60:00
59:55
Domácí vyhráli buly a je konec zápasu.
59:55
Květoň chtěl trefit prázdnou branku, ale netrefil a opět se bude vhazovat před Kovářem.
58:31
Domácí jsou kompletní a hrají přesilovku.
58:11
Utkání se nám protahuje, stále se nehraje.
58:11
Oba kapitáni diskutují s rozhodčími a nehraje se.
58:11
Icing domácích a vhazuje se před Kovářem.
58:01
Třinec hraje bez brankáře se šesti muži v poli.
57:46
Třinec drží puk a zaváží ho před Kováře.
57:25
Přesilovka Třince neměla dlouhé trvání a je to 4/4.
57:25
Josef Hrabal (TRI) - 2 minuty - nedovolené bránění - 4/4.
56:55
Šimánek vybojoval puk a poslal ho za Vojtka.
56:31
Oceláři mají možnost vyrovnat po zbytečném vyloučení domácího hráče.
56:31
Lukáš Květoň (CEB) - 2 minuty - faul kolenem - 4/5.
56:11
Gulaš vyhazuje na icing.
55:36
Martynek dostal dlouhý pas na modrou a vystřelil od mantinelu do připraveného Vojtka.
55:15
Hraje se v obranném pásmu domácích.
54:30
5/5. Další nevyužitá přesilovka.
54:05
Třinečtí jsou nyní lepším týmem a domácí ztrácejí puky.
53:12
Třinec právě vstřelil branku!Oceláři dávají gól v oslabení. Domácí přišli o puk a DAVID KVĚTOŇ dojel až k brance a tam trefil skvěle horní růžek branky. Bez asistence.
52:37
Oceláři dostali puk z pásma.
52:30
Bryan McCgregor (TRI) - 2 minuty - sekání - 5/4.
51:51
5/5.
51:51
Mertl měl šanci, když sjížděl ma Vojtka ze strany, ale ten byl připraven.
51:11
Jen co se Jihočeši dostali do pásmu, už je zase Oceláři vyhánějí ven.
50:40
Domácí zatím nemohou založit kloudný útok.
50:26
Po Zíbově vyhození puku se bude vhazovat před Vojtkem.
49:55
Oceláři vyhráli buly a puk letí ke Kovářovi.
49:51
Třinečtí hráli v šesti a budou za to vyloučeni. Domácí tak mají další možnost zápas rozhodnout. Sedět jede McCgregor.
49:38
5/5.
49:26
Puk drží Třinec a asi dohraje oslabení úspěšně.
48:52
Domácí se sami připravili o útočné pásmo.
48:34
Vydarený střílel od modré a Vojtek puk chytá a drží.
48:10
Jan Novák byl sám před Vojtkem, ale ten to ustál a puk vyrazil.
47:38
Josef Hrabal (TRI) -2 minuty - zdržování hry - 5/4.
47:13
Další útok Třince skončil sraženou střelou do ochranné sítě.
46:46
Třinecká snaha nakonec přinesla ovoce v podobě první vstřelené branky v Kovářově síti.
46:29
Třinec právě vstřelil branku!TOMÁŠ KLIMENTA vyjel z pukem od mantinelu a z kruhů trefil přesně pod horní tyčku. Assistence: Jan Peterek, Josef Hrabal.
45:49
Hraje se před Kovářem. Třinec se snaží natlačit se před branku, ale domácí úspěšně brání.
45:03
Puk mají na hokejkách domácí, ale ve svojí třetině.
44:36
Lehké nahození Lojka drží Kovář a mužstva hned střídají.
43:34
Domácí před Vojtkem. Střílel Šimánek a vyražený puk chtěl dorazit ještě Kašpařík, ale netrefil branku.
43:08
5/5.
42:46
Další dva zákroky Kováře po tečovaných střelách.
42:12
Domácí gólman již připraven pokračovat.
42:12
Kovář vyndal ruku z rukavice a má s ní nějaký problém. Už je u něj domácí doktor a pracují na ošetření.
42:12
Hosté se dostali do pásma a od modré střílel Hrabal, ale jen do lapačky Kováře.
41:40
Jihočeši se osvobodili a drží puk před Vojtkem.
41:30
Kovář chytá puk po bombě obránce Zíba z modré čáry.
41:08
Jan Novák (CEB) - 2 minuty - hákování - 4/5.
41:49
Jihočeši puk vyvezli z pásma, ale nestačili ani vystřeli a mají ho opět hosté.
40:26
Třinec začal opět divoce . Před Kovářem dorážel Miroslav Hořava a Kovář jen se štěstím vyrazil.
40:01
Ve druhé části byl k vidění vyrovnanější zápas. Oceláři se přeci jen zlepšili a snažili o vstřelení branky. První část třetiny patřila spíše domácím, druhá část spíše hostům. Přesto, že třetina byla vyrovnaná, domácí Oceláře přestříleli. Statistiky druhé třetiny: Střely na branku 33:15 Buly: 25:29 Vyloučení: 4:3 Využití: 0:0
40:00
39:40
Třinec se nadechl k poslední steči ve druhé části a zastavila ho modrá čára.
38:55
Ptáček trefuje třetí tyčku.
38:30
Mertl jel na branku spolu se Sailerem. Ten netrefil puk.
38:01
A zase icing hostů.
37:45
Po krátké době opět icing, ale tentokrát na straně Ocelářů.
16:51
Rufer střílel z bezprostřední blízkosti a Kovář puk jen s námahou vyrazil mimo.
37:13
Další icing domácích a hra se stěhuje před Kováře.
36:37
Domácí po dešlí době před Vojtekem, ale zatím jen s pukem krouží a nestřílí.
35:57
Oceláři jsou stále před Kovářem. Teď se jim daří lépe a Jihočeši se s problémy brání.
35:28
Oceláři jsou nyní aktivnější a domácím se nedaří vyhodit puk z písma a založit útočnou akci.
35:14
Domácí se osvobozují na icing.
35:03
McCgregor byl sám před Kovářem a ten musel zasahovat..
33:58
Oceláři se tlačí před Kováře, ale obráci jim vzali puk a hraje se opět ve středním pásmu.
33:14
5/5.
32:58
Šimánek promáchl a puk je ve středním pásmu.
32:03
Oba vyloučení na ledě a domácí hrají již jen klasickou přesilovku.
30:49
Před Vojtek byl Langhammer, ale Vojtek zasahuje a má puk pod tělem.
30:39
Hra se teď přelévá na obě strany.
30:03
Milan Gulaš (CEB) - 2 minuty - nafilmovaný pád. Josef Hrabal (TRI) -2 minuty - hákování - 4/4.
38:51
5/5.
29:44
Gulaš našel zadovkou Kotalík a jeho bomba byla sražena do ochranné sítě.
29:19
Oceláři se osvobodili a jsou v útočném pásmu.
28:40
Šanci měl Kranjc, ale Vojtek puk vytěsnil.
28:17
Kašpařík se nepřesnou přijrávkou sám připravil o útočné pásmo.
27:51
Martin Lojek (TRI) - 2 minuty - hákování - 5/5.
27:46
Mikuš páli od modré a Vojtek puk vyráží.
27:01
Klimenta dostal přihrávku z poza branky a z první trefil Kováře.
26:45
Druhá část je zatím vyrovnanější než první. Hosté se zlepšili, ale zatím neměli žádnou velkou šanci.
26:20
Mertl dostal přihrávku hned po návratu na lede a hnal se ze strany na Vojtka, ale ten jeho střelu vyrazil mimo.
26:22
5/5.
25:59
Hosté opět před Kovářem, ale zatím bez větší šance.
25:22
Oceláři již v pásmu, ale nepřesností zase o něj přicházejí.
24:58
Němeček vyhazuje na Vojtka.
24:38
Vydarený vyhodil puk a Kašpařík donutil Vojkta puk přidržet. Vhazovat se bude před Vojtkem.
24:22
Tomáš Mertl(CEB) - 2 minuty - držení - 4/5.
23:50
Jihočeši před Vojtem a budou vyloučeni.
23:23
Od mantinelu střílel David Květoň a Kovář drží puk v lapačce.
22:42
Mikuš předvedl nádherný bodyček. Postiženým byl Kohn.
22:16
Dobrou práci v útočném pásmu předvedl Červený. Nakonec jeho střela šla vedle a Vojtek ji má v lapačce.
21:43
Oceláři zatlačili na domácí a ti vyhazují na icing.
20:50
Na druhé strany pálil Martynek po nahrávce Ptáčka a Vojtek musel zasahovat.
20:28
Oceláři začali z ostra a jsou před Kovářem.
20:01
V první třetině jasně vládli domácí. Ti hráli opravdu dobře a podařilo se jim dát tři branky a dvě tyčky. Oceláři hrozili jen z přesilovek a zatím nejsou nebezpeční. Moc je nepodržel ani brankář Vojtek, který nemá čisté svědomí u prvních dvou branek. Statistiky první třetiny: Střely na branku: 12:8 Buly: 12:18 Vyloučení: 2:0, Využití: 0:0
20:00
19:28
5/5.
19:08
Hořava střílel od modré a Kovář puk vyrazil. Pak nastala mela před brankou, ale puk má Kovář a přerušuje hru.
18:43
Hosté tlačí, ale střely létají vedle domácí branky.
17:57
Ptáček osvobozuje domácí.
17:43
Oceláři vyráli buly a jsou usazeni v pásmu. Střelu Zíba Kovář drží.
17:29
Rudolf Červený (CEB) - 2 minuty - krosček - 4/5.
16:39
Vydarený se vydal na výlet a natlačil se před Vojtka, který musel puk vytěsnit mimo.
16:14
Puk drží Oceláři, ale spíše ve středním pásmu. Nakonec vyhazují na icing.
15:12
Akci rozjíždějí hosté, ale domácí jim ho vzali a Vojtek má opět práci po akci Sailera.
14:39
Série nepřesností ve středním pásmu a domácí opět útočí. Puk nakonec skončil pod Vojtkem.
13:52
Mountfield právě vstřelil branku!Vojtek vyrazil střelu Kotalíka před najíždějícího MILANA GULAŠE a ten vystřelil do odryté branky. Asistence: Aleš Kotalík, Lukáš Květoň.
13:34
Puk je za brankou Třince, ale mají ho hosté.
12:50
David Květoň se snažil natlačit se před Kováře, ale ten byl rychlejší a puk přidržel.
12:41
Třinečtí jsou zatím poněkud překvapeni útočnou snahou domácích a nestíhají jim. Jihočeši útočí a střílejí.
12:20
Pukem byl bolestivě zasažen rozhodčí Kalivoda, ale statečně to snáší.
11:43
Mezihra ve střední třetině.
10:59
Jihočeiš zatím utkání zcela ovládají a Oceláři se jen brání a do útoku se moc nehrnou.
10:05
Mertl střílel z levé strany, když byl tísněn obráncem. Vojtek střelu vyrazil.
9:30
U třinecké tyčky bojoval Langhammer a Červený, ale Vojtek tentokrát tyčku uhlídal.
8:53
Mountfield právě vstřelil branku!LUKÁŠ KVĚTOŇ si sjel z pukem ze středního pásma na modrou a tvrdě vypálil. Jeho rána skončila v síti. Vojtek se moc nevyznamenal. Asistence: Aleš Kotalík.
7:30
Jihočeši jsou opět v tlaku a na branku vystřelil Novák. Vojtek střelu vyrazil.
8:04
5/5.
7:51
Hořava trefuje boční síťku.
7:26
Mario Cartelli je právě odvážen z ledu svými spoluhráči a míří rovnou do kabin. Utkání pro něj nejspíše dnes skončilo.
7:26
Na ledě zůstal ležet jeden z Ocelářů a hra je přerušena. Jsou u něj lékaři obou mužstev a zatím se z ledu nezvedá.
7:05
Němeček vyhazuje puk do útočné třetiny.
6:40
Oceláři jsou již před Kovářem. Ten likviduje šanci Hořavy.
6:12
Kašpařík vyhazuje puk až k Vojtovi.
6:04
Roman Pšurný (CEB) - 2 minuty - hákování - 4/5.
6:04
Domácí se rozhráli dříve než Oceláři a dařilo se jim vytvořit si tlak na branku. Třinec zatím moc střel na Kováře nevyslal.
5:39
Mountfield právě vstřelil branku!Po dvou tyčkách to domácím vyšlo. FRANTIŠEK PTÁČEK nahodil na branku lehký puk a Vojtek máchl lapačkou naprázdno. Bez asistence.
5:04
Květoň po samostatné akci trefuje již druhou tyčku!
4:40
Hořava střílel z mezikruží a Kovář má puk v lapačce.
4:24
Němeček nahodil puk na branku a Vojtek hoi drží v lapačce. Vhazuje se po jeho levici.
3:50
Domácí teď mají mírný tlak a snaží se co nejvíce střílet na Vojtka.
3:16
Krajnc pálil od modré a Vojtek jeho střelu vyrazil vedle branky.
2:22
Vhazuje se před Kovářem, ale puk hned putuje z obranného pásma domácích.
1:49
Aleš Kotalík se dostal do šance a jeho střela skončila na tyčce!
1:20
Zatím se hraje rovnoměrně před oběma brankami.
0:32
Kašpařík tečoval střelu od modré, kterou vyslal Kranjc.
0:13
První buly vyhrál Bonka a puk je za domácí brankou.
00:01
Vítáme vás na další kole Tipsport extraligy z Budvar arény. Domácí HC MOUNTFIELD bude hostit Oceláře Třinec. Jihočeši budou chtít prodloužit svoji sérii vítězných zápasů a udržet si kontakt s čelem tabulky. Oceláři budou chtít navázat na dobré výsledky z poslední doby. V zápasech těchto soupeřů většinou padá i dost branek.
Úvodní sestavy: HC Mountfield: Kovář (Kantor)- Ptáček, Kranjc, Novák, Vydarený, Němeček, Mikuš, Vráblík - Martynek, Kašpařík, Šimánek - Gulaš, Kotalík, Červený - Květoň, Langhammer, Podlešák - Sailer, Mertl, Pšurný, Švihálek. HC Oceláři Třinec: Hollý ( Vojtek) - Hrabal, Zíb, Cartelli, P. Hořava, Richter, Hudec, Lojek, Bolf - Květoň, Bonk, M. Hořava - Orsava, Peterek, Klimenta - Kohn, Polanský, Chovan - McGregor, Ostřížek, Rufer. Rozhodčí: Kalivoda, Pešina - Jindra, Kis..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.