Zásahy brankářů: Jan Chábera (KLA) 11 - Martin Růžička (PCE) 9. Nejlepší hráči zápasu: Vítězslav Bílek (KLA) - Robert Kousal (PCE). Je konec. Kladenští byli ve třetí třetině hladovější po úspěchu, poměrně rychle otočili vývoj dnešního utkání a vítězství Kladna potvrdil střelou do prázdné branky navrátilec Milan Hluchý, který si dnes připsal 1+1. Ode mne je to pro dnešek vše, pokud možno, užijte si zbytek neděle a příští neděli se zase těším "na počtenou".
60:00
59:41
Kolář l ještě z dobré pozice vypálil. Chábera vyráží.
59:30
Dragounovi prošla Hovorkova přihrávka mezi bruslemi.
58:33
Kladno právě vstřelilo branku!MILAN HLUCHÝ, který před malou chvílí nahrával právě Knotkovi, vzal zodpovědnost na sebe a od červené čáry trefil přes dva obránce přesně. Asistence: Vítězslav Bílek
58:15
Knotek z kruhu netrefil prázdnou branku.
Pardubice v šesti.
A tak logicky přichází oddechový čas pro Pardubice.
57:58
Zbytečně teď Kladenští zahráli na zakázané uvolnění.
57:06
Velký závar před kladenskou brankou. Kolář l se několikrát zkoušel prosadit, nakonec puk končí pod lapačkou Chábery.
56:44
Semorád se dostal do velmi dobré pozice, Chábera ale vytasil beton včas.
56:07
Dobrou střelu vyslal na Růžičku Drtina. Hostující brankář si poradil.
54:58
Kolář l teď těsně nedosáhl na přihrávku, jinak by jel sám.
54:21
Buchtele střílel z otočky. Chábera ale moc potíží s touto střelou neměl.
54:16
To se teď pokusil změnit Kolář l, jeho střelu od mantinelu ale Chábera chytil.
53:55
Utkání má teď velké tempo, ale šancí moc není.
52:19
Lukáč se natlačil k brance a do bekhendového zakončení, se kterým si Růžička poradil.
52:00
Další velký závar před Růžičkou. Před Dragounem teď uchránili hosté na poslední chvíli svou branku.
51:42
Teď to byla mnohem větší šance. Krásná žabička od Patery skončila přesně na hokejce Bicka, který zkoušel bekhendové zakončení. Růžička drží Pardubice v kontaktu.
51:20
Bicek vypálil dobrou přízemní střelu, kterou vyrazil Růžička mimo.
50:24
Chábera měl problémy se střelou Sičáka, ale nikdo z pardubických nedojížděl před branku na dorážku a kladenský brankář si tak se situací poradil.
49:42
Dragounovu přihrávku na Kallu ztečoval jeden z vracejících se hráčů.
48:54
Zohorna dostal zpoza branky přihrávku před brankoviště, ale stejně jako Růžička, také Chábera výborně uhájil svojí branku.
47:41
Ofsajd Pardubic.
47:03
Kafka posunul puk před branku, kde Valský nedokázal překonat beton Růžičky a z dorážky branku těsně minul.
46:26
Kafku zastavil v útočné akci ofsajd.
46:08
Borer vystřelil od modré a Chábera koncem lapačky vytáhl tuto ránu mimo branku.
45:16
Kladno právě vstřelilo branku!PAVEL PATERA sebral puk ve středním pásmu, posunul ho po modré na Kuchlera a sám si najel před branku, kde následně ideálně tečoval zpětnou Kuchlerovu přihrávku, druhý obrat v utkání a Kladno znovu vede. Asistence: Jiří Kuchler.
44:36
Bílek se krásně natlačil až před Růžičku, trefil ale jen z boku brankovou konstrukci.
43:24
Kalla z rohu připravil palebnou pozici pro Hovorku, jehož střela ale neprošla ani ani Růžičku.
43:02
Zakázané uvolnění Pardubic.
42:24
Kladno právě vstřelilo branku!Knotek posunul od mantinelu puk za branku, kde ho hezky poslal na první tyč Hluchý a VÍTĚZSLAV BÍLEK poslal nikým neatakovaný puk na zadní tyč. Asistence: Milan Hluchý, Tomáš Knotek.
41:57
Starý vystihl rozehrávku Kladna, střílel ale v tísni a jeho pokus šel těsně mimo.
41:46
Kafkovi se nepovedlo tečovat nahrávku Procházky a následuje další zakázané uvolnění domácích.
41:07
Zakázané uvolnění Kladna.
40:43
Kalla výborně našel Hovorku, který z brankoviště nedokázal překonat přesouvajícího se Růžičku.
40:36
Patera nahodil do rohu, odkud se znovu puk odrazil trošku divně a zpět před Růžičku. Hostující brankář se ale měl na pozoru.
40:01
Zásahy brankářů: Jan Chábera (KLA) 14 - Martin Růžička (PCE) 7. Druhá třetina přinesla tři branky. Domácí se nejprve po akci Jakuba Valského a následné střele tohoto hráče dostali do vedení. Poté ale Pardubice během 25 sekund dvakrát udeřili. Nejprve srovnal skóre obránce Jan Kolář a následně se trefil také Robert Kousal. Třetí třetina začne přibližně v 19:16.
40:00
39:36
39:12
Valský drží puk na mantinelu za Růžičkou.
38:48
Valský a Piskáček dokázali dvakrát vyhodit.
38:07
Hovorka se protáhl mezi dvěma obránci, následně se ale ke střele neodhodlal.
37:36
Buchtele si počkal na nahrávku na modrou, bránil ho Majeský, kterého se ale zbavil Buchtele kličkou do protipohybu a následně musel Ivan Majeský (KLA) faulovat a dostává dvě minuty.
36:32
Píša zachytil kladenské vyhození už ve středním pásmu, ofsajd.
35:48
Borer se znovu natlačil před Cháberu, obránci mu ale znemožnili zakončení.
35:23
Borerovo nahození končí v Cháberově lapačce.
35:06
Pardubice právě vstřelily branku!Tak to bylo rychlé. ROBERT KOUSAL sebral odražený kotouč na modré a ačkoliv byl faulován, zakončil svůj únik přesnou střelou. Asistence: Martin Bartek, Václav Kočí.
34:41
Pardubice právě vstřelily branku!Pardubice srovnávají. Kolář l nahrál od mantinelu ke druhé tyčce, kde Drtina nedostatečně pohlídal JANA KOLÁŘE ll, který překonává Cháberu. Asistence: Jan Kolář l, Petr Koukal.
34:19
Radilovo nahození končí v lapačce Chábery.
33:06
Kousal se dostal ke kotouči u brankoviště Chábery, ale ani natřikrát nepřehodil beton kladenského brankáře.
32:43
Rychlou střelu zápěstím vyslal na Cháberu Starý. Domácí brankář zasáhl včas.
32:30
31:55
Koukal vybojoval puk na Drtinovi, ale poté neudržel nohu na modré a akci dva na jednoho přerušil ofsajd.
30:51
Kladno právě vstřelilo branku!JAKUB VALSKÝ ukazuje, že poslední dobou má formu jako hrom! V rohu pardubického pásma se dostal ke kotouči a ačkoliv na něm visel pardubický strážce, dokázal se dostat ke střele, kterou Růžičkovi dobře zaclonili jeho spoluhráči a Kladno jde do vedení - 1:0. Bez asistence.
30:22
Lepine neuspěl před Růžičkou, teď mělo Kladno dvě velké šance.
30:11
29:28
Majeský krásnou nahrávkou vysunul Hovorku, který v brejku netrefil branku! Zatím největší šance zápasu.
29:08
Domácí rozjeli kombinaci.
28:27
Pardubice začínají oslabení úspěšným vyhozením.
28:11
Lukáš Radil (PCE) dostává dvě minuty za držení hole. Zbytečný faul v útočném pásmu.
27:52
Radil motal puk za brankou tak dlouho, až se zbavil svého strážce a natlačil se před branku, kde si ale jeho výpad pohlídal Chábera.
27:37
27:13
Hovorka od mantinelu vyprášil Růžičkovy betony.
26:34
Tomanovi se na poslední chvíli podařilo srazit střelu Kousala.
25:19
Bílek obral o puk Borera a spolu s Knotek zaútočili. Bílek se dostal do složité situace a od modré poslal po zemi puk na Růžičku. Knotkovi se ale povedlo tečovat a rázem měl Růžička velké problémy. Roztáhl se ale na ledě a tuto teč zastavil.
24:32
Posunutá pardubická branka. Vhazovat se bude v pásmu Pardubic.
23:45
Růžička měl teď až nečekaně velké problémy s nahozením Lepina. Nakonec ale napodruhé puk ukryl pod lapačku.
23:19
22:45
Chábera si sice poradil s nahozením Borera, ale puk se poté od zadního mantinelu odrazil přesně do nápřahu Koláře ll, jehož tvrdou ránu Chábera chytá.
22:38
22:08
Kladenský ofsajd.
21:44
Hovorka si našel pozici pro střelu, která však mířila přesně do Růžičky.
21:28
Další špatná rozehrávka a Pardubice jsou v pěti.
21:15
Puk až u Chábery.
20:53
Domácí zatím nehrají dobře v dohrávané přesilovce.
20:01
Ještě 1:32 budou domácí borci hrát přesilovou hru, která se přenesla do druhé třetiny.
Zásahy brankářů: Jan Chábera (KLA) 12 - Martin Růžička (PCE) 6. Je za námi první třetina. Šancí bylo pomálu. Tu největší měl asi Lukáš Nahodil, kterého ale domácí nepustili k zakončení před prázdnou brankou a na konci třetiny byl v dobré pozici také Kousal, který neuspěl proti Cháberovi. Kladenští v první třetině hrozili až v posledních minutách, ale ani oni branku nevstřelili. Druhá třetina začne přibližně v 18:21.
20:00
19:28
Také Kladno si zahraje přesilovou hru. Aleš Píša (PCE) dostává dvě minuty za podražení.
19:03
Kousal si na modré narazil se Starým a rázem byl sám před Cháberou. Bekhendový pokus ale kladenský brankář zkrotil.
18:33
Jiří Drtina vystřelil od modré, rána mu vůbec nesedla, ale neposedný kotouč nadělal Růžičkovi o to větší potíže. Nakonec to dopadlo pro brankáře Pardubic dobře.
18:27
Kuchler dostal od hostů trochu prostoru, nic nevymýšlel a tvrdě pálil. Růžička ale chytá.
18:11
Menší kladenský závar zakončil nahozením na Růžičku Piskáček.
17:44
Kafkovi projela přihrávka Lukáče mezi nohama. Domácí útočník byl přitom ve velmi dobré pozici.
16:52
Krátká exkurze domácích borců v pásmu Pardubic neskončila ani střeleckým pokusem.
16:00
Dragoun startoval do brejku, ale Knotek na něj puk neprotlačil.
15:40
15:35
Nejspíš poslední přesilovkový útok Pardubic zastavuje postavení mimo hru.
15:21
Píšovi utekl puk na modré čáře.
14:57
Kolář l zastaven u modré čáry, Kladno vyhodilo a další rozehrávka Pardubic vyústila v zakázané uvolnění.
14:24
Šťastný odraz puku teď pomohl domácím a Jakub Valský dostal puk znovu za Růžičku.
14:14
Procházka vyhodil.
13:39
Pardubičtí znovu vybojovali puk ještě v kladenském pásmu při rozehrávce. Michal Dragoun (KLA) musel po nepřesné rozehrávce Tomana hasit faulem a dostává dvě minuty za podražení.
13:04
Buchtele mířil přesně na lapačku Chábery, který neměl se zákrokem problém.
12:30
Valský odpálil puk do bezpečí a Toman je na ledě.
12:00
Chábera si počkal na Starého pokus a schoval ho do lapačky.
11:36
Domácí po mantinelu odpalují kotouč až za branku Pardubic.
11:09
Píšovu ránu od modré ukryl Chábera.
10:49
Domácí si troufli i zaútočit. Majeského rána ale nebyla přesná.
10:30
Po krátké domluvě rozhodčích dostává dvě minuty za zdržování Milan Toman (KLA).
09:59
Domácí mají zatím velký problém vypořádat se s napadáním pardubických útočníků.
08:55
Dragounova přihrávka na teč neprošla. Na druhé straně byl v dobré pozici Starý, ale jeho pokus tečoval jeden z kladenských beků mimo.
08:08
Píša vypálil ze středního pásma a jeho rána splnila účel. Buly po levici Chábery.
07:42
Střelu Benáka Chábera s přehledem vyrazil. Na druhé straně znovu protáhl zatím příliš nezaměstnaného Růžičku Hluchý.
07:24
Kotouč končí po nahození pod lapačkou Chábery. Komerční přestávka.
05:57
Kolář ll pálil od modré. Chábera vyrazil betonem.
05:32
A hosté stále ve slušném tlaku. Chábera se teď rozhodně nenudí.
05:06
Border nahodil puk do rohu, odkud se kotouč odrazil před branku. Chábera vyjel za svou klec a rázem byl puk před prázdnou brankou, kde se ale nedokázal přes obránce prosadil Nahodil.
04:55
Od Petra Kafky se dostává kotouč mezi střídačky.
04:40
Pardubický ofsajd.
04:21
Oba celky se vystřídaly v neúspěšném útoku.
03:28
Ofsajd také na druhé straně.
03:10
Bílek uklouzl na modré a k puku se dostali Pardubice. Jenže založení útoku se nepovedlo, ofsajd.
01:55
Puk se odrazil od Kafky na modrou čáru, odkud poprvé prověřil Růžičku Piskáček.
00:51
Starého nahození končí v lapačce Chábery.
00:23
Vzápětí následuje první zakázané uvolnění, provinilo se Kladno.
00:04
Utkání bylo zahájeno, úvodní buly vyhráli hosté.
00:01
Hezký nedělní podvečer z kladenského zimního stadionu. Ve 23. kole se utká domácí Kladno s Pardubicemi. Kladno v minulém kole neuvěřitelným způsobem promrhalo tříbrankový náskok v Litvínově a přivezlo nakonec jen bod. Pardubice v domácím utkání podlehli 2:3 pražské Slavii. Oba celky dělí pouze sedm bodů, ačkoliv Kladno je 10. a Pardubice 4.
Úvodní sestavy: Rytíři Kladno: Chábera - J. Drtina, Majeský, Toman, Lepine, Piskáček, Procházka, Kameš - Bicek, Patera, Kuchler - Hovorka, Dragoun, Kalla - Valský, Lukáč, Kafka - Hluchý, Knotek, Eberle - Bílek. HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: M. Růžička - Píša, Kolář II, Sičák, Kočí, Benák, Borer, M. Drtina - Bartek, Starý, Kolář I, Semorád, Koukal, Buchtele, Radil, Nahodil, Zohorna, Kousal, Nosek. Rozhodčí: Jeřábek, Smitka - Blümel, Pouzar.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.