Sparta si tedy připisuje pouze bod, Zlín ji i podruhé na jejím ledě porazil. Hezký zbytek večera.
63:43
Zlín právě vstřelil branku! I podruhé si Zlín odváží ze Sparty dva body. Rozhodující gól dává DALIBOR ŘEZNÍČEK. Asistence: Petr Čajánek a Radim Tesařík.
62:37
O chvíli později v šanci i druhý z bratrů Rachůnků, ale branka z toho není.
62:20
Milamovu střelu tečoval Tomáš Rachůnek před Horčičkou mimo branku.
61:39
Pacovský se řítil na Horčičku, jeho pokus trefuje brankovou konstrukci zvenku.
60:50
Holík se ocitl sám před Pöpperlem, ale puk mu přeskočil hokejku, takže nezakončil.
60:24
Střela hostů sražená do ochranné sítě, vhazuje se před Pöpperlem.
60:01
Sparta ve třetí třetině nedovolila Zlínu ani jednu střelu, sama jich naopak vyslala hned 19, jedna z nich našla cestu do branky, a tak se bude prodlužovat, stejně jako v první vzájemném utkání na sparťanském ledě, které nakonec dopadlo šťastněji pro hosty.
Zásahy brankářů ve třetí třetině: Horčička: 18 Pöpperle: 0
60:00
59:45
Střela Sersena, Horčička vyráží.
59:20
Dohrávají poslední sekundy třetí třetiny, pravděpodobně uvidíme prodloužení.
58:10
Sparta právě vstřelila branku! Až se to podařilo Tonovi s Ivanem Rachůnkem. Druhý jmenovaný nahrál do strany PETRU TENKRÁTOVI, který puk doklepl za Horčičku. Asistence: Ivan Rachůnek, Petr Ton.
57:55
Obrovská skrumáž před Horčičkou, puk je mezi těly a nikdo ho nemůže vydolovat.
57:43
A Pöpperle zůstává na střídačce, Sparta zkusí vyrovnat se šesti bruslaři na ledě.
57:43
Sparta si vyžádala oddechový čas.
57:43
Sersen a Broš zkoušeli vyrovnat, ale Horčička i s notnou dávkou štěstí udržel puk pod sebou před brankovou čarou.
56:40
Pacovského pokus neúspěšný, ale Sparta už se alespoň na chvíli zabydlela v útočné třetině.
55:40
Čajánek dobře vypíchl puk a posílal na modrou Důrasovi, kterému puk jen o kousíček ujel. Kdyby to zachytil, jel by sám na branku.
55:12
Sersenovu střelu z kruhu Horčička dobře viděl a bez problémů si s ní poradil.
54:30
Spartě se pomalu krátí čas na vyrovnání, ale do šancí se teď příliš nedostává.
52:23
Tomáš Rachůnek se pokusil prokličkovat před zlínskou branku, ale narazil na neprostupnou zlínskou obranu.
51:31
Sparta není schopná se probojovat do útočného pásma.
50:03
Další úspěšný zákrok Horčičky, který si zatím ve třetí třetině pořádně vylepšuje statistiky.
49:46
Milamova nenápadná střela prolétla těsně vedle branky!
48:50
Další útočná akce neúspěšná, do konce třeti dvacetiminutovky už zbývá jen něco mále přes 11 minut.
47:32
Zlín se ubránil a založil protiakci, kterou ale zastavil ofsajd.
46:55
Sparta se pohybuje v útočném pásmu, ale střela z toho není.
44:54
Míka je zpět na ledě, Sparta nevyužila přesilovou hru k vyrovnání skóre.
43:30
Jánský opět aktivní, jeho pokus z kruhu míří těsně nad Horčičkovu branku.
42:54
Míka míří na trestnou za podražení.
42:35
Tomáš Rachůnek zkoušel backhandovou střelu, Horčička vyráží.
41:30
Kterou nyní zastavil ossajd.
40:50
Nebezpečná střela Jánského, který v prvním útoku nahradil Pacovského, Sparta zatím ve třetí třetině hýří aktivitou.
40:31
Střela Ivana Rachůnka je sražena do rohu.
40:01
Hostující Zlín se zásluhou Holíka dostal ve druhém dějství do vedení, Spartu přestřílel a má ze hry mírně více než Holešovičtí. Třetí třetina začne přibližně ve 20:18.
Zásahy brankářů ve druhé třetině: Horčička: 8 Pöpperle: 13
40:00
39:32
Sersen čistě připravil o puk Veselého, který se už už řítil na Pöpperleho.
39:01
Horčička přikryl puk před najíždějícím Ivanem Rachůnkem, ten ho pořádně "osprchoval".
38:10
Tenkrát střílel z horní hranice levého kruhu, Bližňák jeho pokus nebezpečně tečoval do brankové konstrukce.
38:03
Zlín si vyžádal oddechový čas!
37:31
Kasík si na modré počkal, až bude před Horčičkou rušno, ale klubko hráčů se mu nepovedlo prostřelit.
37:21
Foster s Pacovským v útočné akci, Horčička puk vyrazil.
36:26
Zlínští hráči ztrácí výstroj. Nejprve se na ledě povalovaly dvě rukavice a hokejka, poté Fořt přišel o helmu.
34:13
Zlín právě vstřelil branku! Hostující tým jde do vedení zásluhou PETR HOLÍK, jehož střela přeplachtila Pöpperleho. Asistence: Petr Leška.
33:10
Čech zkoušel Pöpperleho pozorrnost z úhlu, sparťanský gólman byl pozorný.
31:13
Sparta hraje oslabení výborně, Zlín se k ničemu nedostává.
29:45
Mladší z bratrů Rachůnků ujížděl na Horčičku se zlínským obráncem, volil střelu. Na druhé straně mu ale najížděl druhý domácí hráč, kterého si zřejmě nevšiml.
29:32
Ale dlouho to domácím nevydrželo a opět jde do čtyř. Milam si na ledě pobyl jen 24 sekund a vrací se na trestnou, kde se mu zřejmě zalíbilo. Tentokrát za sekání.
29:08
Americký obránce je zpátky ledě, domácí jsou v pěti.
28:35
Bližňák obětavě padl do střely a přispěl k tomu, že se Sparta opět osvobodila.
27:08
Sotva se trestné lavice vyprázdnily, už jde na sparťanskou stranu posedět Milam za zdržování hry, podle rozhodčího vystřelil puk mimo hřiště bez teče.
26:59
Pöpperle radši skryl puk v lapačce před dotírajícím Veselým.
26:20
Sparťané už jsou ve čtyřech, Zlín v plném počtu.
25:42
Domácí hrají ve třech proti čtyřem Zlínským, ale daří se jim vyhazovat puk do bezpečí.
25:13
Na ledě se začíná přiostřovat, trestné lavice se plní. Za faul loktem vyloučen domácí Philipp.
24:47
Za zásah vysokou holí byl vyloučen Broš, domácímu publiku se ale výrok rozhodčího vůbec nezamlouvá. Na trestnou putuje i hostující Galvas za hákování.
24:10
Jánský se zkoušel prokličkovat před Horčičku, ale s příspěním hostujícího obránce se mu puk zamotal pod nohy.
23:15
Tesařík trefuje tyčku sparťanské branky!
22:53
Zlínský Veselý vyloučen za hákování, hraje se ve čtyřech.
22:27
Další nepříliš jistý výjezd Pöpperleho, který se ale naštěstí pro domácí stihl vrátit do branky.
21:55
Holík s Köhlerem nebezpečně ostřelovali Pöpperleho, ten ale odolal a drží bezbrankový stav.
21:44
Foster neměl hokejku, tak aslepoň dal rukavicí do obličeje Ondráčkovi a je vyloučen za hrubost na 2 plus 2 minuty.
21:13
Čajánek střílel z levého kruhu, Pöpperle jeho pokus vyrazil.
20:37
Pöpperle si vyjel z branky více, než bylo záhodno, a Zlín se málem dostal k puku a střílel do odkryté branky.
20:01
První třetina zápasu branku nenabídla, snad se jí diváci dočkají ve druhém dějství, které začne přibližně v 19:21.
Zásahy brankářů v první třetině: Horčička: 13 Pöpperle: 7
20:00
19:02
Bližňák vyloučen za podražení, Zlín ma první početní výhodu.
18:54
Zlínský Linhart je ošetřován v obličeji.
18:34
Zlín sebral čtvrté sparťanské formaci puk, ale okamžitě se o něj zase připravil ofsajdem.
17:08
Zlín je v plném počtu, Sparta nabídnutou výhodu nedokázala využít.
16:43
Ani střelecký pokus Tona se neujal.
16:08
Milam zkoušel prostřelit Horčičku z horní hranice kruhu, ale netrefil branku.
15:30
Zlínu se i ve třech daří vyhazovat puky z pásma.
15:08
Sparta si zahraje minutu a 39 vtařin dlouhou dvojnásobnou přesilovku. Hamrlík vyhodil puk mimo hřiště a je vyloučen za zdržování hry.
14:47
Další přesilovka Sparty. Řeznícek si půjde odpočinout na trestnou lavici, rozhodčí signalizuje vysokou hůl.
13:30
Zlínský Ondráček obstaral humornou vložku, když nikým neatakován zakopl a efektně plul vzduchem.
12:23
Holíkova střela z první. Pöpperle byl ale připravený a vyrazil puk mimo.
11:41
Petr Ton se ocitl v dobré pozici mezi kruhy, ale puk mu sklouzl a trefil pouze beton zlínského gólmana.
10:48
Bližňák v šanci, snažil se procpat puk pod betony Horčičky u jeho tyčky, ale nepovedlo se mu to.
10:28
Melenovský přihrával Vlachovi, ten se ale neprokličkoval před branku, odstavila ho domácí obrana.
09:20
Omlouváme se za technické potíže při online přenosu, už opět pokračujeme. Zlín po delší době v pásmu Sparty, ale té se daří držet ho mimo střelecké pozice.
07:30
Utkání zatím nenabízí příliš pohledný hokej, vzhledem k tomu, že se střetává lídr tabulky a tým bojující o přímý postup do play off.
06:45
Zlín je v plném počtu.
06:11
Hamrlík vyhazuje, přeisilová hra se Holešovickým nedaří.
04:45
Tesařík si jde posedět za zásah vysokou holí, Sparta si zahraje přesilovku.
04:21
Foster zkoušel dorážet před Horčičkou, ale ten puk natřikrát za čáru nepustil.
03:02
Broš zkoušel dojet dlouhou příhrávku, ale nepovedlo se mu to a rozhodčí píská zakázané uvolnění.
01:54
Další útok domácího týmu zastavuje postavení útočícího hráče v brankovišti Horčičky.
00:50
První střelu na bránu si připsali i domácí, postaral se o ni Tenkrát.
00:34
Zlín je zatím aktivnější, na Pöpperleho už stihl vyslat dvě střely.
00:01
Po reprezentační pauze nás čeká finiš dlouhodobé části extraligy. V rámci 48. kola míří do pražské Tipsport areny Zlín. Ten je aktuálně na sedmé pozici, která sice zajišťuje postup do další fáze soutěže, ale Zlínští by pravděpodobně raději na šestou pozici, která zajišťuje přímý postup do čtvrtfinále.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.