Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Hodonín : Havlíčkův Brod - 22. srpna 2017   18:00

Hodonín
Haloda O. (Štěpanovský) – Miklík, Mojžíš, Sedlák, Žabčík, Haloda M., Kužílek, Kobylík – Jurča, Vaněk, Romančík – Matula, Peš, Sajdl – Kuba, Stehlík, Hložánek – Hlaváč, Charvát, Černohous – Venclík

Trenér: Stanislav Beťko
Slavka – Maťašovský, Maloušek
Zimní stadion Václava Nedomanského
Novák (Marek) – Balgalvis, Krejčí, Vala, Kulhánek, Kříž, Semrád – Přidal, Voříšek, Šuhaj – Milfait, Kozlík, Beneš – Szilva, Spratek, Chlubna – Ludvík, Kuchta

Trenér: Václav Adam

Z mé strany je to tedy vše. Já se s vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek úterního večera.
Ve třetí třetině se prosadili z Havlíčkova brodu Jakub Šuhaj a následně domácí Daniel Vaněk. Poslední periodu jsme také mohli vidět hned několik pěstních soubojů, což vyústilo k předčasnému ukončení zápasu za stavu 5:2 pro Hodonín.
59:41'
Před hodonínskou bránou se strhla další potyčka, na což rozhodčí reaguje předčasným ukončením zápasu – 19 vteřin před koncem třetí třetiny.
59:36'
Milfait přenechal kotouč Šuhajovi a ten nebezpečnou střelou prověřil Halodu, následně mohl skórovat Balgalvis, ale jeho záměr hodonínský brankář vystihl.
59:00'
Kryštof Kulhánek zkusil prověřit Halodovu pozornost střelou ze středního pásma, tento pokus mířil však hodně vysoko.
58:40'
Ještě jeden pěstní souboj! Tentokrát si Vít Černohous (HOD) vyšlápnul na o hlavu vyššího Davida Valu (HBR), oba hráči dostávají trest na 5 minut + do konce utkání za hrubost.
57:42'
Chlubna šikovnou zadovkou našel před bránou Petra Kuchtu, ten měl zablokovanou hokejku a nemohl hned střílet. Z otočky jeho střela už neměla takovou razanci, Haloda puk vyráží za bránu.
57:00'
Romančíkovi se nikdo ze spoluhráčů na přihrávku nenabízel, tak Michal Romančík pouze nahodil puk do útočného pásma, tam se jej zmocnil soupeř.
56:09'
Černohous rozjel slibnou akci, an jejíž konci stál Pavel Mojžíš a jeho tvrdá rána od modré, Novák chytá,
54:30'
Jan Milfait si udělal prostor zasekávačkou a hledal spoluhráče najíždějícího ve druhé vlně, přihrávka hostujícíh kapitána ale nenašla svého adresáta a k puku se dostávají domácí.
53:07'
A další boxerská vožka, tentokrát se do sebe pustili Jakub Kužílek (HOD) a Patrik Přidal (HBR). Oba jsou vyloučení na 5 minut + do konce utkání za hrubost.
51:04'
U hostující brány se strhla potyčka, z níž vzešly dvě dvojice a k vidění byly pěstní souboje. Rozhodčí posílá na trestnou Petra Peše (HOD) Jakuba Sajdla (HOD), Niklavse Balgalvise (HBR) a Filipa Beneše (HBR) všechny na 2+2 minuty za hrubost.
50:46'
Domácí pořád nemají dost a obstřelují hostující bránu. Jurča teď objel celé pásmo a nahodil zpoza bránu puk mezi hráče, kteří stáli před brankovištěm. Nakonec u puku byl nejdřív hostující golman a přerušuje hru.
49:18'
Drtiči právě vstřelili branku!
Po vhazování se k puku dostal Petr Jurča a poslal ho na bránu, kde clonil DANIEL VANĚK. Ten uplatnil svůj důraz na brankovišti a protlačil puk za ležícího Nováka. Asistence: Petr Jurča, Pavel Mojžíš.
49:03'
Sotva hosté přežili jedno oslabení, musí se bránit znovu. Na lavici hanby míři Daniel Spratek (HBR) na 2 minuty za hrubost.
48:38'
Filip Beneš obehrál hned 3 hráče a dostal se ke střele. Tu namířil přesně na Halodovu vyrážečku a skóre se tak nemění.
48:14'
Obrovská šance domácích! Dritiči rozebrali obranu soupeře a několika přihrávkami se puk dostal až na hůl Matuly, který číhal před bránou, jeho pokus však Čeněk Novák vyráží!
47:01'
Tvrdým zákrokem se prezentoval Martin Kříž, když narazil Petra Jurču na mantinel. Havlíčkobrodský obránce posléze vyhodil puk přes všechny čáry, aby on i jeho spoluhráči mohli vystřídat.
46:23'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
46:03'
Tomáš Chlubna z rohu kluziště našel přesnou přihrávkou hůl Petra Kuchty, který stál připravený na hraně kruhu. Po jeho střele našel Ondřej Haloda puk ve své výstroji.
44:57'
Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Hosté bleskurychle využívají přesilovou hru a snižují na rozdíl dvou branek! Důrazu v předbrankovém prostoru využil JAKUB ŠUHAJ, který dopravil puk za Halodova záda. Asistence: Kryštof Kulhánek.
44:48'
Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Haloda O. – 2 min., podražení), trest odpyká Zbyněk Žabčík.
Omlouváme se za technické potíže. Onlajn bude pokračovat jakmile se nám podaří závadu odstranit.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 19:37.
Prostřední část přinesla branky tři. Svou druhou branku v utkání v šestadvacáté minutě vstřelil Petr Peš a zvýšil skóre na 3:0. Poté se ke slovu dostali hosté a Jan Milfait střelou z první snížil na rozdíl dvou gólů. Skóre se však měnilo hned o osm vtěřin později, kdy se prosadil Ondřej Stehlík a upravil tak na 4:1.
40:00'
39:52'
Ještě k jedné střele se dostal Martin Kříž, Haloda chytá.
39:03'
Hosté mají problémy s rozehrávkou, hodonínští dobře napadají a nepouští Havlíčkův Brod z jeho vlastní třetiny.
37:40'
Radost z gólu hostům ale dlouho nevydržela, v zápětí totiž inkasují! Drtičům stačilo osm vteřin na to, aby vyhráli vhazování, vydali se do útoku a upravili skóre na 4:1! ONDŘEJ STEHLÍK si přebral puk ve středním pásmu a svižnou střelou jej dopravil za Novákova záda. Asistence: Pavel Mojžíš.
37:32'
Hosté se konečně dočkali gólu! Po levé straně zavezl Daniel Spratek puk do útočného pásma a vylepšil pozici najíždějícímu JANU MILFAITOVI, který nekompromisně trefil odkrytou část hodonínské brány. Asistence: Daniel Spratek.
36:27'
Další šance Havlíčkova Brodu! Blízko ke skórování byl Filip Beneš, který zůstal zapomenutý za domácí obranou, jeho střelu ale Haloda vyrazil na hůl Daniela Spratka, který byl taktéž v koncovce neúspěšný.
36:00'
Vladimír Szilva si sjel za bránu a vymyslel skvělou přihrávku do brankoviště, kam si sjížděl David Kozlík, ten ale z bezprostřední blízkosti nenašel recept na Ondřeje Halodu!
34:40'
Balgalvisova tvrdá střela byla příliš vysoká a trefila plexisklo za bránou. K puku se ihned sjeli hodonínští beci a puk vyhazují do bezpečí.
34:02'
Zmatky v hodonínské ubraně vyústily v nedovolený zákrok. Hosté dobře napadali a vynutili si faul. Na trestnou lavici usedá Jakub Kužílek (HOD) za hákování.
33:13'
Ke dvěma střelám od modré se dostali domácí. První mířila pouze do mantinelu za bránou, druhá už mířila mezi tři tyče, Čeněk Novák si však našel výhled a dokázal i přes clonu hodonínského hráče zakročit.
31:55'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kříž – 2 min., krosček).
31:25'
Romančík si vzal puk na modré čáře a všiml si najíždějícího Jurči, jemuž šikovně poslal střílenou přihrávku. Jurča jen nasměroval čepelí puk na bránu a orazítkoval tyč!
30:54'
Hra se začíná kouskovat. Ani jeden z týmů se dlouho nedostal k ohrožení soupeřovy brány.
29:34'
Nepřesnou kombinací pustili Bruslaři ke kotouči Hodonín, domácí vyhazují puk přes všechny čáry.
28:55'
Hosté dlouho obléhali hodonínskou bránu a nahrávali si napříc útočným pásmem, Ondřej Haloda však nemusel řešit žádnou vážnou situaci. O veškerou práci se postarali jeho spoluhráči v obraně.
27:52'
Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Mojžíš – 2 min., faul kolenem).
27:30'
Na pravou stranu si sjel za hodonínskou obranu Patrik Přidal a zkusil Halodu překonat střelou na vyrážečku, hodonínský brankář i tentokrát úspěšně zasahuje!
26:44'
Tomáš Chlubna zkrotil skákavý puk a vydal se do protiútoku. Od mantinelu napřáhl a jeho tvrdá střela mířila do horních pater brány, Ondřej Haloda však proti němu vytáhl dobrý zákrok rukavicí.
25:17'
Tahle akce domácích hokejistů už je gólová! Drtiči si přebrali puk v útočném pásmu a rychle nabruslili před Nováka. Dobrého postavení využil PETR PEŠ, který už podruhé v utkání prostřeluje Nováka přesnou střelou k tyči! Asistence: Dominik Matula, Jakub Sajdl.
24:48'
Hosté rozjeli přihrávkový kolotoč, přišli však v útočném pásmě o puk a Drtiči se hnali do přečíslení. To zakončoval Daniel Vaněk, kterému se puk postavil na hranu a tak nemohl vystřelit z první, Novák se včas přesunul k druhé tyči a vyrazil touš do ochranné sítě.
24:20'
Čeněk Novák si po delší době sáhl na puk, když přihrávka jednoho z hodonínských přeskočila Jurčovu hokejku a puk se dostal až do brankoviště. Hostující brankář puk raději přikryl před dotírajícími hráči Hodonína.
23:36'
Havlíčkův Brod ve hře 5 na 5 nemůže vymyslet žádnou kloudnou akci. Všechny jejich útočné pokusy končí na domácích obráncích, případně hosté nahazují puky na Halodu. K žádné nebezpečnější akci se ale nedostali.
22:07'
Milfait nabral rychlost ve středním pásmě a pokusil se kličkou přejít přes MArka Halodu, hodonínský bek ale nedovolil Janu Milfaitovi, aby ohrozil domácího brankáře.
20:56'
David Kozlík sám s pukem na hokejce prokličkoval až do útočného pásma, kde rozjel kombinaci svého týmu. Kulhánek stál na jejím konci a vystřelil z levého kruhu, Haloda pozorný.
20:24'
Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Jurča – 2 min., vysoká hůl).
20:01'
Další třetina začne přibližně v 18:52.
První třetina přinesla celkem dvě branky, obě vstřelili domácí hokejisté. Skóre utkání otevřel v deváté minutě hodonínský kapitán Petr Peš. Na něj navázal v 18. minutě Dominik Matula, který využil přesilovku 5 na 3, když prostřelil přesouvajícího se Nováka.
20:00'
19:50'
Havlíčkobrodský útočník se rozjel ke svému nájezdu, naznačil kličku do forhendu a v moment, kdy se brankář přesouval, chtěl Filip Beneš zasunout puk mezi Halodovy betony. Hodonínský strážce svatyně si v tomhle souboji vedl lépe a nedovolil soupeři skórovat.
19:50'
Filip Beneš dostal přihrávku za obránce. Toho ještě stíhal Marek Haloda (HOD) a hákoval ho. Verdikt zní jasně – trestné střílení.
19:33'
Hosté dostali Hodonín pod tlak. Jeden z domácích beků puk vyhodil do obranného pásma Havlíčkova Brodu a tam rychle nabruslil Vít Černohous, jenž bez rozmýšlení vypálil na bránu. Čeněk Novák byl jeho střelou možná trochu zaskočený, puk mu vypadl z výstroje, ale jeho spoluhráči mu pomohli celou situaci uklidnit.
18:24'
Jurča dostal přihrávku ve výšce pasu, to mu ovšem nezabránilo v tom, aby vystřelil z voleje. Střela však postrádala přesnost a Čeněk Novák bez problémů zasáhl.
17:26'
Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Stehlík – 2 min., podražení).
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kříž – 2 min., nedovolené bránění).
17:17'
Domácí možnost dvojnásobné přesilové hry neprováhali a navyšují skóre na 2:0! Puk přešel po obráncích na brankovou čáru k Pešovi, ten se neukvapil a na druhé straně našel dobře postaveného DOMINIKA MATULU, který uklidil puk za přesouvajícího se brankáře. Asistence: Petr Peš, Jan Sedlák.
16:47'
Drtiči dostávají možnost dvojnásobné přesilovky. Nedovoleně si počínal Luboš Voříšek (HBR) a posílá svůj tým do tří.
16:04'
Martin Miklík si sjel od modré čáry na hranici kruhu, odkud vyslal tvrdou střelu. Ta však mířila vysoko a skončila po Novákově zákroku v ochranné síti.
15:47'
Na trestnou lavici usedá Tomáš Chlubna (HBR) za hákování. Přesilovka pro Hodonín.
15:12'
Drtiči značnou chvíli obléhali hostující svatyni, ani jedna ze střel se však neuchytila. Na opačné straně mohl sám na brankáře ujíždět Milfait, ale puk mu přeskočil hokejku.
14:31'
Černohous vymyslel pěknou přihrávku na Charváta, proti němu předvedl pěkný obranný zákrok Vladimír Szilva a zmařil hodonínskou akci.
13:23'
Agresivní forčeking Havlíčkova Brodu dělal Drtičům problémy. Domácí se dlouho nemohli dostat z vlastní třetiny a váhali s rozehrávkou, při cestě k hostující bráně je pak zastavil ofsajd.
12:36'
Kryštof Kulhánek byl úplně sám na pravé straně a řekl si o přihrávku, kterou nakonec dostal. Měl dostatek času na to, aby zamířil, jeho střela však těsně minula levou tyč hodonínské brány.
11:40'
Až ve druhé minutě přesilovky se hostům podařilo vytvořit si tlak, ze kterého se dostali do dobré šance. Petr Kuchta od mantinelu vystřelil přes clonící hráče a Ondřej Haloda musel nadvakrát zasahovat.
10:48'
Hostům se nepodařilo vyhrát vhazování a k puku se dostali hodonínští hokejisté, kteří touš okamžitě vyvezli k Novákově bráně.
10:10'
Hru pěti proti čtyřem si vyzkouší také Havlíčkův Brod. Jakub Kužílek (HOD) je vyloučen na 2 minuty za hrubost.
09:23'
Hosté se ihned hnali dopředu a pokusili se o rychlou vyrovnávací branku, jejich útok ovšem nebyl efektivní a hodonínská obrana jej zneškodnila.
08:17'
Máme tady první branku utkání! Čeněk Novák čelil hned několika střelám, až se k puku dostal PETR PEŠ a ten už překonal hostujícího brankáře. Asistence: Dominik Matula, Jakub Sajdl.
07:29'
Milfait přebral puk ve středním pásmu a nabruslil přímo před Halodu. Ještě vylepšil pozici Danielu Spratkovi, který trefuje tyč!
07:00'
Čeněk Novák má spoustu práce. Pěkným zákrokem teď zabránil gólu, když se roztáhl na brankové čáře.
06:25'
Luboš Voříšek dostal přihrávku za hodonínskou obranu, byl ale příliš blízko na to, aby našel nekryté místo v bráně domácích.
05:49'
Zato na druhé straně po nenápadné střele zazvonila za Novákem tyč!
05:26'
Jan Milfait si počíhal na Žabčíka a zastavil jej ukázkovým bodyčekem. Hosté s pukem na hokejkách nabruslili před Halodu, tam jeho bránu ale vůbec neohrozili.
04:29'
Drtiči teď možná až překombinovali útočnou akci. Jejich kombinace měla o přihrávku navíc a k puku se dostal havlíčkobrodský Szilva, který kotouč vyváží před bránu Hodonína.
03:40'
Milfait našel mezi kruhy Přidala a ten rychlou střelou mířil k protější tyči, Ondřej Haloda vytáhl pravý beton a střelu vytěsnil.
02:55'
Hosté se mohli poprvé v zápase dostat před Halodovu svatyni, závod o puk ale vyhrál domácí obránce a bude se vhazovat na opačné straně hřiště.
02:27'
Mojžíš dostal nabito na modrou čáru, jeho sřelu z první vyrazil Novák levým betonem.
02:09'
Tomáš Chlubna odvedl dobrou práci při napadání a pokazil rozehrávku Hodonína. Domácím se následně nepovedl přechod přes modrou čáru a je jim pískán ofsajd.
01:24'
Hodonínští hokejisté se usadili v pásmu a rozjeli pěknou kombinaci, na jejíž konci stál Petr Peš. Jeho střelu Novák ukryl v lapačce.
00:54'
Havlíčkův Brod nenechává svého soupeře obsadit útočné pásmo. Bruslaři vyhazují puky za modrou čáru.
00:22'
Drtiči si na začátku zápasu vyzkouší hru v početní výhodě. Na trestnou míří Jan Milfait (HBR) na 2 minuty za sevření puku rukou.
00:09'
Úvodní buly vyšlo lépe domácím, ti se ženou do prvního útoku. Michal Romančík vyslal přízemní střelu, tu Čeněk Novák schoval do lapačky.
00:01'
Přeji hezký podvečer ze Zimního stadionu Václava Nedomanského v Hodoníně. Za asi dvacet minut bude vhozeno úvodní vhazování přípravného utkání mezi domácím SHK a hosty z Havlíčkova Brodu. Pro Drtiče je to první zápas před domácím publikem. Pomůže jim domácí prostředí a podaří se jim vrátit svému soupeři porážku z předchozího měření sil, nebo i tentokrát z ledu odejdou jako vítězové hokejisté Havlíčkova Brodu?

SHK Hodonín: Haloda O., Štěpanovský – Miklík, Mojžíš, Sedlák, Žabčík, Haloda M., Kužílek, Kobylík – Jurča, Vaněk, Romančík – Matula, Peš, Sajdl – Kuba, Stehlík, Hložánek – Hlaváč, Charvát, Černohous – Venclík

BK Havlíčkův Brod: Novák, Marek – Balgalvis, Krejčí, Vala, Kulhánek, Kříž, Semrád – Přidal, Voříšek, Šuhaj – Milfait, Kozlík, Beneš – Szilva, Spratek, Chlubna – Ludvík, Kuchta

Rozhodčí: Slavka – Maťašovský, Maloušek.
SHK Hodonín

Hodonínští hokejisté se doposud utkali celkem se třemi soupeři. Narozdíl od jejich dnešního soupeře však odehráli všechny zápasy na venkovních kluzištích a tak se poprvé představí domácímu publiku. Drtiči si ve dvou případech vedli vítězně, jejich zatím jediným přemožitelem je právě Havlíčkův Brod, kterému mají co vracet.

Odehraná přípravná utkání:

Moravské Budějovice 1:6 Hodonín
Havlíčkův Brod 7:5 Hodonín
Trnava 3:4 Hodonín
BK Havlíčkův Brod

Bruslaři mají za sebou již čtyři přípravná utkání, z nichž všechna odehráli na domácím ledě. Jejich bilance je vyrovnaná – dvakrát se radovali z vítězství a dvakrát odcházeli z ledu jako poražení. Nejvyšší výhru si připsali při zápase s Pískem, kterému nasázeli deset gólů a vyhráli pohodlně 10:3. Naopak nejtěsnější prohra byla taktéž s druholigovým klubem, Nymburkem, kterému havlíčkobrodští hokejisté podlehli 0:2.

Havlíčkův Brod 2:5 Pavlodar
Havlíčkův Brod 10:3 Písek
Havlíčkův Brod 0:2 Nymburk
Oba soupeři se v přípravě setkali před týdnem v úterý 15. srpna. V zápase padlo celkem 12 branek, z nichž 7 inkasovali hosté z Hodonína a Havlíčkův Brod tak zvítězil 7:5. Nyní se oba celky, jež vyhlásily útok na postup do WSM ligy, setkají znovu, tentokrát však na půdě Hodonína. Jak dopadne tohle měření sil?