Je za námi dnešní utkání, ve kterém Kladno porazilo Slavii 5:1 a zvládlo první utkání po reprezentační pauze. Slavia naopak nezvládla ani druhý zápas po této pauze. V pátek se odehraje další kolo a v neděli se přihlásíme z utkání Kladna s Pardubicemi. Do té doby na shledanou.
60:00
59:29
Jelínkovu hezkou střelu vyrazil Cikánek.
59:02
Kladno právě vstřelilo branku!Pátý gól je na světě. Bicek napadal rozehrávku, dostal puk za branku, odkud našel Lukáč zadovkou PETRA KAFKU, který se trefil přesně pod horní tyč - 5:1. Asistence: Michal Lukáč, Jiří Bicek.
58:17
Domácí mají puk v moci za vlastní brankou.
57:57
Piskáček hezky zastavil Hertla bodyčekem.
56:44
Utkání se spíš dohrává. Hosté se ještě snaží něco vymyslet, ale tři branky jsou dnes asi moc, i když...
54:56
Kůrka prověřil ze strany Cikánka, ten však puk chytil.
54:16
Druhá formace domácích hraje opravdu s chutí. Navrátilec Dragoun zase zatopil hostující obraně, Kladenští ale nedokázali dorazit.
52:50
Slavia právě vstřelila branku!Cikánek nulu neudrží. Sklenář předal na modré puk Kubošovi, jehož nahození od modré precizně tečoval TOMÁŠ KŮRKA mimo dosah Cikánka - 4:1. Asistence: Petr Kuboš, Jakub Sklenář.
51:35
Kalla si položil Furcha, ale následně trefil jen beton. K dorážce se dostal ještě Hovorka a Furch teď zaslouží absolutorium.
50:51
Hovorka stál dlouhou dobu za obránci, dostal přihrávku a pádil na Furcha, faulován ale nebyl a v šanci neuspěl.
49:53
Kůrka tečoval před brankou nahození těsně mimo.
49:16
49:04
Furch podržel puk před dotírajícím Kafkou.
47:16
Dnes hodně podrážděný Petr Kalus (SLA) dostává 2+2 minuty za hrubost, současně je potrestán i Milan Toman (KLA), který si atak útočníka Slavie nenechal líbit. Přesilovka pro Kladno.
47:07
Jelínek si z úhlu na Cikánka nepřišel.
46:40
Drtina v pravý čas zastavil přihrávku na Kůrku.
46:01
45:46
Doležal se ocitl sám před Cikánkem, který se natáhl po čáře a pokus hostujícího útočníka vyrazil.
45:29
45:15
Po sérii soubojů se až teď dostala Slavie ke kotouči.
44:56
Puk v rohu obranného pásma Slavie.
44:01
Ivan Majeský (KLA) dostává dvě minuty za podražení.
43:55
Kalus s Jelínkem jeli dva na jednoho. Jelínek to vzal na sebe, ale střela se mu nepovedla. Cikánek zasáhl.
43:29
Kalla uvolnil bleskově Hovorku, který hledal ještě lépe postaveného Dragouna, který už nestihl zakončit. Vše bylo ale v ponechané výhodě, dvě minuty za hákování dostává Vladimír Roth (SLA).
43:12
Zakázané uvolnění Slavie.
42:37
Kladenský ofsajd.
41:57
Kladno právě vstřelilo branku!O chvíli později se už Kladenští dočkali. Kafka od mantinelu pálil do Furcha, který vyrazil puk před sebe, kde první dojel JAKUB VALSKÝ a i s trochou štěstí dostal puk za záda brankáře. Asistence: Petr Kafka, Michal Lukáč.
41:16
Neuvěřitelný kousek předvedl Lepine. Zpoza vlastní branky přebruslil celé hřiště, vymíchal Furcha, ale při blafáku do bekhendu mu sjel puk z hokejky a Lepine nezakončil přesně.
40:01
Končí druhá třetina, ve které jsme branku neviděli. Blíž k ní měli určitě hosté, ale neproměnili své šance, zejména Růžička junior. Kladno se soustředilo především na bránění a mělo šanci jen jednu, kdy ale Lepine neuspěl. Druhá třetina nebyla příliš záživná, ta třetí začne v 19:11.
40:00
39:39
Doležalovu střelu srazil Majeský.
38:21
Kalus výborně podržel puk a počkal si na Svobodu, který mu sjel před Cikánka a byl úplně sám. Teč se však Svobodovi nepovedla a puk zamířil těsně mimo.
37:27
V. Růžička tečoval před Cikánkem. Puk šel těsně nad.
Domácí třetí lajna je už dlouho na ledě, trenér Vojta si vyžádal oddechový čas.
37:19
36:40
Druhá třetina je na šance hodně chudá. Domácí dobře brání.
35:54
Kalla hledal před brankou Hovorku, do jeho nahrávky se ale vložil Vašíček.
34:10
Na druhé straně se dostal do velmi dobré pozice Kalus. Skoro z brankoviště ale puk za Cikánka neprocpal.
33:27
Eberle nechal přejet obránce, našel Látala, od něhož se puk odrazil k Lepinovi, který nedokázal trefit poloodkrytou branku, ale pouze Furchův beton.
32:51
Po dlouhé době si zaútočilo i Kladno, ale bez většího efektu.
31:49
Po delší době se připomněl znovu Krenželok, jehož pěkný pokus krotil Cikánek nadvakrát.
31:40
Piskáček přes dvě pásma oslovil Dragouna, který ale neměl rychlost a ani nezakončil.
30:28
Svoboda tečoval před brankou pokus Rotha. Jeho pěkná teč však nešla do prostoru tří tyčí.
29:41
Další ofsajd Slavie.
29:23
29:16
Kuboš nahazoval na branku, puk jí těsně minul.
28:55
Kladno vyhazuje.
28:33
Hosté vykombinovali z útočného pásma do středního a provinili se ofsajdem.
28:06
Domácí hned vyhodili.
27:57
27:45
27:23
Stejně jako jsem se divil vyloučení Kaluse, tak se divím vyloučení Milana Tomana (KLA), který dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
26:48
Puk se ocitá znovu za Cikánkem.
26:17
Furch vyrazil Majeského střelu před Kallu, který nepřesně nahrál a Slavia vyhodila.
25:57
Petr Kalus (SLA) dostává dvě minuty za vražení, i když se ani nedivím jeho protestu, podle mě se jednalo o čistý hit.
25:26
Ofsajd Slavie.
24:44
Vladimír Růžička teď asi nevěří, co jeho syn nedokázal proměnit. Chytře si položil Cikánka, ale na přední tyč nezakončil, objel branku a místo do střely do prázdné klece nepřesně přihrál.
24:16
Hertl se dostal kolem Drtiny, který ho ale dojel a obranný zákrok zvládl.
23:49
Zatím se hosté snaží útočit a domácí v klidu brání a snaží se hrozit z protiútoků.
23:03
Jaškin hledal před brankou spoluhráče, který mu ale na poslední chvíli najel jinam, než by Jaškin potřeboval.
22:05
21:00
Kalla udělal chytrou otočku, ze které nahrával před branku, kde byli Kladenští v dostatečném počtu, leč k zakončení se nedostali.
20:12
Druhé dějství začalo zakázaným uvolněním Slavie.
20:01
Končí první, a pro Kladno velmi vydařená, třetina. Domácí se trefili za Furchova záda hned třikrát a už po první třetině se jedná o celkem jasný zápas. Hosté přidali až v závěru, velkou šanci ale měli jen jednu. Domácí po třech trefách první formace vedou po první třetině 3:0. Druhá třetina začne přibližně v 18:23.
20:00
19:32
Svoboda byl v dobré pozici. Jeho střelu vyrážel Cikánek před sebe, kde ještě číhal na dorážku Sklenář. K puku ho ale domácí nepustili.
18:39
Krejčík nahazoval na branku, puk se ale odrazil od nic netušícího Cikánka mimo branku.
17:50
Cikánek přerušil hru.
17:05
Toman se vrátil na led a hned chtěl nahrávku do brejku, puk šel ale na jiného spoluhráče a Toman už byl mezitím v ofsajdu.
16:57
Hosté mají ve hře 4/4 více ze hry, ale Cikánka moc neohrožují.
15:51
Roth podpořil útočnou akci svého celku, kterou zakončil zatím nejaktivnější Slávista Krenželok. Cikánek ale mezírku mezi betony ucpal včas.
15:31
Přesilovka Slavie je u konce. Vladimír Růžička ml. (SLA) dostává dvě minuty za vysokou hůl.
15:20
David Růžička srazil přihrávku bruslí těsně mimo. Teď měli domácí štěstí.
15:05
Také Slavia si zahraje přesilovku. Milan Toman (KLA) dostává dvě minuty za hrubost.
14:37
Kladno právě vstřelilo branku!Kalla s Paterou si křížem vyměňovali kotouč, až se Kalla odhodlal ke střele. Tu sice Furch vyrazil, ale přesně před kapitána PAVLA PATERU, který již neměl problém uklidit puk do prázdné branky - 3:0. Asistence: Jaroslav Kalla, Ivan Majeský.
14:12
Petr Kuboš (SLA) dostává dvě minuty za podražení.
14:04
Vašíček se snažil vybídnout ke střele Kůrku, ale zadovka mu nevyšla.
13:13
První velká šance Slavie. Doležal se za brankou zbavil svého strážce a našel před brankou Krenželoka, který si udělal místo. Cikánek však byl hodně rychle u své levé tyče a střelu po ledě pokryl.
12:56
Kafka nahodil ještě před červenou čárou a Kladno se provinilo zakázaným uvolněním.
12:49
Krejčíkovo nahození Cikánek raději ukryl do lapačky.
12:27
Tečované vyhození Kadlece skončilo na střídačce červenobílých. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
11:49
Tempo je stále velmi slušné, ale šance teď nepřicházejí.
10:11
Krejčíkova střela sražena do ochranné sítě.
09:10
Dragoun s Kallou si v přečíslení vyměnili puk a ve chvíli, kdy Dragoun mířil do prázdné branky, jeden z dojíždějících obránců vložil do nahrávky hokejku. Další velkou šanci tak Slavia přežila.
08:46
Kladno právě vstřelilo branku!Toman nahodil puk na zadní mantinel, odkud krásnou zadovkou našel Kuchler JIŘÍHO BICKA, který bez váhání propálil Furcha - 2:0. Asistence: Jiří Kuchler, Milan Toman.
08:38
Toman nahazoval na Furcha, před kterým ale nebyl nikdo v modrém. Lehká práce pro brankáře Slavie.
07:46
Po nahození Kolaříka toho Cikánek moc neviděl, ale betonem puk vyrazil.
07:03
Dragoun hezky našel do druhé vlny Hovorku, jeho střelu z velmi výhodné pozice ale stihli obránci zablokovat a Furch ani zasahovat nemusel.
06:37
A znovu střílel Krenželok. Z vrcholu kruhu ale pálil nepřesně.
06:01
Kadlec dostal spoustu prostoru a středem zavezl do pásma, kde přenechal puk Krenželokovi, jehož střelu Cikánek vyrazil.
05:13
Jaškin na druhé straně prověřil pozornost Cikánka. Buly před kladenským brankářem.
04:46
Slávisté odjeli střídat v momentě, kdy Piskáček nabruslil do pásma a byl úplně sám, jeho rána z kruhu prosvištěla těsně vedle branky.
02:55
Kladno právě vstřelilo branku!Bicek zpoza branky nahrál Paterovi, který z rohu nahrál na modrou, kde se opřel do puku IVAN MAJESKÝ a svou první brankou v dresu Kladna otevírá skóre zápasu - 1:0. Asistence: Pavel Patera.
02:16
David Růžička nahazoval na Furcha. Puk skončil nikým netečován ve výstroji hostujícího gólmana.
02:11
01:51
Jaškin neměl komu a tak zkusil od mantinelu vystřelit. Cikánek chytá do lapačky.
01:12
Žejdl zpoza branky vracel kotouč před brankoviště, kde na něj ale hosté nedosáhli.
00:22
Kadlec při rozehrávce trefil brusle jednoho ze spoluhráčů a Bicek měl rázem slibnou příležitost, kterou ale nevyužil.
00:01
Hezký dobrý večer z Kladna. Po reprezentační pauze dnes pokračuje extraliga 21. kolem, ve kterém si vyměnily pořadatelství celky Kladna a Slavie a tudíž dnes Kladno hraje znovu na domácím ledě. Hosté už jedno utkání po reprezentační přestávce sehráli, v pondělí podlehli Brnu 4:0. Dnes v sestavě hostí chybí Marek Tomica, Petr Kalus v zápise tentokráte je. Domácím se naopak vrací do sestavy trojice Kameš, Dragoun, Látal.
Úvodní sestavy: Rytíři Kladno: Cikánek - D. Růžička, Drtina, Lepine, Toman, Majeský, Kameš, Piskáček - Bicek, Patera, Kuchler - Hovorka, Dragoun, Kalla - Látal, Lukáč, Kafka - Eberle, Knotek, Valský - Bílek. HC Slavia Praha: Furch - Kadlec, Vašíček, Kolařík, Kuboš, Krejčík, Roth, Šulc, Špelda - Jelínek, Krenželok, Kalus - Žejdl, Kůrka, Doležal - Jaškin, V. Růžička ml., Sklenář - Svoboda, Hertl, Čermák. Rozhodčí: Fraňo, Kalivoda - Lhotský, Svoboda.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.