Jakub Voráček (PHI) 0+1,1 střela, čas na ledě 22:29
Radko Gudas(PHI) 0+0,0 střel, čas na ledě 19:19
Tři hvězdy utkání:
1. Henrik Lundqvist (NYR) 21 zák., 1 gól, 95,5%
2. Derek Stephan (NYR) 2+0
3. Mats Zuccarello (NYR) 0+2
Rangers vyhrávají na svém ledě nad Philadelphií 3:1, v závěru přišli o čisté konto.
59:50
Philadelphia právě vstřelila branku!
Tak domácí brankář neudrží čisté konto, na střelu BRAYDENA SCHENNA byl už krátký. Hosté snižuje deset sekund před koncem na 1:3. Asistence: Jakub Voráček, Shayne Gostisbehere
59:43
Brayden Schenn trefil jen branku domácího týmu. Gólman připraven.
59:00
Poslední minuta hry.
58:43
Brayden Schenn minul odkrytou část branky.Podobně jako o něco později Wayne Simmonds.
58:18
Vyloučení v týmu New York Rangers (Glass – 2 min., sekání).
58:10
Lundqvist kryje střelu od modré čáry. Hosté se snaží, ale zatím nemohou najít recept na překonání obrany soupeře.
57:35
Oba týmy hrají v plném počtu.
57:22
57:22
Domácí brankář kryje a drží kotouč, buly před jeho brankou.
57:13
Voráčkova rána nebyla přesná.
57:00
Probíhají poslední tři minuty hry, Flyers stále bez brankáře.
56:20
Na ledě je elitní formace hostujícího týmu. Ta ale přichází po několika vteřinách o pásmo.
56:00
Čtyři minuty do konce třetí třetiny.
55:47
Hosté to zkouší bez brankáře.
55:35
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Bellemare – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
Vyloučení v týmu New York Rangers (Klein – 2 min., hrubost).
55:35
55:03
Třetí třetina se dostává do své finální fáze.
54:28
Komerční přestávka.
53:54
Rangers právě vstřelili branku!
Gól v přesilové hře znamená vedení 3:0 Brassard našel Zuccarella, který posunul na před brankou stojícího DEREKA STEPANA, jehož rána mířila pod horní tyčku branky Masona. Hostující brankář nedokázal zareagovat, a tak inkasoval. Asistence: Mats Zuccarello, Derick Brassard.
53:50
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Gudas – 2 min., podražení).
53:00
Třetí třetina se pomalu, ale jistě blíží ke svému konci a hosté mají dvoubrankovou ztrátu.
52:21
Philadelphia je nyní aktivnějším týmem, ale nemůže najít recept na domácí defenzivu a hlavně na brankáře.
52:07
První hostující formace se dostala v útočném pásmu do několika slibných šancí, ale nedokázala ani jednu využít.
51:11
Komerční přestávka v době, kdy běží 52. minuta.
50:34
Po krásné kombinaci jdou domácí do vedení o dva góly. Bekhendová přihrávka od Mattse Zuccarella našla přesně DEREKA STEPANA, který trefuje odkrytou branku. Asistence: Matts Zuccarello, Dan Girardi.
50:15
Puk za brankou Masona a hosté v poklidu rozehrávají.
49:47
Mnoho šancí zatím třetí třetina nenabízí a to se již dostáváme do druhé poloviny třetí dvacetiminutovky.
48:54
Medveděv se dostal do postavení mimo hru, buly ve středním pásmu.
48:20
Domácí obrana dnes podává velmi dobrý výkon. Likviduje jednu akci soupeře za druhou a brankář Lundqvist mnoho práce nemá.
47:48
Hra se přelévá ze strany na stranu. Vážnější šance k vidění nejsou, jedná o spíše takticky svázanou bitvu.
47:14
Jezdci jsou zaparkovaní v útočném pásmu a snaží se něco vymyslet před brankou Masona. Flyers se ale osvobozují.
46:32
Moore se pokoušel dostat ke kotouči, který vzduchem mířil do útočného pásma. Přes blok obránce se k černému nesmyslu nedostal.
46:00
Velmi dobrý zákrok Henrika Lundqvista proti tečované ráně od Michaela Raffla. Následuje komerční přestávka.
45:30
Střely na branku: 24:15 ve prospěch New Yorku.
44:50
Pět minut z třetí třetiny je pryč. Domácí tým stále drží jednobrankový náskok, který vytvořil v šesté minutě Brassard.
44:10
Rychle se ale puku zmocnili domácí a Viktor Stalberg střelou zápěstím znovu nahazuje na branku soupeře. Mason jeho ránu kryje.
43:50
Philadelphia má kotouč za svou brankou, odkud zakládá další útočnou akci.
43:08
Rangers v útočném pásmu, střelu Jespera Fasta kryje brankář Mason. Buly v obranném pásmu Flyers.
42:30
Ozývají se domácích fanoušci, kteří se snaží pomoci Rangers k výhře.
41:46
Domácí brankář dokázal uhájit bližší tyč proti střele Gostisbehera, který to nemyslel vůbec špatně.
41:15
40:50
Domácí se dostávají do útočného pásma, kde nezůstali dlouho, neboť špatně rozehráli.
40:15
Střela hostujícího hráče končí v ochranné síti nad brankou Králů. Buly před brankou Lundqvista.
40:01
Po druhé třetině platí jednobrankové vedení domácích.
40:00
39:36
Zuccarello nedokázal překonat brankáře soupeře rychlou střelou.
39:30
Třetina se v poklidu dohrává.
39:15
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Laughton – 2 min., hákování).
39:00
Derek Stepan střelou zápěstím zaměstnal Steva Masona. Ten si na nedostatek práce stěžovat nemže.
38:35
Výtečně nyní zasáhl domácí brankář proti střele Nicka Cousinse.
38:17
38:00
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:20
Brayden Schenn trefil štangli domácí branky. Nechybělo mnoho a bylo vyrovnáno.
37:14
Voráček kouzlil s kotoučem v útočném pásmu, přihrávka před branku byla zblokovaná, a tak hrají domácí.
36:22
Claude Girroux příklepem nedokázal brankáře Rangers překonat. Na druhé straně z protiútoku zahrozil Jesper Fast.
36:17
Vyloučení v týmu New York Rangers (McIlrath – 2 min., podražení).
35:29
Hostující Nick Schultz střelou zápěstím řádně protáhl brankáře domácích.
35:00
Druhá třetina se dostává do své finální části.
34:45
Philadelphia se v přesilové hře ke střele na branku nedostala, i tento fakt podtrhuje dobrou hru domácí defenzivy.
33:28
Domácí obrana funguje nyní velmi zodpovědně a neprostupně, hosté mají problémy s přechodem středního pásma. V útočné třetině se vůbec nemohou usadit.
32:53
Dan Girardi připravil dobrým blokem střely hosty o útočné pásmo. New York tak posílá puk do středního pásma a šetří tak cenné vteřinky z oslabení.
32:45
Vyloučení v týmu New York Rangers (Miller – 2 min., příliš mnoho hráčů).
32:14
Další velká šance hostujícího týmu, nyní pro změnu Andrew MacDoland netrefil zařízení.
31:30
Wayne Simmonds si vybruslil od mantinelu do lepší pozice pro střelu. Jeho projektil branku Jezdců minul o pořádný kus.
30:55
Flyers měli kotouč v útočném pásmu, ke střele se ale hosté nedokázali propracovat.
30:16
Komerční přestávka v probíhající jednatřicáté minutě.
30:00
Dostáváme se do druhé poloviny druhé třetiny i zápasu, stále platí jednobrankový náskok domácího celku.
29:38
Dan Boyle vystřelil velmi dobře, ale brankář Mason proti střele nastavil rukavici.
28:59
Michael Raffl střelou příklepem ohrozil branku Rangers, ale brankář Lundqvist prokázal své kvality.
27:51
Kevin Klein se dostal na malý moment k puku v dobré střelecké pozici a okamžitě zkoušel vystřelit. Jeho rána ale branku minula.
27:41
27:32
O něco později se stejný hráč dostal znovu k puku a opět vystřelil. Teď už to bylo o poznání lepší a Henrik Lundqvist měl co dělat, aby neinkasoval.
27:20
Hostující Mark Streit se proháčkoval až do zakončení, jeho střelecký pokus si s přesností rozhodně netykal.
26:40
Derek Stephan vyhrál buly nad Ryanem Whitem, ke střele se ale hráč mající kotouč nedostal.
25:52
Sledujeme rychlý hokej, proti první třetině se výrazně méně přerušuje. Střelecky aktivnější jsou Jezdci: 14:10.
25:19
Matt Read dostal kotouč mezi kruhy a pokusil se okamžitě vystřelit. Rána se mu nepovedla podle představ. brankář tak zasahovat nemusel.
25:01
Prvních pět minut druhé třetiny je minulostí. Více ze hry mají domácí, kteří po vedou díky brance z prvního dějství o gól.
24:03
Kevin Kein se pokoušel před brankovou tečovat kotouč vystřelený od modré čáry, což se mu nepodařilo.
23:52
Marc Staal zblokoval střelu Simmondse.
23:06
Derek Stepan to nemyslel vůbec špatně, jeho rána zápěstím měla dobré parametry, ale gólman Mason předvedl přesnou lapačku.
22:32
Mats Zuccarello zblokoval střelu Radko Gudase.
22:06
Další šance domácích, nyní pálil Kevin Hayes, jehož rána byla snadným soustem pro brankáře Philadelphie.
21:50
Až nyní jsme zaregistrovali vážnější šanci ve druhé třetině. Daniel Paille střelou příklepem mířil do středu branky, kde byl připravený Steve Mason.
20:11
20:01
Po první třetině vedou domácí 1:0, byť střelecky je zápas vyrovnaný, oba týmy vystřelily devět ran.
20:00
19:50
Třetina se v pohodě dohrává.
19:30
Poslední půlminuta hry v této třetině. Další domácí střela, nyní pálil zápěstím Keith Yandle.
19:15
Derick Brassard ani Chris Kreider nedokázali své šance využít.Právě proto stále platí stav 1:0.
18:20
Hostující celek se zmocnil kotouče a okamžitě ho posílá daleko od branky.
18:11
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Schultz – 2 min., podražení).
18:00
Do konce první třetiny zbývají dvě minuty.
17:23
Uberger se proháčkoval od mantinelu až před branku. Recept na brankáře ale nenašel.
17:00
Probíhají poslední tři minuty hry v této třetině.
16:53
Ve zbytku přesilovky se ke střele Philadelphia nedostala, domácí hrají v plném počtu.
15:53
S přesilové hry Flyers zbývá jedna minuta. Hosté se dokázali dostat do zajímavých střeleckých pozic, ale neproměnili je.
15:12
Kevin Klein zblokoval střelu Marka Streita. Dobrý obranný zákrok Kleina.
14:25
Streit v dobré střelecké pozici zazmatkoval a prostor vymezený třemi tyčemi vůbec netrefil.
13:55
Mark Streit se také dostal do dobré střelecké pozice, domácí brankář si připisuje dobrý zákrok.
13:24
Brayden Schenn střelou zápěstím trefil jen prostor, kde operoval brankář Lundqvist.
12:53
Vyloučení v týmu New York Rangers (Zuccarello – 2 min. + 2 min., vysoká hůl).
12:35
12:30
Hostující Wayne Simmonds, který byl před několika okamžiky ošetřován, se probojoval do zajímavé střelecké pozice, branku ohrozit ale nedokázal.
12:01
Střelecky jsou domácí o jeden pokus aktivnější, v tomto ohledu vedou 5:4 a napřed jsou i ve skóre.
11:41
Přesilovou hru nedokázali Rangers využít, navíc si prakticky žádnou kloudnou akci nedokázali vytvořit.
10:40
Jezdci se nemohou stabilně usadit v útočném pásmu. Flyers velmi dobře brání, domácí to mají těžké.
10:01
Dostáváme se do druhé poloviny první třetiny, domácí nyní hrají přesilovou hru.
09:41
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Streit – 2 min., krosček).
08:51
Jakub Voráček získal kotouč ve středním pásmu a dokázal se dostat až do zakončení. Brankář Jezdců si s jeho dobrou střelou dokázal poradit.
08:48
Následuje komerční přestávka.
08:17
Domácí se nebojí osobních soubojů a Jezdci vyhledávají střety se soupeřem. V tomto ohledu jsou právě domácí úspěšnější.
06:43
Hostující Matt Read nedokázal mířidla seřídit přesněji. Jeho rána tak branku soupeře minula o pořádný kus.
06:14
Oba týmy jsou v plném počtu, a tak hra pokračuje v pěti na obou stranách.
05:08
Skvěle to udělal DERICK BRASSARD, získal kotouč, obkroužil branku a rychle zasunul za bližší tyč. Gól při hře čtyři na čtyři posílá domácí mužstvo do vedení. Asistence: Keith Yandle, J.T. Miller.
04:42
První hostující formace na ledě a Claude Giroux ani Schultz neuspěli v dobrých šancích.
04:14
Vyloučení v týmu New York Rangers (Zuccarello – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (VandeVelde – 2 min., krosček).
04:14
04:02
Hra obsahuje mnoho osobních soubojů. Rozhodčí si musí dát velký pozor, aby se jim situace nevymkla kontrole.
03:17
Jesper Fast se dostal ke střele bekhendem, s níž si brankář Steve Mason dokázal bez problémů poradit.
03:00
První tři minuty hry pryč. Gól jsme sice neviděli, ale dvě bitky ano.
02:33
Po hodně dlouhé době vidíme nějakou ofenzivní akci. Mats Zuccarello nedokázal střelu z křídla zamířit přesněji. Brankář Mason zasahovat nemusel.
00:59
Vyloučení v týmu New York Rangers (Glass – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (White – 5 min., bitka).
00:59
00:39
Hodně vyrovnaná bitka tohle byla.
00:39
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu New York Rangers (McIlrath – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Simmonds – 5 min.).
00:39
00:26
Hra je přerušena, domácí se dostali do postavení mimo hru. Buly ve středním pásmu.
00:01
Úvodní buly vyhrávají hostující hokejisté, kteří se rychle dostávají do útočného pásma. Ke střele se ale nepropracovali, a tak se směr hry otáčí.
00:01
Utkání za několik málo okamžiků začne.

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – Girardi, Yandle, Klein, Staal, McIlrath, Boyle – Zuccarello, Stephan, Kreider – Fast, Brassard, Miler – Stalberg, Hayes, Lindberg – Paille, Moore, Glass

Philadelphia Flyers: Mason (Neuvirth) – Streit, Schultz, Gostisbehere, MacDonald, Gudas, Medveděv – Simmonds, Giroux, Voráček – Schenn, Cousins, Raffl – White, Bellemare, VandeVelde – Read, Laughton, Umberger.
Obránce Rangers, Ryan McDonagh, se velmi dobře zotavuje ze zranění, do zápasu ale ještě nezasáhne. "Začínám se konečně cítit tak, jak bych měl," řekl pro webové stránky klubu. Útočníci Derick Brassard a Dan Girardi pravděpodobně do zápasu nastoupí.
Hostující tým povolal z farmy v AHL obránce Andrew MacDonalda, protože Michael Dol Zotto zůstává zranění. "Vypadá to, že bude mimo hru poměrně dlouho," přiznal smutně generální manažer Ron Hextall.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům nejlepší hokejové soutěže na světě. V tomto zápase proti sobě nastoupí New York Rangers a Philadelphia Flyers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.