Tak toto byl opravdu infarktový závěr zápasu. Domácím se podařilo nemožné. Ze stavu 0:3 se jim podařilo otočit na 4:3 a zvítězit. Energii zřejmě zvedl první gól, který vstřelil Radim Bičánek. Od tohoto okamžiku byl na ledě jenom jeden tým a po zásluze si domácí odnášejí z tohoto zápasu tři body. Toto je ode mě vše a těším se u příštího online přenosu na počtenou.
60:00
58:51
Oddechový čas pro hosty, kteří následně odvolávají gólmana.
58:51
Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Toto je neuvěřitelné! Energii se podařilo otočit ze stavu 0:3 na 4:3! Po souboji za bránou se puk odrazil do mezikruží, kde stál připravený MILAN KYTNÁR! Asistence: Martin Látal.
58:46
Do protiútoku se hnal Balán s Pohlem a druhý jmenovaný pálil. Jeho střela však končí až v ochranné síti.
57:35
Vidíme rychlou hru, která se přelévá od jedné brány k druhé, zatím ale bez vážnější šance.
56:22
Teď je ale na puku znovu domácí Energie a žene se do útoku.
55:32
Liberec se usadil v obranném pásmu domácích a zkouší strhnout vedení opět na svou stranu.
54:29
Derner to zkoušel prudkou střelou od modré, ale Závorka si s tímto pukem poradil na výbornou.
53:08
A je srovnáno! To, na co jsme již dlouho čekali, je tady! Po tlaku v libereckém brankovišti dokázal ROMAN VLACH vyškrábat kotouč a přesně zakončit! Asistence: Milan Kytnár.
52:20
Následuje nepřesná rozehrávka a po dlouhé době se hra přesune před Závorku.
51:27
Domácí jsou stále usazeni v útočném pásmu a je jen otázka času, kdy vyrovnají.
50:03
Druhé vhazování před Melicherčíkem za sebou.
49:25
Velký tlak domácích, který se každou minutu stupňuje.
48:57
Dnešní utkání sleduje 4145 diváků.
48:20
Kytnár teď mohl srovnat! Vlach pálil a odražený puk skončil na holi Kytnára, který netrefuje prázdnou bránu!
47:23
Následuje poslední komerční přestávka.
47:04
Nedvěd to zkoušel svojí typickou střelou zápěstím, na Závorku si ovšem nepřišel.
45:47
V rychlém sledu další zakázané uvolnění hostů a publikum tleská. Hra Energie je teď opravdu vynikající.
45:19
Liberec se osvobozuje pouze za cenu zakázaného uvolnění.
44:55
Domácí jsou na ledě všude a je na nich vidět chuť po vyrovnání.
43:30
Látal poslal z rohu prudký pas před bránu, kde stál Kytnár, ale Melicherčík byl pozorný a puk vyrazil.
42:51
Melicherčík posunul bránu, ale rozhodčí to posoudil jako neúmyslné, což se nelíbí domácím hráčům.
42:13
Energie je stále na puku a tlačí soupeře.
40:50
Až teď domácí dovolují Liberci vystřídat, když se s pukem dostali až za modrou čáru.
40:13
Hned po buly se dral do šance Zaťovič a Liberec vyhazuje na zakázané uvolnění.
40:01
Ve druhé třetině dokázal Liberec odskočit nejprve na rozdíl tří branek, jenže velice aktivní domácí se nevzdali a dokázali jedenáct sekund před koncem třetiny snížit na rozdíl jedné branky. Třetí třetina začne v 17:16.
40:00
39:49
A je to tady! Stejně jako v první třetině jenom v opačném pořadí! Nedáš, dostaneš! Gulaši pálil od modré a puk se dostal k volnému STANISLAVU BALÁNOVI, který kotouč dopravil do odkryté brány! Asistence: Michal Gulaši.
39:13
Jakub Valský ve velké příležitosti trefuje tyč Závorkovy brány!
38:10
Energie hraje v pěti mužích.
36:54
Liberci se přesilová hra nedaří. Domácí již po několikáté úspěšně vyhodili.
36:10
Další vyloučení domácích. Michal Vachovec vyloučen na dvě minuty za faul loktem.
34:47
Domácí hrají v plném počtu.
34:09
Obrovská šance Bulíře, který byl sám před Závorkou, ale před prázdnou bránou nedokázal puk trefit!
33:55
Výtisk pálil od modré a Závorka vyráží puk do ochranné sítě.
32:47
Nepříjemnost pro domácí. Za příliš mnoho hráčů na ledě budou hrát dvě minuty oslabení.
32:47
Následuje krátká komerční pauza.
31:38
Icing Liberce a hra se opět vrací před Melicharčíka.
31:17
Puk končí v hledišti a vhazuje se po levici Melicharčíka.
30:05
Energie má teď chuť po přidání další branky. Usadila se v útočném pásmu a kombinuje.
28:45
Tak toto je paráda! RADIM BIČÁNEK si to z trestné lavice namířil přímo do rozehrané přesilové hry a prudkou ranou prostřelil vše, co mu stálo v cestě! Asistence Petr Pohl, Stanislav Balán.
28:19
Za dvě sekundy skončí liberecká přesilová hra a bude pokračovat přesilová hra Energie. Za podražení je vyloučen Tomáš Voráček (LIB).
27:31
Dresler vyhazuje a domácí mohou střídat.
26:48
Puk končí po teči libereckého hráče až v ochranné síti a vhazuje se ve středním pásmu.
26:20
Další nepříjemnost pro Energii. Za vysokou hůl si odsedí dvě minuty Radim Bičánek (KVA).
25:06
Liberec právě vstřelil branku!
MARTIN BARTEK si krásně vybruslil zpoza brány, přesnou střelou zavěsil nad rameno domácího gólmana a zvyšuje tak již na 3:0 pro Liberec. Asistence Tomáš Bulík
24:46
Jiří Hunkes utržil u mantinelu bolestivý úder do oblasti kyčlí a jen těžce odjíždí střídat.
24:17
Po plácané na modré letí kotouč přes všechny čáry a vhazovat se tak bude před Závorkou.
23:25
Petr Pohl zkoušel překvapit Melicharčíka, ten ale puk vyráží do ochranné sítě.
22:39
Uvidíme, co s tímto stavem domácí udělají. Jsou jasně lepším týmem, ale hokej se hraje na góly, které zatím střílí pouze Liberec.
22:02
A pozor! Liberec jde do dvoubrankového vedení! Nedůraz před brankou Energie způsobil to, že JAKUB VALSKÝ dorazil na dvakrát bekhendem puk až za bezmocného Závorku! Asistence: Jan Výtisk, Petr Vampola.
21:22
Tomáš Urban zkoušel vystřelit z otočky, ale Závorka byl pozorný.
20:21
Tygři se hned ze začátku třetiny usadili v útočném pásmu a posílají si kotouč po mantinelu.
20:01
Je tu konec první části a hosté vedou 1:0. Domácí Energie hrála velice dobrý hokej a měla více ze hry. Měla ale méně štěstí a Liberec dokázal z jedné podařené akce vstřelit vedoucí branku zápasu. Druhá třetina začne přibližně v 16:20.
20:00
19:59
Vteřinu před koncem třetiny je ještě hra přerušena a vhazuje se na modré.
19:03
Běží poslední minuta první třetiny a domácí jsou usazeni před Melicharčíkem.
18:01
Po dlouhé době se hosté dostali až do jejich útočného pásma, jenže o kotouč hned přišli a Energie zakládá další útočnou akci.
16:54
Po Vlachovo střele se vhazuje před libereckým gólmanem.
16:02
Hra se nám teď trochu uklidnila a domácí drží kotouč na svých holích.
15:21
Zaťovič si najel z pravé strany a puk po jeho střele olízl pravou tyč!
14:20
Ten ovšem přerušuje komerční přestávka.
14:11
Vlachova formace uzamkla hosty v jejich obranném pásmu a roztočila pěkný kolotoč.
12:45
Energie je teď jako politá živou vodou. Je na ní vidět, že chce co nejdříve skórovat.
12:00
Domácímu publiku se toto rozhodnutí vůbec nelíbí a píská.
11:53
Stanislav Balán teď zůstal ležet na ledě po tvrdém střetu. Rozhodčí zůstává klidným, i když opakovaný záznam jasně ukázal faul kolenem!
11:09
Hruška teď od modré střílel a Koblasa se pokoušel dorážet. Je z toho jen buly po pravici hostujícího gólmana.
10:05
Nedvěd je na ledě a Liberec hraje v pěti.
09:06
Velká šance Petra Pohla, který byl před Melicharčíkem úplně sám, ale nadvakrát libereckého gólmana nedokázal překonat!
08:05
Hosté přerušují hru a dvě minuty si za podražení odsedí Petr Nedvěd (LIB).
07:37
Energie bude hrát přesilovou hru, má výhodu.
07:13
Až teď se Liberec osvobodil a oba týmy střídají.
06:07
Domácí se po delší době usadili v útočném pásmu a snaží se o nějakou překvapivou přihrávku.
05:14
Koblasa zachytil puk na modré čáře, nabruslil se do mezikruží, ale ozvalo se jen plexisklo za Melicharčíkovo brankou!
03:55
A Tygři jdou do vedení! Nedáš, dostaneš! To teď přesně platilo. Z následného protiútoku skóruje MICHAL BULÍŘ! Asistence: Petr Vampola, Jakub Valský.
03:36
Balán zkoušel z mezikruží prostřelit Melicharčíka, ale ten puk vyrazil.
03:17
Dlouhý je na ledě a Energie hraje v pěti.
02:13
Micka výborně vybojoval kotouč a vyvezl ho až ven z obranného pásma.
01:50
Puk končí v síti a po teči karlovarského hráče se vhazuje před Závorkou.
01:17
Máme tu první vyloučení zápasu. Za podražení si odsedí dvě minuty Radek Dlouhý (KVA).
00:52
Vhazuje se po pravici gólmana Závorky.
00:05
Úvodní buly vyhráli hosté a zakládají první útočnou akci.
00:01

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Bičánek, Rýgl, Drtina, Schusser, Gulaši, Dresler, Dvořák – Zaťovič, Balán, Pohl – Dlouhý, Vachovec, Hovorka – Kytnár, Vlach, Micka – Koblasa, Hruška, Látal

Bílí Tygři Liberec: Melicherčík (Schwarz) – Derner, Hunkes, Výtisk, Voráček, Čutta, Čakajík, Šimek – Víšek, Bulík, Bartek – Dušek, Nedvěd, Urban – Vlach, Vampola, Valský – Bulíř, Psota, Pospíšil

Rozhodčí: Jeřábek, Fraňo – Pešek, Jelínek.
Vzájemné zápasy

2013/2014

Liberec 1:0 po prodl. Karlovy Vary

Karlovy Vary 5:1 Liberec
Bílí Tygři Liberec

Liberec je na tom o jednu příčku lépe než Karlovy Vary. Na desátý Litvínov ztrácí pouze tři body, a tak bude mít v tomto utkání velikou motivaci. Když se koukneme na statistiku výher a proher, není to tak bijící do očí jako u domácích, ale také to není žádná sláva. Nestálá forma je největší problém většiny týmů na chvostu tabulky. Za posledních šest zápasů dokázal Liberec čtyřikrát vyhrát, což není špatné. Uvidíme tedy, jak se popere o desátou příčku.
HC Energie Karlovy Vary

Domácí si letos nevedou nejlíp. Po třiceti dvou odehraných kolech jsou až na dvanáctém místě tabulky se ztrátou devíti bodů na postupové příčky do předkola play off. S výkony Energie to je jako na houpačce. Za posledních deset zápasů šestkrát prohrála a čtyřikrát vyhrála. Po výhře 6:2 nad Pardubicemi to vypadalo, že by se mohla alespoň trochu zvednout, ale v posledních dvou kolech opět prohrála. Doma se Spartou 0:4 a v Plzni 3:5. Uvidíme tedy, jestli dokáže Energie navázat na nedávnou sérii úspěšných zápasů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.