Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Písek : Havlíčkův Brod - 6. září 2017   18:00

Písek
Písek
00:52' Švagr  • 10:03' Bárta
2:8
(2:1, 0:5, 0:2)
Havlíčkův Brod
06:25' Kuchta   • 21:42' Voříšek   • 24:09' Milfait   • 27:40' Šuhaj   • 32:21' Endál   • 36:30' Pipek   • 43:51' Endál   • 50:59' Endál
Písek
Čáp – Šperl, Horažďovský
Zimní stadion Písek

59:52'
58:27'
Vlk z dobré pozice nedává gól. Markovi puk vypadl z výstroje, ale jen mimo tři tyče.
57:51'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kuchta – 2 min.).
56:14'
Velká smůla pro Písek. Koupal už měl nabito před bankou, ale sudí přerušuje hru pro posunutou klec. Utkání už se spíš jen dohrává.
53:16'
52:48'
Břevno po Markově střele!
52:25'
Hanusova nepovedená střela nakonec byla docela nebezpečná.
51:16'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kulhánek – 2 min., krosček).
50:59'
Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
LUKÁŠ ENDÁL opět ukázal svou extratřídu a z předbrankového prostoru se nemýlil. Asistence Pipek, Horák.
50:07'
Další pěkná akce domácích mladíků. Bárta zblízka Marka nepřekonal.
47:55'
Vlk pálí těsně nad po přečíslení s Markem.
47:04'
Drdova rána končí na vyrážečce Marka.
46:05'
Koutenský nahazoval na branku Bruslařů, kde byl volný Rod. Zajímavá šance Písku končí až v rohu kluziště.
43:51'
LUKÁŠ ENDÁL ukončil pěknou kombinaci na jeden dotek a z levého kruhu trefuje mezi Štekrovy betony. Asistence: Tomáš Pipek, Tomáš Semrád.
43:24'
Ofsajd Brodu.
43:06'
Koupal nahazoval na Marka, který puk viděl až na poslední chvíli. Poradil si s ním ale.
42:05'
Stauber pálil na Marka. Brodský gólman šanci chytá.
40:01'
Druhá třetina nabídla jednoznačnou partii a velký tlak Brodu, který se podle očekávání dostal do vedení. Hosté po mdlé první třetině zařadili vyšší rychlostní stupeň a po brankách Voříška, Milfaita, Šuhaje, Endála a Pipka vedou 6:2.
40:00'
39:37'
Icing Rebelu.
39:00'
Z dobré pozice pálil jen do Štekra Endál.
39:00'
Minuta do konce třetiny.
37:45'
Po delší době si na puk sáhl Novák, který podržel nahození Martina Koupala.
36:30'
Další gól hostů. TOMÁŠ PIPEK v přečíslení nic nevymýšlel a bekhendem zblízka překonal Štekra. Asistence: Bulgalvis.
35:08'
34:16'
...a zase. Rozehrávka se hostům teď nedaří.
33:27'
Písek vyhazuje přes celé hřiště.
33:08'
Vyloučení v týmu IHC Písek (Švagr – 2 min., držení protihráče).
32:21'
LUKÁŠ ENDÁL dostal před Štekra parádní pas a zblízka se nemýlil. Asistence: Pipek, Přidal.
31:29'
Kuchtův pokus z vrcholu kruhů neměl razanci a Štekrovi nemohl dělat problém.
30:21'
Zakázané uvolnění Rebelu.
30:11'
29:30'
Hřebíček nejdřív našel před brankou volného Vlka, který trefil jen Novákův beton. Prvně jmenovaný pak prověřil brankáře Brodu střelou od modré.
28:14'
28:11'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Endál – 2 min., vysoká hůl).
27:47'
27:40'
JAKUB ŠUHAJ dostal krásný pas za obranu a tváří v tvář Štekrovi nezaváhal. Asistence: Vala.
26:48'
Štekr uklidňuje situaci před svou brankou a drží puk v lapačce.
26:40'
V útočném pásmu kombinují hosté.
26:14'
Vyloučení v týmu IHC Písek (Koupal – 2 min.).
25:47'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Peschal – 2 min., sekání).
25:43'
Ladislav Marek ujel hostující obraně, udělal poslednímu hráči pěknou kličku a zakončil. Bez úspěchu.
24:39'
Písek se osvobozuje jen za cenu icingu.
24:09'
Hosté se rozehráli a je to znát. JAN MILFAIT si před brankou pohrál se Štekrem a zavěsil pod horní tyčku. Velký podíl má na brance Voříšek, který střelci gólu adresoval milimetrový pas. Asistence: Luboš Voříšek.
23:47'
Zakázané uvolnění Písku.
23:31'
Po Semrádově střele písecký brankář raději zalehl puk a ukončil závar před svou brankou.
23:24'
Bruslaři jsou teď aktivnější a ostřelují Štekra ze všech stran.
21:42'
LUBOŠ VOŘÍŠEK byl důrazný na brankovišti a za čáru dotlačil s pukem i Štekrův beton. Asistence: Jakub Šuhaj, David, Vala.
20:53'
Štekr vyrazil nebezpečný pokus jednoho z hráčů Brodu.
20:06'
20:01'
V první třetině měli více ze hry překvapivě domácí mladíci, kteří se ujali vedení hned v první minutě. Přesilovou hru využil Kryštof Švagr, který nachytal Nováka střelou od modré čáry. Bruslaři pak srovnali v sedmé minutě zásluhou Petra Kuchty, který z blízka dorážel Kulhánkovu střelu od modré. Konečný stav prvního dějství určil František Bárta, který z mezikruží našel mezírku mezi betony havlíčkobrodského gólmana a vrátil Písku vedení.
20:00'
19:56'
Icing Písku.
19:30'
Marek si stahoval kotouč před Nováka, ale k zakončení se nedostal.
18:54'
18:43'
Marek pálí těsně mimo.
18:06'
Další zmatky v rozehrávce Brodu. Puku se zmocnil Drda, kterého musel podrazit Vašíček.
17:51'
Domácí vyhazují přes všechny čáry.
17:15'
Hosté si nerozuměli při zakládání přesilovkové akce a píská se ofsajd.
16:54'
Vyloučení v týmu IHC Písek (Vlk – 2 min., faul kolenem).
15:57'
Ofsajd Písku.
15:46'
Semrád to zkoušel z dálky, ale na jeho ránu Štekr dobře viděl.
14:27'
Novák si musel dávat pozor na Koutenského prudkou střelu z úhlu. Vyrazil puk před sebe.
13:50'
Vala bez přípravy prověřil Štekra. Skóre se nemění.
13:29'
Rozehrávka hostů vázne. Další icing.
13:15'
Nebezpečná teč Drdy. Novák zkrotil puk na výstroji.
11:50'
Štekr betonem vyrazil Endálův pokus z pravého kruhu.
10:03'
Písek právě vstřelil branku!
Tenhle gól si asi Čeněk Novák za rámeček nedá. FRANTIŠEK BÁRTA z mezikruží trefil mezírku mezi betony nepříliš razantní střelou. Asistence: Jan Turek, Dmytro Torba.
09:16'
S nástupem Hřebíčka na led hosté přežili velkou šanci Písku. Nepovedenou rozehrávku ve středním pásmu zachytil Hanus, který pak zakombinoval s Markem. Novák kotouč nějak udržel před brankou čarou, ale ani neví jak.
09:16'
09:05'
08:42'
Semrádovo nahození zápěstím písecký brankář v pohodě chytá.
07:54'
Valovu střelu Štekr sice neudržel, ale písecká obrana odpravila kotouč do bezpečí.
07:16'
Vyloučení v týmu IHC Písek (Hřebíček – 2 min., nedovolené bránění).
07:04'
Endál tečoval střelu od modré.
06:25'
Je vyrovnáno. Kulhánek od modré nahodil na branku a sražený puk uklidil do poloprázdné branky PETR KUCHTA. Asistence: Tomáš Chlubna, Kryštof Kulhánek.
06:19'
06:13'
Po nenápadné akci se kotouč došoural opět ke Štekrovi, který ho pro jistotu schoval do rukavice.
06:06'
Ofsajd Bruslařů.
04:55'
Přidal z první usměrňoval přihrávku před branku, Štekrovu klec o dost minul.
04:20'
Marek teď nebezpečně nahazoval na Nováka a kotouč se válel u betonu brankáře Brodu.
03:32'
Bruslaři jsou zatím v rozehrávce velmi nepřesní. Šanci ještě neměli.
02:17'
Semrádovo nahození na branku bylo tečováno, Štekr si s ním však poradil.
01:34'
Po nahození Adama Nováka chytá puk do lapačky Čeněk Novák.
00:52'
Jednoduchá akce Písku – obránce KRYŠTOF ŠVAGR dostal nabito na modrou čáru a lehkou střelou překonal Nováka, který přes hradbu těl asi nic moc neviděl. Asistence: Tomáš Rod.
00:32'
Vlk se cpal do úniku a Semrád (HBR) po podržel rukou.
00:12'
Dlouhé nahození hostů končí až u brankáře Štekra. Vhazuje se po jeho levici.
00:01'
Poslední přípravné utkání za malou chvilku začne. Favoritem jsou bezesporu hosté, kteří přivezli velmi silný kádr, i když ne kompletní. Písecká sestava je značně protříděna marodkou, ale objevují se v ní i nová jména – navrátilec Ladislav Marek a na výpomoc Karel Herr, mladý trenér mladšího dorostu.

IHC Písek: Štekr (Kříž) – Hanus, Hřebíček, Koutenský, Herr, Turek, Švagr, Suda – Vlk, Koupal, Marek, Bárta, Rod, Jiřinec, Drda, Novák, Stauber, Torba

BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Vašíček, Semrád, Kulhánek, Vala, Balgavis, Kříž, Horák, Peschal, Přidal, Szilva, Endál, Voříšek, Milfait, Šuhaj, Chlubna, Ludvík, Kuchta, Pipek

Rozhodčí: Čáp – Šperl, Horažďovský.