Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou.

Jaroslav Halák (NYI) 00 minut, 0 zákroků, 0 gólů, 00,0%
Marek Židlický (NYI) 1+0, 1 střela, čas na ledě 17:24
Petr Mrázek (DET) 00 minut, 0 zákroků, 0 gólů, 00,0%
Tomáš Tatar (DET) 0+0, 2 střely, čas na ledě 12:35
Tomáš Jurčo (DET) 0+0, 0 střel, čas na ledě 06:18
Tři hvězdy utkání:

Brock Nelson (NYI) 1+1
Ryan Strome (NYI) 1+1
Thomas Greiss (NYI) 28 zák., 1 gólů, 96,6%
Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 4:1. O branky domácích se postupně postarali Nelson, Bailey, Židlický a Strome. Jedinou branku hostů vstřelil Dacjuk. Domácí si tak po dnešní výhře 4:1 připisují do tabulky důležité dva body.

Střely na branku (celkem): 32 – 29
Bodyčeky (celkem): 20 – 18
Vyhrané buly (celkem): 32 – 18
59:50
Hra se nyní pohybuje spíše ve středním pásmu a zápas tak pravděpodobně skončí výsledkem 4:1.
58:50
Hosté nyní drží kotouč na svých holích a ještě se snaží vymyslet něco směrem dopředu.
58:00
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:33
Hra se nyní pohybuje převážně ve středním pásmu.
56:20
Zetterberg nyní dostal skvělou přihrávku zpoza branky do mezikruží, jeho následný střelecký pokus však skončil nad brankou.
55:54
Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude před Greissem.
55:17
54:53
Jeden z hostujících obránců nyní poslal kotouč mimo kluziště. Vhazovat se tak bude před Howardem.
53:46
Domácím se zatím tato přesilovka příliš nedaří a hosté tak mají zatím snadnou práci.
53:17
Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za držení odsedí Tomáš Tatar.
52:15
Islanders právě vstřelili branku!
Domácí si berou zpět své tříbrankové vedení! Tavares to udělal náramně u levého mantinelu v útočném pásmu, zadovkou našel v mezikruží volného RYANA STROMEHO, a ten následnou tvrdou střelou dokázal prostřelit Howarda. Asistence: John Tavares, Nick Leddy.
51:25
Abdelkader se nyní dostal ke střele z mezikruží, jeho nepříjemnou střelu však dokázal Greiss vyrazit mimo tři tyče.
50:51
Smith se nyní opět dostal ke střele, tentokrát z mezikruží, jeho pokus však dokázal Greiss vyrazit do ochranné sítě.
50:08
Smith napřáhl ke střele od modré čáry, branku však minul.
50:01
Komerční přestávka.
49:31
Detroit právě vstřelil branku!
Hosté snižují na rozdíl dvou branek! Nyquist se dostal ke střele z mezikruží, jeho pokus dokázal Greiss vyrazit pouze do míst, kde stál volný PAVEL DACJUK, a ten se následnou střelou do odkryté branky nemýlil. Asistence: Gustav Nyquist.
49:07
Domácí se nyní usadili s kotoučem v útočném pásmu.
48:53
48:23
47:41
Hosté se nyní dostali do přečíslení tři na dva, moc to však překombinovali a následnou střelu jednoho z nich dokázal de Haan zablokovat.
46:52
Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách. Dvě minuty za nedovolené bránění vyfasoval Justin Abdelkader.
46:47
Kuljomin se nyní dostal ve vlastním oslabení do samostatného úniku, na brankáře Howarda však nevyzrál.
46:20
46:19
Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za zdržování hry odsedí Brock Nelson.
45:38
Hamonic nyní nahodil kotouč před branku od modré čáry, před brankou však nedokázal kotouč tečovat nikdo z jeho spoluhráčů a Howard tak puk vyrazil mimo tři tyče.
45:11
Nelson nyní zkusil pozornost Howarda střelou z levého kruhu, Howard jeho střelu v pohodě chytil.
44:31
Green vyslal na branku tvrdou střelu od modré čáry, Greiss však kotouč za svá záda nepustil.
43:20
Helm vyslal na branku střelu od modré čáry, jeho pokus však dokázal zablokovat jeden z obránců.
42:22
Helm nyní poslal přihrávku od pravého mantinelu na opačnou stranu kluziště k úplně volnému Ouelletovi, ten však následně trefil pouze pravý beton přesunujícího se Greisse a stav tak zůstává stále 3:0.
41:35
Hosté nyní chybovali v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.
41:02
40:38
Zatím se jim však nedaří udržet s kotoučem v útočném pásmu.
40:05
Hosté ještě budou dohrávat zhruba 40 sekund svou přesilovku z konce druhé třetiny.
40:01
Oba týmy jsou zpět na ledové ploše. Třetí třetina tak za malou chvilku začne.
Druhá třetina je za námi. Ve druhé třetině byli jasně lepším týmem domácí a zaslouženě tak vedou 3:0! První branku vstřelil v čase 28:24 Brock Nelson, když dokázal prostřelit na dvakrát Howarda. Druhou branku přidali domácí v čase 34:57, a to když přesilovou hru dokázal využít Josh Bailey. Ani ne za dvě minuty to bylo už 3:0, a to když se v čase 36:03 prosadil český obránce Marek Židlický. Hosté to tak budou mít ve třetí třetině už hodně těžké, no uvidíme jak se s tím vypořádají.

Střely na branku (celkem): 24 – 19
Bodyčeky (celkem): 16 – 11
Vyhrané buly (celkem): 25 – 12
Další třetina začne přibližně v 20:58.
40:00
39:42
Dacjuk se dostal ke střele z pravého kruhu, jeho pokus mířený ke vzdálenější tyči však dokázal Greiss vyrazit mimo tři tyče.
39:02
Hosté si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za sekání vyfasoval Thomas Hickey.
38:43
Tavares nyní vyslal na branku tvrdou střelu z levého kruhu, jeho pokus však dokázal Howard i s menšími problémy vyrazit mimo tři tyče.
38:25
37:52
Smith se nyní dostal ke střele z mezikruží, ale ani on nedokázal dnes dobře chytajícího Greisse prostřelit.
37:02
Richards vyslal na branku střelu od modré čáry, Greiss však jeho pokus dokázal vyrazit do rohu kluziště.
36:26
Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za hákování vyfasoval Ryan Strome.
36:03
Domácí vedou už o tři branky! Clutterbuck napřáhl ke střele od modré čáry, jeho pokus se odrazil od zadního mantinelu před branku, kde stál volný MAREK ŽIDLICKÝ, a ten následně dokázal prostřelit bezmocného Howarda. Asistence: Cal Clutterbuck, Casey Cizikas.
35:27
34:57
Tak domácí nakonec využívají přesilovku! Boychuk napřáhl ke střele od modré čáry, jeho tvrdou ránu Howard vyrazil pouze před sebe, kde se nacházel úplně volný JOSH BAILEY, a ten se následnou střelou do odkryté klece nemýlil. Asistence: Johnny Boychuk, Brock Nelson.
34:45
Domácím se nyní nedaří dostat s kotoučem do útočného pásma.
33:59
Tavares nyní poslal od pravého mantinelu přihrávku před branku, tam však nikdo z jeho spoluhráčů nebyl a jeden z hostujících hráčů tak poslal kotouč daleko od své branky.
33:19
Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za zdržování hry odsedí Pavel Dacjuk.
33:05
Velká mela se teď strhla před brankou Howarda, kotouč však nakonec neskončil v síti ani po mnoha dorážkách domácích hráčů.
32:45
Hosté jsou momentálně u kotouče.
31:17
Hickey vyslal na branku střelu od modré čáry, jeho pokus však byl zablokován jedním z obránců.
31:00
30:58
Ofsajd hostů. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
30:10
Hosté momentálně drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci směrem dopředu.
29:32
29:27
Hra se nyní pohybuje spíše ve středním pásmu.
28:24
Domácí se dostávají do vedení! Strome se dostal s kotoučem podél pravého mantinelu až do útočného pásma, následně poslal přihrávku vzduchem od modré čáry na rozjetého BROCKA NELSONA, ten kotouč sklepl na hranici vysoké hole, ale prošlo mu to a následně dokázal prostřelit na dvakrát bezmocného Howarda. Asistence: Ryan Strome, Johnny Boychuk.
27:54
26:59
Domácí se nyní nedokázali udržet s kotoučem v útočném pásmu a jeden z obránců tak kotouč poslal do středního pásma.
26:15
Tavares se nyní dobře uvolnil u levého mantinelu přes dva obránce, následně se dostal s kotoučem až před Howarda, toho však následnou střelou mezi betony nedokázal prostřelit.
25:53
Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za držení vyfasoval Darren Helm.
Střely na branku ve druhé třetině: 2 – 5
25:16
Leddy nyní vyslal na branku jedovatou střelu od modré čáry, Howard si s ní však nakonec dokázal poradit.
25:03
Další zakázané uvolnění hostů. Hra se tak opět přesune před Howarda.
24:43
Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Howardem.
23:39
Helm se nyní dostal do úniku podél pravého mantinelu, následně se s kotoučem natlačil před Greisse, toho však nedokázal prostřelit.
23:29
Tavares se nyní dostal ke střele z levého kruhu, jeho pokus mířící k přední tyči dokázal Howard chytit.
22:48
Zetterberg nyní nabil na střelu do pravého kruhu Abdelkaderovi, jeho následná střela však skončila pouze v jednom z obránců.
22:10
Boychuk napřáhl ke střele od modré čáry, jeho pokus však dokázal zablokovat jeden z obránců.
21:35
Bailey nyní pouze nahodil kotouč do útočného pásma a následně celá jeho pětka jela střídat.
21:01
20:53
Nyní se na druhé straně dostal ke střele z pravého kruhu Helm, ale ani on nedokázal brankáře prostřelit.
20:41
Okposo se nyní dostal ke střele z levého kruhu, jeho pokus mířený mezi betony Howarda dokázal americký brankář chytit.
20:05
Hosté vyhráli úvodní buly druhé třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.
20:01
Oba týmy jsou zpět na ledové ploše a druhá třetina tak za malou chvíli začne.
První třetina je za námi. Zápas je zatím velmi vyrovnaný a tomu také napovídá prozatimní skóre 0:0. Oba týmy se však dostali v první třetině do jedné velké šance. Nejdříve se v čase 6:54 dostal do samostatného úniku Tavares, ale na Howarda nevyzrál. Na druhé straně se dostal v čase 12:32 ke střele Nyquist a jeho střela orazítkovala pravou tyč Greissovi branky. Na branky si tak musíme ještě počkat minimálně do druhé třetiny.

Střely na branku (celkem): 8 – 8
Bodyčeky (celkem): 11 – 5
Vyhrané buly (celkem): 9 – 6
Další třetina začne přibližně v 20:00.
20:00
19:40
Hra se nyní pohybuje spíše ve středním pásmu a první třetina tak skončí zřejmě bez branek.
19:00
Poslední minutka první třetiny.
18:55
18:11
Domácím se stejně jako jejich soupeřům vůbec nedaří přesilová hra a zřejmě ani oni z ní nic nevytěží.
17:43
Okposo se odhodlal ke střele z pravého kruhu, jeho pokus však srazil jeden z hostujících hráčů mimo tři tyče.
16:54
Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení vyfasoval Henrik Zetterberg.
16:02
Hamonic se dostal ke střele od modré čáry, jeho tvrdá rána však skončila vedle levé tyče Howardovi branky.
15:29
14:56
Střely na branku: 8 – 4
13:34
Sheahan si nyní pohrál u pravého mantinelu s jedním z obránců, následně se s kotoučem natlačil před Greisse, toho však nedokázal prostřelit.
13:22
Hosté se nyní usadili s kotoučem v útočném pásmu.
12:32
Nyquist se nyní dostal ke střele z pravého kruhu a jeho střela orazítkovala pravou tyč Greissovi branky!
11:30
11:24
Nyní se na druhé straně dostal ke střele Jurčo, ale jeho pokus nijak neprověřil Greisse.
10:37
Boychuk napřáhl ke střele od modré čáry, branku však netrefil.
10:15
Sheahan nyní zavezl kotouč do útočného pásma, následně však o něj přišel.
09:49
Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
09:42
09:03
Hostům se nyní nedaří udržet s kotoučem v útočném pásmu a jejich přesilovka tak zatím přichází vniveč.
08:26
Hosté si nyní nerozuměli mezi sebou v útočném pásmu a kotouč tak získali domácí.
08:15
Larkin vyslal na branku střelu z pravé strany, Greiss však tuto střelu dobře viděl a v pohodě kotouč chytil do své lapačky.
07:44
Domácí vyhráli buly před vlastním brankářem a ihned kotouč vyhodili přes celé kluziště.
07:41
Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení odsedí kapitán domácích John Tavares.
06:54
Tavares se nyní dostal do samostatného úniku, Howarda se následně snažil prostřelit střelou nad vyrážečku, to se mu však nepovedlo a Howard kotouč dokázal vyrazit do rohu kluziště.
05:41
Larkin se nyní dostal ke střele z mezikruží, jeho tvrdou střelu však dokázal s menšími potíži Greiss vyrazit mimo tři tyče.
04:38
Hickey nyní zavezl kotouč do útočného pásma, ale následně o něj přišel, neboť tam byl zcela sám.
03:27
Dacjuk a Abdelkader se nyní řítili sami proti jednomu obránci, prvně jmenovaný vyzval těsně před Greissem ke střele Abdelkadera, tomu však kotouč sjel po čepeli a branku tak netrefil.
02:57
02:16
Lee byl nyní natlačen do branky soupeře a posunul jí tak. Rozhodčí musí tedy hru přerušit.
01:23
Richards napřáhl ke střele od modré čáry, Greiss však jeho střelu dobře viděl a kotouč tak bez problémů vyrazil do rohu kluziště.
01:04
00:05
Domácí vyhráli úvodní buly první třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.
00:01

New York Islanders: Greiss (Halák) – de Haan, Hamonic, Boychuk, Leddy, Židlický, Hickey – Strome, Tavares (C), Grabovskij – Okposo (A), Nielsen (A), Kuljomin – Bailey, Nelson, Lee – Clutterbuck, Cizikas, Martin

Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) – DeKeyser, Quincey, Green, Smith, Marčenko, Ouellet – Abdelkader, Dacjuk (A), Zetterberg (C) – Tatar, Richards, Larkin – Jurčo, Athanasiou, Nyquist – Helm, Glendening, Sheahan

Rozhodčí: Greg Kimmerly, Garrett Rank – Scott Cherrey, Derek Amell.
Poslední 3 vzájemná utkání

Detroit Red Wings – New York Islanders 5:1
New York Islanders – Detroit Red Wings 2:4
New York Islanders – Detroit Red Wings 5:4
Nejproduktivnější hráči obou mužstev

New York Islanders – Na domácí straně to je kanadský centr John Tavares, který má momentálně na svém kontě 45 bodů za 21 gólů a 24 asistencí.

Detroit Red Wings – Na druhé straně to je americký pravý křídelník Dylan Larkin, který má momentálně na svém kontě 38 bodů za 18 gólů a 20 asistencí.
Detroit Red Wings

Detroit Red Wings se momentálně nachází v tabulce Východní konference na páté příčce s pětašedesáti body. Po pětapadesáti odehraných zápasech mají na svém kontě 20 výher, 8 výher po prodloužení či nájezdech, 9 porážek po prodloužení či nájezdech a 18 porážek. Na venkovním kluzišti zatím odehráli pětadvacet zápasů, ze kterých 9x vyhráli, 5x vyhráli po prodloužení či nájezdech, 3x prohráli po prodloužení či nájezdech a 8x prohráli.

Posledních 5 zápasů

Detroit Red Wings – Colorado Avalanche 2:3 po nájezdech
Detroit Red Wings – Ottawa Senators 3:1
Detroit Red Wings – Florida Panthers 3:0
Florida Panthers – Detroit Red Wings 6:3
New York Islanders

New York Islanders se momentálně nachází v tabulce Východní konference na osmé příčce se čtyřiašedesáti body. Po čtyřiapadesáti odehraných zápasech mají na svém kontě 23 výher, 6 výher po prodloužení či nájezdech, 6 proher po prodloužení či nájezdech a 19 proher. Na domácím kluzišti zatím odehráli devětadvacet utkání, ze kterých 16x vyhráli, 2x vyhráli po prodloužení či nájezdech, 3x prohráli po prodloužení či nájezdech a 8x prohráli.

Carolina Hurricanes – New York Islanders 6:3
New York Islanders – Los Angeles Kings 5:2
Columbus Blue Jackets – New York Islanders 2:3 po nájezdech
New York Islanders – Edmonton Oilers 8:1
Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu americké nejvyšší hokejové soutěže NHL mezi New York Islanders a Detroit Red Wings.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.