Poslední utkání letošního roku je u konce. Berani inkasovali od Sparty celkem pět branek a nenašli recept na bezchybného Pöpperleho. Hezký zbytek roku 2011. Budeme se na vás těšit u dalších online přenosů v roce 2012.
60:00
59:28
Zlín se ubránil a je v plném počtu. Buly ve středním pásmu.
57:09
Lapšanský byl podražen a další přesilová hra pro Spartu. Martin Hamrlík (ZLN) 2 min držení protihráče. Za zraněného Hamrlíka odpykává trest Tomáš Fořt.
55:17
Sparta právě vstřelila branku! Pátou trefu Sparty vstřelil ihned po vhazování PETR TENKRÁT. Diváci začínají odcházet ze stadionu. Asistence: Ton, Sersen.
55:05
Dnešní utkání sleduje letošní nejvyšší návštěva 6949 diváků.
55:05
Přesilová hra pro Spartu. Ondřej Veselý (SPA) 2 min za hákování.
53:45
Sparta se ubránila i tentokrát. Na druhé straně zasahoval Horčička proti střele Pacovského.
52:35
Důras v šanci, minul.
51:44
Vyloučen je Jiří Kučný (SPA) dvěma minutami za podražení.
51:44
Srkumáž před Pöpperlem, ani tentokrát zlínští nedotlačili puk za záda sparťanského brankáře.
51:15
Sparta právě vstřelila branku! Sparta navyšuje vedení už na 4:0. DOMINIK PACOVSKÝ si rukavicí zpracoval vysokou přihrávku a proměnil samostatný únik zakončením mezi Horčičkovy betony. Asistence: I. Rachůnek, Milam.
49:48
Kubiš se střetl s Tonem v útočném pásmu a zlínský útočník zůstal ležet na ledě. Za pomocí spoluhráčů nakonce odjel na střídačku.
49:01
Zlín byl v přesilovce neškodný, Sparta je v pěti.
47:01
Tentokrát už sudí vylučují. Hákování Bližňáka rozhodčí trestají dvěma minutami. Jedna z možností Zlína ještě se zápasem něco udělat.
46:38
Ivan Rachůnek dvakrát odzbrojil Důrase, což se nelíbí zlínskému publiku, vylučovat se rozhodčí nechystají.
45:01
Leška si sjel z pravé strany, Pöpperle jeho pokus vyráží. Akce Zlína pokračuje.
43:19
Berani se snaží projít přes výbornou obranu Sparty, ale jde jim to opravdu těžce.
41:59
Střela Hamrlíka propadla Pöpperlemu jen těsně vedle branky, další obrovská šance Beranů.
41:40
Ondráček se hnal do šance, mohl unikat sám na Pöpperleho, ale někdo z hostujících hráčů mu vyrazil hokejku z ruk a hra pokračuje.
40:01
Zlínští hokejisté nedokázali ani ve druhé třetině najít recept na výborného Pöpperleho, který dnes drží Spartu výborným výkonem. Zlínští si přichystali několik mnoho šancí, ale né a né je proměnit. Za Spartu se prosadil hned z kraje druhé části Michal Broš a po dvou třetinách platí stav 3:0 pro hosty. Zásahy brankářů: Horčička 8 - Pöpperle 16.
40:00
59:54
Tomáš Pöpperle kryje i dorážku Důrase. Buly po jeho pravé ruce.
38:16
Ondráček obkroužil branku a minul.
37:34
Pöpperle dnes jednoznačne muž zápasu ze strany Sparty. Zneškodnil lapačkou v poslední chvíli dorážkou jednoho ze zlínských hráčů. Sparta je kompletní.
35:42
Melenovský střílel z mezikruží, ale Pöpperle výborným zákrokem drží Spartu.
35:34
Ivan Rachůnek (SPA) 2 min za nedovolené bránění
35:15
Krstevův průnik po pravé straně zneškodnil zlínský brankář.
33:14
Tomáš Rachůnek měl dva pokusy na pokoření Horčičky, ale nedokázal využít ani jeden.
32:32
Čechovo přistrčení se snažil využít v gólové Ondřej Veselý, ale Pöpperle mu jeho úmysl překazil.
31:40
Důras v dobré šanci zvolil krásnou zadovku na Čajánka, který ještě zkusil vyšachovat Pöpperleho, ale nic mu nepomohlo k jeho pokoření.
30:15
Čajánek se řítil sám na Pöpperleho a v tom mu do zakončení na poslední chvíli zasáhl obětavým zákrokem Milam, tím zhasil veškerou šanci na snížení Beranů. Buly před brankou Sparty.
28:47
Ke střele se odhodlal Hamrlík jeho pokus Pöpperle dokázal vykrýt a poradil si i s následnou dorážkou.
27:46
Ivan Rachůnek se dostal do brejku, Horčička ho výborným a včasným vyjetím dokázal vychytat.
26:50
Zlín na chvíli uzamkl Spartu z čehož vytěžil i menší nápor, ale k ohrožení Pöpperleho to nevedlo.
25:36
Sparta má tlak a dostává se častěji do šancí, v další z nich se ocitl Alex Foster, ten nakonec minul branku.
24:55
Sparťané v přečíslení dva na jednoho, kdy Tenkrát nahrál ještě volnému Bližňákovi, ale ten fatálně zbrzdil akci.
23:50
Bombu Linharta vykopl pravým betonem dnes bezchybný Pöpperle.
23:05
Tesařík zkoušel vystřelit z první, bohužel pro něj byla Pöpperleho lapačka na místě.
21:43
Icing Sparty, buly před Pöpperlem.
20:11
Sparta právě vstřelila branku! Pražané mají bezchybný vstup do druhéhé dějství. Puk po střele MICHALA BROŠE skončil za zády Horčičky. Asistence: Ivan Rachůnek.
20:01
Viděli jsme první třetinu ve které padly dvě branky a obě z hokejek Sparty. Aktivnější Sparta si vybojovala dva góly a prozatím vládne dnešnímu utkání rivalů. Berani měli několikrát možnost ke snížení, ale odmítli ji. Uvidíme co nám přinese druhá třetina. Zásahy brankářů: Horčička 8 - Pöpperle 10
20:00
19:37
První přesilovou hru si zahrají i pražané. Ondřej Veselý (ZLN) 2 min za podražení.
19:10
Další šance Zlína, při které mohlo přijít snížení. Čajánek vybojoval puk u hrazení, který nahrál Kubišovi ale ten byl od střely odtlačen hostujícím obráncem.
17:15
Sparta právě vstřelila branku! Sparta se usadila v útočném pásmu a podařilo se jí vstřelit druhý gól. PETR TON využil přihrávku Tenkráta, kterou jemně tečoval mezi Horčičkovy betony. Asistence: Petr Tenkrát.
16:40
Ondráček střílel z pravého křídla Pöpperle chytá. Komerční přestávka a poté následuje buly před brankou Sparty.
13:50
Sersenovu ránu ze středního pásma Horčička vyrazil. Sparta je v plném počtu.
11:47
Druhá přesilová hra pro Zlín. Vyloučen je Yorick Treille dvěma minutami za hákování.
11:46
Srovnat stav utkání mohl Důras, ale jeho bombu vyrazil Pöpperle ramenem do ochranné sítě.
11:10
Sparta právě vstřelila branku! Sparta z ničeho nic udeřila a hned gólově. Miroslav Forman si sjel za branku odkud vyslal přihrávku na ADAMA LAPŠANSKÉHO a ten vymetl horní růžek branky. Asistence: Miroslav Forman.
10:25
Tvrdý pokus Petra Tona od modré čáry končí v lapačce zlínského brankáře.
9:54
Milam je na ledě, Sparta je v plném počtu.
9:50
Tesaříkovo zaváhání na modré čáře mohl zúžitkovat Ivan Rachůnek, ale jeho sprint se zakončením si Horčička pohlídal.
9:40
Galvas výbornou přihrávkou našel sjetého Marka Melenovského, jehož ránu Pöpperle sklapl mezi betony.
8:45
Zlín si připsal dvě šance. Nejprve tečoval Důras nahození Hamrlíka a ihned na to musel Pöpperle zasahovat proti pokusu Linharta.
7:54
Troy Milam (SPA) si pomohl ve středním pásmu nedovoleně a Zlín si zahraje první přesilovku.
7:15
Zatím největší šance Beranů, Köhler zpoza branky vybídl ke střele Důrase, jenže ten nedokázal z bezprostřední blíkosti trefit branku.
7:02
Berani následně vybojovali vhazování před Pöpperlem.
6:50
Marek Melenovský se šikovně prokličkoval do útočného pásma, kde se snažil zakončit bohužel pro Zlín neúspešně.
5:25
Foster si pěknou stahovačkou obhodil Hamrlíka a adresoval prudký pas na Treilleho, který ho ale nedokázal zachytit.
4:47
Tentokrát zakázané uvolnění Sparty.
4:04
Vyhození obránce Galvase končí icingem. Buly před Horčičkou.
2:47
Po buly zkusil vystřelit Galvas, ale minul branku.
2:25
Leška byl v moci kotouče a byl přidržen hostujícím hráčem, diváci pískají, vylučovat se nebude.
1:48
Kočí se snažil u mantinelu sestřelit Čecha, ale místo toho se s hrazením potkal sám a zlínský útočník se ocitl v dobré šanci, Pöpperle ale jeho ránu vyrazil.
0:30
Hamrlík zachytil chybnou rozehru Ivana Rachůnka, ale nic vážnějšího se z toho nekonalo.
00:01
Naopak hosté v bílých dresech byli oceněni nástupem na led pískotem.
Domácí za bouřlivého potlesku nastupují na ledovou plochu. Vypadá to, že dnes na hokej dorazilo hodně fanoušků.
Úvodní sestavy: PSG Zlín: Horčička - Hamrlík, Linhart, Valenta, Galvas, Tesařík, Řezníček - Důras, Leška, Köhler - Kubiš, Čajánek, Honejsek - Melenovský, F. Čech, Veselý - Finsterle, Fořt, Ondráček. HC Sparta Praha: Pöpperle - Milam, Sersen, Kučný, Philipp, Krstev, D. Kočí, Kasík - Pacovský, Broš, I. Rachůnek - Ton, Bližnák, Tenkrát - Y. Treille, Foster, T. Rachůnek - Forman, Lapšanský, Žálčík. Rozhodčí: .
Vítejte u dnešního posledního utkání v tomto kalendářním roce. Berani přivítají v pikantním souboji pražskou Spartu, která vévodí tabulce extraligy. Domácí hokejisté nezvládli dobře rozjeté utkání v Plzni, kdy nakonec podlehli na samostatné nájezdy 4:3. Domácí nadále postrádají zraněného Romana Vlacha a dvojici hráčů která se účastní šampionátu do dvaceti let, jimiž jsou obránce Zámorský a útočník Petr Holík. Sparta postrádá zraněnou dvojici Sacha Treille a Jan Hanzlík. Pikantní souboj to dnes také bude pro exzlínské bratry Rachůnky a obránce Kučného. Utkání začíná v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.