Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-M. : Cracovia - 10. srpna 2017   18:00

Cracovia
Radziszewski, Luba – Szurowski, Dabkowski, Novajovsky, Kruczek, Rompkowski, Wajda, Noworyta, Dutka, Sýkora, Da Costa, Kalus, Urbanowicz, Bryniczka, Kapica, Šinágl, Dziubinski, Domogala, Paczkowski, Domogala, Slabon, Drzewiecki, Sztwierrtnia

V zápase jsme byli svědky celkem šesti branek. V první třetině to na žádné gólové hody nevypadalo. V polovině druhé třetiny se Krakov dostal do jednobrankového vedení. V závěrečném dějství padlo celkem pět branek. Krakov nakonec porazil domácí Frýdek-Místek 4:2.
59:45'
58:50'
Frýdek-Místek nedokázal udržet útočné pásmo.
57:37'
Vyloučení v týmu ComArch Cracovia Kraków (Kruczek – 2 min., hrubost).
56:21'
Da Costa se objevil úplně sám před brankářem, ten si ovšem s jeho střelou poradil na výbornou.
55:24'
Vít Christov se dostal do velké šance a snažil se zakončit do pravé strany, brankář ovšem předvedl skvělý zákrok.
54:38'
Puk se dostal mimo hřiště, bude se vhazovat.
53:42'
Kapica se objevil v ofsajdovém postavení.
53:30'
Souboj o puk uprostřed hřiště.
49:09'
Kraków právě vstřelil branku!
Krakov opět vstřelil branku. PETR ŠINÁGL se objevil v bezprostřední blízkosti brankáře a nedal mu sebemenší šanci. Asistence: Krystian Dziubinski.
Dnešní utkání sleduje 860 diváků.
47:23'
Krakov se ujal opět vedení a otáčí stav z 1:2 na 3:2. Po tlaku v útočném pásmu vypálil TOMASZ SYKORA a překonal brankáře Frýdku-Místku.
46:20'
Krakov vyrovnává stav zápasu, trefil se KASPER BRYNICZKA.
45:35'
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Przybyla vybojoval puk u modré čáry a přihrál LUKÁŠOVI KAUKIČOVI, který se v zakončení nemýlil. Asistence: Dan Przybyla, David Janiczek.
44:31'
Zakázané uvolnění Frýdku-Místku.
44:10'
Hráči Frýdku-Místku vytváří tlak v útočném pásmu.
43:40'
Vhazování uprostřed hřiště.
43:00'

Kalus z pravé strany našel přesnou nahrávkou FILIPA BAJTKA, který přesnou ránou rozvlnil síť a vyrovnává stav utkání. Asistence: Jan Kalus.
40:01'
Ve druhé třetině jsme se dočkali první branky. Krakov se těsně po přesilové hře dostal do vedení po střele Damiana Kapicy, který z pravé strany trefil odkrytou branku Frýdku-Místku.
40:00'
39:28'
Luba si ukrývá puk do své lapačky.
39:00'
37:20'
Kaukič vystřelil z modré čáry přímo doprostřed branky.
36:10'
Franek vystřelil z pravé strany prudkou ránu, která minula těsně levou tyč.
34:29'

DAMIAN KAPICA se trefil z pravé strany do odkryté branky soupeře. Krakov vstřelil první branku utkání. Asistence: Maciej Urbanowicz, Petr Novajovsky.
33:40'
Krakov kombinuje v útočném pásmu.
33:05'
Frýdku-Místku se podařilo vyhodit puk mimo své pásmo.
32:24'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Rousek.
31:00'
Skvělé šanci Frýdku-Místku zabránilo ofsajdové postavení.
29:51'
Franek se ocitl v dobré šanci, ale nemířil přesně.
29:24'
Střela Da Costy míří doprostřed branky.
29:20'
Chmielewski přihrával z levé strany na Klimšu, ale přihrávka byla zablokovaná.
28:50'
Strmeň předvádí pěkný zákrok po střele Drzewieckého.
27:50'
Zakázané uvolnění Krakova.
26:30'
Klimša vystřelil nebezpečně z pravé strany.
25:06'
24:50'
Frýdek-Místek se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu.
23:06'
Vyloučení v týmu ComArch Cracovia Kraków (Paczkowski – 2 min., podražení).
22:00'
Boj o puk za bránou Frýdku-Místku.
20:20'
Sykora vystřelil z otočky a brankář předvádí pěkný zákrok.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 18:48.
V první třetině zápasu jsme byli svědky nepříliš pohledné hry z obou stran. Ani jeden soupeř nedokázal vstřelit branku. Frýdek-Místek byl k tomu opravdu blízko, když Franek nastřelil horní tyčku brankové konstrukce.
20:00'
19:02'
Slabon tečoval střelu, kterou zneškodnil brankář Frýdku-Místku.
18:41'
Ofsajd ze strany Krakova.
18:30'
Přerušení hry. Hlavní rozhodčí musí být ošetřen.
17:45'
Vrána vystřelil pouze do výstroje brankaře Krakova.
17:00'
Strmeň si vzal puk pro sebe a bude se vhazovat v obranném pásmu Frýdku-Místku.
15:39'
Chmielewski vypálil hned po vhazování a brankář chytá puk lapačkou.
15:35'
Zakázané uvolnění ze strany Krakova.
15:00'
Krakov se drží v útočném pásmu soupeře.
14:00'
Hráči Krakova drží puk za brankou soupeře.
13:00'
Franek trefil z velké příležitosti tyčku.
11:41'
Zakázané uvolnění od týmu Krakova.
10:30'
Flok vystřelil prudkou ránu, která letí kousek od brány.
10:00'
Klišma přihrál Chmielewskému do velké šance, ale brankář hostů předvádí skvělý zákrok.
09:13'
Frýdek-Místek vyhrál buly ve vlastním pásmu.
08:30'
Velká šance od Christova, který nedokázal dorazit puk do branky.
07:40'
Kalus špatně zpracoval přihrávku od spoluhráče.
04:50'
Pul vyletěl mimo hřiště a bude se vhazovat uprostřed hrací plochy.
04:00'
Chmielewski promarnil dobrou šanči z bezprostřední blízkosti.
02:40'
Szurowski nebezpečně vystřelil, rána těsně minula branku.
02:00'
Buly v útočném pásmu Krakova.
01:00'
Franek minul v dobré přiležitosti.
00:01'
Hráči právě vstoupili na hrací plochu.

HC Frýdek-Místek: Strmeň, Hlaváč – Zahradníček, Rudl, Piegl, Hrachovský, Ovčačík, Stránský, Janiczek – Chmielewski, Pechanec, Klimša, Kalus, Bajtek, Franek, Christov, Vrána, Flok, Rousek, Przybyla, Kaukič

ComArch Cracovia Kraków: Radziszewski, Luba – Szurowski, Dabkowski, Novajovsky, Kruczek, Rompkowski, Wajda, Noworyta, Dutka, Sykora, Da Costa, Kalus, Urbanowicz, Bryniczka, Kapica, Sinagl, Dziubinski, Domogala, Paczkowski, Domogala, Slabon, Drzewiecki, Sztwierrtnia.
COMARCH CRACOVIA kRAKOW
Polský tým už stihl odehrát tři přípravné zápasy. V prvním zápase doma přivítal Osvětim a před domácím publikem dokázal poměrně hladce vyhrát 4:1. V druhém utkání tým odcestoval do Bystřice. V zápase padlo celkem 13 branek, ale Krakow vstřelil pouze čtyři. V poslední zápase se utkal opět s Osvětimi, ale tentokrát ji nedokázal porazit.

Předchozí zápasy v připravě :
Unia Oswiecim 6:5 Krakov
B.Bystrica 9:4 Krakov
Krakov 4:1 Unia Oswiecim
HC FRÝDEK-MÍSTEK
Rysi zatím odehráli jedno přátelské utkání. Zavítali do Prostějova a slavili vítězství. Dneska se utkají s mistrem polské ligy. Tým se minulý rok dostal do čtvrtfinále WSM ligy a letos ma dokonce ještě větší ambice.

Předchozí zápasy v přípravě :
Prostějov 2:5 Frýdek-Místek
Přeji příjemný podvečer. V dnešním zápase změří síly Frýdek-Místek s polským Krakovem. Bude to jejich první vzájemný zápas.