Berani dotáhli zápas do vítězného konce. Vítkovice ve třetí třetine tlačili, hlavně v závěru obléhali branku Sedláčka, ale bezúspěchu. Zlínský brankář si dokráčel pro čisté konto. Tři body pojistil pouhých 7 vteřin před koncem přesilovkovou trefou Petr Čajánek. Ze Zlíne je to vše, hezký zbytek neděle.
60:00
59:53
Zlín právě vstřelil branku! Zlín nakonec pojišťuje vedení opravdu těsně před třetí sirénou. Pouhých sedm vteřin před koncem třetiny dopravil puk za Málka PETR ČAJÁNEK. Asistence: Petr Holík, Pavel Kubiš.
59:33
Mezitím co byli domácí v plném počtu vyslal střelu zápěstím obránce Tesařík, proti však byla Málkova lapačka.
59:27
Sedláček vyjel rozehrát puk mezi kruhy, kde ho srazil Ujčík a následuje další vyloučení na straně Vítkovic. Viktor Ujčík (VIT) 2 min za napadení. Domácí budou hrát přesilovou hru 4na3.
59:24
Vítkovice si berou oddechový čas.
58:50
Vítkovice se zbytečně, ale zbytečně oslabují. Lukáš Klimek si v rohu kluziště našlápl na rozjetého Köhlera, kterého poslal proti mantinelu a bude za to vyloučen. Bude se hrát 4na4.
57:38
Malíkova bomba byla zblokována, Köhler vyhazuje až před Málka.
57:28
Dvě a půl minuty před koncem třetí třetiny budou hrát Vítkovice přesilovou hru. Za podražení je vyloučen Petr Holík.
56:37
Dnešní utkání sleduje 4225 diváků.
56:25
Vlach se šikovně prokličkoval až k Málkovi, kde si obešel dva obránce ale do zakončení už se nedostal.
55:25
Ujčík si najel do obrovské šance z pravé strany, branku hodně minul.
54:58
Šedivý v šancí, Sedláček dnes působí klidným dojmem a drží stále čísté konto.
53:40
Na opačné straně se dostal do šance Kubiš, ale trefil pouze dobře vyjetého Málka.
52:51
Vítkovice v další šanci, Káňa nejprve nepřetlačil Sedláčkův beton u jeho pravé tyčky, ihned na to střílel Kasík, jeho ránu Sedláček ramenem vytěsnil.
52:24
Vítkovice tlačí a pokouší se vstřelit vyrovnávací branku, nejblíže k ní měl Petr Pohl, jehož pokus prolétl mezi nohama zlínského brankáře, který puk v poslední chvíli stačil chytit.
51:43
Icing Vítkovic, vhazovat se bude před Málkem.
51:32
Vlach našel na modré čáře volného Michala Důrase, který puk zpracoval přesně na milimetr před modrou čárou a zkusil překvapit Málka, ten se rozhodit nenechal.
47:46
Klimek byl možná v nejvážnější šanci Vítkovic, byl ale tísněn obráncem a tak Sedláčka nepřekonal.
45:14
Strapáčova rána končí v lapačce zlínského brankáře. Mezitím si něco u mantinelu vyříkával Kudělka s Linhartem, chtěli se do sebe pustit, ale rozhodčí je oddělali od sebe.
43:26
Dnes je to především i souboj golmanů, na druhé straně skvěle zasáhl Sedláček proti pokusu Štefanky.
42:57
Zlín si vytvořil další neskutečné šance, nejprve Linhart vybídl ke střele Matějíčka jehož bombu Málek vyrazil a vzápětí si poradil i s pokusem Veselého.
42:50
Šedivý nahrál Janu Káňovi, který jen těsně minul z první zlínskou klec.
41:46
Bekhendový pokus Kubiše nadělal vítkovické obraně problémy, ta ale nakonec včas puk odstřelila pryč.
40:01
Ve druhé třetině jsme viděli aktivní hokej, lepším celkem byli opět domácí, kteří měli k dobru přesilovku 5na3. Tu ale svěřenci Rostislava Vlacha využít nedokázali tak jako mnoho dalších šancí. Hosty drží především brankář Málek. Zásahy brankářů: Sedláček 6 - Málek
40:00
59:54
Ještě poslední icing a vhazování před koncem druhé třetiny. Buly se vhodí před Málkem.
39:06
Icing Zlína, vhazování před Sedláčkem.
38:34
Čajánek ačkoliv byl tísněn, tak se s jednou rukou na hokejce prodral k Málkovi, kterého se snažil překvapit, marně. Vítkovický brankář vyrazil a rozhodčí posílá hru do středního pásma. Útočící hráč v brankovišti.
36:20
Hosté se ubránili dvojnásobné přesilovce Zlína, stav je tak stále těsný 1:0 pro domácí celek.
35:26
Vítkovice jsou ve čtyřech, Vítkovice teď jednoznačně podržel brankář Málek, který v náporu Zlína likvidoval jednu šanci za druhou, na závěr si poradil i se střelou Tesaříka. Zlín hraje nyní 5na4.
34:27
Čajánek z mezikruží v dobré pozici, minul.
34:16
Zlín si na poradu přesilovky bere oddechový čas.
34:16
Vítkovice jdou do tří, Ctirad Ovčačík (VIT) 2 min za zdržování hry. Zlín bude hrát minutu a dvacet vteřin dlouhou přesilovou hru 5na3.
33:26
Jaroslav Kasík usedá dnes podruhé na lavici hříšníků. 2 min za hákování.
32:58
Zlínští jeli dva najednoho, konkrétně Holík s Čajánkem. Prvně jmenovaný parádní stahovačkou obešel obránce a poté ještě předložil puk Čajánkovi, který už nahrávku nečekal. Pěkná akce v podání Zlína, jen jí chybělo to správné zakončení
31:50
Walkerův výpad ukončil Sedláček chycením puku do lapačky.
28:48
Zlín stále tlačí Vítkovice, ale přes výborného Málka se jim nedaří vstřelit druhý gól.
26:47
Ujčík se ocitl zcela sám před Sedláčkem, zlínský brankář jeho úmysl vystihl a jeho pokus vyrazil betonem do bezpečí.
25:54
Nejprve Finsterle, vzápětí ani Ondráček neuspěli proti připravenému Málkovi.
24:15
Holík překvapil Málka svým pokusem, vítkovický brankář proti jeho střele ale parádně zasáhl levým betonem.
23:52
Icing Zlína, buly před Sedláčkem.
22:24
Berani ustáli první oslabení, ve kterém velmi dobře bránili.
21:12
Míka vyslal v oslabení do průniku Romana Vlacha, ten zvolil ještě kličku na obejití obránce a to neměl dělat, přes obránce Vítkovic se už dál nedostal.
20:24
První přesilová hra hostů, Bedřich Köhler (ZLN) 2 min za držení protihráče.
20:03
Kasík je na ledě, Vítkovice jsou v plném počtu.
20:01
První třetinu vyhráli zaslouženě aktivnější domácí hokejisté v poměru 1:0. Jedinou trefu obstaral po střele Matějíčka šikovnou tečí Petr Leška. Možná kdyby zlínští proměnili všechny své šance mohlo být skóré vyšší. Zásahy brankářů: Sedláček 8 - Málek 17.
20:00
19:29
Málek se prezentoval parádním semaforem proti střele Důrase.
19:09
Leška byl v útočné třetině dříve, než kotouč po přihrávce Linharta. Píská se tak ofsajd.
18:02
V pořadí druhé vyloučení hostů v první třetině. Jaroslav Kasík (VIT) 2 min za držení protihráče.
16:57
Finsterle obkroužil Málkovu klec a hledal volného Honejska, u puku byl ale jako první brankář Vítkovic.
15:47
Hruškova rána ze středního pásma skončila v Sedláčkově lapačce.
15:22
Míka svůj povedený výpad zakončil střelou, která ale branku netrefila.
14:10
Roman Vlach po chybě obrany Vítkovic uháněl sám na Romana Málka, ale nedokázal puk protlačit před jeho levý beton.
13:56
Tesařík chyboval v rozehrávce čímž umožnil Huževkovi nahrát před prázdnou branku, kde ale zlínský obránce svoji chybu odčinil, když do přihrávky vložil hůl.
13:22
Zlín právě vstřelil branku! Domácí se nakonec dopracovali k vytoužené vedoucí trefě v utkání.Matějíček nahodil puk na modré čáře a PETR LEŠKA jej těsně před Málkem tečoval za jeho záda. Asistence: Matějíček, Köhler.
12:57
Po delší době se také seznámil s pukem Sedláček, když vyrazil pokus Štefanky. Hra se přesunula před branku Vítkovice kde se bude také vhazovat.
12:40
Ondráček nezachytil Tesaříkovu nahrávku a píská se icing.
11:54
Další šance Zlína, Holík rybičkou posunul špičkou hole puk na volného Ondráčka, který trefil pouze boční síť. Zlín je v laufu, ale nedaří se mu vstřelit úvodní gól.
9:45
Obrovská šance Zlína Leškova střela proklouzla vítkovickému brankáři mezi betony a vzápětí ji odpálil někdo z obránců do bezpečí.
7:23
Kubiš těsně před Málkem tečoval střelu Řezníčka, vítkovický brankář byl nakonec rychlejší.
6:32
Málek raději schoval puk do lapačky před dojíždějícím Köhlerem. Komerční přestávka.
5:20
Roman Vlach se prosadil přes bránícího beka Vítkovic perfektním střeleckým pokusem, který Málek vyrazil. Vítkovice posléze vyhodily na zakázané uvolnění.
4:41
Berani v první přesilovce nezahrozili a Vítkovice jsou kompletní.
3:19
Puk po přihrávce Galvase skončil v hledišti, buly ve středním pásmu.
2:40
Máme tu první vyloučení v utkání, Marek Malík (VIT) vyfasuje dvě minuty za kroček.
2:24
Zlín je prozatím aktivnějším celkem, Vlach adresoval přihrávku na Čecha, ale druhému jmenovnému puk na poslední chvíli přeskočil hůl a akce Zlína tak skončila.
01:36
Čajánek se protáhl podél mantinelu až k Málkovi, který jeho povedenou akci zlikvidoval. Vhazovat se bude před brankářem Vítkovic.
0:27
Jan Káňa střílel a Sedláček si připsal první zákrok.
00:01
Do Zlína dorazila také početná skupina fanoušků z Vítkovic. Kromě souboje na ledě se očekává i souboj v hledišti. Oba týmy jsou na ledě a za malinkou chvíli se může začít.
Úvodní sestavy: PSG Zlín: Sedláček - Galvas, Linhart, Matějíček, Míka, Řezníček, Tesařík, Valenta - Čajánek, Čech, Důras, Finsterle, Holík, Honejsek, Köhler, Kubiš, Leška, Melenovský, Ondráček, Veselý, Vlach HC Vítkovice Steel: Málek, - Kasík, Koma, Kudělka, Malík, Ovčačík, Punčochář, Voráček - Burger, Hruška, Húževka, Káňa J., Klimek, Kucsera, Pohl, Strapáč, Szturc, Šedivý, Štefanka, Ujčík, Walker Rozhodčí: .Kubuš (SVK), Müllner (SVK) - Barvíř (CZE), Jindra (CZE)
Vítáme vás u sledování dnešního online přenosu. Ze Zlína je to letošní první online přenos v roce 2012 a Berani hostí celek Vítkovic. Zlínští hokejisté v posledních dvou zápasech vyšli bodově naprázdno. Doma nestačili na Spartu a z Karlových Varů si dovezli porážku 1:4. Vítkovice naopak v posledním utkání výsledkem 4:1 zdolaly Mladou Boleslav. V dresu Vítkovic se představí dvě posily, které přišly před nedávnem. Obránci Jaroslav Koma a Jaroslav Kasík. Dnešní utkání, které slibuje vyrovnanou bitvu začíná v 17:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.