezóny, daří se mu přesilové hry i oslabení. Střední útočník Ryan Kesler se gólově prosadil v předchozích dvou zápasech. Další zbraní Ducks jsou vhazování, mají takřka dvaapadesáti procentní úspěšnost.
Podle The Toronto Sun by se do branky Maple Leafs měl znovu postavit Jonathan Bernier, který tak nastoupí do osmého zápasu v řadě. Útočník James van Riemsdyk prožívá povedené období, v uplynulých šesti zápasech bodoval (4+4).
Jedná se o první ze dvou vzájemných zápasů v letošní sezóně. V minulé sezóně odehrály týmy stejný počet utkání, vždy se radovali domácí hráči.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům nejlepší hokejové soutěže na světě. V tomto zápase proti sobě nastoupí Anaheim Ducks a Toronto Maple Leafs .
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.