Dnešní upracované utkání končí fotbalovým výsledkem 1:0 pro domácí Zlín. Jedinou trefu zápasu si připsal v přesilovce Petr Holík, který skóroval těsně před koncem první třetiny. Poté už jsme branku neviděli. Nejlepšími hráči zápasu byli vyhlášeni: Ondřej Veselý (ZLN) - Lukáš Mensator (KVA). Ze Zlína je to pro dnešek vše,u dalšího online přenosu na počtenou.
60:00
59:53
Ihned po buly vypálil Skuhravý, a bleskově dorážel Pech. Horčička parádní rybičkou zneškodnil dorážku.
59:10
Sýkora připravil šanci Veselému, ale s ním si poradil Mensator, který už je opět na střídačce.
58:27
Köhler vstřelil gól do prázdné branky, ale branka neplatí díky ofsajdu. Buly ve středním pásmu, Mensator v bráně.
58:15
Hosté hrají bez brankáře s šesti hráči v poli.
57:50
Kotouč se po střele Gřegořka odrazil od zadního mantinelu mezi Horčičkovy betony. Poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:24
Zápas sleduje 3980 diváků.
57:10
Hosté jsou ale v přesilovkách trágédní stejně jako domácí a vyjímkou nebyla ani tato početní převaha. Zlín je v pěti.
56:40
Horčička se vyznamenal proti střele Gřegořka, kterou ačkoliv seděl, tak ji vykopl pravým betonem.
54:49
Možná poslední šance hostů udělat něco s výsledkem. Vyloučen je zlínský Tomáš Linhart na dvě + 10 min za napadení.
52:06
Matějíček dostal přihrávku, kterou se snažil ještě vyšperkovat akci Zlína, ale ta už před branku neprolétla. Na opačné straně mířil do Horčičky hostující Rastislav Dej.
50:17
Zlín nevyužil výhodu přesilové hry a hosté jsou kompletní.
48:39
Důras ještě našel přihrávkou volného Galvase, ale tomu puk přeskočil hokejku a hra se tak vrací do pásma Zlína.
48:15
Košťál si vzal hůl ze střídačky a zapojil se do hry, hosté hráli v šesti a budou hrát 5 sekund ve třech, poté začne přesilovka Beranů 5na4.
46:50
Hamrlík je na ledě, začíná přesilovka domácích.
46:20
Václav Skuhravý '(KVA) 2 min sekání. Ještě 26 sekund se bude hrát 4na4 poté nastane přesilovka Zlína.
45:10
Matějíček sestřelil v rohu kluziště Skladaného, buly ve středním pásmu.
45:20
Tesařík nahrál Vlachovi a ten protáhl Mensatora, který ještě stačil rozehrát akci Varů.
44:46
Velmi přísné vyloučení na domácí straně, které ironicky ocenilo domácí publikum potleskem. Martin Hamrlík (ZLN) 2 min za hákování.
43:09
Tentokrát přesilovka pro domácí celek. Martin Melenovský (KVA) 2 minuty za vysokou hůl.
43:03
Veselý je na ledě, Zlín je kompletní.
41:56
Horčička vyráží tečovaný pokus Pecha.
41:28
Nosek nastřelil pouze obětavého Ondráčka.
41:03
Ondřej Veselý (ZLN) 2 min vysoká hůl.
40:50
Pokus Přindiše byl zblokován do horní síťky. Buly před Horčičkou.
40:01
Druhá třetina byla o něco lepší než ta první, ale branky jsme se i přes šance nedočkali. Hosté měli k dispozici pětiminutovou přesilovku 5na4, ale tu nedokázaly zúžitkovat. Po čtyřiceti minutách tedy platí stále těsný stav 1:0 pro domácí. Zásahy brankářů: Horčička 12 - Mensator 7.
40:00
38:39
Vary se ubránily a jsou v plném počtu.
37:40
Zlín si v přesilovce vytvořil dvě šance a tím to prozatím skončilo.
36:39
Martin Gründling (KVA) fauloval Kubiše a vyfasuje dvě minuty za sekání.
36:39
Pavel Kubiš dostal parádní pas za obranu a upaloval sám na Mensatora. Zlínský útočník ale zvolil kličku a tím celou akci zpomalil a dal čas Mensatorovi na vybruslení.
36:12
Icing Beranů, buly před Horčičkou.
35:59
Zlín se ubránil pětiminutovému oslabení a je kompletní.
34:20
Hostům se přesilovky také vůbec nedaří a tato není vyjímkou.
32:30
Zlín se zatím velmi dobře brání v pětiminutovém oslabení.
30:59
Petr Leška (ZLN) 5 + do konce utkání za faul loktem. Leška trefil loktem jednoho z hostujících hráčů a utkání dnes pro něho končí.
30:30
Nikdo z hráčů nevěděl, kde se nachází odražený puk. Ten se nakonec schoval do lapačky zlínského brankáře.
30:12
Veselý objel branku a zkusil vystřelit, Mensator jeho pokus zlikvidoval.
29:40
Köhlerovu jemnou střelu od modré tečoval těsně před Mensatorem Leška, ale brankář hostů se štěstím dokázal vyrazit.
28:25
Kubiš je na ledě, Zlín je v pěti.
28:20
Zlín dvakrát dokázal vyhodit, ale ke střele se dostal Gawryletz a Horčička musel zasahovat.
26:25
Skladaný při kontaktu s Kubišovou holí upadl a vylučuje se. To se nelíbí zlínskému publiku které píská.
25:01
Hamrlík unikal z trestné lavice za kotoučem, ale nedostihl jej. Zlín je v kompletní.
24:22
Košťál střílel z úhlu, ale mířil nepřesně, Noskovi umýsl vystřelit zkazil Veselý.
23:13
Noskova rána byla sražena do sítě a hra se přesouvá do středního pásma.
23:00
K Hamrlíkovi si přisedne na lavici hříšníků Petr Leška (ZLN) 2 min za nedovolené bránění. Karlovy Vary budou hrát 1:52 dlouhou přesilovku 5na3.
22:52
Vyhození Martina Hamrlíka (ZLN) končí mezi diváky a hosté budou hrát přesilovou hru.
22:36
Nebezpečně letící odražený puk končí v lapačce Luboše Horčičky.
22:24
Vary vyhodily na zakázané uvolnění.
21:02
Z levého kruhu střílel Důras, lapačka Mensatora byla hbitá.
20:01
V první části jsme viděli spíše uspávající hokej s několika málo šancemi. Zlín neproměnil dvojnásobnou přesilovku 5proti třem a několik šancí. Hosté si vytvořili také pár šancí, ale Horčičku zatím nepřekonali. O jedinou trefu první části se tak postaral Petr Holík, který využil přesilovou hru Zlína. Zásahy brankářů: Horčička 6 - Mensator 14.
20:00
19:47
Zlín právě vstřelil branku! Zlín využívá přesilovou hru a zároveň vstřelil gól za pět minut dvanáct. Pouhých třináct vteřin před koncem první třetiny se prosadil po odražené střele PETR HOLÍK. Asistence: Linhart, Köhler.
19:10
Ještě před koncem první části se bude vylučovat. Martin Zaťovič (KVA) 2 min za podražení.
18:29
Veselý si vyměnil puk s Holíkem, ten udělal kličku a vystřelil. Bohužel pro Zlín těsně vedle, další šance domácích.
17:30
Vlach selhal ve stoprocentní šanci, kdy nadvakrát nedokázal překonat na ledě položenou lapačku Mensatora. Zatím největší šance Beranů.
15:23
Rohan ztratil puk na útočné modré, ale Kubiš toho využít nedokázal.
14:22
Skladaný našel volného Deje, tomu ale rána nesedla, tak jak by si představoval. Icing Zlína.
12:10
Holík vystřelil a jeho pokus nebezpečně prolétl přes branku Mensatora.
11:13
Mezitím co byl Důras na ledě, tak to zkusil kousek za modrou Skuhravý, Horčička připraven.
10:55
Teď to hosté nesehráli dobře a píská se icing.
10:26
Vary si vytvořily tlak, ale Horčička musel zasahovat až proti střele Gřegořka.
9:07
A první vyloučení na domácí straně. Michal Důras (ZLN) 2 min vysoká hůl.
8:39
Zlín nevyužil dvojnásobnou přesilovku a hosté jsou kompletní.
7:50
Galvas vyslal od modré dobře mířenou ránu, tu si hostující brankář ale stačil pohlídat.
7:24
Leškovu střelu se snažil před brankou dorážet Köhler, ale Mensator zatím drží Karlovy Vary.
6:37
Hosté jdo do tří a zcela zbytečně. Kotouč mezi diváky vyhodil Rastislav Dej (KVA) a Berani budou hrát 1:55 dlouhou přesilovou hru 5na3.
6:33
Máme tu první vyloučení, vyloučen je Petr Přindiš (KVA) 2 min za podražení.
5:28
Kumstát zcela osamocen hledal přihrávkou volného Košťála, ale ten puk nezachytil. Vzápětí orazítkoval horní tyčku Lukáš Pech.
4:04
Kubiš se ocitl v dobré šanci, ale proti jeho střele vytáhl parádní zákrok lapačkou Lukáš Mensator, který se vrací do sestavy energie po zranění.
2:49
Lehký kotouč raději Mensator přikryl a bude se tak vhazovat po jeho pravé ruce.
1:45
Na domácí straně měl příležitost Roman Vlach, který hledal volného Kubiše, ale na toho už přihrávka nedošla.
1:30
Kupec to zkusil po vhazování, Horčička vykopl pravým betonem.
1:23
První ostřejší šance hostů, střela Skladaného ale končí v lapačce připraveného Horčičky.
0:43
Zlínští hokejisté dnes zvolili hru na tři formace.
00:01
Úvodní sestavy: PSG Zlín: Horčička - Hamrlík, Linhart, Matějíček, Galvas, Tesařík, Řezníček, Zámorský, Lučka - Holík, Leška, Köhler - Důras, T. Sýkora, O. Veselý - Kubiš, Roman Vlach, Ondráček - Honejsek, F. Čech HC Energie Karlovy Vary:Mensator - D. Nosek, Přindiš, Bombic, M. Rohan, Mocek, Gřegořek, Gawryletz, Gründling - Kumstát, Pech, Košťál - Mikeska, Skuhravý, Zaťovič - Dej, Melenovský, Skladaný - Kuběna, Kupec, Zucker. Rozhodčí:Homola, Polák - Bryška, Novák. .
Příjemný nedělní podvečer ze Zlína. Dnes domácí hokejisté přivítají tým Karlových Varů, který v posledním utkání dokázal otočit utkání s Kometou Brno a připsal si tak dva body po nájezdech. Berani v posledním kole také získali dva body, když v prodloužení porazili pražskou Spartu brankou Michala Důrase. Zlínu dnes bude chybět kapitán Petr Čajánek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.