Z mé strany je to pro tuto chvíli vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný den!
Ještě doplním, že dnešní utkání sledovalo 17 026 diváků!
Tomáš Hertl (SJS)1+0, 5 střel, čas na ledě 17:15
Roman Polák (SJS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:05
Tři hvězdy utkání:
1. Joel Ward (SJS) 1+1
2. Logan Couture (SJS) 2+0
3. Tomáš Hertl (SJS) 1+0
Je dobojováno! San Jose ve třetí třetině předvedlo parádní obraz a získává první bod v sérii! Na branku čekali diváci v SAP Center až do druhé třetiny. Ve 25. minutě totiž Mike Fisher poslal Nashville v přesilové hře do vedení! San Jose poté bylo lepší, ale v závěru prostřední části mohl přidal další branku Wilson! Fantastický Jones ale podržel Žraloky, což byl možná klíčový moment celého zápasu!

V závěrečné části utkání totiž nejprve v přesilové hře vyrovnal Tomáš Hertl a o dalších deset minut později už bylo San Jose ve vedení, jelikož se prosadil Joel Ward! Pytel s brankami se roztrhl v závěrečné pětiminutovce! Logan Couture nejprve využil přesilovou hru, jenže Nashville odvolal brankáře a Ryan Johansen vrátil Predators do hry! Rinne poté stále zůstal na střídačce, ale domácí hráči už hru hostů bez brankáře potrestali. Nejprve se znovu trefil Logan Couture a v poslední minutě pečetil výhru Žraloků 5:1 Tommy Wingels!
59:12
Do branky Nashvillu se na závěrečné sekundy podívá brankář Hutton! Hostující trenér dopřává své dvojce zažít atmosféru play-off!
59:11
San Jose právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto! San Jose získá první bod v sérii! Weber nasměroval svou ránu pouze do bruslí TOMMYHO WINGELSE, který sám dojel odražený kotouč a dopravil jej do opuštěné branky! Bez asistence.
58:47
Hosté si ještě v závěru vyžádali oddechový čas! Nashville má něco přes minutu na vstřelení dvou branek! Podaří se hostům vyrovnat?
58:47
Pekka Rinne stále zůstává na střídačce! Nashville nemá co ztratit, a proto dopřává divákům tuto parádní podívanou! Celá hala se baví!
58:31
San Jose si bere zpět dvoubrankový náskok! Pekka Rinne zůstal na střídačce, což se Nashvillu napodruhé nevyplatilo, jelikož ke kotouči se dostal LOGAN COUTURE, který do prázdné branky upravil na 4:2! Asistence: Nick Spaling.
58:11
Nashville právě vstřelil branku!
Tak přeci jen tady ještě máme drama! Nashvillu se daří využít hru bez brankáře! Roman Josi napřáhl od modré čáry, puk se od bruslí Brenta Burnse odrazil k RYANU JOHANSENOVI, který doklepl kotouč za Jonesovy záda! Asistence: Roman Josi, Colin Wilson.
57:35
Jenže Predátoři drží kotouč pouze na vlastní polovině. Nashvillu se nedaří přechod do útočného pásma. Hala je na nohou a podporuje Žraloky!
57:07
Rinne míří na střídačku! Hosté v závěru utkání zkoušejí štěstí v šesti bruslařích na ledě!
56:35
Donskoi vyhodil puk z obranného pásma do střední třetiny. Nashville se bude snažit o rychlé vstřelení branky. San Jose už stačí pouze bránit.
55:40
San Jose zřejmě potvrzuje vítězství! San Jose znovu využívá přesilovou hru! Nashvillu se sice podařilo vyhodit kotouč, ale LOGAN COUTURE jej zavezl zpět do útočného pásma, předal jej Pavelskimu, který mu puk naservíroval před branku a Couture z blízkosti překonal Rinneho! Asistence: Joe Pavelski, Brent Burns.
55:20
Navíc je tady další komplikace pro Nashville! San Jose si totiž zahraje další přesilovou hru! Calle Järnkrök si odsedí dvě minuty za vysokou hůl!
55:07
Jenže hra Predátorů je plná nepřesností. Roman Josi zatáhl kotouč za modrou čáru, ale v útočném pásmu předvedl pouze nepřesnou přihrávku.
54:27
Vlasic zavezl puk do středního pásma a nahozením po mantinelu jej poslal za branku Nashvillu. Hosté okamžitě kotouč sebrali a míří vpřed.
53:41
Salomäki chtěl z otočky naservírovat puk před branku San Jose, ale puk se mu svezl po čepeli. Domácí obrana ustála další důležitý moment před svou brankou.
53:15
San Jose je jednoznačně lepším týmem .Žraloci drželi kotouč v rohu útočného pásma, kde se do přetlačované pustilo hned šest hráčů! Nashville nakonec získal puk.
52:41
A formace Joela Warda stále nemá dost! Donskoi se z levé strany protlačil před branku Nashvillu a bekhendem vyzkoušel Rinneho pozornost. Finský brankář byl tentokrát úspěšný.
51:49
Obrat je na světě! San Jose se ujímá vedení! JOEL WARD se po asistenci u vyrovnávací branky zapisuje mezi střelce! Ward si sjel na přihrávku za obranu Nashvillu, naznačil Rinnemu střelu, ale následně zmrazil hostujícího brankáře kličkou a zasunul puk k tyči! Asistence: Joonas Donskoi, Brent Burns.
51:25
Ekholm se vysunul až do rohu útočného pásma, ke se zbavil obránce, ale následnou nepřesnou přihrávkou odevzdal kotouč domácím.
51:03
Obrat mohl být dokonán! Wingels se zjevil před Rinnem a dokonce se natáhl po odraženém kotouči! Jeho zakončení však o malý kousek minulo pravou tyč hostující branky!
50:50
Braun dostal nabito na modrou čáru a vyslal prudkou střelu do hluku těl před Rinnem. Nikdo v tmavě modrém však nedokázal nasměrovat puk za záda finského brankáře.
50:08
Neil bojoval o kotouč v rohu útočného pásma. K útočníkovi Nashvillu přijel Tomáš Hertl, jež jej přitiskl na mantinel a Hertlovi spoluhráči odvezli puk do střední třetiny.
49:32
Vlasic chtěl procpat přihrávku za obranu Nashvillu. Naneštěstí pro San Jose trefil domácí obránce pouze brusle vracejícího se Ekholma.
48:48
Patrick Marleau prokličkoval mezi kruhy a kolem bruslí obránce vypálil zápěstím! Jeho ránu viděl Rinne na poslední chvíli, avšak znovu zasáhl ramenem.
48:13
Diváci se dožadovali dvouminutového trestu za faul ve středním pásmu. Ani jeden z dvojice hlavních rozhodčích však pravici nad hlavu nevymrštil.
47:30
Roman Josi udržel pro Nashville útočné pásmo. Po jeho nahození si kotouč zpracoval Wilson, který se okamžitě prodral do zakončení. Jones měl beton na správném místě.
47:02
Braun vypálil od modré čáry. Rinne měl dokonale zakrytý výhled, finský brankář neviděl vůbec nic, ale naštěstí pro něj se puk od jednoho z obránců odrazil mimo branku.
46:19
Kotouč se od Pavelskiho bruslí odrazil mimo ledovou plochu. Vhazovat se bude ve středním pásmu, domácí se stále více a více tlačí do útočného pásma.
46:05
Po dlouhé době měl práci také brankář Jones! Gólman San Jose raději přikryl nahozený kotouč před dotírajícími útočníky Nashvillu! Vhazovat se bude po jeho levici.
45:30
Až nyní se hostům podařilo získat kotouč do svého držení. Nashville střídá, Fisher čeká až mu na led naskočí spoluhráči.
44:50
Donskoi dotíral u pravé tyče! Rinne nakonec stačil nalepit beton k brankové konstrukci a podržel akcie Nashvillu nad vodou! Neuvěřitelná převaha San Jose!
44:18
Hala bouří! Diváci po vyrovnávací brance San Jose tlačí své miláčky za vstřelením dalších branek! Rinne měl opět plné ruce práce.
43:26
Na druhou stranu spěchal před Jonese Wilson. Na posledních chvíli mu vracející se obránce vypíchl kotouč. Tohle mohla být velká šance!
42:37
Je vyrovnáno! Také San Jose využívá přesilovou hru! TOMÁŠ HERTL se na malou chvíli odlepil od svého strážce, sjel si pro přihrávku, otočil se a střelou nad rameno hostujícího brankáře vrátil San Jose do hry! Asistence: Joel Ward, Marc-Edouard Vlasic.
41:37
Pavelski clonil před Rinnem a dokonce se mu povedlo tečovat ránu Brenta Burnse! Rinne ale znovu podržel Nashville, puk jej trefil do hrudi a odrazil se do rohu.
41:00
Nashville ihned v úvodu oslabení získal kotouč a podařilo se mu vyhodit přes celé kluziště. Jones vyrazil z branky, aby urychlil rozehrávku Žraloků.
40:50
Bude se vylučovat! San Jose si zahraje přesilovou hru! Dvě minuty za podražení dostává Ryan Johansen.
40:10
Také na úvodním buly třetí třetiny uspěli hokejisté Nashvillu. Marleau ale odvedl obranné povinnosti na výbornou. Žraloci získali kotouč.
40:01
Další třetina začne přibližně v 6:37.
Střely na branku: 25 – 22
Prostřední část hry je u konce! Diváci se dočkali branky! Do vedení se ale k nelibosti příznivců Sharks dostali Predátoři! Nashville měl k dobru hru v početní převaze, kterou po přihrávce Johansena zužitkoval Mike Fisher! San Jose se poté probudilo a vytvořilo si herní převahu. Všechny střely domácích hráčů ale zlikvidoval výborný Pekka Rinne! V samotném závěru se ještě do šance řítil Colin Wilson, avšak Jones předvedl veledůležitý zákrok! Po čtyřiceti minutách je tedy stav 0:1!
40:00
39:49
Nashville mohl přidat druhou branku! Do obrovské šance se v závěru druhé třetiny řítil Colin Wilson! Wilson byl sám před brankářem San Jose a zvolil střelu zápěstím! Jones vyjel z branky a připsal si důležitý zákrok!
39:15
Hertl nahodil puk do útočného pásma, kam spěchal Joe Pavelski. U nahozeného kotouče byl však první Weber, který ošálil Pavelskiho a stačil rozehrát.
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny!
38:42
Donskoi si stáhl kotouč za tělo a zápěstím mířil na přední tyč. Jeho svižná střela nakonec trefila pouze vnější oblouk branky a Pekka Rinne poté holí poslal puk do bezpečí.
38:20
Postavení mimo hru také na druhé straně. Mike Fisher byl příliš netrpělivý a přejel přes modrou čáru. V závěru prostřední části tempo hry poněkud opadlo.
37:49
Tomáš Hertl zkusil spíše zoufalou střelu ze středního pásma. Rinne si pro kotouč máchl lapačkou. Čárový rozhodčí si stejně všiml ofsajdu. Hra se znovu posune do středního pásma.
37:30
Další útok San Jose zastavuje ofsajd. Jeden ze Žraloků byl na modré čáře příliš rychlý. Vhazovat se bude ve středním pásmu. Nashville se brání v naprosté pohodě.
36:34
Joe Pavelski ze středního pásma hledal Thorntona. Domácí kapitán ale vyslal prudkou přihrávku, na kterou neměl Thornton šanci zareagovat.
36:15
Další snadná práce pro Rinneho! Vlasic se vydal na výlet do útočného pásma a hned za modrou čarou zkusil střelu zápěstím. Jeho pokus končí v lapačce finského gólmana.
35:35
Johansen se dral do útočného pásma, prohodil si obránce mezi nohama. Kotouč se od jedné z bruslí odrazil k Forsbergovi, který z mezikruží nestačil vystřelit.
35:04
Až nyní se unavená pětice Nashvillu může vypravit na střídačku. San Jose totiž vyhodilo kotouč na zakázané uvolnění. Po dlouhé odmlce se hra podívá před Jonese.
34:45
Probouzejí se také domácí příznivci, kteří vidí, že jejich miláčci mají herně navrch. Nashville se osvobodil pouze obloučkem do středního pásma. Predátoři nestihnou vystřídat.
34:13
Brent Burns je střelecky aktivní. Burns nahodil puk od modré čáry. Tentokrát mířil domácí obránce hodně nepřesné, kotouč prosvištěl za branku Nashvillu.
33:21
Dillon byl dalším z domácích obránců, kdo otestoval Rinneho. Ani pokus Dillona nenašel cestu za Rinneho záda! Finský brankář dnes opravdu exceluje.
33:09
Burns si počkal na přihrávku po mantinelu a z první napřáhl od modré čáry. Ránu zarostlého obránce San Jose měl Rinne jako na dlani a bez problémů ji zlikvidoval.
32:50
Žraloci přitápějí pod kotlem, ale stále se nemohou dostat do vyložené šance. Zkušený Joe Thornton vyslal pokus z mezikruží, jenže znovu našel pouze připraveného Rinneho. Finský brankář dnes deptá domácí útočníky.
32:24
Tierney mohl přihrávat před branku na Wingelse, ale zbytečně se rozhodl pro efektní otočku. Následní přihrávka nebyla efektivní a zamířila pouze za branku Nashvillu.
31:32
Wilson nahodil puk do útočného pásma do pohybu Arvidssona. Švédský útočník byl příliš pomalý a skvěle hrající Roman Polák jej předstihl. Polák ještě stihl rozehrát.
31:03
Ellis ihned po vyhraném vhazování vyslal pozdrav směrem k Jonesovi. Domácí brankář byl připraven a díky dobrému výhledu zlikvidoval i tuto ránu.
30:49
Filip Forsberg si vybruslil do střelecké pozice mezi kruhy a vyslal jedovatou ránu zápěstím. Projektil švédského útočníka vyrazil Jones nad branku.
30:13
Až nyní rozhodčí zastavují hru! Marleau nahodil puk pouze na zakázané uvolnění. Hra se přestěhuje před Jonese. Vhazovat se bude po jeho levici.
29:27
Také Jones byl v permanenci! Domácí brankář likvidoval ránu od modré čáry. Obránce Ekholm si na něj slabým nahozením nepřišel. Stále se nepřerušuje.
28:50
San Jose už má zase více ze hry, ale domácí stále prohrávají. Rinne musel dávat pozor na střelu od mantinelu. Finský brankář změnil dráhu kotouče vyrážečkou.
28:16
Hraje se ve velkém tempu! Hra se přelévá ze strany na stranu! Roman Polák nahazoval kotouč od modré čáry. Český bek tentokrát netrefil branku Nashvillu.
27:41
Vyloučený Nystrom naskočil zpět na led a ihned se vrhl podpořit ofenzívu. Hokejista Nashvillu se prodral mezi kruhy a svižnou střelou zápěstím minul horní roh.
27:31
26:55
Rinne měl další práci! Thornton posunul kotouč na Pavelskiho, který dotíral u levé tyče, ale Pekka Rinne betonem utěsnil prostor u brankové konstrukce.
26:10
Thornton nebezpečně vypálil z pravého kruhu. Rinne jeho ránu pouze vyrazil před sebe, ale nikdo v tmavém dresu se po odraženém kotouči nestačil natáhnout.
25:31
San Jose dostává možnost na vyrovnání! Také Žraloci si totiž zahrají přesilovou hru! Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Nystrom.
24:33
Nashville se dostává do vedení! Predátoři využívají přesilovou hru! Nashville zvolil rychlý přechod do útočného pásma, Johansen přihrál na levý kruh a MIKE FISHER z první propálil bezmocného Jonese! Asistence: Ryan Johansen, Mattias Ekholm.
24:05
Couture se ve vlastním oslabení dostal ke střele z útočného pásma. Domácí útočník se vydal na výlet s pukem na hokejce a na jeho závěr prověřil Rinneho.
23:35
Josi jako nůž máslem projel až do útočného pásma. Švýcarský obránce nabil na modrou čáru Weberovi, kterému střela nesedla. Kotouč zamířil pouze do rohu kluziště.
23:00
Brent Burns vybojoval kotouč za vlastní brankou, přebruslil napadajícího útočníka a bekhendovým obloučkem poslal puk přes celé hřiště. Nashville musí začít nanovo.
22:45
Bude se vylučovat! Další přesilovou hru si zahraje Nashville! Dvě minuty za podražení dostává Nieto! Matt Nieto se verdiktu rozhodčího diví.
22:36
Karlsson se rychle natáhl po přihrávce do útočného pásma. Nieto mu sice předal puk daleko od těla, avšak Karlsson i z ostrého úhlu prověřil Rinneho. Ten dnes chytá s jistotou.
22:15
Johansen nahazoval puk před branku San Jose. Jeho lehký oblouček srazil obránce Vlasic mimo domácí branku. Nashville přesto zůstane v útočném pásmu.
21:40
Forsberg se pustil do souboje s Couturem. Útočník Nashvillu nakonec skvěle splnil defenzivní povinnosti, Couture přejel do ofsajdu. Vhazuje se ve středním pásmu.
21:06
Joe Thornton nabral rychlost ve středním pásmu, jako blesk překročil modrou čáru a ještě vylepšil pozici pro Pavelskiho. Druhý jmenovaný nedokázal zakončit.
20:30
Polák se snažil na modré čáře zastavit vyhozený kotouč z obranného pásma Nashvillu. Od českého obránce se puk vymrštil mezi diváky. Vhazuje se ve středním pásmu.
20:10
Do druhé třetiny vstoupili lépe hosté. Roman Josi se prodral k puku, který nahodil do útočného pásma. Akci Nashvillu zastavuje ofsajd. Vhazuje se ve středním pásmu.
20:01
Další třetina začne přibližně v 5:41.
Střely na branku: 11 – 12
První třetina je minulostí! Diváci v SAP Center se zatím vstřelené branky nedočkali! O něco lépe vstoupili do utkání domácí hokejisté, kteří jsou aktivnější a byli blíž k úvodnímu gólu! Už v páté minutě hry se Karlsson radoval ze vstřelené branky, ale rozhodčí po poradě s kolegou u videa rozpažil! Puk podle všeho nepřekročil brankovou čáru! V další šanci se ocitl Joe Pavelski, nicméně kapitán San Jose tváří v tvář Rinnemu netrefil branku! Nashville se probudil až v závěru třetiny, ale také Jones za svá záda nepustil žádný kotouč!
20:00
19:58
Brent Burns vypálil od modré čáry, ale jeho ránu srazila hostující obrana. Aktivní Burns se sám opřel do odraženého kotouče, ale Pekka Rinne máchl lapačkou a zastavil prudkou ránu.
19:32
Závěr první třetiny patří Nashvillu! V další střelecké pozici se zjevil Neal. Ani zkušený hokejista Predatorů nenašel recept na skvělého Jonese.
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny!
18:43
Fisher se připravil o dobrou šanci! Útočník Nashvillu obdržel přihrávku mezi kruhy a mohl zakončovat do poloodkryté branky, ale kotouč mu přeskočil přes hokejku!
18:08
Rinne se musel pořádně natáhnout! Do střely od modré čáry totiž vložil hůl Joe Thornton! Zkušený domácí hokejista nepříjemně změnil směr kotouče před hostujícím brankářem, ale Rinne byl na místě.
17:17
Joe Pavelski se dral za odraženým kotoučem. Puk se odrazil před pravou tyčku, kde se k němu dostal právě kapitán domácího celku, avšak Pekka Rinne utěsnil mezírku u tyče betonem.
17:03
Jankrok jen plácl do puku a odrazem o mantinel jej nasměroval na zakázané uvolnění. San Jose se znovu nastěhuje před Rinneho, vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
16:18
Dillon sebral v rohu obranného pásma nahozený kotouč a okamžitě jej obloučkem nahodil vpřed. Rinne se vydal za branku, aby pomohl obraně s rozehrávkou.
15:44
Salomaki se protlačil před branku San Jose. Finský hokejista si našel prostor ke střele, nicméně Jones nemusel v brance San Jose zrovna čarovat. Domácímu brankáři pomohla obrana.
15:13
Marleau dotíral na obránce Nashvillu a nakonec jej stačil přitlačit na mantinel. Domácí ještě získali puk, ale na druhé straně útočného pásma o něj přišli.
14:33
Hra se nyní hodně kouskuje. Jeden z hostujících hokejistů vyhodil kotouč mezi diváky. Naštěstí pro něj se puk dotkl tvrzeného skla. Vylučovat se nebude.
14:21
Domácí zůstanou před brankou Nashvillu! Hosté se totiž ubránili pouze za cenu zakázaného uvolnění. Vhazovat se bude po levici finského brankáře.
13:38
Joe Pavelski jel sám na Rinneho! Domácí kapitán nabral rychlost na pravé straně, převzal si přihrávku na modrou čáru, ale tváří v tvář finskému brankáři přestřelil branku!
13:18
Roman Josi prodloužil kotouč do útočného pásma. Naneštěstí pro Nashville našel pouze připraveného Burnse. Domácí zadák rozehrál zkušeně.
12:52
12:43
Ke střele se odhodlal Roman Josi. Jeho ránu srazila domácí obrana do ochranné sítě. Nashville nadále zůstane v útočném pásmu. Vhazovat se bude po Jonesově levici.
12:07
Kotouč znovu putuje přes všechny čáry. San Jose se opět podařilo vyhodit a Žraloci mohou poslat na led čerstvé síly. Nashville má problémy s rozehrávkou.
11:34
Forsberg dostal přihrávku k pravé tyči. Švédský útočník se s pukem otočil a snažil se zakončit střelou na vzdálenější tyč. Naštěstí pro San Jose minul branku.
11:01
Domácím se okamžitě po vyhraném vhazování podařilo poslat puk přes celé hřiště. Pekka Rinne dokonce musel dávat pozor na skákavý kotouč.
10:52
Uvidíme první přesilovou hru utkání! Hru v početní převaze si jako první vyzkoušejí hokejisté Nashvillu! Dvě minuty za podražení dostává Melker Karlsson!
10:23
Probudili se také diváci. Poprvé v utkání se halou nese hlasitý pokřik. Nashville si dává načas s rozehrávkou. S pukem operuje Roman Josi.
09:51
Hraje se dlouho bez přerušení. Karlsson vybojoval puk za brankou Nashvillu a předložil jej před branku. Následná rána příklepem byla hodně nepřesná.
09:17
Gaustad se prodral do útočného pásma a vrátil puk za sebe Jackmanovi. Obránce Nashvillu místo zakončení zvolil nahození za branku. Hosté stále drží útočné pásmo.
08:34
Dillon nahodil puk po mantinelu do útočného pásma. Žraloci jsou v útoku agresivnějším týmem a u odraženého kotouče byli jako první. Nashville ale skvěle brání.
07:49
Tomáš Hertl se z pravé strany dostal do střelecké pozice. Hertl si vybruslil k bližší tyči a hledal mezeru mezi Rinnem a tyčí. Finský brankář ve službách Predátorů byl připraven.
07:11
Bitetto se dostal do složité situace za vlastní brankou. Obránce Nashvillu napadali hned dva hráči San Jose, ale Bitetto protlačil kotouč okolo Marleaua.
06:18
Donskoi ihned po vyhraném vhazování vyzkoušel štěstí střelou zápěstím z pravého kruhu. Jeho dělovka prosvištěla okolo obránců, ale nenašla cestu mezi tři tyče.
06:09
Roman Polák se bez přípravy opřel do volného kotouče a prověřil pozornost hostujícího brankáře. Český obránce naskočil do dnešního utkání v dobré náladě.
05:48
Donskoi se dral do útočného pásma. Finský šikula si prohodil puk mezi trojicí hostujících hráčů, ale poté se přes přesilu neprotlačil. San Jose ale udrželo pásmo.
05:12
San Jose je v úvodu o něco aktivnější. Domácí stále drží kotouč na svých holích. K dalšímu útoku se rozjel Tierney, ale byl zastaven na modré čáře.
04:29
Je to tak! Karlsson se sice dostal k odraženému kotouči, ale rozhodčí nakonec usoudili, že puk nepřekročil brankovou čáru! Parádní zákrok Rinneho!
04:29
Obrovská šance San Jose! Domácí dostali kotouč za brankovou čáru, ale Pekka Rinne při svém pohybu vychýlil branku z jejího postavení! Karlsson si je jistý, že by jeho forhendové zakončení měli platit! Rozhodčí se jde poradit k videu!
04:11
Karlsson se podél mantinelu probíjel do útočného pásma. Domácí útočník nabral velkou rychlost, ale hned na modré čáře byl zastaven obráncem.
03:28
Jones si s rozehrávkou za brankou nepočínal příliš jistě, ale jeho spoluhráči mu pomohli a za malou chvíli dostali puk zpět na své hole. Polák může uklidnit situaci.
03:03
Roman Polák dostal přihrávku na modrou čáru. Český obránce okamžitě vyslal svižnou ránu zápěstím. Kotouč směřoval do horního rohu, ale nakonec pouze zaduněl o zadní mantinel.
02:39
Zakázané uvolnění také na druhé straně. Nashvillu nevyšel pokus o dlouhou přihrávku. Vhazovat se bude po Rinneho pravici. Utkání zatím nenudí.
02:08
Weber napřáhl od modré čáry a brankář Jones měl s jeho ránou plné ruce práce! Domácí gólman vyrazil kotouč pouze před sebe, ale nikdo v bílém puk za jeho záda nedostal.
01:37
Utkání začalo ve slušném tempu. Hrálo se dlouhou dobu bez přerušení. Až nyní domácí vyhodili kotouč přes všechny čáry. Po zakázaném uvolnění se vhazuje před Jonesem.
01:02
Pavelski nabil na modrou čáru Burnsovi. Jeho ránu vyrazil Rinne pouze před sebe, kde byl Tomáš Hertl, nicméně český útočník se nechal zablokovat.
00:26
Zahajovací formace Nashvillu se usadila v útočném pásmu a po krátké kombinaci se k další ráně dostal Fisher. Tentokrát už hostující útočník mířil mezi tři tyče. Jones si připsal první zákrok.
00:10
Na úvodním vhazování uspěli hosté. Roman Josi okamžitě hledal Fishera, který se dokonce dostal ke střele, ale na úvod utkání minul branku.
00:01
Jak už je za oceánem tradicí, začne utkání o několik minut později oproti plánovanému začátku.

San Jose Sharks: Jones (Reimer) – Vlasic, Braun, Burns, Martin, Dillon, Polák – Hertl, Thornton (A), Pavelski (C) – Donskoi, Couture (A), Ward – Nieto, Marleau, Karlsson – Spaling, Tierney, Wingels

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber (C), Josi, Ellis, Ekholm, Jackman, Bitetto – Jankrok, Johansen, Neal (A) – Forsberg, Ribeiro, Smith – Wilson, Fisher (A), Arvidsson – Salomaki, Gaustad, Bass

Rozhodčí: Watson, Kozari – Cormier, Miller.
Československá stopa v utkání

Tomáš Hertl (SJS) – 5 zápasů, 2 body (1+1)
Roman Polák (SJS) – 5 zápasů, 0 bodů
San Jose Sharks

Pokud Nashville překvapil zámoří vyřazením Anaheimu, tak San Jose celé NHL doslova vyrazilo dech! Žraloci si totiž na úvod vyřazovacích bojů vyšlápli na Los Angeles Kings! Husarský kousek se navíc Žralokům povedl na ledě Los Angeles! San Jose totiž ve Staples Center vyhráli všechny tři souboje! San Jose od svého založení ještě Stanley Cup nevyhrálo, ale po velkém úspěchu na něj zámořská veřejnost nahlíží jako na černého koně play-off!

Nejproduktivnější hráči

Brent Burns – 5 zápasů, 8 bodů (2+6)
Joe Pavelski – 5 zápasů, 6 bodů (5+1)
Logan Couture – 5 zápasů, 6 bodů (1+5)
Nashville Predators

Jedním z největších překvapení prvního kola letošního play-off byl postup Nashvillu přes Kačery z Anaheimu! Celek z Tennessee urval postup do druhého kola až v závěrečném sedmém utkán! V prvním sedmém duelu v historii klubu totiž Nashville zvítězil na ledě Anaheimu 2:1! Hlavním hrdinou Nashvillu v závěru prvního kola byl jednoznačně brankář Pekka Rinne, který svými zákroky deptal útočníky Kačerů!

Ohlasy z kabiny po vyhraném sedmém zápase s Anaheimem:

Peter Laviolette: "Byla to velká týmová práce a dělali jsme všechno pro to, aby jsme vyhráli!"

Pekka Rinne: "Znamená to hodně! Hodně to poukazuje na charakter celého týmu. Myslím, že po téhle sérii jsme ještě lepším týmem!"

Shea Weber – 7 zápasů, 5 bodů (2+3)
Colin Wilson – 7 zápasů, 5 bodů (2+3)
James Neal – 7 zápasů, 3 body (2+1)
Příjemné brzké ráno všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Boje o Stanley Cup mají na programu druhé kolo! Na západě se v semifinále konference střetnou San Jose Sharks a Nashville Predators! První utkání startuje ve 4:30 a jeho průběhem Vás provede Tomáš Kubečka.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.