13:01' Maruna  • 50:59' Fronk  • 59:44' Pořízek
Falter (Šimeček) – Petran, Drtil, Postnikov, Chroboček, Krisl, Dudek, Mrowiec – Gřeš, Sikora, Beránek – Fronk, Illéš, Kotala – Maruna, Malina, Pořízek – Bednář, Cihlář
Mikula, Trombík – Rajnoch, Bialoň
Gascontrol Aréna Havířov
Třebíč
Hiadlovský (Valent) – Starosta, Frühauf, Cebák, Pač, Bohunický, Themár, Trška – Radivojevič, Ölvecký, Mikula – Hossa, Švec, Varga – Gašparovič, Dlouhý, Bezuch – Sojčík, Pardavý, Hudec

Dnešní zápas mohl vyhrát kterýkoliv z obou celků, nakonec byli šťastnější domácí hráči. Viděli jsme pohledné utkání, ve kterém jsme měli možnost sledovat umění řady výborných hráčů v dresu Dukly. To je ode mne pro dnešek vše, těším se u dalších onlajnů.
59:44'
Havířov právě vstřelil branku!
RADEK POŘÍZEK po Bednářově přihrávce má lehkou úlohu a trefuje prázdnou branku Dukly. Asistence: Lukáš Bednář.
59:18'
Hosté v 6 bez brankáře!
58:42'
Závar před Hiadlovským, ale gólman Dukly odolává.
57:17'
Sražená střela v ochranné síti, vhazuje se před Hiadlovským.
56:50'
Domácí Krisl se snažil něco vymyslet v rohu v útočném pásmu, ale po kontaktu s protihráčem končí na ledě a zalehl puk. Vhazuje se ve středním pásmu.
55:19'
Útok AZetu zastavil ofsajd.
Přesilovka Dukly je smrtící, kombinace Hossy a Radivojeviče jen tak tak neskončily gólem.
54:06'
53:53'
Domácí Sikora se při oslabení dostal do úniku, ale jeho střelu mezi betony Hiadlovský kryje.
53:37'
AZet se osvobodil.
52:12'
52:06'
Vyloučení v týmu AZ Havířov (Petran – 2 min., podražení).
50:59'
AZ využívá přesilovku, když Illéšovu střelu Hiadlovský vyrazil jen k JIŘÍMU FRONKOVI, který neměl probém poslt puk do odkryté branky. Asistence: Jakub Illéš.
49:57'
Vyloučení v týmu HK Dukla Trenčín (Frühauf – 2 min., hákování).
49:41'
Pěkná akce Dukly – Mikula poslal lehké nahození před branku, které tečoval Starosta, ale Falter stihl zasáhnout.
48:43'
48:10'
Domácí Sikora teď zkušeně podržel puk a AZet se osvobozuje.
Zákrok domácího obránce na Marcela Hossu se pochopitelně hráčům Trenčína nelíbil a vznikla malá roztržka, kterou rozhodčí netrestali.
46:43'
Vyloučení v týmu AZ Havířov (Krisl – 2 min., faul kolenem).
46:20'
Na druhé straně Falter skočil po puku mířícím za brankovou čáru, když už byl Cebákem překonán.
44:59'
Domácí Maruna se dostal před Hiadlovského, ale ten, i když s problémy, puk po jeho střele zastavil.
43:09'
Hostující Švec poslal střelu z pravé strany, Falter puk chytá.
41:07'
Hostující Švec se hnal na Faltera, ale v poslední chvíli mu vzal domácí obránce puk.
40:01'
Hráči obou týmů už krouží na ledě, přicházejí i rozhodčí, za chvíli začne třetí třetina.
Další třetina začne přibližně v 19:30.
Ve druhé třetině jsme branku neviděli, ale mnoho zajímavého ano. V první polovině třetiny měli navrch hráči Dukly, v jejím závěru převzali otěže hráči AZetu, jenže oba brankáři jsou nepřekonatelní.
40:00'
39:02'
Teď AZet vytěžil z tlaku dobré šance, ale nakonec z toho gól není, protože Drtil trefl jen boční konstrukci odkryté branky.
37:40'
Snaha domácích kombinovat nevychází o centimetry, Hiadlovský nemusí zasahovat.
36:34'
Bohunický vyslal nahození od modré čáry, ale Falter puk i přes clonící hráče viděl a chytil.
35:40'
K vidění je hokej nahoru dolů, ale bez velkých šancí.
33:49'
33:07'
Teď hosté sehráli přesilovkovou kombinaci velmi dobře, ale Falter se rychle přesunul a akci zhatil.
32:29'
32:22'
Ofsajd zastavil útok Dukly, hra se stěhuje před gólmana žluto-červených.
32:11'
Zakázané uvolnění Dukly.
Hraje se ve 4.
31:49'
Vyloučení v týmu AZ Havířov (Kotala – 2 min., příliš mnoho hráčů).
31:25'
Dukla se osvobodila.
30:29'
Vyloučení v týmu HK Dukla Trenčín (Bezuch – 2 min., vražení na hrazení).
29:42'
Domácí Cihlář s Malinou se dostali do přečíslení 2 na 1, prvně jmenovaný se rozhodl zakončit sám, ale minul branku.
Krátká přesilovka AZetu moc nevyšla, kromě pěkné individuální akce Fronka z jejího závěru, nic nepředvedl.
28:22'
27:26'
Minutu se bude hrát 4 na 4, pak začne krátká přesilovka AZetu.
26:22'
Vyloučení v týmu HK Dukla Trenčín (Mikula – 2 min., příliš mnoho hráčů).
25:36'
Bednář s Illéšem při oslabení ujeli 2 na 1, ale přihrávku prvně jmenovaného zastavil obránce Dukly.
24:35'
Hra vykázána do středního pásma pro postavení útočícího hráče v brankovišti.
23:26'
Vyloučení v týmu AZ Havířov (Gřeš – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
23:09'
Po delší době zasahoval také hostující Hiadlovský, který zakryl puk před dojíždějícími útočníky AZetu.
22:26'
Puk v ochranné síti, vhazuje se před Faltrem.
21:54'
21:27'
Další velkou šanci Dukly měl Švec, ale Falter puk vyrazil pravým betonem.
21:15'
Varga pálil z dobré pozice, ale Falter podržel domácí tým.
20:13'
AZ se osvobodil.
20:01'
Hráči obou týmů už jsou na ledě. Přicházejí i rozhodčí.
Další třetina začne přibližně v 18:40.
V první části měli zprvu více navrch domácí hráči, ale ze své převahy branku nevytěžili. Poté dali ze své první větší šance gól hosté a byli lepší i nadále. Havířov dokázal vyrovnat, ale v závěru třetiny musel čelit tlaku Dukly, kterému se ubránil jen za cenu faulu a do druhé třetiny nastoupí ve čtyřech.
20:00'
19:53'
Vyloučení v týmu AZ Havířov (Fronk – 2 min., hákování).
19:33'
K dobrému pokusu se dostal hostující Mikula, ale Falter scvakl betony včas.
Tato přesilovka se AZetu vůbec nepovedla, naopak málem inkasoval.
18:30'
17:15'
Teď mohli hosté přidat při oslabení druhý gól – Ölvecký vybojoval puk a našel úplně volného Radivojeviče, který z výborné pozice mířil jen do Faltera.
16:44'
Zakázané uvolnění domácích.
16:34'
Dukla se osvobozuje.
16:30'
Vyloučení v týmu HK Dukla Trenčín (Pač – 2 min., podražení).
15:20'
Dobrá šance AZetu – Dudek vyslal puk z pravé strany Hiadlovský jeho střelu jen vyrazil, ale stihl ho před dojíždějícími hráči domácích skrýt do vyrážečky.
14:09'
Teď se Dukla dostala do útočného pásma, ale byla z toho jen střela do ochranné sítě.
13:01'
JAN MARUNA dostal přihrávku do jízdy, jeho ránu Hiadlovský jen vyrazil a domácí forvard neměl problém dostat jej do sítě. Asistence: Vlastimil Malina.
12:12'
Dobrou ránu vyslal hostující Ölvecký, ale Falter byl pozorný.
10:41'
Dukla Trenčín právě vstřelila branku!
První velkou šanci Dukla přetavila v branku! Marcel Hossa obkroužil branku, našel volného RADKA DLOUHÉHO, který zamířil přesně pod Faltrovu vyrážečku. Asistence: Marcel Hossa.
AZet nesehrál přesilovku špatně, hlavně v její první polovině byl aktivní, ale branku z toho nevytěžil.
09:39'
08:37'
07:39'
Vyloučení v týmu HK Dukla Trenčín (Švec – 2 min., nedovolené bránění).
05:50'
Teď bylo rušno na obou stranách, nejprve střílel od pravého mantinelu hostující Cebák, který trefil boční konstrukci, poté se do úniku dostal domácí Kotala, ale jeho bomba těsně minula levou tyč Hiadlovského branky.
05:14'
Po krátkém tlaku Havířova se hosté osvobozují jen za cenu zakázaného uvolnění.
04:03'
03:08'
Teď se do útoku dostali také hostující hráči, ale ke střele se nedostali.
01:16'
Obrovskou šanci měl domácí Postnikov, Hiadlovskému puk propadl mezi betony, jenže na poslední chvíli puk zastavil.
00:18'
První akci předvedli domácí, Petranovu střelu tečoval Sikora, ale Hiadlovský byl pozorný.
00:01'
Na ledě jsou i domácí hráči.
Čtveřice rozhodčích je na ledě, přicházejí i hráčí Dukly Trenčín.
Sestavy obou týmů v minulém utkání:

AZ Havířov: Laco – Petran, Drtil, Chroboček, Postnikov, Krisl, Dudek, Mrowiec – Gřeš, Illéš, Beránek – Fronk, Maruna, Kanko – Kotala, Malina, Pořízek – Bednář, Cihlář, Peterka

Dukla Trenčín: Valent – Starosta, L. Romančík, Cebák, Frühauf, Bohunický, Pač, Holenda, Themár – Radivojevič, Ölvecký, O. Mikula – Marcel Hossa, J. Švec, T. Varga – Jakub Gašparovič, R. Dlouhý, Bezúch – Sojčík, Pardavý ml., D. Hudec
Vítáme vás na dnešním online přenosu. AZ Havířov, dnes na domácí půdě přivítá slovenský extraligový tým Duklu Trenčín. S tímto celkem sehrál jíž Havířovský celek jeden zápas a to v Trenčíně kde na jejich půdě podlehl nejtěsnějším možným rozdílem 6:5 v prodloužení. Dnes, bude druhý přípravný zápas s tímto extraligovým celkem jistě velice herně zajímavý, tak sledujte náš online přenos, ať vám ani ta nejmenší akce z tohoto zápasu neunikne.