Zápas tedy končí vítězstvím Komety Brno, která si upevňuje svou svou šanci na předkolo play-off. Spartě končí osmizápasová vítězná řada, doma neprohrála od 17. listopadu. Děkujeme za sledování našeho online přenosu a těšíme se na vás příště.
65:00
62:53
Kometa právě vstřelila branku! Je rozhodnuto, sparťanská vítězná šňůra končí zásluhou ROMANA ERATA, který stylově kompletuje hattrick ranou mezi nohy Faltera. Asistence: Tomáš Svoboda.
62:10
Ton s Tenkrátem dělají zmatek v brněnské obraně, ke střele ale nedošlo.
61:02
Čermák přestřelil Falterovu branku.
60:20
Brno dobylo útočné pásmo a kombinuje v rohu.
60:01
60:00
V dnešním utkání padlo už osm gólů, přesto to nestačilo na rozhodnutí o vítězi. Bude se tedy prodlužovat. Na brněnské střídačce se rozcvičuje Sasu Hovi.
60:00
59:36
Ton z mezikruží po dobré nahrávce od Bližňáka nemířil přesně.
59:01
Vhazuje se před Trvajem.
58:30
Kometa velkou šanci na tři body z dnešního zápasu zahodila, pomalu se schyluje k prodloužení.
58:14
Žižka opět střílí a rozhodčí trestají postavení hráče v brankovišti přenesením hry do útočného pásma.
57:37
Žižka bezradně vystřelil po vybruslení od modré čáry, Falter projektil dobře viděl a chytil puk do lapačky. Zbývá 36 sekund dvojnásobné početní výhody Brna.
57:04
A znovu Philipp, Kometě se nedaři zamknout Spartu.
56:46
Philipp vyhazuje.
56:38
A bude to 95 vteřin pět na tři pro Kometu. Za vysokou hůl si jde k Treillemu sednout Ivan Rachůnek!
56:13
Yorick Treille ze Sparty se provinil podražením a Brno získává další početní výhodu.
55:31
Švrček měl dobrou šanci před Falterem, Falter teď podržel Spartu!
54:42
Boje u mantinelu Sparta prohrává a Kometa vyhazuje od vlastní branky.
53:35
Jeden z Brněnských si pomohl přihrávkou rukou ve středním pásmu.
52:47
Moc rychlý přechod Sparty přes modrou rozhodčí dobře viděli a pískají ofsajd.
52:35
Oba aktéři si zopakují buly, tentokrát ve sparťanském pásmu.
52:13
Koreis s Brošem na vhazování před Trvajem, přesilovka Brna je fuč.
51:51
Brnu se přesilovka moc nedaří, jakoby byli hráči hostů nervózní.
50:59
Ivan Rachůnek, který vystihl přihrávku jednoho z brněnských hráčů, se nikam nežene a šetří čas.
50:10
Spartě si sama komplikuje situaci, Tomáš Rachůnek odpyká za vlastní střídačku dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě.
49:24
Brno se nikam zběsile nežene a poctivě brání sparťanské pokusy o navrácení vedení na stranu domácích.
48:37
Pořadatelé se stahují před brněnský kotel, ale situace se naštěstí uklidňuje. Rozhodčí Kostka za okamžik vhodí buly ve středním pásmu.
48:24
Brněnští fandové na oslavu vyrovnávacího gólu odpálili v Tipsport Areně rachejtli.
46:40
Kometa právě vstřelila branku! ROMAN ERAT si nabruslil po levé straně, Falter si proti němu hodně vybruslil, což ale neměl dělat. Autor prvního gólu v dnešním zápase sice z velkého úhlu, ale do opuštěné klece snadno skóroval. Asistence: Tomáš Žižka.
45:46
Michal Broš trefil z ostrého vnější konstrukci, Trvaj nemusel zasahovat.
45:18
Při přerušení si Pacovský vyměňuje pár přátelských slov s Čermákem.
44:34
Nyní se sparťanské defenzivě pokouší zatápět Balejova útočná trojka, zatím neúspěšně.
43:36
Kometa je v útočném pásmu a pomalu obléhá Falterovu branku, chybí ale potřebná rychlost a důraz.
43:09
Vhazuje se ve sparťanském pásmu, na buly Bližňák a Koreis.
42:35
Branislav Jankovič prověřuje Faltrovu Lapačku.
42:24
Lapšanský hledal před brankou Formana, ten se z těžké situace přes Trvaje neprosadil.
41:31
Milan Hruška vypálil nepřesnou střelu na Faltera, hra se přerušuje.
40:34
Tenkrát v roli obránce obral o puk Čermáka a hra se přesouvá pryč ze sparťanské obranné třetiny.
40:19
Vhazování před Trvajem.
40:10
Zblokovaná střela Ivana Rachůnka.
40:01
00:40
Ve druhé třetině jsme viděli další čtyři branky. Hra se poněkud otevřela a Sparta ukázala svou sílu poté, co ze stavu 1:3 postupně otočila na 4:3. Rozdílový gól vstřelil Petr Ton. Třetí třetina začíná zhruba v 18:54.
40:00
39:15
Zakázané uvolnění Brna, čeká nás ještě jedno buly před Trvajem.
39:00
Oba týmy nejspíš potřebují trochu utřídit myšlenky na třetí třetinu a čekají na druhou sirénu.
38:16
Sparta je nynní pod mírným tlakem, přesto se povedlo Tonovi s Tenkrátem založit rychlý brejk.
37:15
Yorick Treille vystřelil, Trvaj přerušuje a bude se opět vhazovat před brněnskou brankou.
35:35
Radek Philipp se dostal za vlastní brankou ke kotouči a vyhazuje.
35:03
Holec trefil z mezikruží pouze metr vzdáleného Bližňáka, útočná akce Komety pokračuje.
34:44
Tomáš Rachůnek je vyloučen za nedovolené bránění, Kometa bude mít dvě minuty dobrou šanci na vyrovnání.
34:44
Tomáš Rachůnek nahodil na Trvaje a ten si puk podržel.
33:48
Sparta se po předcházejících chvílích zdravého naštvání trochu uklidnila, hru má ale stále pod kontrolou.
32:51
Zakázané uvolnění Sparty.
32:08
Čermák také pálí pánubohu do oken, je čas na komerční přestávku.
31:26
Jan Káňa se ocitl sám před Falterem, střelou nahoru ale Tona nenapodobil.
31:02
Puk se po Fosterově teči ocitl na sparťanské střídačce, rozhodčí Kostka vhazuje ve středním pásmu.
30:03
Demontáž Brna mohla pokračovat po akci Treilleho s Tomášem Rachůnkem, tentokrát má Jiří Trvaj puk v lapačce a přerušuje hru.
29:54
Sparta právě vstřelila branku! To je obrat! Sparta vede 4:3 po chytré nahrávce Maria Bližňáka před branku PETRU TONOVI, který z první Trvajovi vymetl pavučinku. Asistence: Mario Bližňák.
29:27
Sparta právě vstřelila branku! Nádherný gól ze situace dva na jednoho. Petr Ton a PETR TENKRÁT si v uniku dvakrát přihráli, druhý jmenovaný skóroval za překonaného Trvaje do prázdné branky. Asistence: Petr Ton.
28:45
Sparta zatím nedokáže překvapit Brno i potřetí.
28:00
Brošova lajna s Pacovským na křídle zatím neslezla z ledu.
27:04
Vyloučen je další hráč Brna, Jan Švrček sundal nevybíravě Husáka u mantinelu před střídačkami a oslabí svůj tým na dvě minuty.
26:09
Sparta právě vstřelila branku! DOMINIK PACOVSKÝ opět využívá přesilovku. Znovu byl na správném místě, dostal přihrávku skrz brankoviště od Radka Philippa a zakončoval snadno do prázdné brány. Asistence: Radek Philipp, Michal Sersen.
25:38
Sersenovu ránu schytal do hlavy Kováčik a jde radši na střídačku, hra je přerušena.
25:12
Tomáš Žižka dělal dusno ve vlastním obranném rohu a po zásluze si jde sednout na dvě minuty za hákování.
24:31
Nyní přerušuje hru Trvaj, který je určitě spokojený. Jeho tým zatím nemilosrdně trestá Spartu za chyby.
23:40
Kometa právě vstřelila branku! Rychlý gól hned po buly. Petrovický vyhrál vhazování, nahrál na modrou MILANU HRUŠKOVI a ten s tečí jednoho ze sparťanů poslal puk od modré čáry za Falterova záda. Asistence: Róbert Petrovický.
23:37
Hned po buly Žižkovu dorážku likviduje Falter a rozhodčí hází novou buly.
23:34
Otevírají se dveře od sparťanské trestné lavice. Sednout si jde Ivan Rachůnek na dvě minuty za sekání.
23:22
Tak ne, podle videa gólu nebylo dosaženo a ani vylučovat se nebude.
23:22
Pacovský stíhán Žižkou natlačil v pádu puk do brány i s brankářem, rozhodčí si jde zatelefonovat!
22:30
Na druhé straně zkouší to samé Ostrčil, skóre se nemění.
22:15
Mladší z bratří Rachůnků to zkusil zdálky, Trvaj pozorný.
21:33
Malec prověřil Faltera, ten přerušuje hru.
21:01
Žižka nahodil o zadní mantinel a odjel střídat, puku se následně zmocnila sparťanská defenziva.
20:33
Kometa hned vyhazuje, další zakázané uvolnění Brna.
20:27
Na začátek druhé třetiny zakázané uvolnění brna, na buly před Trvaje jde Erat s Bližňákem.
20:01
20:00
Kometa po první třetině zaslouženě vede, Sparta dvakrát chybovala v obraně a byly z toho dva góly hostů. Domácí se prosadili po zatím jediném vyloučení. Druhá třetina začne zhruba v 17:54
20:00
19:42
Teď se to povedlo, rozhodčí hlásí zakázané uvolnění Komety.
19:22
Sparta na puku, ne a ne ale dostat se za útočnou modrou.
18:24
Broš zpoza brány poslal nahrávku na imaginárního spoluhráče na modré čáře.
17:33
Brnu výsledek vyhovuje a nejspíš by ho hosté nejradši udrželi aspoň do první přestávky. Sparta je aktivnější, ale v klíčových situacích zatím dvakrát zaváhala.
15:14
Kometa právě vstřelila branku! Další nečekaná, ale krásná akce. MIROSLAV HOLEC překvapil Faltera poté, co rychle objel branku a vystřelil do horní části branky. Bližňák, který ho stíhal, ani sparťanský brankář něco takového evidentně nečekali. Bez asistence.
14:27
Mario Bližňák z levého kruhu prudce vystřelil, Trvaj vyráží.
13:53
Další přerušení hry, na ledě první formace.
13:27
Vašíček se srazil s Lapšanským ve středním pásmu.
13:11
Milam nahodil puk na Trvaje, ten radši přerušuje hru a oba týmy střídají.
12:53
Vhazování ve středním pásmu.
12:27
Sparta právě vstřelila branku! DOMINIK PACOVSKÝ využívá přesilovku krásnou dorážkou s otočkou po Phillipově střele od modré čáry. Asistence: Radek Philipp, Ivan Rachůnek.
11:26
Phillipp nahazoval zpoza branky puk před brankoviště, kde stál připravený Foster. Ten byl ale hákován Radimem Ostrčilem a Sparta si zahraje první přesilovku dnešního zápasu.
10:50
Kučný s Milamem rozvážně kombinují ve vlastním obranném pásmu.
10:01
Pacovský na zemi zkoušel dorážet střelu jednoho ze spoluhráčů, Trvaj měl situaci pod kontrolou.
09:30
Bude se vhazovat před Falterem, na buly Petrovický a Broš.
08:49
Němec a Koreis měli oba velkou šanci překonat podruhé Faltera, sparťanská obrana znovu zaspala při bránění předbrankového prostoru!
07:53
Balej si nevšiml puku pod svými bruslemi a odjíždí střídat, kotouče se zmocnila Sparta.
06:43
Hra je zatím dost rozkouskovaná, což hostům evidentně vyhovuje, Balej se Svobodou zakládají útočnou akci.
06:36
Kometě stopla útočnou akci píšťalka rozhodčího, vhazuje se ve středním pásmu.
05:33
Kováček vypíchl na modré čáře puk Formanovi, Kometa v zápětí vyhazuje na zakázané uvolnění.
03:58
Kometa právě vstřelila branku! Zničeho nic udeřilo na druhé straně. Po hezké kombinaci sparťanská obrana chybovala, když neuhlídala finální nahrávku před branku na ROMANA ERATA, který se z ideální střelecké pozice snadno prosazuje. Asistence: Róbert Petrovický, Milan Hruška.
02:55
Další buly v obranném pásmu Brňanů.
02:45
Sparta útočí, ale nedaří se jí vytvořit si pozici v útočné třetině.
01:54
Vhazování před Trvajem , na ledě čtvrté formace.
01:30
Sparta na začátku aktivnější, Ton prověřil Trvaje ranou po zemi.
00:39
Ivan Rachůnek chtěl sám dobýt útočné pásmo, Malec ho zastavil.
00:10
Zápas už začal a rozhodčí odpískali Kometě první ofsajd.
00:00
Oba týmy na ledě, první pětky se rozestavují na buly.
00:00
Od minulého domácího zápasu ubylo v hledišti diváků, přestože Sparta vyhrála posledních čtyři domácí utkání v řadě. S venkovními je šňůra dlouhá dokonce 8 zápasů!
00:00
Dobrý den, vítáme vás u dnešního zápasu 44. kola Tipsport Extraligy mezi domácí HC Spartou Praha a brněnskou Kometou. Utkání začne už za několik minut.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.