Přípravný zápas mezi Slavií Praha a Slavojem Vyšehrad je u konce, končí jednoznačnou výhrou prvoligového celku. Ti v prvním poločase nastříleli hned tři branky, ve druhém poločase pak přidali dvě. Hosté ve druhé půli byli aktivní a po zásluze alespoň jednou skórovali. Ode mě je to dnes vše, děkuji za sledování a budu se těšit u dalších online přenosů.
90
90
Černý centroval od rohového praporku, ve vápně se ale nikdo k balonu již nedostal. Hosté balon pouze odkopávají.
89
Probíhají již poslední minutky zápasu a u balonu je opět domácí Slavia. Přidá nakonec ještě jednu branku?
88
Brankář hostů svým rychlým odkopem z branky trefil přímo světelnou tabuli, která rázem začala ukazovat 7:3. Poté je pro jistotu raději úplně vypnuta.
86
Akce Slavie skončila prakticky jen odevzdaným balonem, hosté se tak mohou dále snažit o vstřelení druhé branky.
85
Domácí se nemohou dostat k souvislé hře s míčem, nyní v závěru je to ale asi moc netrápí. Hosté se snaží vstřelit ještě jednu branku, chvílemi od toho nejsou moc daleko.
83
Domácí se pokoušeli o rychlý přechod po levé straně, ten byl ale zastaven kousek za půlkou. Slavoj je v posledních minutkách opravdu aktivní a silný v osobních soubojích.
83
Dostali se také ke střele, na hranici malého vápna jeden z hostů vypálil, Berkovec ale ránu z blízkosti dokázal vyrazit.
82
Domácí trochu polevili ze své aktivity a hosté se toho hned snaží využít. Začínají se usazovat na polovině Slavie a snaží se ohrozit branku.
81
Další pěkný akce hostujícího Vyšehradu. Do vápna mířil pěkný nadýchaný centr, ten ale dokázal jeden z obránců před dotírajícím útočníkem odhlavičkovat.
80
Slavoj se opět dostal do zakončení, avšak i jejich akce končí střelou nad branku. Berkovec tak bude rozehrávat od své svatyně.
79
Slávisté zahrávali rohový kop, hlavičkou se prezentoval v zakončení Černý, balon ale nedokázal umístit mezi tři tyče, poslal jen nad bránu.
78
Hosté se stále více tlačí do útoku, v závěrečné fázi jim schází trocha zkušeností, aby mohli akci zakončit úspěšně.
75
Hra se začíná trochu vyrovnávat, jak domácí, tak i hosté se soustředí především na útočení, a tak vzadu zůstávají otevřená vrátka.
72
Slávisté již na hřiště poslali všechny hráče, kteří byli připraveni, zůstává jen Karel Piták. Uvidíme, jestli na tohoto matadora dojde i v dnešním mrazivém počasí.
71
Vyšehrad právě vstřelil branku!
Hosté se dočkali alespoň jednoho gólového úspěchu! Ve vápně se MADEJ po tlaku dostal k balonu a ve zmatku dokázal prostřelit Berkovce.
69
Poslední minutky jsou trochu rozkouskované. Hra sama o sobě se dost přerušuje, navíc, dochází k dalším střídáním na obou stranách.
67
No ale zahrozili také hosté. Ti se dostali ke dvěma střelám, první zničil Berkovec, druhá mířila z malého vápna jen těsně nad branku!
65
Slavia je stále u míče a tlačí se kupředu, už do toho ale nedává tolik jako na začátku poločasu. Přeci jen je náskok opravdu pohotový.
63
Hosté krátce po hodně hry posílají na hřiště hned tři další čerstvé hráče, uvidíme, jestli se jim podaří ohrozit brankáře Berkovce.
62
Domácí jsou opravdu při chuti a stále chtějí přidávat další branky. Času ale mají dost, stále zbývá do konce ještě půl hodiny.
61
Slavia se dostala do další akce, která skončila brankou, ta jim ale není uznána kvůli ofsajdu.
58
Slavia střídá – Hušbauer, Zmrhal a Bořil jdou ze hřiště, přicházejí Barák, Štohanzl a Mikula.
58
Slavia právě vstřelila branku!
Krásná akce Slavie, která končí pátou brankou! JAN BOŘIL dostal balon od Vukadinoviče patičkou do vápna, odkud už se z první nemýlil, domácí tak mají již opravdu vysoký náskok.
57
Latka si seběhl do vápna pro přihrávku, jeho střela z první ale skončila vysoko nad brankou.
52
Bořil dostal pas do běhu na levé straně a poslal centr do vápna. Tem se ho Mešanvič snažil hlavičkovat, to se mu ale nepodařilo. K odraženému balonu se tak dostal JOSEF HUŠBAUER, který ho z blízkosti doklepl do branky.
50
Začátek druhého poločasu je docela klidný, domácí se ale i s tříbrankovým náskokem stále tlačí kupředu.
48
Slávisté do druhého poločasu prostřídali několik hráčů včetně brankáře Pavlenky a dvougólového škody. Aktuální sestava:

Berkovec – Bořil, Latka, Frydrych, Jablonský – Souček – Vukadinovič, Hušbauer, Zmrhal – Mešanovič, Kuchta
46
Pětiminutová pauze musel hráčům stačit, druhý poločas byl totiž právě rozehrán.
46
Máme za sebou první půli, která přinesla hned tři branky Slavie. Dvakrát se prosadil Škoda a jednou Zmrhal. Po krátké přestávce přijde na řadu druhá půle.
45
45
Hosté se v závěru pokusili o útočnou akci, centr ale pouze prolétl skrze vápno.
43
Mešanovič se ocitl zcel sám v běhu na brankáře, vymýšlel ale až příliš, a tak s balonem doběhl až k němu, v té pozici ho již dokázal brankář Slavoje vychytat,
42
Hosté se pokusili o dvě útočné akce. První skončila zblokovanou střelou, druhá pak moc dlouhou přihrávkou za obranu. Pavlenka tak nemusel vůbec zasahovat.
40
Předvídal jsem, že dnes branek moc padat nebude, v tom jsem se ale šeredně zmýlil. Obrana hostů není tak pevná jako na začátku poločasu a domácí již nedělá takové problémy dostat se do zakončení.
39
To už ale přichází rychlá akce Slavie, která opět končí gólem! JAROMÍR ZMRHAL se protáhl středem hřiště a z hranice šestnáctky vyslal dobrou střelu, která zapadla přesně k tyči.
38
Po další ostrém faulu na Mešanoviče již rozhodčí vytahuje žlutou kartu, jméno potrestaného hráče doplníme,
36
Slavie opět skóruje, a vede tak již o dvě branky! Od postranní čáry na levé straně přišel centr do Zmrhala do vápna, na který si krásně naskočil MILAN ŠKODA, trefil se ke vzdálenější tyči.
35
Domácí se neustále tlačí do zakončení, vždy ale akci zbytečně překombinují, v závěru si ji tak sami pokazí.
33
Útočná akce Slavoje končí pouze v zámezí, nepodařilo se jim zpracovat rychlou přihrávku, o balon tak přišli.
32
Další akce domácího celku, když se jeden ze slávistů, málem dostal před brankářem k volnému míči, ten ale nedokázal trefit a dopravit do brány.
30
Vyšehrad se pokoušel dostat do útoku pomocí dlouhého nákopu na bránu, ten jim ale nevyšel, domácí obránci si balon pohlídali, ten končí až u Pavlenky.
28
Hosté si dnes asi vzali za cíl Mešanoviče, kterého již podruhé poslali k zemi velmi tvrdým zákrokem. Rozhodčí nyní musí hráčům domlouvat.
27
Slavia stále tlačí soupeře na jeho polovině, ten se dostává k balonu jen sporadicky.
26
Na to, v jakém se hraje počasí, vidíme poměrně veliké tempo. Umělá tráva v Edenu pravděpodobně silným mrazům odolala, a tak ani hráči nemají problém se hrou po zemi.
24
Hosté se po dlouhé době také dostali kupředu, celá akce ale skončila brzy po přechodu na polovinu Slavie, tam o balon přišli.
22
Domácí zatlačili soupeře, dostali se do dobré příležitosti, ale místo střely zvolili zbytečnou přihrávku, kterou celou akci zkazili. Z následné akce se pak dostali k jedné střele, ta ale byla velmi z úhlu.
21
Hosté se dopustili faulu, a domácí tak mohli rozehrát standardní situaci za zajímavé pozice. Rozhodli se ale pro akci po zemi, ta se jim nevyplatila, za všeho nakonec sešlo.
19
Opět se ale hra uklidňuje, slávisté drží míč na svých kopačkách a pomalu se prokousávají před bránu Slavoje.
18
Hosté se dostali do rychlá akce po pravé straně, kdy nakonec míč směřoval do vápna. Jeden z fotbalistů Vyšehradu ho trefil přesně hlavou, Pavlenka ale předvedl výborný zákrok a na poslední chvíli míč z blízkosti chytil.
17
Uprostřed hřiště byl velmi tvrdě sestřelen Mešanovič. Nevím, jak má dnes rozhodčí nastavenou laťku, v ligovém zápase by se za to ale již žlutilo.
16
Hosté se snažili po obdržené brance rychle odpovědět, nedokázali se ale vůbec dostat do zakončení.
15
Domácí se dostali kupředu, MILAN ŠKODA dostal pěknou přihrávku od Mihalíka, odhodlal se ke střele z pravé strany na hranici brankoviště a hostujícího brankáře propálil.
13
Hosté opět zahrozili, když se jeden z nich dostal ve vápně k balonu, byl ale sražen obránce, k zemi. Penalta se ale nepíská.
12
Škoda dostal pas mezi obránce, nedokázal si ale balon pořádně zpracovat, následná střela tak byla velmi nepřesná.
11
První akce hostujícího celku. Hráči se dostali velmi rychle kupředu, vše ale skončilo jen střelou daleko mimo bránu.
10
Hra vypadá stále stejně. Slávisté se drží na balonu a snaží se sním prodrat před bránu Slavoje. Ten brání v hojném počtu hráčů, dnes to asi gólová smršť nebude.
8
Mešanovič se protáhl středem až na hranu vápna, odkud vypálil, jeho střela je ale zblokována na rohový kop.
7
Slávisté mají úvod zápasu jasně pod svou kontrolou, hosté se ještě stále nedostali na delší chvíli k balonu.
5
Z pravé strany se domácí pokoušeli najít ve vápně Škodu, k tomu se ale balon nedostal, hosté balon odkopávají.
4
Slavoj se od začátku zápasu ještě ani jednou nedostal k balonu, Pavlenka dnes asi moc práce mít nebude.
3
Domácí se znovu se dostali kupředu, centrovaný balon do vápna ale končí opět jen v moci brankáře Vyšehradu.
2
Slávisté se pokusili dostat kupředu po pravé straně, což se jim nakonec podařilo, první střela ale konči v náručí hostující brankáře.
1
O úvodní výkop zápasu se postaral domácí celek, která s rozehrávkou troch vyčkává, nechce na začátek nic uspěchat.
1
Dobrý den, vítám u sledování online přenosu z přípravného zápasu mezi SK Slavií Praha a FK Slavoj Vyšehrad. Pro pražskou Slavii půjde o poslední přípravné utkání před odjezdem na herní soustředění do Španělska. Za sebou má nároční kondiční soustředění, které si zpestřila několika zápasy, které až na jeden zvládla. Souboj s Vyšehradem má výkop naplánován na 14 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.