65:00
63:48
Karlovy Vary právě vstřelily branku! Dva body putují do Karlových Varů, o tom rozhodl přesnou střelou nad beton obránce PETR GŘEGOŘEK. Asistence: Travis Gawryletz, Lukáš Pech.
63:24
Hamrlík ihned po vhazování vyhazuje před Mensatora.
62:30
Zlín oslabuje dvěma minutami Tomáš Linhart za sekání.
62:27
Gřegořkovo lehké nahození musel Horčička vyrazit. Hosté jsou aktivnější a Zlín v prodloužení ještě do ničeho nepustili.
61:24
Řezníček se vložil Kumstátovi do střely a zabránil tak ohrožení Horčičkovy branky.
60:24
Horčička musel zasahovat proti dorážce Gřegořka.
60:01
Oba týmy si rozdělí po bodu, o další bonusový bod se poperou oba celky v pětiminutovém prodloužení. Pokud ani tady branka nepadne, rozhodne se v nájezdech, Zásahy brankářů ve třetí části: Horčička 10 Mensator 12.
60:00
59:12
Zlínští měli tři šance po sobě, Vlach, Řezníček a jako poslední neuspěl ani Ondráček, vypadá to, že oba celky čekají na prodloužení.
57:10
Kotrla si pěknou stahovačkou obhodil Galvase, zakončení mu vychytal Horčička, který dnes Zlín drží.
56:03
Sýkora nabil Skladanému, Horčička měl lapačku na správném místě.
55:28
Karlovy Vary se ubránily a jsou kompletní.
55:20
Roman Vlach mohl strhnout vedení na stranu Zlína, Mensator fantastickým zákrokem snad z čáry vypíchl puk po střele zlínského útočníka.
55:17
Zápas sleduje pouhých 3827 diváků.
54:22
Oba zlínští obránci chybovali na modré čáře, nejprve Hamrlík hned na to Tesařík.
53:28
Travis Gawryletz (KVA) 2 min za podražení.
52:28
Leška byl faulován, ale rozhodčí nevylučují, při faulu na Důrase už se vylučovat bude.
48:43
Zucker zcela sám před Horčičkou, udělal otočku a namířil střelu mimo. Hosté jsou aktivnějším celkem.
48:22
Horčička zastavil jistý gól. Těsně před brankovou čarou chytil dorážku Skladaného.
46:54
Melenovský selhal ve stoprocentní šanci. Měl dostatek času na to, aby si Mensatora obhodil, ale napálil puk přímo do brankáře.
46:27
Zámorského střelu mezi betony Mensator hokejkou vyrazil a založil protiútok Karlových Varů.
45:50
Holík z rohu kluziště hledal před brankou Petra Lešku, k domácímu centrovi se puk nakonec nedostal.
45:24
Karlovy Vary právě vstřelily branku! Obránce Míka chyboval za brankou a toho využil přesnou nahrávkou před branku Lukáš Pech, který našel osamoceného PETRA KUMSTÁTA a ten vyšachoval Horčičku a nedal mu žádnou šanci. Asistence: Lukáš Pech.
43:16
Karlovy Vary právě vstřelily branku! Hosté sehráli přesilovou hru doslova ukázkově. Střelu Gawryletze tečoval ze vzduchu těsně před Horčičkou LUKÁŠ PECH, který snižuje na rozdíl jediné trefy. Asistence: Travis Gawryletz, Petr Gřegořek.
43:10
Přesilovka pro Karlovy Vary, Radek Míka (ZLN) 2 min za vysokou hůl.
42:10
Václav Skuhravý se natlačil do samostatného nájezdu, Horčička prostor u tyče vykryl.
41:32
Hostující brankář kryje tvrdou ránu Linharta, která mířila na jeho hruď.
41:18
Zlín právě vstřelil branku! Domácí využívají přesilovou hru 5na4. PETR ČAJÁNEK úspěšně tečoval Tesaříkovu ránu k pravé tyči Mensatorovy branky. Asistence: Radim Tesařík, Michal Důras.
40:01
Zlín byl ve druhé třetině mírne lepším celkem, ale šance zahazoval také jako na běžícím páse. Jedinou trefu zápasu obstaral prozatím Petr Holík, když překonal Mensatora přesnou střelou z velikého úhlu. Zásahy brankářů: Horčička 9 - Mensator 13.
40:00
39:35
Zlín si na závěr druhé třetiny zahraje přesilovou hru. Petr Mocek (KVA) 2 min za nedovolené bránění.
38:43
Rastislav Dej, se ocitl před odkrytou brankou, nedokázal však puk do ní usměrnit, to možná bude hosty ve zbytku utkání mrzet.
37:56
Důras adresoval dlouhý pas na Čajánka, který číhal u pravé tyčky, zlínský kapitán za jízdy nedokázal trefit kotouč.
36:27
Köhler se před brankou šermoval se Zaťovičem, ihned na to mu Holík vyslal přesný pas a kotouč se snad zastavil o tyčku a odrazil od betonu ven z branky.
35:24
Čech dojížděl puk v útočném pásmu, všiml si najíždějícího Kubiše, který trefil pouze clonícího obránce. Buly před Mensatorem.
32:10
Kubiš přenechal puk Filipu Čechovi, který jej zachytil podle rozhodčího ještě před modrou čárou, ofsajd.
31:12
Vlach prosóloval celé hřiště a poté zakončil mimo.
30:40
Proti Mockově střele zasáhl Horčička vyrážečkou, Berani jsou v plném počtu.
28:40
Zlín jde do čtyř, Ondřej Veselý (ZLN) si pomohl nedovoleně, když hákoval jednoho z karlovarských.
28:00
Zlín právě vstřelil branku! PETR HOLÍK využil přihrávku Petra Lešky tím nejlepším možným způsobem. Hbitý, malý útočník se trefil z velikého úhlu přímo do šibenice. Asistence: Petr Leška.
26:45
Dnešní hokej ačkoliv šance jsou se nedá nazvat pohledným. Obě mužstva se trápí především v zakončení, což u Zlína není novinkou.
25:26
Veselého střela Mensatora nemohla vůbec ohrozit.
24:57
Hamrlíkovu nepovedenou střelu se snažil dorážet Veselý a Čajánek, nikdo z jmenovaných puk za Mensatora nedopravil.
23:48
Matějíček vyslal slušnou ránu, Mensator pro ti ní nastavil lapačku.
23:39
Gawryletzovu nahrávku nikdo z hostů nezachytil, icing.
22:20
Vlach si obhodil Lučku kolem mantinelu a poté předložil puk volnému Melenovskému, toho vychytal dobře postavený Mensator.
21:23
Zlín kombinoval před Mensatorem, ale k jeho ohrožení se v přesilovce téměř nedostal. Hosté jsou v pěti.
20:33
Hamrlík vyslal tvrdou ránu, která zasáhla pouze clonícího Köhlera.
20:01
Úvodní třetina je za námi, ze začátku měli hosté dvě minuty výhodu přesilové hry pěti proti třem, kterou nezúžitkovali. Pak se hra přelévala ze strany na stranu a úřadovali především brankáři. Zásahy brankářů: Horčička 10 - Mensator 16.
20:00
19:23
Gřegořek (KVA) zahákoval unikajícího Čajánka, který uháněl sám na Mensatora a budou to dvě minuty za hákování.
18:56
Betony Lukáše Mensatora byly opět v pohotovosti, tentokrát vyrážel pokus Holíka.
17:57
Kubiš našel volného Linharta, ten vyslal takovou polostřelu, kterou Mensator konečkem betonu vytěsnil mimo branku.
16:15
Vlach spálil dvě stoprocentní šance, ani z jednoho pokusu nedokázal snadno překonat Mensatora.
15:42
Sýkora přihrál Dejovi, ten nastřelil pouze boční konstrukci branky.
15:12
Zucker se tlačil zpoza branky, Horčička mu včas holí vypíchl puk z hokejky.
13:30
Tesaříkova tvrdá rána vyprášila levý Mensatorův beton. Energie je kompletní.
12:45
Důras nastřelil pouze brusle Gulašiho.
12:33
Holík se ocitl v šanci, vybízel ještě spoluhráče, ale k tomu se kotouč nedostal. Vše nakonec vyřešil pozorný Mensator.
11:50
Hamrlíkovo nahození končí v lapačce Mensatora.
11:30
Přesilovou hru si zahrají domácí hokejisté. Lukáš Pech (KVA) 2 min za podražení.
10:40
Skladaný se odhodlal ke střele, lapačka zlínského brankáře byla opět na místě.
10:04
Linhart chyboval při rozehrávce, toho mohl využít Rastislav Dej, hostující útočník nestihl dojet přihrávku od svého spoluhráče, icing buly před Mensatorem.
9:10
Kubiš vyslal do akce Tomáše Fořta, ten pálil přes obránce, který jeho střelu zblokoval.
8:43
Rohanova střela se odrazila od brusle Kumstáta, Horčička zasahovat nemusel.
7:12
Gulaši si počkal a tvrdě sejmul Linharta u mantinelu, rozhodčí hru ponechávají.
6:47
Gřegořek při střele zlomil hůl a Zlín se osvobozuje.
6:20
Čajánek na druhý pokus vyhazuje před Mensatora.
5:49
Gawryletz napřáhl na modré a přímo do lapačky připraveného Horčičky.
5:14
Zaťovič dostal puk před odkrytou branku, ale příliš dlouho váhal se zakončením. Vary se usadily před Horčičkou.
4:47
Zlín se dostal do nepěkné situace. Bude hrát ve třech. Nejprve byl vyloučen Michal Důras (ZLN) 2 min podražení, toho posléze doplnil podražením Lukáš Galvas (ZLN) 2 min za podražení.
3:36
Linhart s Holíkem byli v přečíslení, prvně jmenovaný na puk nedosáhl.
2:34
Skladaný dorážel střelu jednoho z obránců hostí, ale mířil nepřesně.
1:20
Zakázané uvolnění Zlína, buly před Horčičkou.
00:01
Úvodní sestavy: PSG Zlín: Horčička - Hamrlík, Linhart, Galvas, Zámorský, Tesařík, Řezníček, Míka, Matějíček - Holík, Leška, Köhler - Důras, Čajánek, O. Veselý - Melenovský, Roman Vlach, Ondráček - Kubiš, F. Čech, Fořt. HC Energie Karlovy Vary: Mensator - Gründling, Gulaši, M. Rohan, Gřegořek, Gawryletz, Lučka, P. Mocek, Prošek - Zucker, Skuhravý, Košťál - Kumstát, Pech, Zaťovič - Skladaný, T. Sýkora, Kotrla - Dej, Rohan, Kuběna. Rozhodčí: Baluška, Konc - Gebauer, Lederer.
Sportu zdar a hokeji zvlášť. Dnes nás čeká na ZS Luďka Čajky utkání mezi Zlínem a hostujícím celkem z Karlových Varů. Téměř nikdo ještě nemá nic jistého a vypadá to, že letošní extraliga bude boj až do posledního kola. Domácí Zlín uspěl ve středu na Spartě, kde dokázal zvítězit v prodloužení díky trefě Řezníčka. Energie také vyhrála za dva body a to nad brněnskou Kometou. Zatímco domácí celek má šanci bojovat o postup do první šestky, tak Vary mají teoretickou šanci se natlačit do postupové desítky. I v dnešním utkání tedy půjde pro oba celky pro velmi důležité body. Beranům schází nemocný Honejsek. Energie přijela bez zraněného Mikesky. Zápas začíná v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.