Díky za sledování online přenosu. Zase někdy, nashledanou.
Zasloužená výhra domácích. Zákroky golmanů po třetí třetině: Michal Valent: 12 Lukáš Mensator: 5 Nejlepší hráči utkání: Mladá Boleslav: David Vrbata Karlovy Vary: David Nosek
60:00
59:47
Přindiš drží puk za Mensatorem.
59:18
Zaťovič posílal do úniku Zuckera, ale přihrávka postrádala přesnost.
58:33
Utkání se dohrává na půlce Boleslavi.
57:41
V rohu leží hromada hráčů a pod nimi puk. Píská se.
56:51
Skuhravý nahrál přes osu branky k druhé tyči Kumstátovi, který nestihl trefit odkrytou branku dříve, než se do ní přesunul Valent.
56:21
Kuběna ztratil puk u mantinelu a dovolil hostům vystřídat.
Dnešní utkání sleduje 2565 diváků.
55:15
55:14
Roman Tomas (MBL) vyloučen za nedovolené bránění.
54:04
Ale Karlovarští jsou v pohodě. Hosty vůbec k ničemu hosty nepustí.
53:15
Michal Gulaši (KVA) rozmýšlel co s pukem tak dlouho, až mu ho vzal aktivní útočník Boleslavi a karlovarský hráč musel použít zákrok za hranicí pravidel. 2 minuty za hákování.
51:41
Skladaný s Mikeskou pěkně zakládali akci na jeden dotyk.
50:11
Balaštík bojuje u mantinelu, ale neúspěšně. O puk ho obírá mladý Kupec.
48:54
Puk za brankou Mensatora, v moci ho má Gřegořek.
47:23
Domácí v plném počtu. Košťál se blýskl pěkným individuálním sólem, za které byl oceněn potleskem tribun.
46:17
Domácí brání s velkým přehledem.
45:23
František Bombic (KVA) vyloučen za nedovolené bránění.
44:39
Kumstát předal Noskovi, který střílel a jen centimetry chyběly, aby se mohl tenhle obránce radovat ze čtvrtého gólu v dnešním utkání. K dorážce se snažil dostat Košťál, ale trefil vedle vzdálenější tyče.
43:38
Největším hrdinou hostujícího týmu je brankář Valent, který i po šestibrankové nadílce zůstává v brance hostí.
43:00
Zakázané uvolnění domácích. Jeden z obránců vyhazoval puk z brankoviště.
41:51
Větší prostor od domácího trenéra dostává 4. formace ve složení Kuběna, Zucker, Kupec a obrannou dvojicí Přindiš, Bombic. Mladé útočné pušky by mohly nabrat mnouho zkušeností.
41:08
I další střelu posílal na Valenta Gřegořek. Asi by chtěl přidat k dvěma asistencím i branku.
41:01
Do první akce třetí třetiny se dostal Petr Gřegořek.
40:01
Třetina plná gólů v Boleslavské síti. Tak by se dala shrnout druhá část. Trefili se Mikeska, 2x Nosek a Gawryletz. David Nosek vsítil hat-trick už ve 33. minutě utkání a na tři branky mu stačilo 14 minut. Travis Gawryletz si zase připsal první branku v týmu Západočechů. Další část začne v 19:57.
Zásahy brankařů po druhé třetině: Michal Valent: 12 Lukáš Mensator: 14
40:00
39:50
Arena oceňuje výkon domácích v druhé třetině masivním potleskem.
37:54
36:40
Puk mimo hřiště. Tentokrát trefil diváka do ramene, čímž si vysloužil potlesk od svých spolusedících za parádní zákrok.
35:54
Petr Přindiš (KVA) vyloučen za vysokou hůl.
35:50
KV Arena pokřikuje: "Deset, deset."
33:54
Karlovy Vary právě vstřelily branku! Premiérovou branku v české lize a logicky tak i v karlovarském dresu vstřelil kanadský obránce TRAVIS GAWRYLETZ. Gřegořek mu v přesilvoce parádně nabil a umožnil tak Kanaďanovi první branku v Energii. Asistence: Petr Gřegořek, Rastislav Dej.
33:21
Domácí jsou dnes vyloženě ve formě. Ani za stavu 5:0 nepostrádá jejich hra náboj.
33:09
Jiří Cetkovský (MBL) vyloučen za napadení.
32:04
Karlovy Vary právě vstřelily branku! Pátá branka v dnešním zápase pro karlovarskou Energii. Hosté vyhodili přímo na Mensatora a odešli střídat. Ten si vyjel až k modré čáře a silnou přihrávku poslal na DAVIDA NOSKA. Ten byl i s trojicí spoluhráčů sám na jednoho obránce a golmana. Karlovarský obránce počkal na správnou chvíli, nepřihrával a prostřelil Valentovy betony. Tím kompletuje hat-trick v dnešním utkání. Asistence: Lukáš Mensator
31:25
Domácí mají Boleslav zavřenou v jejím pásmu.
30:25
A další vyloučení pro hosty. Tomáš Beňovič odpyká 2 minuty za zdržování hry.
30:18
Milan Mikulík (MBL) vyloučen za faul kolenem.
29:13
Dvojice boleslavských hráčů zkoušela vykouzlit nějakou pěknou kombinaci, ale Mensator je bezchybný.
28:37
Domácím se nedaří v pokračující přesilovce 5 na 4. Hraje se ve středním pásmu.
27:15
Karlovy Vary právě vstřelily branku! Hokejová spravedlnost úřaduje v Karlových Varech. Faulující Boleslav si vysloužila čtvrtou branku ve své síti. Od modré se trefil tvrdou střelou z voleje DAVID NOSEK. Asistence: Petr Gřegořek, Petr Kumstát.
27:03
Trest za vysokou hůl pro Petra Chaloupku (MBL). 58 sekund přesilovky 5 na 3 pro Energii.
25:59
Boleslav se svou hrou asi inspirovala u ruského Čechova. Tvrdé zákroky se zatím setkávali s úspěchem u rozhodčích, ale teď už Bahenský (MBL) trestu neunikl. Za krosček míří na trestnou lavici právě zmíněný hráč.
25:04
Karlovy Vary právě vstřelily branku! Melenovského střelu ještě stihl vyrazit Valent, ale na dorážku MICHALA MIKESKY byl boleslavský golman krátký. Po gólu zase na zemi leží jeden z karlovarských hráčů, konkrétně Skladaný. Asistence: Marek Melenovský, František Skladaný.
24:34
Lukáš Pech znovu na ledě a opět bez trestu pro hostující stranu.
23:15
Jako blesk z čistého nebe přišla akce domácí Energie. Skuhravý dorážku Kumstátovy střely za záda Valenta nedostal.
22:57
Snad po dvou minutách může vystřídat útočné trio domácích Melenovský, Mikeska a Skladaný.
22:47
V kabině Středočechů musela o přestávce proběhnout slušná bouře. Boleslavští jsou jak vyměnění.
21:53
Boleslav výrazně vysunula forčeking a ztěžuje domácím samotnou rozehrávku. Zakázané uvolnění domácích po nepřesné přihrávce jednoho z obránců.
21:05
Pech byl tvrdě atakován za brankou soupeře. Co hůře, karlovarský šikula neměl v té chvíli puk na holi. Rozhodčí neodpískali a Pech se po chvíli z ledu zvedl.
20:27
Hosté vlétli do druhé třetiny jako uragán. Stříleli Balaštík a Hay. Mensator si připsal dva kvalitní zákroky.
20:01
Na multimediální kostce dobíhá sestřih z první třetiny a Skuhravý se už staví proti Podkonickému na buly.
3:30
Karlovarští hrají svou hru, ke které přidali lepší přesilovky a za celou třetinu nepustili Boleslavské k nějaké větší akci. Branky Pecha a Noska pak určili průběžný stav 2:0 po první třetině. Druhá část začne v 18:57.
Zásahy brankařů po 1. třetině: Michal Valent (MBL): 13 Lukáš Mensator (KVA): 3
20:00
19:30
Podkonický s Chaloupkou zkoušeli založit útok hostí. Bezvýsledně.
19:04
Kumstátovi překazil přihrávku Rýgl z týmu hostí.
18:05
Karlovy Vary právě vstřelily branku! Tahle přesilovka byla velmi kvalitní! Od minulé akce točili domácí hráči hostující čtveřici a bylo pouze otázkou času, kdy přijde střela, na kterou Valent nedosáhne. To se povedlo DAVIDU NOSKOVI, který krásnou střelou od modré čáry zvyšuje náskok svého týmu na dvougólový. Asistence: Marek Melenovský
17:33
A hned první akce byla nebezpečná. Střela Noska se odrazila do vzduchu a plachtila do branky. Valent však pokryl.
17:25
Andrej Podkonický (MBL) vyloučen za krosček.
17:17
16:25
Domácí tlačí hosty v přesilovce. Šance Skuhravého ani Gawryletze brankou neskončily.
15:17
Milan Mikulík (MBL) vyloučen za krosček.
14:12
Melenovský pěknou individuální akcí hledal Skladaného, nebo nějakou skulinu v postoji hostujícího brankáře. Ani jedno se nepovedlo.
13:47
Pro hru vysokou holí se bude vhazovat po levici Michala Valenta, brankáře Mladé Boleslavi.
12:50
Domácí Rastislav Dej byl nadvakrát sporně zastaven, což se nelíbilo domácímu kotli. Dvojice sudích zůstala klidná.
12:27
Skuhravý poslal druhou karlovarskou "věž", Petra Kumstáta, do úniku. Ten najížděl z boku a když viděl že by se před branku při své rychlosti nedostal, tak vystřelil. Valent podržel a vhazuje se po jeho pravici.
11:03
Skladaný se uvolnil a střelou kolem obránce vystrašil Valenta v brance Boleslavi. Ten puk pouze vyrazil a musel se po něm napodruhé hodně natahovat.
9:46
Domácí zastavil čárový rozhodčí odpískaným ofsajdem.
9:25
Domácí fanklub svým transparentem příliš nepotěšil hostující věrné fanoušky.
8:59
Energie tlačí Boleslav a svírá jí v útočných kleštích. Další osvobozující vyhození přes všechny čáry od Boleslavi.
7:46
Karlovy Vary právě vstřelily branku! Překrásná akce! LUKÁŠ PECH přebral puk od Zaťoviče, najel si před branku a svým důrazem dostal puk za překvapeného Valenta. Asistence: Martin Zaťovič.
7:22
Gřegořek drží puk za vlastní brankou, odkud založí útočnou akci.
6:18
5:50
Pech teď zkušeně podržel puk a počínal si s ním jako zkušený mazák. Po dvaceti sekundách s pukem na holi odjel střídat.
5:07
Ani teď se nedaří hostům založit přesilovkový "zámek".
4:38
Za dvacet vteřin přesilovky se domácím podařilo už dvakrát vyhodit.
4:18
Trest za vysokou hůl pro Martina Kupce (KVA). Hosté budou mít příležitost své první přesilovky utkání.
3:46
Známý karlovarský jev se objevuje i dnes. Domácí jsou nebezpečnější po skončení početní výhody. Mockovo nahození odraženo do ochranné sítě.
3:21
3:20
Sekundu před koncem trestu drží Valent puk ve své výstroji.
2:42
Skuhravý neprotlačil ani nadvakrát na Kumstáta a na led míři Pechova formace.
1:55
Domácí zahráli ofsajd. Po vhazování se k puku dostal Kumstát, ale přihrávka na Noska byla nepřesná.
1:21
Vyloučen Tomáš Beňovič (MBL) za krosček.
1:11
Obě mužstva zatím přistupují k zápasu opatrně. Další zakázané uvolnění hostí.
0:22
První hvizd sudího. Hosté zahráli na zakázané uvolnění.
00:01
Hosté v čele s novým trenérem Petrem Novákem poklepali hokejkami brankoviště a brankovou konstrukci. Domácí popřáli hodně štěstí Mensatorovi a utkání může začít.
Obě mužstva už nastupují na led. Na divácké kulise je vidět, že hraje předposlední s posledním.
Úvodní sestavy: HC Energie Karlovy Vary: Mensator (Salfický) - Gulaši, Nosek, Gřegořek, Gawryletz, Mocek, Bombic, Přindiš, Gründling - Košťál, Skuhravý, Kumstát - Zaťovič, Pech, Dej - Skladaný, Melenovský, Mikeska - Kuběna, Kupec, Zucker BK Mladá Boleslav: Valent (Hübl) - Hay, Chaloupka, Žabka, Beňovič, Rýgl, Baldwin, Koma, Drábek - Balaštík, Podkonický, Mikulík - Cetkovský, Bahenský, Tomas - Jiránek, Stieler, Demel - Svačina, Vrbata, Goertzen Rozhodčí: Souček, Hodek - Pešek, Jelínek.