Nejlepšími hráči zápasu jsou Marek Hovorka a Jiří Burger. S konstatováním, že Vítkovice otočily utkání v Kladně se s vámi loučím a přeji hezký zbytek večera.
65:00
Vítkovice právě vstřelily branku!Jiří Burger trefil taky mezi betony. Vítězný nájezd si na své konto připisuje VIKTOR UJČÍK.
Michal Dragoun zkusil bekhendový blafák. Málek ho vybruslil a zasahuje - 0:1.
Viktor Ujčík mezi betony dává - 0:1.
Jiří Bicek střelou na vyrážečku neuspěl. Málek zasáhl - 0:0.
Hruška s bekhendovým blafákem neuspěl - 0:0.
Samostatné nájezdy začínají.
Zásahy brankářů v prodloužení: Jan Chábera (KLA) 1 - Roman Málek (VIT) 0.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:35
Malíkovo nahození prošlo před brankou nikým netečováno.
Húževka odjíždí na střídačku, dostal nejspíš úder do obličeje.
64:05
Jeden z hostujících hráčů zůstal ležet u mantinelu, hra přerušena.
63:38
Hosté uklidňují hru s pukem za vlastní brankou.
62:42
Na druhé straně si poradil se střelou Kudělky Chábera.
62:18
Domácí jsou zatím aktivnější v prodloužení.
60:54
Hovorka krásně zakombinoval s Kallou, kterému před prázdnou brankou ujel kotouč od hokejky.
60:01
Zásahy brankářů: Jan Chábera (KLA) 14 - Roman Málek (VIT) 2. Už podle počtu zásahů si můžete udělat obrázek o třetí třetině. Kladno trestuhodně prohospodařilo svůj třígólový náskok. Hosté vycítili šanci a dostali se do hry. Nakonec se jim podařilo dokonce vyrovnat. Domácí se vzpamatovali až po oddechovém času po třetí brance, kdy se začalo hrát zase nahoru dolů. Prodloužení začne za malou chvíli.
60:00
59:45
Kallova nahrávka přeskočila Hovorkovi hokejku. Zakázané uvolnění.
59:07
Ofsajd Vítkovic.
58:53
Bicek v akci jeden na jednoho neuspěl. Jeho pokus ani k Málkovi neprošel.
58:08
Sevření kotouče ve střední pásmu.
57:27
Oba celky se poměrně srovnaly, ale oba chtějí vyhrát, oba se snaží útočit.
55:26
Šedivý zakončoval přes obránce. Trefil se přímo do Chábery.
55:01
Domácí si stěžovali na faul hostů. Nepískalo se a Vítkovičtí toho málem využili. Burger našel Trnku, který ale na Cháberu nevyzrál.
54:18
Látalova bomba mířila těsně vedle.
53:48
Húževka krásnou střelou švihem zaměstnal Cháberu, který nevěděl, kam puk vyrazil. Kotouč nakonec spadl před něj, kde obránci prostor vyčistili.
52:08
Burger se ocitl za domácí obranou a Kladenští mohou děkovat Cháberovi, který rychle vytrčil beton.
51:26
Zakázané uvolnění Vítkovic. Utkání rázem začíná od znova.
50:38
Vítkovice právě vstřelily branku!Podobně jako domácí, tak i hosté dávají chvíli po přesilové hře branku. Burger našel křížnou přihrávkou JANA KÁŇU, který u vzdálenější tyče procpal puk do branky. Asistence: Jiří Burger, Viktor Ujčík.
50:35
49:51
Domácí dostali puk do středního pásma.
49:22
Hovorka teď zaslouží potlesk. Spoustu práce odvedl svým výpadem.
48:43
Růžička vyhodil.
48:35
Začíná to být čím dál tím víc zajímavější. Jiří Bicek (KLA) dostává dvě minuty za vysokou hůl.
48:12
Vítkovice právě vstřelily branku!A drama bude ještě pokračovat! Burger vyhrál buly přesně na VIKTORA UJČÍKA, který trefil přesně k tyči! Chábera puk viděl pozdě. Asistence: Jiří Burger.
48:09
Domácí si nekomplikovali situaci a vyhazují přes všechny čáry. Hosté sevřeli domácí v jejich pásmu.
47:47
Trnka pálil přes klubko těl. Kotouč nasměroval do boční konstrukce.
47:05
46:39
Patera včas zareagoval na nepovedenou ránu Kasíka a dostal puk z pásma.
46:16
Chábera podržel nahození Vítkovic v lapačce.
45:44
Rozhodčí neodpískali zakázané uvolnění Vítkovic. Hosté z toho nic nevytěžili.
45:23
Kladno zatím brání dobře.
45:05
Přísný trest pro Kladno. Jakub Valský (KLA) trefoval vysoký kotouč, ale při pokusu trefil Voráčka někam do břicha. Dvě minuty za sekání.
44:17
Vítkovice právě vstřelily branku!Domácí si koledovali vlastní pasivitou o tuto branku. Jan Káňa zavezl do pásma a přes beka protlačil puk na JIŘÍHO BURGERA, který zakvrdlal kotoučem a zamířil přesně mezi betony. Asistence: Jan Káňa, Ctirad Ovčačík.
42:58
Zatím pokračuje obraz z konce druhé třetiny. Hosté se snaží něco vymyslet, Kladnu se daří bránit.
40:54
Chábera vyrazil střelu před Szturce, který do poloprázdné branky díky skvělému Cháberovi neskóroval. Lapačka domácího brankáře byla rychlejší!
40:08
40:01
Zásahy brankářů: Jan Chábera (KLA) 14 - Roman Málek (VIT) 4. Domácí v úvodu třetiny odskočili do tříbrankového rozdílu. Od poloviny třetiny převzali iniciativu hosté, kteří se ale do vyložených brankových příležitostí nedostali. Vyjímkou byla snad šance Klimka ke konci třetiny, kdy hostující útočník nedokázal zblízka překonat Cháberu. Třetí třetina začne přibližně v 19:17.
40:00
39:41
Kasíkovu střelu Chábera vyrazil ke Klimkovi, který nedokázal přehodit položený beton!
39:23
Ujčík našel Burgera, kterému ale střela nesedla.
39:01
Domácí se osvobodili.
38:32
Hosté v plném počtu. Domácí ale drží kotouč.
38:21
Další ránu Ovčačíka klubko těl nepropustilo.
38:13
Ovčačík pálí od modré. Chábera si puk našel a zasahuje.
38:08
Hovorkovi se nepovedlo zavézt do pásma. Hosté se dostali k puku a Michal Dragoun (KLA) dostává dvě minuty za podražení.
37:50
Malík vyhodil.
37:45
Drtina si dvakrát vyměnil puk z Hovorkou a poté vypálil. Trefil ale prvního protihráče, od kterého se puk odrazil do ochranné sítě.
37:11
Hosté úspěšně brání a podruhé vyhazují.
36:32
Roman Szturc (VIT) podrazil Drtinu a za tento útočný faul dostává dvě minuty.
36:06
Klimek si dovolil na Lepina drzou, ale úspěšnou kličku. Chábera ale puk Klimkovi vzal.
35:36
Kalla na druhé straně adresoval nahrávku Hovorkovi. Kotouč ale mírně poskakoval a Hovorka ho napálil vysoko nad.
35:24
Hosté teď měli slušnější tlak, ale nedokázali z něj nic vytěžit.
34:53
Strapáč z úhlu trefoval pod břevno. Chábera vytěsnil ramenem.
34:28
Ani Chábera nemá moc práce a většinou má za úkol pokrýt jen nahození hostů.
33:34
Hostům odpískána hra vysokou holí.
33:15
Domácí jsou spokojení se svým náskokem a trpělivě brání.
32:09
Období, kdy jsme marně čekali na střelu, utnul pokusem od modré Růžička. Málek střelu viděl a zasáhl.
31:09
Látal se elegantně zbavil obránce a hledal před brankou volného Lukáče. Včas ale zasáhl vytaženou hokejkou Málek.
30:18
Utkání se nám přehouplo do druhé poloviny, kterou načal Szturc střelou, která neprošla na Cháberu.
29:46
Chábera kryje skákavé nahození ze středního pásma.
28:51
Po několika nepřesnostech se Kladno provinilo zakázaným uvolněním.
27:37
Punčochář vyslal střelu spíš na teč. Chábera si poradil, stejně tak s následným nahozením Štefanky.
27:17
Hovorka v akci jeden na jednoho volil střelu na bližší tyč, kterou Málek vytěsnil ramenem.
26:44
Hovorka zopakoval příhru přes celé pásmo na Kallu, který měl ale špatně seřízená mířidla.
26:03
Zakázané uvolnění Kladna.
25:03
Tomáš Káňa dorážel střelu spoluhráče a Chábera měl co dělat, aby ramenem vytěsnil.
24:53
Lukáč nahrával před branku a puk se dostal až k Valskému, který tísněn nemířil přesně.
24:06
Hovorka nahrával před branku, jeho spoluhráči přihrávku ale přejeli.
23:49
23:22
Szturc nezpracoval prudký pas, zakázané uvolnění.
22:58
Lukáčovo nahození vyrazil Málek. Hosté se nemohou dostat do pásma.
22:43
Malík špatně zpracoval a Hovorka se už vrhal do brejku, ale ani on nedokázal skákající puk přesně trefit.
22:27
Dragoun poslal bekhendem puk do středního pásma.
22:14
Domácí vyhodili.
21:49
David Růžička (KLA) dostává dvě minuty za sekání.
21:26
Kladno právě vstřelilo branku!Třetí branku Kladna dává znovu obránce! JASON LEPINE na modré naznačil střelu, popotáhl si puk víc do středu a přesnou střelou, která se odrazila z branky tak rychle, že rozhodčí musel potvrzovat branku u videa, zvýšil náskok Kladna. Asistence: Michal Dragoun, Jaroslav Kalla.
21:01
Chábera viděl na střelu Ovčačíka a ukryl jí.
20:44
Posmyk hledal Bicka, ale nahrávka byla příliš dlouhá.
20:26
A vyhazují na zakázané uvolnění.
20:18
20:01
Zásahy brankářů: Jan Chábera (KLA) 11 - Roman Málek (VIT) 7. Skončila první třetina, po které vedou domácí zásluhou obránců Posmyka a Piskáčka 2:0. Marek Posmyk využil přesilovou hru a Jan Piskáček si sjel na nahrávku Hluchého a přesně zamířil. Utkání to je jinak vyrovnané, ale hosté zatím doplácejí na příliš vyloučených. Druhá třetina začne přibližně v 18:22.
20:00
19:26
Trnkovi se to sice povedlo, ale domácí se dostali k puku a vyhodili.
19:01
Hosté se nemohou dostat přes modrou čáru.
18:45
Bicek vyhodil.
18:30
Kuchlerovi se podařilo na pár vteřin udržet kotouč.
18:18
Milan Hluchý (KLA) dostává dvě minuty za hákování.
18:12
Kudělkovo nahození bylo tečováno až pod střechu stadionu.
18:02
17:54
17:37
Piskáček od modré branku míjí.
16:59
Hovorka našel přes pásmo Kallu, který zblízka nepřekonává Málka!
16:39
Kotouč znovu za Cháberou.
16:14
A domácí začnou od vlastní branky.
16:02
Zbytečným faulem se provinil Tomáš Káňa (VIT), který dostává dvě minuty za sekání.
15:37
Húževka znovu zajímavě vystřelil. Trefil jen boční oblouk.
14:58
Kladno právě vstřelilo branku!Jenže Hluchý akci dohrál. V rohu sebral kotouč a našel najíždějícího JANA PISKÁČKA, který trefil přesně! Asistence: Milan Hluchý, Petr Kafka.
14:52
Hluchý v brejku dva na jednoho neuspěl proti Málkovi.
13:40
Kladno právě vstřelilo branku!Ale 5/4 domácí využívají! Po velkém tlaku ve dvojnásobné přesilovce se domácí prosazují až v klasické početní převaze. Do příhry Jiřího Bicka se opřel MAREK POSMYK a Málkovi projel kotouč mezi betony a došoural se těsně za čáru. Asistence: Jiří Bicek.
13:36
Hosté ve 4.
13:16
Trnka vyhazuje.
12:52
Znovu Posmyk po nahrávce Bicka nepřesně.
12:36
Posmykovu bombu vyrazil Málek.
12:08
Domácí měli velice slibné příležitosti, ale puk se vždy odrazil ideálně pro hosty. Ti vyhodili.
11:46
A domácím se naskýtá velká šance. Petr Pohl (VIT) vyhodil puk na střídačku a dostává dvě minuty. 1:50 5/3.
11:36
Jaroslav Koma (VIT) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
10:49
Húževka teď hezky vypálil. Nepříjemná střela ale letěla těsně mimo.
10:24
Tomáš Káňa se prezentoval hezkou střelou švihem. Chábera ale zasáhl.
09:55
Burger si hledal střelecký prostor. Ke střele ho ale domácí nepustili.
09:35
Hruškovo nahození z rohu Chábera podržel v lapačce.
08:18
Koma zachyboval a po nahrávce Valského a Látala měl dobrou šanci Lukáč. Z kruhu ale branku netrefil.
08:01
Ofsajd Vítkovic a první komerční přestávka.
07:17
Jan Káňa pálil tvrdě od modré, Chábera vyrazil.