Neudržená nula podle radosti Hrubce nemrzí. Aby také ano, když si Třinec odvezl velmi cenné tři body a nutno říct, že za předvedený výkon si je bezesporu zasloužil. Ode mne to je vše, přeji vám příjemný zbytek roku, z Kladna se ozvu zase 4. ledna.
A dočkají se. Tlustý nabil JAROMÍRU JÁGROVI, který přesnou trefou ukončil Hrubcovu neprůstřelnost. Asistence: Jří Tlustý.
57:20
Domácí se snaží o čestnou trefu.
55:58
Pěkná střela Tlustého mířila pod horní tyč. Hrubec však máchl lapačkou a našel v ní puk.
55:05
Hrubec zasahuje proti rychlému Látalovi, který přesprintoval dvě pásma.
53:54
Třinec právě vstřelil branku!
Hosté měli k dispozici výhodu. Puk se dostal na modré k Zíbovi, který naznačil střelu a našel DANIELA RÁKOSE, který z úhlu trefil odkrytou branku. Asistence: Lukáš Zíb, Martin Růžička.
52:51
Tlustý se natlačil k brance, jeho bekhend ale Hrubec zastavil.
51:57
Martin Lojek si vysloužil dokonce potleskl domácího publika. Důvod? Ve středním pásmu doslova sestřelil sudího Hribika.
51:16
Hrubec si připisuje další snadný zákrok. Hosté Kladnu dnes vyloženou příležitost ani nepovolili.
50:51
Další zákrok domácího brankáře proti střele Varadi.
49:57
Chábera se teď měl co ohánět a připsal si další zákrok.
49:47
Chábera zasahuje proti střele Lojka.
49:33
Třetí formace Kladna zamkla hosty v pásmu, jenže se nedostala k žádné nebezpečné střele.
48:28
Hrubec teď ve skluzu zastavil střelu Jaromíra Jágra. Nula proti Kladnu v čele s hvězdnou osmašedesátkou by byla hodně cenná.
47:55
Na kombinace hostů je radost pohledět. Když se vede 3:0, jde to jednoduše.
47:24
Eberle vybruslil zpoza branky, vzdálenější tyč ale minul.
46:14
Kuchler se před brankou spoléhal na důraz, neuspěl.
45:37
Střelu Orsavy přizvedl Macholda.
45:04
Jágr střílel z otočky, jeho pokus ale proletěl jen těsně vedle branky.
44:41
Kladnu se nedaří přejít přes střední pásmo. Naopak protiútok Třince zastavil rychlým návratem Macholda.
43:15
Jágr vjel do pásma a přenechal Hlaváčovi. Jeho střelu vyrazil Hrubec.
42:10
Procházka tak dlouho napřahoval, až ho hosté obrali o puk.
40:42
Kladno ale začalo aktivně, dobré střídání první formace.
40:14
Tlustého střelu dobře tečoval Hlaváč, těsně nad.
40:01
Zásahy brankářů: Jan Chábera (KLA) 10 - Šimon Hrubec (TRI) 9.

Zasloužené vedení Třince. Dnes není třeba k tomu něco dodávat. Domácím se sice nedá upřít snaha, ale hosté to tzv. zavřeli a domácím schází nápady. Jediný gól druhé třetiny navíc přidal David Květoň a naděje Kladna na body už výrazně klesly. Třetí třetina začne v 19:56.
40:00
38:54
Hosté kombinují v kladenském obranném pásmu.
37:44
37:13
Oceláři vyhodili k Cháberovi.
36:58
Černošek byl natlačen do branky, vhazovat se bude po levé ruce Hrubce.
36:44
Střelu Černoška srazil do ochranné sítě Varaďa. Přesilovky Kladna jsou dnes mizerné.
35:52
Polanský v oslabení zaútočil a jeho kličkování zastavil až levý beton brankáře Chábery.
35:24
Je to možná paradox, ale kdy jindy by se už Kladno mělo chytit. Daniel Rákos (TRI) dostává dvě minuty za sekání.
34:48
Roth si sjel při přečíslení do druhé vlny, z ideální pozice ale branku minul.
33:26
Procházka střílel od modré poté, co pro něj Látal vybojoval puk. Hrubec se ale stihl včas přesunout a střelu si pohlídal.
33:05
Třinec útočí s lehkostí, luxusní výsledek mu stačí udržet.
31:57
První formace bez Plekance prověřila třineckou obranu, ta se brání za cena zakázaného uvolnění. Tomáše Plekance jsme dlouho na ledě neviděli, ani v jiných formacích.
31:23
Varaďa dvakrát za sebou střílel a velmi nebezpečně. Chábera si s oběma pokusy poradil.
30:24
Chábera si poradil s nahozením Květoně.
29:47
Ze strany Kladna tomu chybí nápady. Domácí se nemohou prosadit.
28:20
Procházka zastavil protiútok Třince.
27:44
Polanský s klidem prolétl za domácí obranou a po jeho dlouhé kličce fantasticky zasáhl Chábera.
26:46
Zdeněk Vojta začíná poněkud točit sestavou. V první formaci teď chybí Tomáš Plekanec.
26:26
Zakázané uvolnění Ocelářů.
26:08
Látalův pokus z úhlu končí někde v ochranné síti.
25:38
Tohle už s Kladnem vypadá hodně špatně. Domácí vyhazovali puk, který se ale po odrazu dostal až před brankoviště a DAVID KVĚTOŇ poslal puk za Cháberu. Bez asistence.
25:26
Chábera nezasahoval zrovna jistě proti střele Davida Květoně.
24:33
Jágr zabojoval o puk a předložil Tlustému. Jeho střelu zastavuje Hrubec.
23:15
22:43
Rákos poslal puk za Cháberu a domácí fanoušci už začínají být naštvaní z kladenské přesilovky.
22:21
Macholda od modré trefil prvního hráče a Kladno přišlo o pásmo.
21:54
Kladenský ofsajd. Druhá dnešní přesilovka zatím není o nice lepší, než byla ta první.
21:25
Polanský v oslabení zaútočil a získal pásmo pro Třinec.
21:15
Lukáš Zíb (TRI) dostává dvě minuty za hákování.
20:18
Chábera zaspal za brankou a Růžička ho málem překvapil. Domácí brankář měl co dělat, aby betonem vytáhl tento pokus.
20:01
Zásahy brankářů: Jan Chábera (KLA) 5 - Šimon Hrubec (TRI) 12.

Hosté si do šatny odnášejí příjemné vedení. Po dvaceti minutách vedou v Kladně 2:0. Třinci se daří eliminovat téměř všechny útoky Kladna, až na ten první, který si vytovořil několik šancí. Hrubec měl ale maximálně dva těžší zákroky, jinak chytal především střely z dálky. První gól muselo zkontrolovat video a druhý padl po kontroverzním vyloučení Tomáše Plekance. Druhá třetina začne přibližně v 19:05.
20:00
19:10
Adamského pokus přeletěl břevno kladenské branky.
18:36
Třinec využívá početní výhodu. Hrabal nastřelil kotouč od modré čáry, puk se od boční konstrukce odrazil před DANIELA RÁKOSE, který ho doslova došťouchal do branky. Asistence: Josef Hrabal.
18:12
Piskáčkovo vyhození trefilo do ucha Eberleho. Sudí přerušili hru.
17:48
Jenže chyběly tomu přesnější střely. Kotouče létaly kolem Chábery, ale také mimo branku.
17:38
Třinec zamkl Kladno v obranné pásmu.
16:58
Jenže další přesilovku si vyzkouší Třinec. Tomáš Plekanec (KLA) dostává dvě minuty za podražení.
16:48
Dobrý pokus Plekance zastavil Hrubec.
15:57
Eberle se poctivě vrátil a zastavil hrozící protiútok Třince.
15:06
Daleckého pokus na bližší tyč znovu vytáhl Hrubec.
14:28
Druhý icing dnešního dne.
13:54
Kuchler na brankovišti hbitě dorážel puk, jenže Hrubcův beton byl velmi rychlý.
13:30
Květoň z kruhu přestřelil bližší tyč.
13:23
Hrabal se rozjel a přenechal puk Růžičkovi. Jeho střelu ale Chábera dost dobře viděl a neměl problém zasáhnout.
12:42
Plekanec uvolnil Macholdu, jehož bomba prosvištěla těsně mimo.
12:13
Bonk hledal před brankou Růžičku, kterého ale domácí pohlídali.
11:09
Mockovu dělovku vyrazil Hrubec do rohu.
10:15
Vracíme čas o něco zpátky, RADEK BONK dostal puk na levé křídlo a trefil přesně mimo dosah brankáře Chábery. Asistence: Martin Růžička, Lukáš Galvas.
10:31
Bonk trefil puk pravděpodobně do branky, bude se prohlížet video, ale toto vypadá pro Slezany nadějně.
09:44
Kotouč končí v ochozech kladenského stadionu.
09:24
Hosté si teď poněkud komplikovali situaci. Jágr toho ale nevyužil.
08:31
08:20
Nápaditou kombinaci Třince Kladno přerušilo.
07:47
Další pokus Růžičky zastavil Chábera a Kladno se vydalo do protiútoku, který po nahození Lukáče přerušil zákrokem Hrubec.
07:18
Kotouč za Hrubcem.
06:56
Růžička zkusil zakončit, Chábera moc neviděl, ale hostující kanonýr o dost minul branku.
06:31
A hned po návratu Hrabala si přesilovku vyzkouší také Třinec. Dvě minuty za hru vysokou holí dostává Jan Dalecký (KLA).
06:21
05:55
Chábera znovu musí hrát.
05:25
Plekancův výpad zastavuje ofsajd.
05:03
Další kotouč za Cháberou, zatím se hosté bez potíží brání.
04:43
Třinec vyhodil a Kladno se zatím prakticky nedostalo k puku.
04:21
Josef Hrabal (TRI) je prvním vyloučeným, dostává dvě minuty za podražení.
03:48
Dobrý tlak první hostující formace, Kladno ale přežilo.
03:04
Poprvé zasahuje také Chábera, ze strany to zkoušel Martin Růžička.
02:54
Hrubec kryje nahození Lukáče a zatím má v tomto zápase práci jen on.
02:23
Růžička s Procházkou dostali puk do ochranné sítě, ale vhazovat se bude ve středním pásmu.
01:44
A Hrubec si připisuje další zákrok po střele od modré.
01:24
Hlaváčovu střelu Hrubec neviděl, ale puk do branky nesměroval.
00:35
První pokus navrátilce Tlustého vyrazil Hrubec.
00:01

Rytíři Kladno: Chábera - Macholda, Černošek, Majeský, Růžička, Procházka, Piskáček, Mocek, Doudera - Jágr, Plekanec, Tlustý - Kuchejda, Kuchler, Hlaváč - Eberle, Lukáč, Látal - Strnad, Obdržálek, Dalecký

HC Oceláři Třinec: Hrubec - Galvas, Roth, Hrabal, Zíb, Lojek, Ovčačík, Klouček, Kania - Růžička, Bonk, Varaďa - Orsava, Květoň, Adamský - Rákos, Klimenta, Polanský - Hrňa

Rozhodčí: Hribik, Homola - Barvíř, Blümel.
Kladnu dnes bude mimo jiné chybět Pavel Patera, Jakub Valský, Antonín Melka, či Michal Dragoun. Do sestavy se ale vrací Jiří Tlustý, který se hned postaví do útoku vedla Jágra s Plekancem. Tlustý nehrál soutěžní zápas od poloviny listopadu. Dnes mimochodem uvidíme tři nejproduktivnější hráče ligy. Martina Růžičku, Jaromíra Jágra a Tomáše Plekance.
Třinec včera zvládl utkání proti Liberci, když po nájezdech vyhrál 6:5. Do tabulky si tak připsal dva body, což v našlapaném čele může být ještě pozitivní zisk. Slezané navíc do svých řad zlákali Jiřího Hudlera, který se prosadil i ve včerejším zápase. Hosty potáhne v dnešním duelu také Martin Růžička, kterému se na jeho bývalý celek daří, skóroval v obou zápasech.
34. kolo začíná dnešní předehrávkou mezi Kladnem a Třincem. Hosté včera sehráli duel s Libercem a tak se téměř hned vydali na cestu do středu Čech.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.