1. Alexandr Wennberg (CBJ) – 0+1
2. Brandon Dubinsky (CBJ) – 1+0
3. Nick Foligno (CBJ) – 0+2
Dnešní utkání sledovalo 12 117 diváků.
Dneska jsme sledovali výborné utkání. Zdálo se, že Columbus branka na 3:1 položí, ale on se dokázal otřepat a utkání nakonec otočit. Columbus za výhru na nájezdy získává dva body. Anaheim získává jeden.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Columbus Blue Jackets.
Autorem vítězné branky je CAM ATKINSON.
Corey Perry si najel na Korpisala po pravé straně a chtěl jej překonat střelou mezi betony, což se mu nepovedlo. Columbus dokonal obrat!
Domácí jdou za výhrou! Alexander Wennberg zakončil svůj nájezd bekhendem mezi betony brankáře.
Jakob Silfverberg se rozjel proti Korpisalovi, kterého rychlou střelou do šibenice nepřekonal.
Jako první se rozjel Cam Atkinson, který nakonec vymíchal brankáře a se štěstím skóroval!
Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení toto utkání nerozseklo, a tak uvidíme nájezdy. Uvidíme, koho trenéři pošlou a kdo bude nakonec úspěšnějším v této disciplíně.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:29
Cam Atkinson dostal puk na levou stranu a pokoušel se celou akci zakončit. Ke střele se mu ovšem nepovedlo dostat.
64:08
Cam Atkinson následně najel do útočné třetiny špatně a byl mu odpískán ofsajd. Vhazování ve střední třetině.
63:45
Anaheim se hned po vyhrané buly osvobozuje vyhozením do středního pásma.
63:42
Je tu přesilovka pro domácí! Rickard Rakell zahákoval jednoho z domácích v útočném snažení a pobude do konce prodloužení na trestné lavici.
63:07
Dvě velké šance. Nejdříve individuální akci zakončoval bekhendem neúspěšné Brandon Saad. Na druhé straně snažení Getzlafa ukončoval brankář Korpisalo vypíchnutím puku.
62:27
David Perron si najel do střelecké pozice středem a následně poslal puk na levý kruh. Jeho spoluhráč ale puk nezpracoval.
62:21
Po pokusu hostů se za brankou Korpisala strhla menší strkanice, která ale nakonec neskončila žádným trestem.
61:58
Po levé straně unikl dnešní střelec William Karlsson, který ale nedokázal tvrdou střelou překonat Andersena podruhé.
61:11
Ryan Getzlaf prohazoval puk o Cama Atkinsona u modré čáry. Domácí hráč puk zasáhl a ten skončil mimo modrou čáru. Ofsajd.
60:29
Na druhé straně před Andersenem Brandon Saad, ale ani on neukončil toto utkání přesnou trefou do branky.
60:18
Jakob Silfverberg přenechal puk Ryanu Keslerovi, kterému se ale střelou z levého kruhu nepovedlo překonat brankáře.
60:01
Následovat bude prodloužení! Ve třetí třetině byly k vidění hned tři branky. Ryan Garbutt navyšoval vedení svého celku výbornou brankou. Následovaly ale dvě branky domácích, kteří své akce zakončovali důrazně. Prosadil se Brandon Saad a Brandon Dubinsky.

Střely na branku: 29:26
60:00
59:35
Anaheim ale chce rozhodnout hned, což se mu ale nejspíše nepovede a půjdeme do prodloužení.
59:01
Právě se rozeběhla poslední minuta třetí třetiny. Domácí se do utkání skvěl vrátili a jsou blízko k zisku minimálně jednoho bodu.
58:16
Ani jednomu celku se do prodloužení nechce. Oba celky chtějí rozhodnout již nyní a jde to na nich vidět. Nejspíše se to ale už nepovede.
57:34
Ale Anaheim i nadále aktivní v útočné třetiny, žádné střely ovšem směr Korpisalo nepřichází.
56:54
David Perron bojoval o kotouč za brankou Korpisala, ale proti dvěma bránícím hráčům se mu nakonec nepovedlo uspět a o kotouč přišel.
56:03
Následně se do protiútoku dostávali hosté, kteří mířili ve třech proti dvoum. Jeden z obránců ovšem skvěle zasáhl a zabránil nebezpečné akci.
55:41
Puk se z levé strany hřiště doklouzal až před branku Andersena, kde mohlo být zle. Hostující brankář pro něj raději skočil a ukryl jej v lapačce.
55:22
Přišla ovšem aktivita Ducks. Korpisalo ztratil hokejku, a tak hosté poslali hned střelu na branku. Domácí brankář ale neinkasoval.
54:57
Columbus právě vstřelil branku!
A taky že ano! Columbus pětadvacet sekund před koncem výhody skóruje a maže dvoubrankové manko! BRANDON DUBINSKY dostal puk z levé strany k pravé tyčce, kde se mu povedlo až na podruhé uspět! Asistence: Nick Foligno, Seth Jones.
54:25
Stále se Columbusu nedaří dostat do útoku. Takové příležitosti by měli domácí využívat.
53:48
Ale Columbusu přesilovky nejdou. Anaheimu se daří všechny ataky odrážet a posílá puky pryč ze své obranné třetiny.
53:22
Šance přichází nyní. Josh Manson přidržel jednoho z domácích před brankou a bude prvním vyloučeným v této třetině.
52:38
Domácí mají už jen málo času na vyrovnání a hraje se aktuálně v jejich třetině. Blue Jackets ale budou chtít směrem dopředu něco vymyslet.
51:51
Jakob Silfverberg zachytil rozehrávku domácích ve středním pásmu a spolu se svými spoluhráči postupoval do úniku. Ten se jim ale nepovedlo zakončit.
51:06
Jeden z hostů se dostával před branku zpoza ní a chytrou zadovkou hledal spoluhráče před brankou. Nenašel ale nikoho.
50:49
Finský brankář se musel činit i proti následnému zákroku. Nájezd z pravé strany ale ustál a puk ukryl ve své lapačce.
50:34
Joonas Korpisalo střelu ze střední třetiny podržel a následně puk poslal na jednoho ze svých spoluhráčů, který byl vedle něj.
50:11
Anaheim se nyní osvobodil jen za cenu vyhození na zakázané uvolnění. Vhazovat se tedy bude po pravici Andersena, který bude mít ještě hromadu práce.
49:41
Columbus hraje jakoby měl přesilovku. Svůj celek tlačí a nikam ho nepouští. Jediná branka jim chybí k dohnání zápasového manka.
49:01
Andrew Cogliano přijal skákavý puk v útočné třetině a následně jej poslal za branku Korpisala. Taktika je v těchto minutách jasná.
48:17
Anaheimu se povedlo dostat se ze sevření vyhozením do útočné třetiny tak chytře, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.
47:51
Columbus si najel do útočné třetiny, kterou si dokázal vybojovat, a tak se po komerční přestávce bude vhazovat před Andersenem.
46:40
Ducks se pokoušejí odpovědět a ženou se s pukem dopředu, kde by chtěli přidat čtvrtou branku. Pozor si ovšem musejí dát na zadní vrátka.
46:03
A tu jsem lehce přivolal! Andersen vyrazil nahazovaný puk i následnou dorážku. Na střelu BRANDONA SAADA, který střílel do prázdné branky ovšem neměl! Opět je o co hrát! Asistence: Alexander Wennberg, Cody Goloubef.
45:19
Tempo obou celků ovšem po třetí vstřelené brance opadlo a nesledujeme atraktivní hokej. Zbývá ovšem ještě dostatek času na nějakou zápletku.
44:38
Aktivnější jsou nyní hosté, kteří s pukem kombinují ve vlastní třetině. Následně se budou chtít přidat rozhodující branku.
43:58
Následovala šance. Protiútok byl zakončován střelou z pravého kruhu, kterou dokázal brankář Korpisala vyrazit.
43:28
Anaheim ale hraje uvolněně a nikam nespěchá. Puk nahazuje za branku Korpisala, kam se následně vydávají.
42:48
Následné snažení domácích končí jen u Andersena. Columbus má co dělat, aby ještě utkání zdramatizoval.
41:45
Anaheim právě vstřelil branku!
Tak to byla opravdu chyba domácích, po které přichází nádherná milimetrová branka. Sami komentátoři netušili, že padla branka. RYAN GARBUTT zachytil puk, objel branku a přesnou střelou z úhlu poslal puk pod víko. Asistence: Jakob Silfverberg, Josh Manson.
40:58
Po následném snažení se hosté opět osvobodili. Vhazovat se tedy bude opět po pravici Andersena.
40:41
Po střele obránce Jacka Johnsona z levé strany, kterou schoval Andersen v lapačce, následovalo hašteření od Kevina Bieksy, který přidržoval Hartnella.
40:21
Nepřesnou rozehru domácích zachytil Corey Perry, kterému se ale následně nepovedlo svou akci nějak dále rozvést.
40:01
Hokejisté jsou zpátky na ledě, kde jsou připraveni na start třetí třetiny. Povede se domácím utkání otočit?
Druhá třetina začala osmiminutovou hrou bez přerušení, kdy hrál jen Columbus. Domácí měli několik šancí, ale brankově to neskončilo. Zatrnulo jim tedy v momentě, kdy jedenáct sekund před koncem třetiny skóroval Mike Santorelli. To ale nakoplo kapitána Foligna, který připravil branku pro Williama Karlssona v úplném závěru. Třetí třetina bude ještě zajímavá.

Střely na branku: 19:16
40:00
40:00
Hned po buly následovala bitka mezi domácím Daltonem Proutem a Chrisem Stewartem. Oba do sebe šli tvrdě, ale přesné rány rozdal domácí Prout. Oba dostávají pětiminutové tresty.
39:56
To byla rychlá odveta, tak přeci jen to jde! Nick Foligno se prodral po pravé straně do útoku hned po buly a naservíroval přesný pas na hokejku WILLIAMA KARLSSONA, který po sedmi sekundách snížil opět na rozdíl jediné branky! Asistence: Nick Foligno.
39:49
A přichází to, co si domácí určitě nepřáli. Ryan Getzlaf poslal puk ze středu hřiště na levou stranu, odkud se rychlou střelou dokázal prosadit sedmou brankou v sezóně MIKE SANTORELLI! Asistence: Ryan Getzlaf, Hampus Lindholm.
39:34
Nakonec jsou to ale domácí, kteří jsou aktivnější. Byla to ale jen optická převaha, která nebyla nijak zakončena brankou, či střelou.
38:52
Druhá třetina se spíše dohrává a hosté chtějí mít puk co nejčastěji na vlastních hokejkách. Směrem dopředu neriskují.
38:10
Následně se zpoza branky do brankoviště vydal jeden z hostů, kterému se ale nepovedlo dále zahrozit. Byl podražen brankářem, ovšem beztrestně.
37:20
A mohlo být zle. K volnému puku se před brankou dostal Jakob Silfverberg, který do puku jen tak plácl, ale branku vyjetého Korpisala nedokázal ohrozit.
36:44
Domácí opět postupovali po pravé straně, ale nic se jim nepovedlo vymyslet. Fanoušci domácích musejí být hodně frustrovaní.
35:54
K puku se před brankou dostal Matt Calvert, jenž z levého kruhu vyslal rychlou, avšak neúspěšnou střelu na Andersena.
35:31
To se nepovedlo. Pokračovala akce Columbusu a do ofsajdu se nakonec dostal útočník William Karlsson. Následuje komerční přestávka.
34:47
Opět se domácím nepovedlo zakombinovat v pásmo a do útoku se ženou hokejisté Anaheimu, kteří budou chtít stav utkání navýšit.
34:02
Další snažení Blue Jackets nezakončeno brankou. Dobře obsazení hráči nedokázali své akce zakončit a puk skončil mimo pásmo.
33:20
Kterým byl puk odebrán a poslán na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude po levici brankáře Andersena.
33:08
Útok Ducks skončil také neúspěchem. Za brankou byl hitován jeden z hráčů a následně se do útoku dostávají opět domácí.
32:16
Columbus přežil přesilovou hru Anaheimu a už je opět aktivní směrem dopředu. Je na něm vidět, že chce více, ale jejich akce už měly dávno konči brankami.
31:55
Nově podepsaný hráč, Ryan Murray posílal puk od modré čáry směrem na branku. Trefil ovšem jen prvního bránícího hráče před sebou.
31:22
Po střele od modré čáry stínil před brankou Joonase Korpisala Patrick Maroon. Druhá branka ovšem nepřišla, finský brankář střelu viděl.
30:53
Po snažení v oslabení zkoušeli konečně projít do útoku hosté, ale to se jim nakonec nepovedlo. Píská se ofsajd.
30:19
Columbus se zatím skvěle brání a puk se mu daří vyhazovat až k brankáři Andersenovi, který je zatím noční můrou střelců domácích.
29:37
Brandon Dubinsky následně zahákoval jediné střelce utkání před brankou a odsedí si minimálně dvě minuty na trestné lavici.
29:21
Ryan Getzlaf najel do útoku po pravé straně a pokoušel se najít lépe postavené spoluhráče. Svou přihrávkou ale nikoho nenašel.
28:29
Nationwide aréna se již radovala ze vstřelené branky, ale Andersen se stal hrdinou okamžiku poté, co puk vyhodil z brankové čáry!
28:09
Do útoku se dostávali hosté, ale jejich protiútok nakonec zmařil jeden z bránících hráčů, který odvedl skvělou práci.
27:53
Columbus stále aktivní. Brandon Dubinsky vyzkoušel pozornost brankáře hned po buly, ale Andersen stále nepřekonán.
27:49
Následně se Modrokabátnící dostali do zajímavé střelecké pozice, ale Scottu Hartnellovi se nepovedlo dostat puk do branky z těžké pozice.
27:41
První přerušení hry v této periodě, to je neskutečné. Hosté vyhodili jen na zakázané uvolnění poté, co to domácí zkoušeli aktivně.
27:02
Jeden z domácích posílal puk zpoza branky před ní, kde se ale ani jeden z hráčů v modrém nedokázal zorientovat. Hosté puk vyvážějí.
26:18
Aktivně se do útoku dostali také hosté. Ke střele z obrany se dostal Denis Depres, ale jeho přízemní rána nenašela cestu do branky.
25:29
Stále se v této třetině nepřerušovala, hraje se aktivně a plynule. Domácí zkoušeli své štěstí střelou z levé strany.
24:32
Aktivní čtvrtá lajna Anaheimu. Nejdříve byl sražen u modré čáry Santorelli. Do šance se následně dostal Garbutt, ale ten bekhendem z úhlu neskóroval.
23:50
Anaheim se sice dostal do útoku, ale tam se mu následně nepovedlo nic vymyslet. Columbus je aktivnější a více chce.
23:13
Domácí jsou všude. Po levé straně nyní zahrozil Boone Jenner, kterému se ale rychlou střelou nepovedlo překonat pozorného brankáře.
22:06
Columbus se hnal do skvělého protiútoku, ale ten byl trestuhodně pokažen a Columbus musí vymýšlet další akci, která by Anaheim překvapila.
21:40
Další snažení po pravé straně nebylo zakončeno střelou. Domácí hráč nedokázal puk dostihnout a následně s ním lépe naložit.
21:00
Nick Foligno zakončoval celé snažení střelou z levé strany před branku na takovou střílenou teč. Puk ale nakonec neskončil za zády hostujícího brankáře.
20:20
Domácí začínají druhou třetinu aktivní hrou na vlastní polovině, odkud se budou chtít prodrat do lepších střeleckých pozic.
20:01
První třetina utkání nenudila. Domácí se dočkali první branky hned po třinácti sekundách, ale ta následně nebyla správně uznána. Do šance se tak dostal Anaheim, který z hokejky Davida Perrona zakončil hezkou akci gólem. Domácí měli několik velkých šancí na vyrovnání, ale ani jeden pokus překvapivě v brance neskončil.

Střely na branku: 8:9
20:00
19:54
Ryan Kesler jen posílá puk ze střední třetiny na branku Korpisala a uzavírá tak tuto třetinu poslední akcí první dvacetiminutovky.
19:02
Začala poslední minuta první třetiny. Hosté jsou i nadále aktivní a nejspíše tuto třetinu odehrají bez toho, aby se domácím mohlo povést srovnat.
18:33
Do šance se dostal hostující Rickard Rakell. Ten si puk dával z levé strany do středu, odkud se mu ale rychlou střelou nepovedlo překvapit Korpisala.
17:38
Chris Stewart se po levé straně prodral do útoku, odkud zakončoval svou akci přízemní střelou lehce nad beton. Puk se mu ovšem nepovedlo poslat za záda Korpisala.
16:54
Následovaly dva útoky Columbusu, ale ani jeden nebyl zakončen nějakou střelu, či delším pobytem v útočné třetině.
16:16
K volnému puku před brankou se dostal Jakob Silfverberg, kterému se ale nepovedlo gumovou pryž dostat do branky, či jí nějak ohrozit.
15:59
Další téměř stoprocentní šance pro Columbus. Boone Jenner dostal puk před branku a mohl si vybrat, kam jej pošle. Poslal jej po zemi, kde byl beton připraveného brankáře!
14:57
Anaheimští kombinovali zajímavě, ale nakonec se jim nepovedlo dostat se do ideální střelecké pozice.
14:35
A Columbus se následně vyhozením osvobodil. Dochází ke střídání a pro Anaheim to znamená poslední přesilovkový výlet.
14:11
Následně se po jedné ze střel objevil puk u Patricka Maroona, který mohl zakončovat do odkryté branky. Skákavý puk ale nezkrotil.
13:47
Nyní ovšem zachytil puk na modré čáře Corey Perry a následně se s ním prodral po pravé straně do střelecké pozice. Jeho střela ale byla ztečována.
13:31
Ale ani Anaheimu se v tomto počtu moc nedaří a Columbusu se daří puk vyhazovat pryč ze své třetiny.
13:03
Dalton Prout neunesl lehčí hit na jeho osobu, a tak to hráči vrátil krosčekem do břicha. Přesilovku Anaheimu tedy uvidí z trestné lavice.
12:45
Anaheim nyní hraje ve výhodě a po skončení jejich výhody bude následovat jejich první přesilová hra v utkání.
12:17
Anaheim je teď směrem dopředu lehce jalový. Nedaří se mu přejít přes modrou čáru a pokud ano, nedaří se mu následně něco vymyslet.
11:27
Nyní se hraje v obranné třetině domácího celku, kde se snaží hosté aktivně napadat a puk tam létá ze strany na stranu.
10:46
Další snažení domácích ukončeno ofsajdem. Matt Calvert se prodíral po pravé straně, ale někdo z jeho spoluhráčů vjel do třetiny dříve.
10:04
Blue Jackets ale puk následně vybojovali a míří s ním do útočné třetiny, kde by chtěli vymyslet nějakou vyrovnávací akci.
09:26
Domácí se snažili poslat na Andersena další nebezpečný pokus, ale to se nepovedlo. Na levém kruhu byl důrazně poslán na zem jeden z hráčů a u puku jsou tedy hosté.
08:47
Obrovská šance kapitána Nicka Foligna! Ten se dostal k odraženému puku před brankou, ale bekhendem poloodkrytou branku přestřelil!
08:24
Aktivní Columbus v další střelecké pozici. Z pozice před brankou zakončoval jeden z hráčů, kterému se ale nepovedlo zatím bezchybného Andersena překonat.
07:57
A dokonce mohli inkasovat. Simon Depres ujel obraně a střelou z pravého kruhu zkoušel Korpisala překonat podruhé. Brankáře se mu ale nepovedlo překonat.
07:40
Columbus pokračuje ve snažení v útočné třetině, ale moc času jim na využití této přesilovky nezbývá. Ba naopak.
07:11
Další střelu vyslal od modré čáry v roli falešného obránce Brandon Dubinsky. Před Andersenem stínili hráči, ale i tak se mu povedlo puk ukrýt v lapačce.
06:39
Alexander Wennberg poslal puk z pravé strany před branku na Ryana Murrayho, kterému se ale nadvakrát nepovedlo překonat pozorného Andersena!
06:00
Druhá přesilovka pro domácí. Za hru loktem byl vyloučen hostující střelec David Perron.
05:27
Hosté i nadále aktivnějším celkem, ale druhou branku se jim vstřelit nepovedlo. Střela Samiho Vatanena byla ztečována mimo branku.
04:49
Což neplatí o další akci! Chris Stewart našel před brankou stojícího DAVIDA PERRONA, který si najel před Korpisala do lepší pozice, udělal mu kličku a puk mu poslal po zemi za jeho záda! Asistence: Chris Stewart, Rya Getzlaf.
04:28
Aktivnější jsou aktuálně hosté, kteří vyslali dokonce jednu střelu od modré čáry, která ovšem brankáře Korpisala nedokázala překonat.
03:47
Zajímavá šance také před Andersenem. Před ním zakončoval Foligno, kterému se ale nepovedlo poslat puk za záda hostujícího brankáře!
03:23
Do první šance se dostávali také hosté. Snažení po pravé straně zakončoval jeden z hráčů individuálně, ale puk se mu do ideální pozice předat nepovedlo.
02:43
Přesně v momentě, kdy končila přesilovka, byla zblokována střela do jednoho z hostů. Následně se kačerům povedlo puk vyhodit.
02:13
Seth Jones dostal puk na modrou čáru a prodíral se středem hřiště do střelecké pozice. Tam jej bránící hráči ale nepustili.
01:23
Kalifornskému celku se to daří i podruhé. Nyní poslali puk zpoza branky až za branku domácího Joonase Korpisala.
00:55
Anaheimu se povedlo rychle puk vyhodit z pásma a zamezit tak snažení domácího celku hned na začátku jeho výhody.
00:43
První minuta nabízí téměř vše. Prvním vyloučeným hráčem bude David Perron, který za brankou Korpisala sekl obránce Jonese.
00:14
Porada byla nakonec rychlá a rozhodčí rozpažuje. Stav utkání je stále 0:0 a bude se pokračovat vhazováním po levici hostujícího brankáře.
00:14
Domácí vyhráli buly. Seth Jones hned posílal puk po pravé straně do útoku, kde před brankou zakončoval nebezpečnou akci střelou Alexander Wennberg. Andersonovi puk vypadl a následně byl poslán do sítě, rozhodčí se jdou poradit!
00:01
Ještě byl na ledové ploše přivítán domácí pěvec, který aktuálně zpívá americkou hymnu, která je dokonce vyobrazena na ledě.
Hokejisté jsou již na ledové ploše a hlasatel domácích představuje úvodní pětici vyvolených. Po této akci se můžeme vrhnout na úvodní vhazování.
Krásná páteční ráno. Za pár chvilek bude vhozena úvodní buly utkání mezi Columbusem a Anaheimem. V brankách svých celků Korpisalo a Andersen. Začínáme pár minut po jedné hodině.

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Forsberg) – Jones, Murray, Goloubef, Johnson, Prout, Ťjutin – Atkinson, Dubinky, Jenner – Saad, Wennberg, Hartnell – Calvert, Karlsson, Foligno – Bourque, Campbell, Rychel

Anaheim Ducks: Andersen (Gibson) – Bieksa, Fowler, Manson, Lindholm, Vatanen, Despres – Stewart, Getzlaf, Perron – Cogliano, Rakell, Maroon – Perry, Silfverberg, Kesler – Santorelli, Thompson, Garbutt

Rozhodčí: Rooney, O’Rourke – Knorr, Mach.
Předpokládané sestavy

Columbus: Korpisalo (Forsberg) – Jones, Murray, Goloubef, Johnson, Prout, Ťjutin – Atkinson, Dubinky, Jenner – Saad, Wennberg, Hartnell – Calvert, Karlsson, Foligno – Bourque, Campbell, Rychel

Anaheim: Andersen (Gibson) – Bieksa, Fowler, Manson, Lindholm, Vatanen, Despres – Stewart, Getzlaf, Perron – Cogliano, Rakell, Maroon – Perry, Silfverberg, Kesler – Santorelli, Thompson, Garbutt
Poslední vzájemný zápas

7.11.2015, Honda Center, Anaheim
Anaheim Ducks 4:2 Columbus Blue Jackets
4. Fowler (Perry, Getzlaf), 27. Maroon (Perry, Getzlaf), 49. Mason (Perry, Getzlaf), 60. Stoner – 30. Hartnell (Dubinsky, Savard), 59. Hartnell (Saad)

Anaheim Ducks: Andersen (Chudobin) – Lindholm, Bieksa, Fowler, Manson, Stoner, Vatanen – Maroon, Getzlaf (C), Perry (A) – Hagelin, Kesler (A), Hagelin – Cogliano, Horcoff, Silfverberg – Santorelli, Wagner, Friberg

Columbus Blue Jackets: McElhinney (Bobrovskij) – Johnson, Savard, Murray, Prout, Connauton, Tjutin – Saad, Dubinsky (A), Foligno (C)– Hartnell, Johansen, Atkinson – Calvert, Karlsson, Jenner (A) – Campbell, Wennberg, Boll
Anaheim Ducks
Jeden z kalifornských celků začal hodně špatně a dlouho byl na dně ligové tabulky. Následně ale přišla skvělá forma kačerů, kteří se z posledního místa dostali na nynější šestou pozici. V posledních pěti zápasech nestačili jen na rozjetý Pittsburgh, jinak se jim povedlo porazit Flyers, Coyotes a kalifornské rivaly ze San Jose a Los Angeles.
Columbus Blue Jackets
Modrokabátníci po minulé, celkem vydařené sezóně, zažívají pořádný sešup. Svěřenci rázného trenéra Johna Tortorelly hodně špatně začali a první výhru zaznamenali až po několika utkáních. Poté se zvedli, ale stále to není to pravé ořechové. Columbus dokonce přišel i o Ryana Johansena, který v minulé sezóně zářil. Columbus naposledy prohrál s Islanders po nastaveném čase.
Dalšími zápasy pokračuje nejslavnější hokejová soutěž světa. Pro oba celky sice soutěž začala hodně špatně a ani jednomu celku se nedařilo. Jen Anaheim se z toho ovšem dokázal otřepat a nyní již osedlává příčky zajišťující play-off. Columbus se topí na předposlední pozici. Sledujte náš přenos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.