Hosté už to nestihli! Středočeši si tedy dnes připisují tři body a přerušují libereckou sérii sedmi výher v řadě. Hvězdy utkání logicky oba brankáři. Ode mne to je vše, hezký zbytek nedělního večera, popřípadě noci a příští neděli se zase přihlásíme.
60:00
59:49
Čakajíkovo nahození skončilo tečované těsně mimo.
59:42
Vantuch vracel puk před branku, což si pohlídal Cikánek, hra přerušena.
59:26
Cikánek chytá střelecký pokus Bartoviče.
59:23
Kladno blokuje střely.
Hosté v šesti.
Zprávy z libereckého tábora: Petr Nedvěd má nejspíš zlomenou čelist.
Oddechový čas pro hosty.
59:09
Zakázané uvolnění Kladna.
58:54
Bicek se dostal do úniku, nemohl jinak, než střílet bekhendem. Pinc vyrazil.
58:39
Kladno znovu vyhazuje za Pince.
57:55
Hovorka obloukem poslal puk do středního pásma, kde ho přebral Dragoun, vjel do pásma a trefil tyč!
57:25
Domácí se snaží vyhazovat tak, aby to nebyl icing a brání modrou čáru, zatím úspěšně.
57:02
Čas hostům ubíhá.
56:27
Majeský dvakrát zastavil liberecké střely.
55:26
Liberec začíná Kladno pomalu svírat v závěrečném náporu.
54:27
Cikánek měl práci s pokusem Bartoviče.
53:48
Nedvěd má dnes opravdu špatný den. Hosté vyhráli buly, Čakajík vypálil od modré a jeho tečovaná střela trefila do hlavy právě kapitána Liberce. Nedvěd míří do šatny.
53:40
Pohotová střela Nedvěda, se kterou si ale Cikánek poradil.
53:20
Výtisk pálil od modré, ale branku minul.
Nějaký čas už se nehraje. Vedle Cikánkovy branky probíhá úprava sítě.
52:29
Drtinovo nahození skončilo o mantinel v ochranné síti. Buly před kladenským brankářem.
52:08
Bílek nahrával před branku, kde se ale domácí k puku nedostali.
51:33
Hluchý se výborně uvolnil a následně se natlačil do brankoviště, bohužel pro něj ale nechal puk za sebou.
51:16
Valský se dostal ke koncovce a dokázal zblízka zvednout kotouč, Pinc ale zasáhl.
49:46
Zakázané uvolnění Liberce.
49:41
Patera nahazoval Kuchlerovi na teč, ta ale nebyla přesná.
48:39
47:52
Kafka dostával zajímavou přihrávku o mantinel. Ta však byla o trochu delší, než by domácí forvard potřeboval.
46:28
Pinc je hrdinou Liberce pro tento okamžik, kdy vytáhl gólovou střelu Patery. Liberec v plném počtu.
45:50
Domácí mají velké problémy udržet se v pásmu.
45:25
Další liberecké vyhození. Minuta přesilovky pryč.
45:01
Chybná přihrávka Dragouna a Liberec ušetřil cenné vteřinky.
44:33
Liberec se hned osvobodil.
44:28
Michal Pavlů (LIB) dostává dvě minuty za držení, Kladno bude hrát přesilovku.
44:12
Cikánek podržel kotouč pod lapačkou.
43:17
Knotek nahazoval před branku na teč, ale puk projel brankovištěm nikým netečován.
42:16
Kafka dostal přihrávku od Lukáče, ale se střelou příliš dlouho váhal.
41:52
Trončinský nahodil přímo do Cikánka.
41:16
Dragoun hledal hokejku Kally, ten ale neměl potřebný klid a ani čas na zakončení.
40:40
Majeský nahodil kotouč, který však nakonec zamířil až za plexi.
40:01
Zásahy brankářů: Lukáš Cikánek (KLA) 7 - Marek Pinc (LIB) 8. Druhá třetina už je minulostí. Viděli jsme v ní jednu branku, které předcházela hraniční ofsajdová situace. Domácí ale nepřestali hrát a díky Kallovi tak vedou po dvou třetinách fotbalovým výsledkem 1:0.
40:00
39:17
Knotek vystřelil do ochranné sítě, puk mu totiž nestál na ledě a Knotek ho nabral vysoko nad.
38:32
Bortňák se krásně uvolnil, jenže poté nechal vyniknout Cikánkovu lapačku.
38:16
Na druhé straně se znovu prezentoval Vak, jehož střelu vyrazil maskou Cikánek.
37:59
Hovorka trefil do střely padajícího Výtiska.
37:19
Ofsajd a v něm nachytaný Vak.
36:36
35:50
Vak se dostal před Cikánkem k zajímavě se odrážejícímu kotouči. Byl však moc blízko domácímu brankáři a překonat ho nedokázal.
35:20
Dobrou střelu teď vyslal na Cikánka Vak. Kladenský brankář ale vyrazil vysoko do ochranné sítě.
34:38
Nedvěd nabil Holubovi, který vypálil sice tvrdě, ale nepřesně.
34:25
Dragoun z rohu nahodil puk asi v metrové výšce před branku, kam dojížděl Kalla. Pinc byl ale připraven a žádné zmatky nedopustil.
33:23
Bicek se hezky natlačil do koncovky, Pinc ale svůj beton natáhl dostatečně.
32:45
Kica se objevil v dobré pozici, bekhendem ale zamířil vedle levé tyče Cikánkovy branky.
32:25
Valský z čáry nahazoval do brankoviště, kde si Pinc nadvakrát poradil.
31:52
Cikánek přikryl odražený puk pod lapačku.
31:24
Hovorka chtěl z úhlu překvapit Pince, ten srazil puk mimo ledovou plochu.
31:09
Hra přerušena, vhazuje se před Cikánkem.
30:10
Bílek hledal před brankou Knotka, kterému přeskočil puk hokejku.
29:49
Majeský v souboji dvou metrákových hráčů přišpendlil na mantinel Vantucha.
28:34
Trončinský si sjel od modré na přihrávku od Bartoviče a Cikánek si musel první tyč rychle pohlídat.
28:06
Kallovi v závěru střela nesedla, je po přesilovce. Kladno si sice vytvořilo zámek, ale nedostávalo se ke střelám.
27:19
Dragounovi nesedla střela, ale souboj o puk se moc nekonal, protože i liberecký hráč už toho měl dost.
26:22
Liberec vyhazuje.
26:06
Mimo hru teď fauloval Jan Holub (LIB) Kuchlera a dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
25:32
Bílek hledal komu nahrát, až si vybruslil před branku a zkusil to sám. Pinc si ale tuto střelu pohlídal.
24:36
Valský už měl dlouhé střídání a nepovedlo se mu proskočit mezi dva beky.
23:43
Hovorka nejprve tvrdě vypálil od modré, Pinc puk vyrazil před Dragouna, jehož střelu ale ukryl do lapačky.
22:45
Velká šance Liberce, kdy Nedvěd nahrál žabičkou na Bartoviče, který byl před Cikánkem sám. Kladenský brankář ale betony srazil včas!
22:22
22:08
Bartovič vjel do pásma, zatímco Nedvěd ještě pásmo nestihl opustit a tak následuje ofsajd.
22:00
Cikánek neudržel poměrně lehkou střelu Bartoviče, puk ale před dojíždějícími hráči stihl ukrýt.
21:28
Právě po buly se odrazil puk znovu před Valského, který to měl ale na dlouhou hůl a do zakončení se nakonec ani nedostal.
21:23
A další šance, ve které byl Valský. Pinc připraven.
21:11
Kladno právě vstřelilo branku!Kallovu nahrávku Liberečtí srazili vysoko do vzduchu, v pásmu na hraně ofsajdu dojel puk Hovorka, předložil zpět na JAROSLAVA KALLU, který se trefil mezi Pincovy betony. Asistence: Marek Hovorka.
20:35
Výtisk vyhazoval kotouč přesně do jízdy Bartovičovi, který ale skákající puk nezkrotil - icing.
20:24
20:08
Liberec ještě v oslabení, hned ale vyhodil.
20:01
Zásahy brankářů: Lukáš Cikánek (KLA) 8 - Marek Pinc (LIB) 12. Je za námi první třetina, ve které jsme se branky nedočkali. Kladno mělo větší šance, tou největší byla samozřejmě branka, kterou ale sudí Kalivoda neuznal, protože zapískal dříve, než Středočeši dotlačili puk do branky. Druhá třetina začne přibližně v 19:02.
18:43
Majeský vypálil od modré, Pinc měl puk vedle betonu a Kladenští ho dopravili do branky. Kalivoda ale přerušil hru a branka tak nemůže být uznána!
18:24
První přesilovku si zahraje také Kladno. Jaroslav Kudrna (LIB) dostává dvě minuty za krosček. Kudrna dostává ještě desetiminutový osobní trest.
18:08
Nedvědova střela byla zblokována.
17:40
Kalla se zkoušel vymotat zpoza branky, ale cestu nenašel.
17:18
Bulíř se rozhodl k zajímavému průniku. Domácí ho zastavili.
16:05
Hluchého nahrávka se od branky odrazila před Bílka, který ale kotouč netrefil.
15:31
Puk na kladenské střídačce. Buly ve středním pásmu.
14:52
Ofsajd Liberce.
13:43
Bártovu střelu zkrotil Cikánek.
13:16
Na druhé straně Kudrna hledal Bartoviče, kterému projel puk pod hokejkou.
13:00
S ránou Procházky měl Pinc daleko větší problémy, vyrazil před sebe, kde nebyl nikdo v modrém.
12:47
Knotkova střela nemohla nadělat problémy Pincovi.
12:23
Bartovič střílel přes Lepina, který jeho střelu srazil do ochranné sítě.
12:04
Tomanova střela od modré, Pinc jí vyrazil před Dragouna, kterému ale dorážka nesedla a Pinc stihl zasáhnout! Výborné momenty Kladna a také libereckého brankáře.
11:56
Kalla se výborně natlačil do zakončení. Pinc vyrazil.
10:59
Libereckou útočnou akci zastavil ofsajd.
10:22
Toman se hned z trestné zapojil do útočné akce a po rychlé kombinaci se dostal ke střele, kterou ale Pinc vyrazil!
10:08
09:40
Valský znovu odvedl výbornou práci, když proti třem hráčům udržel puk.
09:26
Trončinského pokus vyrazil Cikánek.
08:49
Liberci nevyšla rozehrávka a Procházka odpálil puk přes celé kluziště.
08:20
Kladno vyhodilo.
08:08
Přesilovku si ale znovu zahraje Liberec. Milan Toman (KLA) dostává dvě minuty za faul kolenem.
07:32
Lepine vystihl rozehrávku Liberce, v dobré pozici ho ale vychytal Pinc.
07:19
Knotek dostal před brankou krosček, ale pokračuje se bez vylučování. Mladý kladenský útočník se ještě natlačil do střelecké pozice a Pinc musel zasahovat.
Petr Nedvěd se ale sám zvedl a vypadá to, že bude v pořádku.
06:55
Bartovič krásně vypálil. Cikánek vyrazil, ale v tu dobu už ležel u mantinelu Nedvěd, který šel hlavou proti mantinelu, to vypadalo hodně nebezpečně!